Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

teraflare

#11070

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

-Mit mond az illedelmes Terminátor? - Bocs, hogy félbeszakítottalak....
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cheesy

Quote from: Cloud on 2010-02-12, 21:19:38
http://qdb.hu/files/1614_9.swf
http://qdb.hu/files/4987_34.swf
Ez.. ez.. aaargh! :gyagya: Es megis 4 kigyoig bamultam a monitort, probalvan felfogni mi a jo ebben :D Allat!
(az oldalon amugy hogyan lehet flash kozott turkalni? En csak logokat talaltam mindenfele, kb bash.hu)

Moha

#11076
Quote from: Nakedape on 2010-03-04, 11:43:40
[img]
:lol: Ez jó volt...

Cheesy: Ezer éves meme mindkettő. :) Pont azért jó, mert percekig bámulod ugyanazt a hülyeséget. :D

Kvikveg

http://www.weebls-stuff.com/songs/magical+trevor/
Azt hiszem ez az elozokhoz illik. Kicsit kevesbe idegesito, es aranyosabb. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare


Nakedape

#11079
megtaláltátok magatoknak végre weebl kincsestárát ?:D

javaslom chocolate, gomba, kenya, stb  :D



más:
http://www.wulffmorgenthaler.com/default.aspx?id=b5946179-76ca-4abe-ba23-7edd33125dd9
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Petur barátom mesélte, hogy az egyik haverja nem éppen lángész és egy nap, amikor hót másnapos volt, "bekopogtattak" hozzá:
-Szép napot, Lukács Lászlónak gyűjtjük a kopogtatócédulát (ő KKhalason a narancs képviselő).
-A Tankcsapdából?

Zen

Volt eszük igennel válaszolni? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Nem, és így nem is adta oda. Kéne egy MSZP jelölt Halász Ferenc néven is oda.
(Mondjuk Petur addig a napig nem is tudta, hogy van ilyen, mint kopogtatócédula :zomg: )


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Squazee2005

  :bruhuhu: Meh. I'm still a newborn.

Na jó, ez idei, bár a lol faktor nem akkora.

[spoiler][/spoiler]

Én


Cheesy

Quote from: Nakedape on 2010-03-05, 10:05:49
megtaláltátok magatoknak végre weebl kincsestárát ?:D
javaslom chocolate, gomba, kenya, stb  :D
más:
http://www.wulffmorgenthaler.com/default.aspx?id=b5946179-76ca-4abe-ba23-7edd33125dd9
Narwhals.... *facepalm*

Fazék

top 20 5 second films

van pár durva is köztük. szóltam.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


NLZ

Quote from: Fazék on 2010-03-06, 13:10:36
top 20 5 second films

van pár durva is köztük. szóltam.
Az első vicces, meg amikor a csaj első alkalmán túl sok a vér, egyébként nem nagy szám.
[reserved]

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bicskei

A lány
- ha 8 éves: ágyba teszed és modasz neki egy mesét.
- ha 18 éves: mondasz neki egy mesét, hogy ágyba vihesd.
- ha 28 éves: nem kell neki mesét mondanod, hogy ágyba vihesd.
- ha 38 éves: ő mond neked egy mesét és ágyba visz.
- ha 48 éves: mondasz neki egy mesét, hogy ne kelljen vele ágyba menned.
- ha 58 éves: ágyban maradsz, hogy ne kelljen hallgatnod a meséjét.
- ha 68 éves: hogy ágyba viszed, az csak mese.
- ha 78 éves: ha ki tudod húzni az ágyból, az a mese.


Az alábbi üzenetek bulikban, vagy épp előtt vagy után hangzottak el...esetleg sms.

"Asszem jól sikerült a tegnapi betépés. Semmire sem emlékszem és egy pályaudvaron vagyok ahol főleg németül beszélnek. Lehet hétfőn nem megyek be melózni" - válasz: "A hétfői meló miatt ne aggódj, ma kedd van. Már a rendőrség is keres, anyádék büszkék lesznek rád Amugy hol a répában vagy?"

"mi csak beszéltünk róla milyen lenne az igazoltató rendőrt telibehányni...te megtetted..."

"Mindegy, ugyanaz a neve. Ez nem megcsalás, ez márkahűség."

"Kimentem pisálni és össze volt hányva a budi. Mondom miafasz, nem emlékszem, hogy hánytam... Megfordulok erre egy vadidegen csaj alszik a zuhanyzóban"

"Elaludtam a vonaton. Itt ülök egy megállóban. A helyiek azt mondják hogy ez észak-szlovákia. Nem hiszek nekik. Nem akarok."

"Olyan nehéz részegen tampont felrakni. 10 percig ujjaztam magam, mert elfelejtettem mit is csinálok."

Azt hittem a farkam veszem elő a pisáláshoz, de a bal herém volt. Átáztam. Gyere értem."

"Reggel arra ébredtem, hogy egy csaj fekszik az ágyamban. Mondom mi a fasz. Megfordult és mégse csaj volt. Na ez a szopás."

"Ha legközelebb pohárba hánysz,légyszi ne hagyd benne a szívószálat...életem legszarabb vbk-ját köszönhetem neked."

"Az OK, hogy dugod a nőmet. De a cigim add már ki.A barna kabát, az ajtón."

"a telefonom egész este a hűtőben volt.ezért nem vettem fel."
Ultras liberi

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

This is just plainly sick.  :zomg: