Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Venom

Én nemrég kezdtem neki a sorozatnak, perpill 85. rész jön lefele. Eddig aranyos, bár nekem talán egy picit túl gyermeteg, de hát ez van. :) Amit kérdezni szeretnék: tudna valaki valami linket adni, hogy mi a részek - filmek - specialok - ovak (ha van egyáltalán) között a sorrend? És ha már filmeknél tartunk (fenti postban már 6-at emlegeti valaki), egyáltalán érdemes nézni őket, van fontosságuk a történetben, vagy ez is úgy működik, mint a Narutonál (azaz másfél órás filler)?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

A Specialok,OVAk, és Movie-k nem tartoznak a fő cselekményszálba tehát fillerek, Ettől függetlenül sztem érdemes megnézni mindent (kivétel a 6-os movie-t... :lame:) Hát a részek sorrendje ugye meg növekvő sorrendben  :smile: 1-290  :D

Hiei-sama

Quote from: Venom on 2007-01-13, 03:22:47
Én nemrég kezdtem neki a sorozatnak, perpill 85. rész jön lefele. Eddig aranyos, bár nekem talán egy picit túl gyermeteg, de hát ez van. :) Amit kérdezni szeretnék: tudna valaki valami linket adni, hogy mi a részek - filmek - specialok - ovak (ha van egyáltalán) között a sorrend? És ha már filmeknél tartunk (fenti postban már 6-at emlegeti valaki), egyáltalán érdemes nézni őket, van fontosságuk a történetben, vagy ez is úgy működik, mint a Narutonál (azaz másfél órás filler)?

Kicsit visszanezel par oldalt,mert meg az elejen fullra leirtam hogyan kell nezni...Es az a lista amit leirtam K-F is ugyhalad reszek kiadasaval.

smash++

Venom:
Quote from: Hiei-sama on 2006-07-21, 19:23:13
Inkabb a sorozattal kene kezdeni...Na meg a moviek sztem nem olyan jok mint a sorozat,bar meg a Movie 7-t nem neztem meg :p
Leirom hogy is kell nezni sorba mindent ha valaki nem tudna:
One Piece OVA
One Piece 1-18
One Piece Movie 1
One Piece 19-53
One Piece Tv Special 1
One Piece 54-56
One Piece Movie 2 + Movie 2 Special
One Piece 57-102
One Piece Movie 3 + Movie 3 Special
One Piece 103-146
One Piece Movie 4
One Piece 147-149
One Piece Tv Special 2
One Piece 150-174
One Piece Tv Special 3
One Piece 175-183
One Piece Movie 5 + Movie 5 Special
One Piece 184-223
One Piece Movie 6
One Piece 224-253
One Piece Tv Special 4
One Piece 254-257
One Piece Movie 7
One Piece 258-271

Egyébként voltak jó dolgok a movie 6-ban.Ha eltekintek a kinézettől és a pc-s animációktól (amik azért ebben a korban  röhejesen néztek ki néhol).Nekem a poénok tetszettek és az enyhe csipetnyi drámaiság is.A harcok elég gyengusra sikeredtek vagy mi.Az a kis "béka" öreg,hogy szivatta Sanji-t meg Zoro-t.Na nee mááárr!!!!....
Jó volt látni egy kis új történetet és a karaktereket (habár eléggé megviselve),mert ugyebár eléggé hiányoltam a one piece-t.Nagyon rossz ez a lassú rész kiadás.Amikor elkezdtem az anime-ket nem gondoltam,hogy majd a Narutora és a One Piece-re is majd várok heteket egy részért :P Nehezen,de meglehet szokni...

Venom

Köszönöm a segítséget! Azt hiszem néhány movieval el vagyok késve, de annyira nem is érdekelnek. A fő cselekmény nekem elég érdekes. (Sokszor hibája ezeknek a sorozatoknak, hogy a filmben alkalmazott új képesség már nem jön át sorozatba.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

ADC 291 ha vki nem vette még észre.Én is most szedem.
EP 291

Hiei-sama

Quote from: smash++ on 2007-01-14, 10:47:35
ADC 291 ha vki nem vette még észre.Én is most szedem.
EP 291

Mar reg lent van :D

Liquid Snake

A 293 már nem filler az a lényeg  :szemuveges:

chilip

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HOGY A F@SZBA TUDTAK FILLEREKET BERAKNI EGY HARC KELLŐS KÖZEPÉBE!!!! EZ A POFÁTLANSÁG NETOVÁBBJA!!!!!

smash++

Az openingben van egy pár képkocka(2.12 percnél)amin Zoro-Luffy-Lysop van rajta.Azok az állatok csak fantáziából vannak ott vagy tényleg a társuk lesz :D?Mert szerintem találó.Zoronak egy madár,hogy tudjon tájékozódni,Luffynak meg egy viziló,hogy kihúzza a vízből amilyen hülye néha...

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-01-14, 14:44:26
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HOGY A F@SZBA TUDTAK FILLEREKET BERAKNI EGY HARC KELLŐS KÖZEPÉBE!!!! EZ A POFÁTLANSÁG NETOVÁBBJA!!!!!

Én is nagyot néztem... Na mondom Chopper hogy győzi le, milyen erős? Aztán meg jön nekem ez a fantasztikus kis filler  :ejj: :ejj: :ejj: Még jó h csak 2 részes...

Cobra

Megnéztem egy japán szinkronos részt és nem tetszett. Szerintem sokkal jobbak a német szinkronhangok, főleg Ruffy és Chopper hangjai. Túl gyerekes szerintem a japán szinkron.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

Ha annyira jó hogy a Luffy-t Ruffy-nak ejtik akkor télleg jó lehet :lul:

no offence,just joke :D

Cobra

Hát szerintem még a Ráffi is jobban hangzik, mitn a Luffi :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

izlések és pofonok,vagy csak én máe wzt szoktam meg,sokáig én is németen néztem de már nem is emlékszem a szinkronra,de a japánt soha nem tudnám elfelejteni :D

smash++

Már én se emlékszek a német szinkronra.De a japán nekem teljesen jó.De a német is jó volt.
Sőt eddig más anime-t is kipróbáltam angol szinkronnal(nem sokáig :D ),de egyszerűen nagyon-nagyon messssszzze van a japántól.Pl Naruto szinkron rémes(egy trailerből).

Liquid Snake

Quote from: Cobra on 2007-01-15, 22:40:17
Hát szerintem még a Ráffi is jobban hangzik, mitn a Luffi :)

Nem rossz a német sem de azért a japán szinkront ami ugye az eredeti azt nem üti semmi, akárhogy is van  :szemuveges:

Raggie

Quote from: chilip on 2007-01-14, 14:44:26
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HOGY A F@SZBA TUDTAK FILLEREKET BERAKNI EGY HARC KELLŐS KÖZEPÉBE!!!! EZ A POFÁTLANSÁG NETOVÁBBJA!!!!!
Osztom a véleményedet... :ejj:

Egyébként én eddig csak japán hanggal néztem és el sem tudnám máshogy képzelni. (eleve más nevek, stb...). Sőt még az is külön poén, hogy Luffy japán hangja egy idős néni! :eek: :D :D :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Magma

#588
Most miért? Naruto hangja is egy középkorú hölgy... engem ez már meg sem lepett. XD

Hát, én csak részben osztom a véleményeteket, mert oké, hogy fillert ilyenkor betenni, de legalább nem süllyedt a Naruto szintjére.  :szemuveges: Csak pozitívan álljunk a dolgokhoz! :D
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

Zoro gyerek alakjának is nő adta a szinkronhangot :)

Raggie

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-18, 19:56:01
Zoro gyerek alakjának is nő adta a szinkronhangot :)
A fene se tudja már ezeknél a dilis japánoknál... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

[spoiler=manga]Ace-nek a szupernova technikája kicsit odabasz :D  végre berakták azt a képességet, amire eddig vártam... gravitáció, naon komoly most a manga ;) alig várom a pénteket[/spoiler]

Bishop

[spoiler]mondjuk a gravitációnak annyi köze van ehez mint a fekete lukynak a sötétséghez de mind1.és tök mind1 BB-t túl erősre csinálták,nem tudom hogy fogja Luffy BB-t legyőzni[/spoiler]

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-01-23, 00:24:55
[spoiler]mondjuk a gravitációnak annyi köze van ehez mint a fekete lukynak a sötétséghez de mind1.és tök mind1 BB-t túl erősre csinálták,nem tudom hogy fogja Luffy BB-t legyőzni[/spoiler]

[spoiler]
a fekete lyuknak sok köze van a sötétséghez, mivel a fényt is elnyeli[/spoiler]

Bishop

[spoiler]és it a pont,de magának a de én erre akkartam kijutni sötétség+feketelyuk=gravitáció FAILED :hehe:[/spoiler]

chilip

[spoiler]magábaszippant mindent, egy pont fele, amiről senki nem tudja, hogy mi, így rá lehet húzni azt, hogy gravitáció... bár csak olyan dolgoknak van gravitációja, amiknek súlya is van, úgyhogy itt kicsit sántít a dolog...  :hehe:[/spoiler]

Liquid Snake

#596
Én most néztem meg a 293 RAW-ot és nem gondoltam volna h [spoiler]Chopper ennyire erős. Kumadori sokáig bírta ellene :) Kb 2 perc. Kíváncsi vagyok mit fog még csinálni. És végre Luffy is utolérte Lucci-t  :jee:[/spoiler] Viszont haragszom az ADC-re mert annyira nem csinálják a subbolást h szörnyű... Ott a Dattebayo, ők csinálják a Naruto-t, Bleach-t, meg mostmár a Pokemon-t is mégis mindig normálisan adják kifelé a részeket. Az ADC-nek meg csak a One Piece van és ba**nak fordítani... :ejj:

Hiei-sama

Hat a narutos meg a tobbi biszbasz az kb ilyen speedsub...ADC-nel meg most vizsgaznak asszem tudod ok is emberek es nemelyikuk meg suliba jar...

Liquid Snake

Quote from: Hiei-sama on 2007-01-23, 20:12:12
Hat a narutos meg a tobbi biszbasz az kb ilyen speedsub...ADC-nel meg most vizsgaznak asszem tudod ok is emberek es nemelyikuk meg suliba jar...

Hát ja mondjuk ez igaz... Nem baj csak az a lényeg h behozzák majd magukat :)

chilip

293-as epizód 219 Mb-os verzióját szedem, ami sztem angol subbos... Sakura Destiny Fansubs => erre kerestem rá  :G -ben és valamelyik találatnál az elejéről asszem automatikusan berakta BitLord-ba. Majd egy óra múlva beírom, hogy tényleg angol-e...