Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Szerintem aki egy alap hakit ki tud védeni, az képes rá, hogy használja. Pölö WB magasabb rangú tisztjei :) /bár valszeg ők is tanulták/
De ha a Haki ambíció, vagy ilyesmi, akkor akár még BBnek is lehet, akinek ugyanaz a célja mint Luffynak, vagy Bármelyik más fő karinak. Még Acenek is, hogy WB legyen a király és hozzásegítse ehhez :D

LuckyDingo

Doublepost:
402. O.o Mangában nem jött át ennyire, hogy Kizaru mekkora vadállat.
Apoo zenéje lol volt.

Azt nézem hogy most köbö úgy néz ki, hogy nem sokan jutnak tovább a New Worldbe a "tehetségesebb" kalózok közül.

Liquid Snake

Jaja valahogy én is csak most láttam igazán, milyen is Kizaru ha bekeményít... Zene is passzolt hozzá meg minden...

chilip

mikor kizaru újra összeált egésszé, azt kurva jól oldották meg, csak lestem kifele, aztán utána a 1 hit KO-k a kapitányokra :jee:

Dub-zero

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-23, 14:33:52
Szerintem aki egy alap hakit ki tud védeni, az képes rá, hogy használja.

It's wrong, mer pl usopp meg chopper is ki tudta védeni (ha jól emlékszem)

apoo meg  :lol:
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

chilip

hát ha a noname amazonok meg tudták tanulni...

Liquid Snake

#1506
Nagyon jó volt ez a 403-ik rész is... Megérkezett Sentoumaru és Kizaru is... Mi lesz itt... Kérdezném ha nem olvasnám a mangát. Ahogy elnézem [spoiler]1 maximum 2 rész van még hátra a fight-ból :)[/spoiler]

smash++

Én még mindig nem vagyok elégedett ezzel az Arc-al. Főleg nem a fightokkal.

Nekem nem reális, hogy ezeket a Pacifistákat ennnyire erősnek mutatja be...
Egy Admiral még ok, de ezt is már 2-szor lövi el.

Nekem inkább összecsapott az egész: "Mutassunk be pár Kalózt,pár képességet és mindenki mehet a búsba"

Zoro miért fogja ki állandóan Ussopot? Mint a pióca...

Bishop

Ussopot nem leszólni  :morci:

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2009-06-01, 23:04:40
Én még mindig nem vagyok elégedett ezzel az Arc-al. Főleg nem a fightokkal.

Nekem nem reális, hogy ezeket a Pacifistákat ennnyire erősnek mutatja be...
Egy Admiral még ok, de ezt is már 2-szor lövi el.

Nekem inkább összecsapott az egész: "Mutassunk be pár Kalózt,pár képességet és mindenki mehet a búsba"

Zoro miért fogja ki állandóan Ussopot? Mint a pióca...

Ez az egész egy átvezető, azért van, hogy megmutassa, hogy nem csak Luffyéké az egyetlen erős kalózcsapat és hogy még így is gyengék és fejlődniük kell. És a pacifisták meg jóhogy ilyen erősek, végül is Kuma testével/erejével bírnak és Kizaru "beam" képességével is emellett. Szal reális.

Mit vársz, hogy Ussop majd egyedül megy valamire? Ahogy a kapitány, úgy az első tiszt dolga is, hogy védelmezze a gyengusabb tagokat. Amúgy sem volt sok esélye Zoronak, sem a többieknek, főleg, miután már Sentoumaru meg Kizaru is megjelent. Mondhatni egy Pacifistával épphogy elbírtak.

Zorot ne sajnáld, bár most jó ideig nem fogjuk látni valszeg. Azaz még egy ideig igen, aztán nem XD

smash++

Quote from: Bishop on 2009-06-02, 00:15:31
Ussopot nem leszólni  :morci:
Nem akarom leszólni, de bakker állandóan Zoron lóg, amikor ilyen van...menjen Luffyhoz ő is erős :)

Szerintem a pacifisták nem ilyen erősek. Az ok, hogy Kuma testével bírnak, de Kumát még Zoro fáradt állapotban is megtudta sebezni...
A "beam" záport pedig azért tudnák kerülgetni.
Jah és végül is már 2 Schibukaial elbántak.

Eddig is tudtuk, hogy még fejlődeniük kell. Ez inkább olyan csapjuk össze, "going all out" .Úgy kapkodták a levegőt mintha még nem lett volna komolyabb harcuk.

PX teste pedig miből van :confused:? Lassú és úgy emlékszek, hogy Zoro már elég sok mindent képes elvágni...

chilip

valami különleges ötvözet lehet Vegapunk cyborgjainak, azért csak kerül egy csatahajóba a megcsinálásuk...

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2009-06-02, 23:48:15
állandóan Zoron lóg, amikor ilyen van...menjen Luffyhoz ő is erős :)
Szerintem Luffy mellett még nagyobb veszélyben lenne XD

Quote from: smash++ on 2009-06-02, 23:48:15
Szerintem a pacifisták nem ilyen erősek. Az ok, hogy Kuma testével bírnak, de Kumát még Zoro fáradt állapotban is megtudta sebezni...
Háááát... ha Kuma nagyon akarja, akkor kinyírja Zorot.. valszeg fullos állapotban is. Ez van, még nem érett meg rá Zoro, se Luffy.. de valszeg nem is kell de ez már igen spoileres...

Quote from: smash++ on 2009-06-02, 23:48:15
Jah és végül is már 2 Schibukaial elbántak.
Crockival Luffy bánt el, mert megtalálta a gyengepontját. Moriával meg az egész csapat és rohadt nehezen imho...


Quote from: smash++ on 2009-06-02, 23:48:15Úgy kapkodták a levegőt mintha még nem lett volna komolyabb harcuk.
Nemigen volt... talán anno Enel ellen volt hasonló szitu :S

A PX meg erős mert erősre építtetett by Vegapunk the genius. Ahogy chilip mondja, nem hiába került egy vagyonba.

Liquid Snake

Ajjjj smash++ olvasd már a mangát, csak miattad nem akarok spoilerezni XD

Liquid Snake

#1514
Doublepost FTW.

Ez a rész is annyira isten volt. Nagyon jól megvolt csinálva a kis visszaemlékezés meg minden, illetve a kétségbeesés mindenki részéről... Mellesleg szerintem egyértelmű, hogy Kuma direkt nem kinyírta őket csak elteleportálta, igaz azt nemtudom, hogy miért éppen oda mindenkit ahova. Nemhiszem, hogy még az is a fejébe lett volna ki hol tud a legjobban power uppolni. Szerintem Rayleigh fülébe is valami olyasmit súgott, hogy a hajójukat elrejtette valahova az meg szépen Coatingolja be neki, vagy valami ilyesmi. Nagyon kíváncsi lennék már ennek az egésznek az okára de ugye mangában se derült ki semmi, illetve arra, hogy mikor kerül össze a Straw Hat Crew megint... Ebben az évben már biztos, hogy nem ha mindenkit így végigmutogatnak mint Luffy-t... Kíváncsian várom :)

blackronin

Hosszú szünet után eldöntöttem, hogy nekimegyek a One Piecenek...  :D
Még anno a német RTL-en láttam, de csak össze-vissza, ahogy sikerült elkapnom.
Láttam, hogy van úgy 405 rész, 7 movie, 4-5 TV special...
Kemény falat lesz!  :__devil:

Az első élmények (2 hete kezdtem el és a 30-ig részig jutottam) NAGYON kellemesek voltak...  :rotfl:
Tudtam, hogy jó sorozat, de azt nem, hogy ennyire!
Fantasztikus élmény volt egy bizonyos "köhög" gyenge "köhög" Bl**ch nevű sorozat után.
Tehát ha lesz idő és kedv, akkor folytatom a nézését.

Gondolom az avatart magyaráznom se kell...
Mihawk és Zoro  :whoah:

Zen

Juracule? :zomg:
Dracule
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Múvikat hanyagold bátran, azok szarok. Meg úgy kb minden, ami nem a mangában nem volt. Najó, még ott is vannak gyenge szálak, pl a Water7 Arc (227-263). De hajrá, az első 200 részt garantáltan élvezni fogod. :)
[reserved]

Zen

Ne törődj NLZvel, csak nem bírta követni a Water7 arcot. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-06-15, 19:21:20
Ne törődj NLZvel, csak nem bírta követni a Water7 arcot. :D
Jah, túl sok volt benne a dráma és a rinya, az előtte lévő önfeled vidámság után erősen lehangoló volt. :) Főleg ha az ember gyorsan nézi és frissek az emlékek.
[reserved]

blackronin

Akkor még pár kérdés:
1. Mennyire adja vissza az anime a mangát? Vannak-e olyan részek, amiket inkább mangában olvassak el előbb és csak utána nézzem meg az animét?
2. Hanyadik fejezetig van megcsinálva az anime?
3. Vannak-e az animeben olyan részek, amik SOKKAL jobban lettek megcsinálva, mint a mangában?
4. A canon harcok (pl. Arlong vs Luffy, Krieg vs Luffy) mennyire vannak elnyújtva?

NLZ

512-ig van az anime
[reserved]

Bishop

Szerintem nagyon jól vissza adja az anime a mangat, tényleg olyan az anime ami csak pluszt ad a mangahoz. De nem akarok spoilerezni.
Vannak, de megint csak no spoiler :P
Azokat spec nem tudom mert azt még nem olvastam mangaba, de úgy általába van egy kis húzás mostanába,de az általába élvezhető.

NLZ

Húznak, de annyira nem vészesen, meg aztán vígan át lehet őket tekerni legvégső esetben. :D
[reserved]

Liquid Snake

#1524
blackronin, fogd és nézd végig az egészet ne hagyj ki semmit, Water7 Arc mellesleg EPIC ott kapja Luffy meg a legnagyobb powerupját eddig... Senkinek nem volt baj, hogy kicsit komolyabbra lett véve a történet, csak NLZ kis shounen fejecskéje nem bírta ki :D Mindenki azt mondja h nagyon nagyon jó arc volt az IS. Beszerezni ha jól tudom nehéz lesz pár részt amit összevissza subboltak de vhogy majd megoldod. A moviek, specialok nem a legjobbak de lazításnak elmennek. Majd ha mondjuk a 400ik résznél jársz, akkor kíváncsian várom, hogy mit mondasz róla :)

szerk.: Jah igen ez nem Blechhh ezt nem lehet megunni :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-15, 20:52:04
Mindenki azt mondja h nagyon nagyon jó arc volt az IS. Beszerezni ha jól tudom nehéz lesz pár részt amit összevissza subboltak de vhogy majd megoldod.
http://www.animekiwi.com/one-piece/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

#1526
Quote from: Zen on 2009-06-15, 21:15:18
Quote from: Liquid Snake on 2009-06-15, 20:52:04
Mindenki azt mondja h nagyon nagyon jó arc volt az IS. Beszerezni ha jól tudom nehéz lesz pár részt amit összevissza subboltak de vhogy majd megoldod.
http://www.animekiwi.com/one-piece/

Ez mondjuk jó, bár én mindig ellene voltam ezeknek a streamelős oldalaknak de ha máshogy nem tudod akkor csak ez marad :)

szerk.: Én inkább egy hónapig torrentezek minthogy streamet nézzek :D Igaz ez még nem fordult elő...

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-15, 21:19:55
Quote from: Zen on 2009-06-15, 21:15:18
Quote from: Liquid Snake on 2009-06-15, 20:52:04
Mindenki azt mondja h nagyon nagyon jó arc volt az IS. Beszerezni ha jól tudom nehéz lesz pár részt amit összevissza subboltak de vhogy majd megoldod.
http://www.animekiwi.com/one-piece/

Ez mondjuk jó, bár én mindig ellene voltam ezeknek a streamelős oldalaknak de ha máshogy nem tudod akkor csak ez marad :)
400 részes sorozatok esetében mégiscsak kényelmesebb.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

De amúgy van torrent a legtöbb részhez tényleg, csak egy párat kellett anno tovább keresni, ha kicsit jobban utánna jár az ember le lehet azt torrentezni szépen. Illetve FTP-n elég sokáig fentvan, addig szedd le blackronin míg van rá alkalmad :( :( :(

NLZ

Na jah, érdemes most elkezdeni torrentezni a további részeket, mert mire odajutsz, épp leérnek. :D
[reserved]