miaz FTP címe?

Started by Konyak, 2003-05-26, 20:18:06

Previous topic - Next topic

Konyak

csak annyi lenne a kerdes hogy miaz ftp cime pontosan az usteam nek?
amit wincommanderbe kell megadni :)
hogy hogylehet logginolni :)

jah esha nem a: usteam.uw.hu:21 ? es anonymus loggint kell?
ha nem akkor mia pontos cim?
ha igen akkormeg miert hal le a letoltes 5-10 perc utan?

Konyak

mert anno a hirekben kinvolt de nemtalalom :(

Chronos

WinCommanderrel : usteam.uw.hu
A névtelen kapcsolódás legyen kipipálva!
Ha megkérdezi mi a jelszó, vagy hogy e-mail cím, meg ilyenek,
akkor csak simán enter, és kész.:hopp:

TurboK

Amúgy a fõoldalon van egy link az FTPre, nagyonokosak. (természetesen IE-vel nem kell rámenni, de arra tökéletesen jó hogy az USTEAM FTP cím titkát megfejtsd, és egy normális FTP managerrel loginolj. Így szépen, magyarul.)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

ArchElf

Biztos volt már a kérdés, de engem nagyon izgat:

A munkaheylemrõl próbálok letölteni (RegetDelux), de nem mûködik az ftp mód.
A probléma egyik fele, hogy tûzfalunk van. Az egyetlen beállítás amellyel megy, az a 'transparent proxy' (se a HTTP,HTTP(USER),FTP, stb. nem mûködött), viszont bármennyire próbálom, nem tudom eltalálni a jelszót.
A következõket próbáltam:
User: anonymous
Passoword : , anonymous, emailom@szolgaltato.hu, emailom@, @szolgaltato.hu, msie@, @msie
User: anime
Passoword : , anime
Mindezeket mind a 21-rs, mind a 2121-es porton.
Az egyedüli megoldás az, hogy IE-ben megnyitom az FTP-t ami BEENGED(!!!), majd a fájlokat belehuzogálom a letöltõprogram 'lebegõ ablakába'. Ezután a letöltõ rendesen fel tud csatlakozni és leszedi a fájlokat...
Viszon bármennyire próbálom nem sikerül semilyen ftp-klienssel bejelentkeznem.
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Chronos

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
A következõket próbáltam:
User: anonymous
Passoword : , anonymous, emailom@szolgaltato.hu, emailom@, @szolgaltato.hu, msie@, @msie
User: anime
Passoword : , anime
Mindezeket mind a 21-rs, mind a 2121-es porton.
Az egyedüli megoldás az, hogy IE-ben megnyitom az FTP-t ami BEENGED(!!!), majd a fájlokat belehuzogálom a letöltõprogram 'lebegõ ablakába'. Ezután a letöltõ rendesen fel tud csatlakozni és leszedi a fájlokat...
Viszon bármennyire próbálom nem sikerül semilyen ftp-klienssel bejelentkeznem.
:(
AE
1. A probléma megoldása, hogy nem írsz be semmit!!!;)
Se jelszót, se felhasználónevet! Így beenged az FTP, de PASSIVE módban kell lenned.
2. IE-vel azért működik, mert mint láthattad, nem kellett semmit megadnod belépéskor..........:p

CHRONOS

TurboK

Mûködik akkor is ha behúzod a letöltõ managerbe a fájlokat. Csak vigyázz nehogy több szálon csatlakozzon a manager, mert az baj.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

ArchElf

QuoteOriginally posted by Chronos
1. A probléma megoldása, hogy nem írsz be semmit!!!;)
Se jelszót, se felhasználónevet! Így beenged az FTP, de PASSIVE módban kell lenned.
2. IE-vel azért működik, mert mint láthattad, nem kellett semmit megadnod belépéskor..........:p

CHRONOS
Ezt is próbáltam, de nem ment ez sem (és elfelejtettem írni)...
Egyébként az IE nem user és jelszó nélkül lép be:
User: anonymous
Pass: msie@ (vagy @msie... nem tudom biztosan)
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by TurboK
Mûködik akkor is ha behúzod a letöltõ managerbe a fájlokat. Csak vigyázz nehogy több szálon csatlakozzon a manager, mert az baj.
Ezt írtam is... de kellene gyorsabb módjának is lenni kb félszáz fájl leszedésének... Csak ez a probléma.
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Chronos

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Ezt is próbáltam, de nem ment ez sem (és elfelejtettem írni)...
Egyébként az IE nem user és jelszó nélkül lép be:
User: anonymous
Pass: msie@ (vagy @msie... nem tudom biztosan)
:(
AE
Wincommanderrel rákattintasz az "Új FTP kapcsolat..." gombra (egyébként URL felíratú a gomb); beírod, hogy usteam.uw.hu és a "Névtelen kapcsolódás" opciót is be kell kapcsolnod. Ezután egy OK, és már fent is vagy...
Ja, ez ezután elõjõvõ ablakokra (E-Mail címed mint jelszó, Jelszó megadása) ne írj be semmit, csak nyomj egy OK-t!
Nekem így mûködik, és ráadásul hammeringtõl sem kell tartanod, mert egy szálról tölt le.
FlashFXP-vel Connect gomb, majd Quick Connect, Server or Url-be usteam.uw.hu, OK és kész is.
Remélem sikerülni fog.

CHRONOS

TurboK

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Ezt írtam is... de kellene gyorsabb módjának is lenni kb félszáz fájl leszedésének... Csak ez a probléma.
:(
AE

Behúzod a fájlokat a Getrightba, és rányomsz az automata letöltésre. Persze állitsd be hogy egyszerre csak egy fájlt töltsön, és csak egy szálon. Ha egy letöltésnek vége, automatice kezdi a következõt.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

McDouglas

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Biztos volt már a kérdés, de engem nagyon izgat:

A munkaheylemrõl próbálok letölteni (RegetDelux), de nem mûködik az ftp mód.
A probléma egyik fele, hogy tûzfalunk van. Az egyetlen beállítás amellyel megy, az a 'transparent proxy' (se a HTTP,HTTP(USER),FTP, stb. nem mûködött), viszont bármennyire próbálom, nem tudom eltalálni a jelszót.
A következõket próbáltam:
User: anonymous
Passoword : , anonymous, emailom@szolgaltato.hu, emailom@, @szolgaltato.hu, msie@, @msie
User: anime
Passoword : , anime
Mindezeket mind a 21-rs, mind a 2121-es porton.
Az egyedüli megoldás az, hogy IE-ben megnyitom az FTP-t ami BEENGED(!!!), majd a fájlokat belehuzogálom a letöltõprogram 'lebegõ ablakába'. Ezután a letöltõ rendesen fel tud csatlakozni és leszedi a fájlokat...
Viszon bármennyire próbálom nem sikerül semilyen ftp-klienssel bejelentkeznem.
:(
AE

En a problema okat ebben a transparent proxy-ban keresnem. Nem volt ugyan vilagos a fogalmazasod, de feltetelezem, tuzfalatokba tiltva van minden, kiveve proxy. Namost ha transparent proxy-t allitottal be az ftp-hez is, elofordulhat, hogy ahhoz is ker usert/jelszot. Nagy valoszinuseggel a proxy authentikacios listajabn nem fog szerepelni az annonymus user, igy a jelszo sem fog mukodni. Az esetek tobbsegeben nincs szukseg userr, siman at fog engedni a proxy, es utana mar beirhatod az ustem-re valo csatlakozasnal a jelszot.
A bongeszoddel azert mukodik a dolog mert o magatol eljatsza ezt a methodust. Ajanlom a wincommandert, sok fele proxy beallitasa van.

Ha mas a problema, akkor nem szoltam ;)
Kukorica Rox ^^

ArchElf

Ok,

Holnap mégegyszer kipróbálom Wincommanderrel a nouser/nopassword-öt, hátha...
Amúgy szerintem is a proxy beállításokkal lesz valami kavar.
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Daryoon

Hali!
 
 Az animeHQ szerverét el lehet érni FTP-vel, mert mindenki említi, de én sehol se találom a címét a szervernek.
 Please írjátok meg nekem, hogy mi az elérési út és miképpen kell feljelentkezni oda!?

Arigato gozaimasu
Daryoon

Xaga

Quote from: DaryoonHali!
 
 Az animeHQ szerverét el lehet érni FTP-vel, mert mindenki említi, de én sehol se találom a címét a szervernek.
 Please írjátok meg nekem, hogy mi az elérési út és miképpen kell feljelentkezni oda!?

Arigato gozaimasu
Daryoon

ftp.animehq.hu:2121
anime/anime vagy mmanga/mmanga

Daryoon

Quote from: Xagaftp.animehq.hu:2121
anime/anime vagy mmanga/mmanga

Arigato! :)

Fazék

bocsi a lame kérdésért, de ha ezt írja ki: "530 User anime access denied" akkor betelt a létszám az animehq-n anime/anime-s belépéssel, vagy megváltozott a public login/pass? köszi és bocsi

Xipe

Quote from: Blimpbocsi a lame kérdésért, de ha ezt írja ki: "530 User anime access denied" akkor betelt a létszám az animehq-n anime/anime-s belépéssel, vagy megváltozott a public login/pass? köszi és bocsi


az 530-as hiba arra vonatkozik hogy mar a maimalis megengedett szalon toltesz.
ez meg akkor is elofordul hogyha elozoleg toltottel, ujrakapcsolodtal es tolteni probalsz.

remelem azt hiszem ez a 530-as hiba.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

Quote from: Xipeaz 530-as hiba arra vonatkozik hogy mar a maimalis megengedett szalon toltesz.
ez meg akkor is elofordul hogyha elozoleg toltottel, ujrakapcsolodtal es tolteni probalsz.

remelem azt hiszem ez a 530-as hiba.
kb 1 hete nem próbáltam csatlakozni az animehq-ra, és most is csak 1 szálon próbálom flashfxp-vel, szóval nem hiszem hogy ez lenne a gond...

Xaga

Quote from: Blimpbocsi a lame kérdésért, de ha ezt írja ki: "530 User anime access denied" akkor betelt a létszám az animehq-n anime/anime-s belépéssel, vagy megváltozott a public login/pass? köszi és bocsi

Azt, bár nekem most belépet ugyhogy van üresedés és ha jól emléxem van egy ilyen account is hogy mmanga/mmanga

Fazék

Quote from: XagaAzt, bár nekem most belépet ugyhogy van üresedés és ha jól emléxem van egy ilyen account is hogy mmanga/mmanga
igen, oda be is tudok lépni, csak ami érdekelne, az az anime/anime mögött van :) na mindegy, kivárom a sorom :)

Xaga

Quote from: Blimpigen, oda be is tudok lépni, csak ami érdekelne, az az anime/anime mögött van :) na mindegy, kivárom a sorom :)

nem tom milyen sor nekem megin ment simán

Mattanja

Quote from: Blimpbocsi a lame kérdésért, de ha ezt írja ki: "530 User anime access denied" akkor betelt a létszám az animehq-n anime/anime-s belépéssel, vagy megváltozott a public login/pass? köszi és bocsi
Ugyanez nálam is.  :wtf:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: Xaganem tom milyen sor nekem megin ment simán
igazad van, total commander-rel azonnal sikerült belépnem... azt hiszem ideje átnéznem a flashfxp beállításait, hátha eltoltam vmit... :rolleyes:

Mattanja

Quote from: Blimpigazad van, total commander-rel azonnal sikerült belépnem... azt hiszem ideje átnéznem a flashfxp beállításait, hátha eltoltam vmit... :rolleyes:
Én viszont biztosan nem nyúltam semmihez, mégsem megy, pedig korábban nem volt gond.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiÉn viszont biztosan nem nyúltam semmihez, mégsem megy, pedig korábban nem volt gond.
próbálgattam állítgatni nem ment sehogy, majd hirtelen ötlettõl vezérelve a port-ot visszaállítottam az alap 21-re 2121-rõl és így már gond nélkül belép nekem flashfxp-vel is

Mattanja

Quote from: Blimppróbálgattam állítgatni nem ment sehogy, majd hirtelen ötlettõl vezérelve a port-ot visszaállítottam az alap 21-re 2121-rõl és így már gond nélkül belép nekem flashfxp-vel is
Kössziii!  :rotflol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Üdv!

 Próbáltam kapcsolódni ftp-re totalcommanderrel, de nem sikerült.
Beírtam az url-t, beklikkeltem a névtelen kapcs opciót is, az emil, mint jelszó kérdést kitöltés nélkül leokéztam, de kapcsolathívási hibát jelent, és nem csinál semmit. Én csesztem el valamit (valószínûbb változat), vagy a serverrel van valami gond?
 Sorry, ha láma lennék, most csinálokilyet elõször.

Elõre is köszönet!

Tyrael

#28
----

Tyrael

Lythis

#29
Köszönöm!