Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Makos



Cloud


Selmo


A tökéletesség unalmas.



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila


Kvikveg

Quote from: .Attila on 2011-01-18, 17:17:37
Quote from: Ramiz on 2011-01-18, 17:10:35
Végig kell nézni a teljes élvezethez:
http://www.break.com/index/epic-animal-street-fight-1960489

A madarak vajon mit akartak?
Ket kandur. A varjak szerintem a feher farkat valami izletes csemegenek neztek. De lehet hogy a fekete penzelte oket az ellenfel zavarasara. Szegeny igy elegge hatranyban volt. XD
Azt hittem a vegen mind a ketten nekiesnek egy-egy varjunak es rohogve csemegeznek egyet. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Ramiz on 2011-01-18, 17:10:35
Végig kell nézni a teljes élvezethez:
http://www.break.com/index/epic-animal-street-fight-1960489
há! gyanús volt, hogy vmelyik predator-ból vették kölcsön a zenét :D

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2011-01-18, 17:28:15
Azt hittem a vegen mind a ketten nekiesnek egy-egy varjunak es rohogve csemegeznek egyet. XD

Én is arra vártam, azt hittem, az lesz a poén.

Member

Quote from: .Attila on 2011-01-18, 17:17:37
Quote from: Ramiz on 2011-01-18, 17:10:35
Végig kell nézni a teljes élvezethez:
http://www.break.com/index/epic-animal-street-fight-1960489

A madarak vajon mit akartak?
Úgy tűnt, hogy fogadást kötöttek a két macskára, amelyik megnyeri a ketrecharcot, azé a lóvé. Bár nekem is úgy tűnt, hogy csak a farokra hajtanak. :/

Bandita ^^

Quote from: Member on 2011-01-18, 17:58:09
Quote from: .Attila on 2011-01-18, 17:17:37
Quote from: Ramiz on 2011-01-18, 17:10:35
Végig kell nézni a teljes élvezethez:
http://www.break.com/index/epic-animal-street-fight-1960489

A madarak vajon mit akartak?
Úgy tűnt, hogy fogadást kötöttek a két macskára, amelyik megnyeri a ketrecharcot, azé a lóvé. Bár nekem is úgy tűnt, hogy csak a farokra hajtanak. :/

Nem lehet hogy szimplán büdös volt a fehér, a jólápolt madarak pedig nem tűrték? És a fekete macsekot elbérelték, egy kis fürdetésre?
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Member

Bár az is lehet, hogy a fekete cica csak elverte az asszonyt, amiért lefeküdt két madárral. A madarak, akiket madárnak néztek, meg nem hagyták annyiban.

.Attila

Vajon az egyén asszociációi jellemzik őt? ::)

NLZ

Valaki beírhatná, hogy old.
[reserved]

Member


Én

Én nem ismertem de jó :D


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo


A tökéletesség unalmas.


Makos


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Nakedape

Quote

Ami most következik, az elég vicces. És fogadok, hogy legálabb 50-szer újra fogjátok próbálni, hogy képesek vagytok-e megcsinálni. Próbáljatok csak ki... 1. Tehát, ültök most éppen a széketeken, emeljétek fel a jobb lábatokat a padlóról, és körözzetek vele az óramutató járásával megegyező irányban. 2. Míg köröztök a jobb lábatokkal, rajzoljatok a levegőbe a jobb kezetekkel egy 6-os számjegyet. ... A lábatok irányt változtat! És nem tudtok ellene semmit tenni.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Quote from: Nakedape on 2011-01-21, 01:57:58
Quote

Ami most következik, az elég vicces. És fogadok, hogy legálabb 50-szer újra fogjátok próbálni, hogy képesek vagytok-e megcsinálni. Próbáljatok csak ki... 1. Tehát, ültök most éppen a széketeken, emeljétek fel a jobb lábatokat a padlóról, és körözzetek vele az óramutató járásával megegyező irányban. 2. Míg köröztök a jobb lábatokkal, rajzoljatok a levegőbe a jobb kezetekkel egy 6-os számjegyet. ... A lábatok irányt változtat! És nem tudtok ellene semmit tenni.

Darkstar

 :zomg:
Sok kísérletezés után szerintem sikerült párszor, de nem vagyok biztos benne. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん