Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Yaten

Quote from: kisvirag on 2006-06-06, 21:55:31
a nagy sikerre való tekintettel: folytatás
aki meg akarja tartani, annak ajánlom itt is a mentést, csak a hét végéig tudtam megkérni a hely tulajdonosát, hogy hagyja fenn.

Hogy lehet elmenteni? ^^"?
" border="0

Zsiga

Quote from: Yaten on 2006-06-06, 21:57:04
Quote from: kisvirag on 2006-06-06, 21:55:31
a nagy sikerre való tekintettel: folytatás
aki meg akarja tartani, annak ajánlom itt is a mentést, csak a hét végéig tudtam megkérni a hely tulajdonosát, hogy hagyja fenn.

Hogy lehet elmenteni? ^^"?
1.Jobbklikk, cél mentése más néven
vagy
2.Megkeresed a Temporary Internet Files könyvtárban

Yaten

Szuper, thanks ^__^
" border="0

Zsiga

#1473
És hogy ne csak offoljak:http://www.icpnet.pl/~justin53/swf/tuma.swf

Yakumo: Sorry  :redface:

Yakumo

Quote from: Zsiga on 2006-06-06, 22:09:04
És hogy ne csak offoljak:http://www.icpnet.pl/~justin53/swf/tuma.swf
Hehe, már volt^^ :P Kiváncsi vagyok, ennek hány változata lesz még? :D

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Draconire


teraflare

#1477
Quote from: kisvirag on 2006-06-06, 19:04:31
nightmare city
Quote from: kisvirag on 2006-06-06, 21:55:31
a nagy sikerre való tekintettel: folytatás
Ez nagyon jó volt. El is mentem a tárhelyemre. Ha esetleg a későnjövőknek nem működött volna a link az eredeti oldal:
http://clairvoyance.hp.infoseek.co.jp/flash.html

Yakumo

Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:15:02
Hülye japán show... - a legpoénabb benne az, hogy csendben kell lenniük! :D

Hát bevallom, én ezen rongyosra röhögtem most a pofám. :D :lol:

Raggie

#1479
Quote from: Gmer on 2006-06-06, 23:20:31
The Llama Song
5 Funny Methods of Not Killing Yourself
A lámás irtójó volt!! :lol: megint jár a +1, de majd ha megint tudok adni akkor kapod meg! ;)

EDIT: Nintendo vs Playstation vs Xbox ... TV előtt ülős játékok fanjainak ajánlom!! :lol: :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:33:02


EDIT: Nintendo vs Playstation vs Xbox ... TV előtt ülős játékok fanjainak ajánlom!! :lol: :jee:
Na, ezért a kettőért már kapsz egy +-t. :D :lol:

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-06-06, 23:30:34
Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:15:02
Hülye japán show... - a legpoénabb benne az, hogy csendben kell lenniük! :D

Hát bevallom, én ezen rongyosra röhögtem most a pofám. :D :lol:
Silent Library a címe. youtube-on lehet még pár részt találni. :D

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-06-06, 23:40:07
Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:33:02
EDIT: Nintendo vs Playstation vs Xbox ... TV előtt ülős játékok fanjainak ajánlom!! :lol: :jee:
Na, ezért a kettőért már kapsz egy +-t. :D :lol:
:merci: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

#1483
Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:15:02
Hülye japán show... - a legpoénabb benne az, hogy csendben kell lenniük! :D
kegyetlen..én a helykünk rég bef*stam volna a röhögéstól :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

A Kultuszminisztérium kiadja irányelvét, hogy az oktatást sokkal praktikusabban, sokkal életszerubben kell alakítani. A tanítónő:

Gyerekek, ma a telefonálásról lesz szó. Bekapcsolom a hangszórót és
felhívok egy tetszőleges számot.

- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni.
- Bocsánat asszonyom, de nekünk nincs Zolikánk. Valószínuleg egy hibás
számot tetszett felhívni. Kezét csókolom!

Látjátok gyerekek, így viselkedik egy jól nevelt, udvarias ember az alapfokon.
A tanítónő felhívja ugyanazt a számot:

- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni.
- ... Hát kérem, maga engem az eőobb hívott fel. Még egyszer: Itt nincs
egyetlen egy Zolika sem! Megértette?

Hallottátok, hogy reagál egy ember a második fokon. Most jön a legmagasabb
fok. A tanító néni felhívja ugyanazt a számot:

- Itt Horváth-lakás.
- Kívánok, szeretnék Zolikával beszélni.
- Már megint te vagy, te hülye ku.... Menjél vissza a jó ku.. anyádba, ahonnan jöttél. Vagy gyagya vagy, vagy te engem akarsz....

Gyerekek, ez a felizgatottság legmagasabb foka. Egy vöröshajú gyerek jelentkezik az utolsó sorból:

- Tanító néni, szerintem még ennél is van egy magasabb fokozat!
- Mutasd meg, Jenőke.

A gyerek felhívja ugyanazt a számot:
- Itt Horváth-lakás.
- Itt Zolika, nem kerestek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

:lul: mi ezt régen a suli előtti relefonfülkéből játszottuk telefonbetyárkodás címén! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yaten

Quote from: Raggie on 2006-06-07, 01:08:13
:lul: mi ezt régen a suli előtti relefonfülkéből játszottuk telefonbetyárkodás címén! :lazza:


Akkor lehet hogy ti voltatok azok akik felhívtak régen 2x is oylan hülyeség miatt hogy mennyi 2+2? XDDDD LOL
" border="0

Raggie

Quote from: Yaten on 2006-06-07, 01:16:35
Akkor lehet hogy ti voltatok azok akik felhívtak régen 2x is oylan hülyeség miatt hogy mennyi 2+2? XDDDD LOL
Nemszem, mert az már jó hét-nyolc éve volt és akkor még nem is ismertelek! (:D )

Egyébként ilyen matekos dolgokat nem nagyon kédeztünk, mert nem nagyon szerettük... úgyis lehetne mondani, hogy útáltuk! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yaten

Quote from: Raggie on 2006-06-07, 01:25:13
Quote from: Yaten on 2006-06-07, 01:16:35
Akkor lehet hogy ti voltatok azok akik felhívtak régen 2x is oylan hülyeség miatt hogy mennyi 2+2? XDDDD LOL
Nemszem, mert az már jó hét-nyolc éve volt és akkor még nem is ismertelek! (:D )

Egyébként ilyen matekos dolgokat nem nagyon kédeztünk, mert nem nagyon szerettük... úgyis lehetne mondani, hogy útáltuk! :rolleyes:

Oylan 5-6 éve lehetett egyébként XDDD Egyékbént ja, csak ismerősöket hívtatok? XDD ok, nálam a telefonáló abszolút nem volt ismerős XDD (és 2 különböző volt a dolog...) XDDD
" border="0

Yakumo

Omár! : :lol: LOLLER!!! :lul:  :rotfl: (+)

Moha

Quote from: Raggie on 2006-06-06, 23:15:02Hülye japán show... - a legpoénabb benne az, hogy csendben kell lenniük! :D
Ezek hülyék! :lol:

Raggie

Quote from: Yaten on 2006-06-07, 02:02:44
Oylan 5-6 éve lehetett egyébként XDDD Egyékbént ja, csak ismerősöket hívtatok? XDD ok, nálam a telefonáló abszolút nem volt ismerős XDD (és 2 különböző volt a dolog...) XDDD
kicsit sok lesz az XD nem?! :D  XD

Ja, és ez a párbeszéd már megér egy +1et! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yaten

Quote from: Raggie on 2006-06-07, 02:43:39
Quote from: Yaten on 2006-06-07, 02:02:44
Oylan 5-6 éve lehetett egyébként XDDD Egyékbént ja, csak ismerősöket hívtatok? XDD ok, nálam a telefonáló abszolút nem volt ismerős XDD (és 2 különböző volt a dolog...) XDDD
kicsit sok lesz az XD nem?! :D  XD

Ja, és ez a párbeszéd már megér egy +1et! ;)

Off: Nem, tényleg akkor volt XDDD (olyan lehetetlen? Hány éves vagyok én, 7? XDDD) /off

Nyúú, hogy ne legyen off, köszi én is a játék ismertetőseket, sikerült letölteni ^^ (mozillával..! az explorerem az... ^^""")
" border="0

Fazék


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!



Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

sirtomi