Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2007-01-17, 00:28:58
Ez vagy őrült... vagy ő az Isten! o.o

Jaj, ne... egy másik fórumba már be volt egyszer linkelve, és akkor sem volt vicces. Ez egy szerencsétlen beteg ember, szakorvosi segítségre szorul. Én nem tudok rajta nevetni.  :ejj:
Failure is the default option

Ramiz

Én igen!!! :hopp: :lol:

Nézd, tele van a világ beteg és idióta emberekkel. Némelyikük gyp-n van. Némelyikük egy-egy nagyobb állam elnöki székében ül. A legtöbb filmeket rendez és könyveket ír. Nem tudunk mit tenni. Maximum nevetni! :muhahah:

Azonkívül Szalacsin is mindenki nevet (te is!!! tudom jól!!! :D), pedig mi is volt ő? Egy piától félhülye öreg fazon?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Ennek lol-nak kéne lennie (egyik szemem nevet is):

Magyar lány próbálkozik a Broadway-n,

de a másik szemem sír.

Ramiz

Én ezt a nőt a magyar állam nevében ötven év szigorított angoltanulásra kötelezném...
Az egy dolog, hogy nem tud angolul, még annyira sem, hogy egy egyszerű sort megtanuljon, de hogy lehet annyira... nemismondommi*, hogy ezzel védekezik: "I'm from Hungary!"? Mondjuk annyira nem is hibáztatom, végül is ki beszéljen angolul egy olyan országban, ahol még a miniszterelnök sem tud rendesen? :rolleyes:

* : szőke
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Neferura

Csonka Tündéhez csak annyit, hogy én ismerem is. Tök aranyos csaj,meg kicsit naív is...
A Győri Nemzeti Színházban van szerződése, és minden darabban szerepel... sajnos.. pedig sokkal tehetségesebb színésznőnk is van. és hogy a fenébe lett a legjobb musial szinésznő?  :confused:

.Attila



kikuchiyo

Failure is the default option

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.



Darkstar

Lol Japan sokadik felvonás:

3Ds egérpad     Meg pár másik
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Tycho

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 17:32:18
Lol Japan sokadik felvonás:

3Ds egérpad     Meg pár másik


Kell! :D Legalább nem fájdul meg a csuklóm a sok Tremuloust, izééé tanulástól... :rolleyes: :angyali: (nem nem, tényleg nem taperolni akarom az egérpedom :ejnye: :angyali: :hehe:)

sirtomi

#3495
Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 17:32:18
Lol Japan sokadik felvonás:

3Ds egérpad     Meg pár másik
Nekem is kell egy ilyen :D

Szerk:
Egy kis Besenyő család

teraflare


Moha


sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-01-18, 11:41:44
Kibővített FireFox(200 kiegészítő prog):
http://tech.cybernetnews.com/wp-content/uploads/2006/12/Firefox200/Fullscreen.jpg
Volt egy cikk is erről. Asszem 6 perc alatt töltődött be az FF, de utána működött rendesen :)

sirtomi

Kinyílik a rendelő ajtaja,kilép az orvos ,és látja,hogy a váróban egy fiatal pár üldögél. A nő feláll, és elindul befelé.
-Jöjjön maga is! -mosolyog az orvos barátságosan a férfira.
Az orvos a rendelőben felszólítja a nőt, hogy vetkőzzön le, majd tetőtől talpig megvizsgálja. Végül a férfihoz fordul és megkérdezi:
-Mindig ilyen zavartan viselkedik a hölgy?
-Gőzöm sincs róla! -Most látom először életemben. De azért háromszáz forintot megért!

Ichika

Quote from: sirtomi on 2007-01-18, 16:09:04
Kinyílik a rendelő ajtaja,kilép az orvos ,és látja,hogy a váróban egy fiatal pár üldögél. A nő feláll, és elindul befelé.
-Jöjjön maga is! -mosolyog az orvos barátságosan a férfira.
Az orvos a rendelőben felszólítja a nőt, hogy vetkőzzön le, majd tetőtől talpig megvizsgálja. Végül a férfihoz fordul és megkérdezi:
-Mindig ilyen zavartan viselkedik a hölgy?
-Gőzöm sincs róla! -Most látom először életemben. De azért háromszáz forintot megért!
Ez nagyon LOL
Anime 4 ever! Nem tom de sztem az anime is egyfajta drog, ha rá szoksz utánna nehezen tudsz leszokni róla!! XD

Ichika

Férfi, az aki...(bocsánatot kérek az erősebb nemtől)
...úgy tesz vissza minden üveget a hû tõ be, hogy csak 1 korty ital van az alján.
...aki úgy teszi be a szennyesbe a ruháját, hogy az alsónadrágjában 2 csomóban ott figyel a 2 zokni is.
...aki minden poharat amibõ l iszik, a lakás különbözõ pontján helyez el elõ szeretettel a virágcserepek mellé.
...aki 2 órát utazik 30 fokban, hogy egy kocsit megnézzen, de ha Te megkéred egy 2 perces kitérõ re, húzza a száját.
...aki ha TV-t néz, nem válaszol a harmadik "Mit ennél drágám?" kérdésre sem.
...aki ha Forma 1 van, képes reggel 5-re felhúzni az órát és felkelni hétvégén, de ha téged kell 8-ra dolgozni vinnie tuti, hogy miatta késel el.
...aki minden másnap vagy az irodája elõ tt vár a kollégájára, aki a kulcsot hozza, mert õ otthon hagyta, vagy otthon vár másfél órát a feleségére a ház elõ tt, mert a lakáskulcsot az irodában hagyta.
...aki hetente egyszer, amikor töltõ re teszi otthon a telefonját, otthon is felejti.
...akinek a 3 éves gyereke, ha azt mondja télen, hogy reggel
...papucsban hozta az anyja a bölcsibe, akkor el is hiszi és úgy viszi haza.
...aki minden nevezetes ünnepet pár nappal késõ bb köszönt.
...akinek az anyja ,, ezt,, az ételt nem ,,így,, szokta fõ zni.
...aki nem érti miért nem a szülei háza mellett akarsz építkezni.
...aki ha beteg, rögtön béna is lesz, de ha Te vagy beteg akkor is megbénul.
...akinek egy tárgy megkeresése egyet jelent a szoba közepén megállással és ,, nem tudod hol van?
Anime 4 ever! Nem tom de sztem az anime is egyfajta drog, ha rá szoksz utánna nehezen tudsz leszokni róla!! XD

Zsiga

Quote from: Ichika on 2007-01-19, 19:33:56
Férfi, az aki...(bocsánatot kérek az erősebb nemtől)
...úgy tesz vissza minden üveget a hû tõ be, hogy csak 1 korty ital van az alján.
...aki úgy teszi be a szennyesbe a ruháját, hogy az alsónadrágjában 2 csomóban ott figyel a 2 zokni is.
...aki minden poharat amibõ l iszik, a lakás különbözõ pontján helyez el elõ szeretettel a virágcserepek mellé.
...aki 2 órát utazik 30 fokban, hogy egy kocsit megnézzen, de ha Te megkéred egy 2 perces kitérõ re, húzza a száját.
...aki ha TV-t néz, nem válaszol a harmadik "Mit ennél drágám?" kérdésre sem.
...aki ha Forma 1 van, képes reggel 5-re felhúzni az órát és felkelni hétvégén, de ha téged kell 8-ra dolgozni vinnie tuti, hogy miatta késel el.
...aki minden másnap vagy az irodája elõ tt vár a kollégájára, aki a kulcsot hozza, mert õ otthon hagyta, vagy otthon vár másfél órát a feleségére a ház elõ tt, mert a lakáskulcsot az irodában hagyta.
...aki hetente egyszer, amikor töltõ re teszi otthon a telefonját, otthon is felejti.
...akinek a 3 éves gyereke, ha azt mondja télen, hogy reggel
...papucsban hozta az anyja a bölcsibe, akkor el is hiszi és úgy viszi haza.
...aki minden nevezetes ünnepet pár nappal késõ bb köszönt.
...akinek az anyja ,, ezt,, az ételt nem ,,így,, szokta fõ zni.
...aki nem érti miért nem a szülei háza mellett akarsz építkezni.
...aki ha beteg, rögtön béna is lesz, de ha Te vagy beteg akkor is megbénul.
...akinek egy tárgy megkeresése egyet jelent a szoba közepén megállással és ,, nem tudod hol van?
Jé, loli. XD

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-01-19, 19:37:21
Quote from: Ichika on 2007-01-19, 19:33:56
...
Jé, loli. XD
Ajajj, Zsiga szagot fogott  :lol:
Ichika, vigyázz ám vele, veszélyes!  :muhahah:
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Ichika on 2007-01-19, 19:33:56
...aki 2 órát utazik 30 fokban, hogy egy kocsit megnézzen, de ha Te megkéred egy 2 perces kitérõ re, húzza a száját.

A többiben sok igazság is lehet, de ez kicsit mellélő, mert a nőknél általában a kitérő nem 2 perces ;)

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-19, 20:13:04
Ajajj, Zsiga szagot fogott  :lol:
Kikuchi, na EZ volt a :lol:

:P

Mellesleg a nőknél tényleg nem 2 perc a kitérő... de sok esetben a férfiaknál sem. XD
Viszont egyik-másik meghatározás nagyon igaz volt. :D
Quoteakinek a 3 éves gyereke, ha azt mondja télen, hogy reggel papucsban hozta az anyja a bölcsibe, akkor el is hiszi és úgy viszi haza.
Ez volt a legjobb! :haha:

kikuchiyo

Failure is the default option

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-19, 23:48:46
Best 20 Short Animations - ajánlom a Guard Dog címűt
A legelső, a "Cat came back" sem rossz. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Ichika on 2007-01-19, 19:33:56
Férfi, az aki...(bocsánatot kérek az erősebb nemtől)
Akkor férfiként:
1.) a családunkban ez a nőnemű tagokra is érvényes...
2.) nem mindegy, a mosógép és a centrifuga úgyis szétszedi...
de színes/fehérre szét vannak válogatva, így ez itt nem téma.
3.) hát ez itt kifejezetten fordítva van :hehe:
4.) nem nézek kocsikat - a nőknél meg nem két perc egy kitérő :p
5.) nem nézek tv-t; az elsőre se tudok mit kitalálni, illetve tudnék,
de azt is tudom, hogy azt úgyse főzik meg :haha:
6.) ld 5, nem nézek tv-t, sportra főleg nem pazarlom az időm.
7.) vagy nem... naponta rámolom ki-be a zsebeim tartalmát, de
nem szoktam itthon hagyni - különben hogyan zárnám be magam
után az ajtót és hogyan nyitnám a kerti ajtót :haha:
8.) ez is nagyon ritka.
9.) nincs hároméves gyerekem. Az nekem túl fiatal  :3x3: :haha:
10.) minek az ünnepeket köszönteni? Talán az ünnepelteket
felköszönteni? Na az már tényleg nehezebb...
11.) az lehet, de az nem is jelent semmit.
12.) ? Sőt, én javasolnám, hogy minél távolabb :D
13.) hja persze...
14.) Ha nincs a helyén, akkor ki is rakta el? :hehe:

elég torz valakinek a férfiképe... vagy én vagyok fura...

Ichika

Anime 4 ever! Nem tom de sztem az anime is egyfajta drog, ha rá szoksz utánna nehezen tudsz leszokni róla!! XD