Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-06-15, 21:34:57
Na jah, érdemes most elkezdeni torrentezni a további részeket, mert mire odajutsz, épp leérnek. :D

QFT  :Kiraly:

LuckyDingo

405... ez... iszonyatosan szar lett. Ennyire QUALITY grafja nem volt eddig... ráadásul az szenvedéssel elhúzták az időt nagyon.

Kegyetlen szar lezárása az arcnak... szerencsére a mangában nem ilyen volt.

Következő rész meg no komment.... értem én hogy kell a filler... de Luffy Oyabunból már elég volt.. akkor már inkább Chopper-man.
A hét animés csalódása az egyik kedvencem.. elég lesújtó. Remélem a manga jó lesz majd.

blackronin

Kösz a segítséget!

LuckyDingo: Tehát akkor mégis van olyan rész, amit érdemes a mangában először elolvasni...

Liquid Snake: sajnos kell egy kis idő, mielőtt eljutok addig.  :P

És még egy kérdés:
Az eddig megnézett részek alapján kezdem azt feltételezni, hogy ebben a sorozatban a "gonoszok" nem halnak meg... Csak elmenekülnek vagy ilyesmi.
Ilyen lesz a későbbiekben is?
Nem mintha bajom lenne ezzel a megoldással, sőt!
Nekem nagyon tetszik, hogy végre a "gonoszokat" nem gyilkolják, mint a marhákat.
(mint például egy bizonyos "köhög" b***ch "köhög" nevű sorozatban.  :D)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-06-16, 09:13:05
Kösz a segítséget!

LuckyDingo: Tehát akkor mégis van olyan rész, amit érdemes a mangában először elolvasni...

Liquid Snake: sajnos kell egy kis idő, mielőtt eljutok addig.  :P

És még egy kérdés:
Az eddig megnézett részek alapján kezdem azt feltételezni, hogy ebben a sorozatban a "gonoszok" nem halnak meg... Csak elmenekülnek vagy ilyesmi.
Ilyen lesz a későbbiekben is?
Nem mintha bajom lenne ezzel a megoldással, sőt!
Nekem nagyon tetszik, hogy végre a "gonoszokat" nem gyilkolják, mint a marhákat.
(mint például egy bizonyos "köhög" b***ch "köhög" nevű sorozatban.  :D)

Félre ne érts, csak ez a 405ös rész az, ami nagyon elszomorítóan gagyi volt, ami eddig volt szerintem nagyon jó volt animében :)

A gonoszok nem halnak meg, legalább is edig még nem sikerült nekik, sőt volt egy-két gonosz, akik később is szerepel, tehát nem lesz elfelejtve. Általában csak kegyetlenül elverik egymást, de ez nem zavaró :)

Bleach-hez  kár hasonlítani XD Míg a OP eléggé WIN mindig, a Bleach egyre inkább Fail kategória :D

blackronin

Akkor nincs miért aggódni...  :D

Ha te mondod ezt, LuckyDingo, akkor az már jelent valamit. 

Zen

Engem nem zavart annyira a rajzok minősége mert voltak helyette fajnul megrajzolt sokkolt arcok. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-06-16, 11:34:17
Engem nem zavart annyira a rajzok minősége mert voltak helyette fajnul megrajzolt sokkolt arcok. :D
Épp ez az hogy rohadtul nem volt fainul megrajzolva. De az tény, hogy sokkolt arcok voltak  :falba:

Liquid Snake

#1537
Sztem semmi gond nem volt a graffal xD Még ugyan jól negvoltak csinálva a mozgások meg minden.... A sokkolt arcokat is nagyon jól eltalálták, még erre sose volt példa, hogy az egész csapat wipeoljon, ezért érthető Luffy miért vágott olyan arcot amilyet, és miért szenvedett annyit.

szerk.: Mellesleg ugyanaz a graf volt mint mikor Luffy megütötte a Tenryubiito-t csak ez ki volt színezve xD Az meg mindenkinek tetszett, szóval nem értem most miért lett az rossz :D

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-16, 13:00:41
szerk.: Mellesleg ugyanaz a graf volt mint mikor Luffy megütötte a Tenryubiito-t csak ez ki volt színezve xD Az meg mindenkinek tetszett, szóval nem értem most miért lett az rossz :D
Igazából én sem értem, de annyi volt most a fura fej, fura test, hogy nagyon feltűnt. Remélem az [spoiler]amazon szigetre [/spoiler]már nem ilyen lesz :D

NLZ

Ó jeee, előzetes alapján retekfos fillerek jönnek. Juhé.
[reserved]

Liquid Snake

Remélem max 1-2 rész ez az Oyabunos dolog aztán meg visszatérnek a normális kerékvágásba :)

smash++

Nekem tetszett a 405-ös rész. Lehetséges, hogy volt egy-két érdekes fej. Nekem az volt furi, amikor Luffy otdította, hogy "Zoro" Robin meg fapofával állt mellette:), egyébként mindenkinek az arcán döbbenet...

Nos ezennel vége a Straw Hat Pirate csapat kalanadjainak -> találkozunk úgy kb. 1-2 év múlva [spoiler]talán...[/spoiler]

Ezennel megkezdődnek az alábbi az animek
- Luffy - Tv adás: Hétfő
- Zoro - Tv adás: Kedd
- Nami -  Tv adás: Szerda
- Usopp -Tv adás: Csütörtök
- Sanji - Tv adás: Péntek
- Chopper - Tv adás: Szombat
- Robin - Tv adás: Vasárnap
- Franky - Tv adás: Karácsony
- Brook - Tv adás: Szilveszter

De várhatóan csak az anime - Luffy - fog beindulni, mert az előzetes piackukázás alapján - amit 100 japán 70-80 év közötti férfi megíntervjúolása alapján készítettek - nincs kereslet a többi sorozatra.

OH YEAH FILLEREK  :kocc:
:zomg:

Zen

Quote from: smash++ on 2009-06-17, 22:56:24
OH YEAH FILLEREK  :kocc:
:zomg:
Volt szó vmi olyasmiről h animeben lesz benne mi lett a csapat többi tagjával, ilyen fillert én nem bánok.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: Zen on 2009-06-17, 23:11:16
Quote from: smash++ on 2009-06-17, 22:56:24
OH YEAH FILLEREK  :kocc:
:zomg:
Volt szó vmi olyasmiről h animeben lesz benne mi lett a csapat többi tagjával, ilyen fillert én nem bánok.
Ezért imádkozok a hétvégén

De ami most jön az már nem annyira gyere be

Liquid Snake

Mert mangában nem lesz róla szó vagy mi  :confused:

smash++

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-17, 23:43:35
Mert mangában nem lesz róla szó vagy mi  :confused:
Ha annyit kapunk ami a mangaban van azzal kb ki l.... t....

A manga cseppet más felé vette az irányt, habár majd meglátjuk pár hónap múlva :)

Liquid Snake

Én valahogy úgy tudnám elképzelni az egészet, hogy a Marine HQban találkozik az egész csapat, és akkor azután a ch után elmesélné szépen mindenkit sorban, hogy mit csinált hogy jutott oda, bár ez inkább már a manga topicba való :)

Bishop

Addig amíg mangaba nem jutunk túl ezen a ponton, semmi értelme előre fikázni meg rinyálni rajta  ::)

NLZ

Na jah, de a jelen állás szerint beláthatatlan időn belül lesz ez. :)
[reserved]

Liquid Snake

Sztem ebben az évben tuti, hogy nem jön össze a csapat újra, sőt...

Szerk.: Animeben tuti h nem, mondjuk én mangára gondoltam.... Néha rossz helyre írok -___-

LuckyDingo

Wááá Oyabuun XD
Úgy kezdtem el nézni, hogy egy tök szar rész lesz... erre tök jó rész lett XD És folytatódik jövőhéten :)
Jó pont hogy volt benne Perona és aranyos volt :D Kifogásolható, hogy 1, azaz 1 percet nem szerepelt Zoro a részben ha jól láttam :D Ki lett felejtve, de majd jövőhéten.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-21, 22:08:35
Kifogásolható, hogy 1, azaz 1 percet nem szerepelt Zoro a részben ha jól láttam :D Ki lett felejtve, de majd jövőhéten.
HERESY!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Volt Zoro csak ugye éppen aludt, és tudjuk, hogy őt nem sok dolog tudja olyankor érdekelni :D Köv részben lesz amúgy. Mellesleg tényleg jó rész volt szerintem a mostani, de azért örülnék neki, hogy ha a következő résszel már lezárulna a filler :)

Kassh

#1553
ezt méééééééér
[spoiler][/spoiler]
kellett nekem megtalálnoom xD

amúgy elvileg következő rész után már jön az Amazon Lily Arc

chilip

Quote from: Kassh on 2009-06-28, 04:26:01
ezt méééééééér
[spoiler][/spoiler]
kellett nekem megtalálnoom xD

amúgy elvileg következő rész után már jön az Amazon Lily Arc

elég régi, de jópofa :D

Liquid Snake

Jó rész volt ez is, a végén Brook-on nevettem egy jót xD Mellesleg jah 408as már nem filler, és elég SZÉP preview-et kaptunk :D :D :D

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-29, 04:15:43
Jó rész volt ez is, a végén Brook-on nevettem egy jót xD Mellesleg jah 408as már nem filler, és elég SZÉP preview-et kaptunk :D :D :D
pic why not related?  :confused:
[reserved]

LuckyDingo

Ez egy jobb kép a previewből  :angyali:
[spoiler][/spoiler]

Egyébként Omao-chan igazán felpróbálhatta volna a "treasure"-t :D

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-06-29, 05:12:13
Quote from: Liquid Snake on 2009-06-29, 04:15:43
Jó rész volt ez is, a végén Brook-on nevettem egy jót xD Mellesleg jah 408as már nem filler, és elég SZÉP preview-et kaptunk :D :D :D
pic why not related?  :confused:

Related... Az ott Margareth melle közelről :)