Keresek egy játékot...

Started by Ramiz, 2006-02-08, 20:12:23

Previous topic - Next topic

Bruce

Elfelejtettem megemlíteni? Hű, elfelejtettem megemlíteni... Hova is tettem a Cavintononmat...? Pedig benne van abban a hét gigás gyöngyszemben is :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

#61
Tud nekem vki ajálnlani Grandia 2-höz hasonló játékot? PC-set ha lehet.

thrall

#62
kösz a helpeket, már cask a grim fandango-hoz, meg a stupid invader-hez kel találnom torrentet. a Grim Fandango 19.4% után megállt és nem tölt   :bruhuhu: pedig arra nagon kíváncsi lettem volna

Quote from: Xaga on 2006-08-15, 22:23:35
Tud nekem vki ajálnlani Grandia 2-höz hasonló játékot?
Persze, grandia 1 XD
egyébként sajnos nem

Zsiga

Quote from: thrall on 2006-08-15, 23:06:00
kösz a helpeket, már cask a grim fandango-hoz, meg a stupid invader-hez kel találnom torrentet. a Grim Fandango 19.4% után megállt és nem tölt   :bruhuhu: pedig arra nagon kíváncsi lettem volna

Quote from: Xaga on 2006-08-15, 22:23:35
Tud nekem vki ajálnlani Grandia 2-höz hasonló játékot?
Persze, grandia 1 XD
egyébként sajnos nem
Ez működik.

thrall

kösz, ezzel már nincs probléma, megy rendesen (igaz még mindíg nemtok hozzászokni,hogy ilyen "gyors" ADSL-el könyebb volt FTP-ről szedni XD)

Fazék

a Stupid Invaders-t szerintem nyugodtan kihagyhatod

Ramiz

Miért nem a régi 386-os, 486-os gépeteken toljátok a régi játékokat, minek emulátorral vacakolni? Különben is tök jó érzés a játékból való kilépés után egyszerűen kikapcsolni a gépet, nem két percet várni és imádkozni, hogy megengedje, hogy most már kikapcsolhatsd a gépet... :muhahah:
DOS rulez!!!

thrall: Grim Fandango-t semmiképpen se hagyd ki! Ha nem jön sehonnan, odaadom én, de ne hagyd ki! A Stupid Invaders ahhoz képest nagy lócitrom. A Grim Fandango viszont jelenleg a kalandjátékok királya. :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

még 6.5 óra míg lejön, aztán egész nap barátnőmmel, majd este kipróbálom, és kommentálom véleményem :D

Zen

Hali!

Én Oni-t próbálom beszerezni évek óta :bruhuhu:. Tudna nekem vki segíteni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

#69
Quote from: Zen on 2006-08-20, 01:24:56
Hali!

Én Oni-t próbálom beszerezni évek óta :bruhuhu:. Tudna nekem vki segíteni?
Google első találat... :rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

elso talalat Mac OS... megneztem en is isohuntot, game-re ketto torrent volt, mindketto doglott :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

www.demonoid.com, első találat, 7 seed, 18 leech.
;p

Lt. Simoan Blarke

wowow! thanxthanx ^^ Zen gyere seedelni nekem :D
(jo tudni, hogy van ilyen is :) )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zen

Vki tudna segíteni? Oni-t próbálom már pár éve megszerezni. Honnan tudnám letölteni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: Zen on 2006-08-20, 14:40:38
Vki tudna segíteni? Oni-t próbálom már pár éve megszerezni. Honnan tudnám letölteni?
bocsi de te olvasol is, vagy csak post-olsz? :)
mintha az utóbbi pár hozzászólás az Oni torrent-es beszerzésével lett volna kapcsolatban, nem gyanús? :)

vagyis regisztrálj a demonoid.com-ra és ott azonnal megtalálod élő torrent-el.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2006-08-20, 14:46:42
Quote from: Zen on 2006-08-20, 14:40:38
Vki tudna segíteni? Oni-t próbálom már pár éve megszerezni. Honnan tudnám letölteni?
bocsi de te olvasol is, vagy csak post-olsz? :)
mintha az utóbbi pár hozzászólás az Oni torrent-es beszerzésével lett volna kapcsolatban, nem gyanús? :)

vagyis regisztrálj a demonoid.com-ra és ott azonnal megtalálod élő torrent-el.
Reg nélkül is meg lehet találni, és még működik is. http://www.demonoid.com/files/details/427410/775222/

Zen

Én az Oni-t próbálom beszerezni évek óta (Ghost in the Shell ihlette verekedős manga TPS, iszonyat jó sztorival). Tudna vki segíteni ez ügyben (letöltés, póstázás:), ilyenek)?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Zen, basszus. olvasd mar el a valaszokat, harmadszor szerintem mar senki nem fogja beszurni neked a linkeket (legalabbis remelem...). en is demonoidrol szedtem le.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

 :lol:

Valaki itt vagy nagyon retard, vagy növésben lévő AI vagy csak szimplán szórakozik. Vagy igazi :wtf:

Zen

Whoa! Most látom, kicsit átvert a rendszer  :oops:, kösz a sok segítséget! Egyébként nekem googlenél nem jött be.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

#80
Az Incubation-t szeretném beszerezni, mert a régi cd-m tönkrement, és most meg eszembejutott, hogy játszani kéne vele....
Ha valaki tud valamit a beszerezhetőségéről azt nagyon megköszönném!
Ja, és érdekelne a kiegje is, azt is szívesen látnám :smile:

szerk: egy kicsit megerőltettem magam, és utánaolvastam egy-két helyen = találtam egy letöltési helyet.... :Kiraly:
szerk2: na igen...ebben nincsenek hangok a videók alatt, és zene sincs, szóval még mindig áll az hogy keresek egy normális verziót :(

Zsiga

Quote from: Gmer on 2006-09-08, 19:10:42
Az Incubation-t szeretném beszerezni, mert a régi cd-m tönkrement, és most meg eszembejutott, hogy játszani kéne vele....
Ha valaki tud valamit a beszerezhetőségéről azt nagyon megköszönném!
Ja, és érdekelne a kiegje is, azt is szívesen látnám :smile:

szerk: egy kicsit megerőltettem magam, és utánaolvastam egy-két helyen = találtam egy letöltési helyet.... :Kiraly:
szerk2: na igen...ebben nincsenek hangok a videók alatt, és zene sincs, szóval még mindig áll az hogy keresek egy normális verziót :(
Nekem is csak az a videó- és hangmentes rip van meg, ha találsz normálisat megírnád priviben? :) Előre is  :merci:

Fazék

megérdeklődöm egy havertól, ha jól emlékszem neki megvan. talán holnapra válaszol.


Rounin

...

8 hónapig játszottál vele? Mert akkor überlame vagyol. Ha csak vakon próbálkozol, már végigjátszható egy-két óra alatt..

Draconire

#85
Rounin: Nem a lényegbe kötöttél bele(:D), mert a lényeg az, hogy:
Quote from: kozitomee on 2006-09-11, 08:31:55
:lol:Én a Dreamweb-et toltam 8 hónapig de meguntam!!!!4 :lol:
...ezt miért a "Keresek egy játékot" topicba írtad?

szerk: bár végülis 8 hónap tényleg nem semmi XD

Quote from: Fazék on 2006-09-08, 22:07:14
megérdeklődöm egy havertól, ha jól emlékszem neki megvan. talán holnapra válaszol.

Ha meglenne akkor, hogy jutattnád el pl hozzám? Valami t0rr3nt oldalon keresztül?

Rounin

Gmer: sue me :D

Valahogy nem is várni tőle mást imho, szóval hadd lamazzak a _lényeget_ félresöpörve :P Kérlek? :angyali:

Fazék

#87
QuoteHa meglenne akkor, hogy jutattnád el pl hozzám? Valami t0rr3nt oldalon keresztül?
hát igen, ezen már elgondolkodtam én is, szóval vagy beesek egy meet-re és átpasszolok egy másolatot, vagy feltöltöm valahova, vagy nemtom :)

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-09-11, 20:14:18
hát igen, ezen már elgondolkodtam én is, szóval vagy beesek egy meet-re és átpasszolok egy másolatot, vagy feltöltöm valahova, vagy nemtom :)
A "feltöltöm valahova" verzió az ami az én esetemben működőképes lenne.... de először legyen meg  :D

Fazék

Quote from: Gmer on 2006-09-11, 20:34:19A "feltöltöm valahova" verzió az ami az én esetemben működőképes lenne.... de először legyen meg  :D
oké meglássuk :) a srác azt mondta, hogy majd megnézi, szóval eltarthat egy ideig a dolog :)