Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Fazék

#6960

Zsiga


Próféta

#6962

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare

#6968
Legyél te a blöffkirály
1 2 3

Gyönyörű ellenreklám  :Kiraly:  :lul:

Kvikveg

Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett, egyszer csak hirtelen megkérdezte:

- Nagyapa, hány éves is vagy?
A nagyapa így válaszolt:

- Hadd gondolkozzam egy kicsit!

A televízió, a gyermekbénulás elleni védőltás, a fénymásoló gép, a kontaktlencse és a fogamzásgátló tabletta előtt születtem.
Nem volt még radar, hitelkártya, lézersugár és pengekorcsolya.

Még nem találták fel a légkondicionálót, a mosogatógépet, a szárítógépet (a ruhát egyszerűen kitették száradni a friss levegőre).

Az ember még nem lépett a Holdra, és nem léteztek sugárhajtású utasszállító repülőgépek.

Nagyanyád és én összeházasodtunk és azután együtt éltünk, és minden családban volt apuka és anyuka.
Én a számítógép, a kétszakos egyetemi képzés és a csoportterápia előtt születtem.

Az emberek nem analizáltatták magukat, legfeljebb amikor az orvos vér-vagy vizeletvizsgálatra küldte őket.

25 éves koromig minden rendőrt és férfit 'uram'-nak szólítottam, minden nőt pedig 'asszonyom'-nak vagy 'kisasszony'-nak.

Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek.

Az én időmben, ha egy hölgy felszállt az autóbuszra vagy a villamosra, a gyerekek és a fiatalok mindenki másnál hamarabb álltak fel, hogy átadják  neki a helyüket, de ha állapotos volt, a helyére kísérték és - ha kellett - megváltották a jegyét és odavitték neki.

A nő elsőként lépett liftből ki; alátolták a széket, hogy leülhessen;
egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült, kinyitotta előtte az autó vagy bármi más ajtaját, és a férfi segített neki levenni a kabátját.

Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot, és a családi erény bizonyítéka volt a lány és a tisztaságé a férj számára. A mi életünket a tízparancsolat, a józanész, az idősebbek és az érvényes törvények tisztelete szabályozta.

Bennünket megtanítottak arra, hogy különbséget tegyünk jó és rossz között, és hogy felelősek vagyunk tetteinkért és következményeikért.

A komoly kapcsolat azt jelentette, hogy jóban voltunk unokatestvérekkel  és barátokkal.

Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve.

Akkoriban nem hallottunk sztereó zenéről, URH rádióról, kazettákról, CD-ről,
DVD-ről, elektromos írógépekről, számológépekről (még mechanikusakról sem, hát még hordozhatókról).

A 'notebook' jegyzetfüzet volt.

Az órákat naponta felhúzták.

Semmi digitális nem létezett, sem órák, sem világító számos kijelzők
a háztartási gépeken.

Gépeknél tartva: nem voltak pénzkiadó automaták, se mikrohullámú sütők, se ébresztőórás rádiók. Hogy videomagnókról és videokamerákról ne is
beszéljünk.

Nem léteztek azonnal előhívott színes fényképek. Csak fekete-fehér képek voltak, előhívásuk és másolásuk több mint 3 napig tartott. Színes képek nem léteztek.

Nem hallottunk Pizza Hutról vagy McDonald'sról, se az instant kávéról,se a mesterséges édesítőkről.

Az én időmben a fű olyasmit jelentett, amit nyírtak, nem szívtak.

Mi voltunk az utolsó nemzedék, amely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen.

És most mondd, szerinted hány éves vagyok!
- Hát, nagyapó, biztosan több mint 200! - felelt az unoka.

- Nem, kedvesem, csak 65! ...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Most két dolgon gondolkozom. Az egyik, hogy mit keres ez ebben a topikban?
A másik, hogy vajon mikori a sztori? Ez egy érdekes rejtvény!
A DVD benne van, tehát a 1995. után alkothatták, viszont a radar miatt legkésőbb 2006-ban... (girlfriend szerint 1941-től hívják ugyanis RADARnak, bár már az 1910-es évektől létezett a technológia, 1936. a holdradar éve)... 

Viszont ha bele akarok kötni, hogy "semmi digitális nem létezett" > Morse, füstjel, DNS???
"Mi voltunk az utolsó nemzedék, amely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen." > Az asszonynak per definitorem van férje, gyerektől függetlenül.  :)
"Az órákat naponta felhúzták." > Naponta? Az jó régen lehetett... Az ükszülőktől örökölt óránkat nyolcnaponta kell.
"Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek." > WTF? Poligámia?
"Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot" > he?

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-05-20, 21:12:53
"Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek." > WTF? Poligámia?
"Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot" > he?

A pár, mint megnevezés a kötekedés tárgya. Mint ahogy a pasi is igencsak pejoratívnak számít sokak értékítéletében. ;)
Utóbbi pedig biztos arra akar utalni, hogy nem volt égő szűznek lenni, meg nem rusholt mindenki mielőbb dugni egyet, hogy ne legyen társadalmilag kirekesztve az oviból.

Gondolom én. Aztán lehet, hogy csak túl jóhiszemű vagyok.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:34:50
egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült

Ezt speciell én egyébként is hülyeségnek tartom. Bár tudom, hogy a hivatalos etikett szerint így kéne.

motifator

Először nekem is az jutott eszembe, hogy miért ide postoltad, ahelyett, hogy szép powerpoint prezentációt csináltál volna belőle tájképekkel meg aranyos állatkákkal, közben alávághattál volna valami szép Andrea Bocelli számot, és elküldhetted volna emailben 10 ismerősödnek, hogy ha nem küldik tovább ők is legalább 10 embernek, akkor 3 napon belül meglátogatja őket Candleja
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: motifator on 2008-05-20, 21:23:21
Először nekem is az jutott eszembe, hogy miért ide postoltad, ahelyett, hogy szép powerpoint prezentációt csináltál volna belőle tájképekkel meg aranyos állatkákkal, közben alávághattál volna valami szép Andrea Bocelli számot, és elküldhetted volna emailben 10 ismerősödnek, hogy ha nem küldik tovább ők is legalább 10 embernek, akkor 3 napon belül meglátogatja őket Candleja

A szarkazmus az emberiség egyik legnagyobb találmánya.

:lol:

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2008-05-20, 21:46:36
Quote from: motifator on 2008-05-20, 21:23:21
Először nekem is az jutott eszembe, hogy miért ide postoltad, ahelyett, hogy szép powerpoint prezentációt csináltál volna belőle tájképekkel meg aranyos állatkákkal, közben alávághattál volna valami szép Andrea Bocelli számot, és elküldhetted volna emailben 10 ismerősödnek, hogy ha nem küldik tovább ők is legalább 10 embernek, akkor 3 napon belül meglátogatja őket Candleja

A szarkazmus az emberiség egyik legnagyobb találmánya.

:lol:
:lol: :lul:
Pont minap vigyorogtunk testvereimmmel, hogy anyamek generaciojanak tobbsege milyen hottbena a gepen. Aztan elkezdtunk azon vigyorogni, hogy mi milyen benak leszunk majd az adott kutyuvel amikor ugyanilyen idosek leszunk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Quote from: Xzone on 2008-05-20, 21:46:36
A szarkazmus az emberiség egyik legnagyobb találmánya.

:lol:
És kedvenc poénforrásom rögtön az irónia után. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-05-20, 20:34:50
És most mondd, szerinted hány éves vagyok!
- Hát, nagyapó, biztosan több mint 7,8865786736479050355236321393219e+374 - felelt az unoka.

- Nem, kedvesem, csak 8,2476505920824706667231703067855e+90 ...
Fix'd.
Quote from: Kvikveg on 2008-05-21, 00:17:32
Jaj.
Tényleg jaj :D

Xzone



.Attila


White SeeD

Quote from: .Attila on 2008-05-22, 07:10:12
Helidick

Ugye milyen 5letes? Nekünk bezzeg csak a gagyi tojásdobálóink vannak.

Bár műpénisszel megszórni a mikrofosembert félreérthető lett volna :D

De mondjuk ha egy ilyen kis távirányítású pingvin száguldozott volna fel alá. Vagy komolyabb befektetőknél ilyen repülő pingvin :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Ramiz

Új magyar Axe reklám:
http://mixeljjobbat.uw.hu/

Hímsoviniszta, mint az állat, és maga a reklámozott termék egy hülyeség, viszont a reklám szerintem a legprofibb, legötletesebb cucc, amit valaha hazánkban készítettek. (Valakinek van ötlete, hogyan lehetne letölteni?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-05-22, 11:51:24
Új magyar Axe reklám:
http://mixeljjobbat.uw.hu/

Hímsoviniszta, mint az állat, és maga a reklámozott termék egy hülyeség, viszont a reklám szerintem a legprofibb, legötletesebb cucc, amit valaha hazánkban készítettek. (Valakinek van ötlete, hogyan lehetne letölteni?)
Miért nem 1 flakonba mixelik eleve a kettőt? Minek vegyek egyből kettőt hogy megkapjam a normálist?  :confused:

letőtéshez hirtelen ezt próbáltam ki és leszedte:
http://www.orbitdownloader.com/How-to-Download-Embedded-Flash-Video.htm

Próféta

Quote from: teraflare on 2008-05-22, 12:23:23Miért nem 1 flakonba mixelik eleve a kettőt? Minek vegyek egyből kettőt hogy megkapjam a normálist?  :confused:
Lego-ösztön! Amit én szerelek össze, az örömmel tölt el!  :haha:

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-05-22, 12:23:23
letőtéshez hirtelen ezt próbáltam ki és leszedte:
http://www.orbitdownloader.com/How-to-Download-Embedded-Flash-Video.htm
:merci:

Egyébként én, ha ilyen Axe-Man lennék (nem baltás gyilkos, wuhaha), akkor összeugrasztanék nőket mindennel... nő+tintahal=csápos csaj, megmasszírozza a hátad, miközben rajta fekszel :D, nő+elefánt=az orrmánya őrült dolgokra képes veled :D stb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-22, 07:10:12
Helidick
:lol: :lul:
Ez kesz, pihent agyu otlet. Szerintem itthon is alkalmazni kene.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Éjfél

Quote from: Ramiz on 2008-05-22, 13:02:07
Quote from: teraflare on 2008-05-22, 12:23:23
letőtéshez hirtelen ezt próbáltam ki és leszedte:
http://www.orbitdownloader.com/How-to-Download-Embedded-Flash-Video.htm
:merci:

Egyébként én, ha ilyen Axe-Man lennék (nem baltás gyilkos, wuhaha), akkor összeugrasztanék nőket mindennel... nő+tintahal=csápos csaj, megmasszírozza a hátad, miközben rajta fekszel :D, nő+elefánt=az orrmánya őrült dolgokra képes veled :D stb.
lool, de bolond vagy...érdekes fantázia, kicsit beteges, de hát... :D

más: igen, kár hogy nem zoomoltak rá a csóka fejére...   /Garri Kaszparov/

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-05-22, 13:02:07
Egyébként én, ha ilyen Axe-Man lennék (nem baltás gyilkos, wuhaha), akkor összeugrasztanék nőket mindennel... nő+tintahal=csápos csaj, megmasszírozza a hátad, miközben rajta fekszel :D, nő+elefánt=az orrmánya őrült dolgokra képes veled :D stb.
Vagy mondjuk olyan állattal aminek 8 melle van  :D
De a csápos csaj azért milyen leszbizést le tudna nyomni.  ::)