Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: .Attila on 2010-09-11, 13:23:05
Quote from: Moha on 2010-09-11, 12:42:40
Quote from: Felsmuk on 2010-09-11, 11:59:17
Ha nem nevetsz, nincs humorod. Ha nevetsz, nincs lelked.

[spoiler][/spoiler]
Én nem nevettem rajta... de azt eddig is tudtam, hogy nincs humorom (csak egyesek szerint)

Én sem és nem azért, mert van lelkem vagy mert nincs humorom, hanem azért, mert ez szimplán gyenge.
+1

Ramiz

#12361
Tahó geci vagyok, de ma ezen röhögtem a legnagyobbat (Facebook-ról, egy dél-koreai csaj ismerősöm):

QuoteYuhee Kim - How can I uproad a video clip on this site?-_-;;2 hours ago · Comment · Like

:__devil:

(I'm rone~~~~ry...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2010-09-11, 21:56:22
Tahó geci vagyok, de ma ezen röhögtem a legnagyobbat (Facebook-ról, egy dél-koreai csaj ismerősöm):

Yuhee Kim - How can I uproad a video clip on this site?-_-;;
2 hours ago · Comment · Like


First you have to go to downtown...

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-09-11, 21:56:22
Tahó geci vagyok, de ma ezen röhögtem a legnagyobbat (Facebook-ról, egy dél-koreai csaj ismerősöm):

QuoteYuhee Kim - How can I uproad a video clip on this site?-_-;;2 hours ago · Comment · Like

:__devil:

(I'm rone~~~~ry...)

:jee:

LiaLia

Quote from: Ramiz on 2010-09-10, 22:14:47
Quote from: Xipe on 2010-09-10, 21:44:41
Ramiz, a te fedetlen kebleidrol se kaptunk meg kepeket.
Majd ha hazaérek... De utána te jössz! És olyan mellbimbó-flittereket is küldök a képhez postán, amit a táncos művésznők használnak.

Justin Bieber, ifjú sztárénekes veszélyes fotója

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Moha


Zen

Time for some unicorn on the cob.
Roston sült egyszarvú, gondolom. Vagy szóvicc a -corn-nal.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cheesy

#12368
Megérdemelné a wtf kategóriát de oda csak képek mehetnek ugye.
Funky forest
Most már tudom egy régi érthetetlen kép eredetét :)

.Attila

Quote from: Cheesy on 2010-09-14, 09:59:15
Megérdemelné a wtf kategóriát de oda csak képek mehetnek ugye.
Funky forest
Most már tudom egy régi érthetetlen kép eredetét :)

:eek: :zomg: :lol: :zomg:

Amúgy most már ezeknek is van topicja: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1587.0
Ugrásnál megtaposták a kicsiket :)

Ramiz

Quote from: Cheesy on 2010-09-14, 09:59:15
Megérdemelné a wtf kategóriát de oda csak képek mehetnek ugye.
Funky forest
Most már tudom egy régi érthetetlen kép eredetét :)

Furának fura film, de vannak legalább ennyire őrült filmek, amik viszont jók is. Ez olyan értelmetlenül, pozőren J-bizarr volt, legalábbis nekem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

LiaLia

Quote from: Cheesy on 2010-09-14, 09:59:15
Megérdemelné a wtf kategóriát de oda csak képek mehetnek ugye.
Funky forest
:zomg:  :zomg: :smile:

Bütyök

Quote from: Cheesy on 2010-09-14, 09:59:15
Megérdemelné a wtf kategóriát de oda csak képek mehetnek ugye.
Funky forest

Ez valami egészen szörnyű volt...  :zomg:
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Darkstar

Blizz fórumról  :lol:
[spoiler]
QuoteI need some advice on what could be a life changing decision. Thanks in advance guys.

I've suspected for some time now that my girlfriend has been having an affair. The usual signs. Phone rings, I answer, someone hangs up. She started going out 'with the girls' a lot recently although when I ask which girls it is always "Just some friends from work, you don't know them". I always look out for her taxi coming home but she always walks down the drive although I can hear a car setting off. As if she has got out of the car round the corner. Why? Is it not a taxi? I once picked her mobile up just to see what time it was and she went berserk and screamed that I should never touch her phone again and why was I checking up on her.

Anyway, I have never approached the subject with her. I think deep down I just didn't want to know the truth but last night something odd happened. She had come over to play WoW and had forgotten to sign off of AIM after she left. It was whilst I was going through her buddy list that I noticed my warrior had just been two-shotted by a rogue.

Should I stick with my warrior and gear it up or should I play a class with more survivability?
[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2010-09-15, 00:32:20
Blizz fórumról  :lol:
[spoiler]
QuoteI need some advice on what could be a life changing decision. Thanks in advance guys.

I've suspected for some time now that my girlfriend has been having an affair. The usual signs. Phone rings, I answer, someone hangs up. She started going out 'with the girls' a lot recently although when I ask which girls it is always "Just some friends from work, you don't know them". I always look out for her taxi coming home but she always walks down the drive although I can hear a car setting off. As if she has got out of the car round the corner. Why? Is it not a taxi? I once picked her mobile up just to see what time it was and she went berserk and screamed that I should never touch her phone again and why was I checking up on her.

Anyway, I have never approached the subject with her. I think deep down I just didn't want to know the truth but last night something odd happened. She had come over to play WoW and had forgotten to sign off of AIM after she left. It was whilst I was going through her buddy list that I noticed my warrior had just been two-shotted by a rogue.

Should I stick with my warrior and gear it up or should I play a class with more survivability?
[/spoiler]

:cool:

Flaser

The Manga Guide to Molecular Biology:

http://mycomicpost.com/?p=30812
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."


teraflare

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=33710
[spoiler]
Quoteígy fordulhatott elő, hogy létezik Lakatos Nintendo, Oláh Pokémon és Galambos Tarzan.
:lul:[/spoiler]

Zen

Egy nő sorban áll a postán, amikor észreveszi, hogy előtte egy középkorú, kopaszodó férfi rengeteg, szívekkel teli képeslapra kis szivecske -bélyegzőt nyomkod, majd elővesz egy parfümös üveget, és az összes lapot egyenként befújja.
A nő nem bírja megállni szó nélkül:
- Mondja, maga mit csinál?
- Szétküldök 1000 darab Valentin-napi képeslapot azzal a szöveggel, hogy: "Találd ki, ki vagyok!"
- De miért?
- Válóperes ügyvéd vagyok.

Kezdetben Isten teremté a természetes számokat. A többi az ördög műve.

- Mire használja az etióp a szívószálat?
- ???
- Hálózsáknak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

nikici

#12380
Quote from: teraflare on 2010-09-15, 17:14:32
http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=33710

QuoteAhhoz, hogy egy név hivatalos legyen, azt mérlegelik a szakemberek, sérül-e a gyermek, ha szülei így nevezik el.

Mert a Pokemon, Tarzan meg Nintendo nevekkel szerintük nem fogják majd piszkálni szerencsétlen gyereket?  :gyagya:


Quote from: Zen on 2010-09-15, 18:00:34
Kezdetben Isten teremté a természetes számokat. A többi az ördög műve.

:lol:

Kraivan

A Nintendo az jó, mert a 20-30as éveiben lévőknek ez egy kedves név lesz.

A fiamat elnevezhetem akkor Ixboksznak? :D
ha lányom lesz akkor Wii legyen. :D

Pszichológiailag a Wii egész jó. Örömöm sugall ha kiejted. XD

Cloud

Muhahahahaaaa. A gyerekemet Atari-nak fogom hívni az tuti.  :rotfl: Marhák. :D

Member

Fehér János C64, de szép gyermekkora lesz. ::)

Itt is vannak csodás nevek: http://magyarnevek.hu/kereso

Kraivan

Az alábbi linken találtam olyan bejegyzett nevet h Ed.

melyik épészlény nemnormális diplomás állatja engedélyezte az Edward, magyarosabb nevén Eduárd becézett formáját Keresztnévnek.

Ez olyan mintha a Tibi, Tibcsi, Robi, Öcsi, Zsozsó beceneveknek adnának érvényességet.

meg Liüntika fiúnév.  :zomg:
[spoiler]Naoszt! Mivül is üntik li a pruntyot?[/spoiler]
Meg ez elég necroing thread, de minden alkalommal elborzaszt.


Acchan

QuoteLiüntika
QuotePokemon, Tarzan meg Nintendo nevek

:falba: Szegény gyerkőcöket már a keresztelő után emelném ki a családból.  ::)

Quoteha lányom lesz akkor Wii legyen
Wiiwiienn.  ;)

QuoteFehér János C64
Sztem ehhez max a fogyik között találnál magadnak partnert.  :__devil:


Selmo

QuoteAlap - Az alap török eredetű régi magyar név. Jelentése: hős, dalila. Szent István idejében egy avar vezér viselte e nevet.
"Kovács Alap, fiam gyere csak ki a táblához!" :eek: :lul:

A tökéletesség unalmas.

LiaLia

Quote from: Flaser on 2010-09-15, 02:32:33
The Manga Guide to Molecular Biology:
:smile:

Quote from: Kraivan on 2010-09-15, 14:25:11
Ne ítélkezz elhamarkodottan.
:smile:

Quote from: Kraivan on 2010-09-15, 19:00:48
A fiamat elnevezhetem akkor Ixboksznak? :D

Ikszboksz lenne, mert magyarítani kell. Láttam már Lakatos Dzsennifer nevet is.
Aztán van ám Arzén is, mint fiúnév  :D meg Acél  :smile:

Nagyon buggyantak tudnak lenni a szülők, hogy milyen jópofa, meg különleges, csak abba nem gondolnak bele, hogy szerencsétlen gyereknek ezzel kell leélni egy életet.

Member

Quote from: LiaLia on 2010-09-15, 20:48:26
Nagyon buggyantak tudnak lenni a szülők, hogy milyen jópofa, meg különleges, csak abba nem gondolnak bele, hogy szerencsétlen gyereknek ezzel kell leélni egy életet.
http://www.mfa.gov.hu/NR/rdonlyres/14E00351-2935-4439-BB55-6165ACB6E48F/0/0704Névváltoztatásikérelem.pdf :)

kikuchiyo

Quote from: Selmo on 2010-09-15, 20:25:59
QuoteAlap - Az alap török eredetű régi magyar név. Jelentése: hős, dalila. Szent István idejében egy avar vezér viselte e nevet.
"Kovács Alap, fiam gyere csak ki a táblához!" :eek: :lul:

Hát még az milyen lesz, amikor bevonul katonának és megkezdi az alapkiképzését.
Failure is the default option