Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

blackronin

Quote from: chilip on 2009-07-04, 15:24:44
http://cgi.4chan.org/f/src/Half_Piece_Opening_by_Meowtwo.swf
Hát ez kész...  :lol:

Egy kis véleményem a sorozatról: 1,5 hónapnyi nézés után eljutottam a 211-es részig.
A sorozatról csak a legjobbakat tudom mondani, egyszerűen fantasztikus!  :whoah:
Messze jobb, mint a [spoiler]Bleach, ami nem is mérhető ehhez a sorozathoz! Egyszerűen szánalmas, esetleg az SS arc közelíti meg, de a többi még a közelében sincs... Na, ennyit a Bleach köpködéséről, de le kellett írnom! Sajnálom, ha valakit megbántottam ezzel. [/spoiler]
Sajnos, azért semmit sem tökéletes...
A mostani Dave Fight arc számomra nagyon kellemetlen meglepetés volt, azt hittem elsőre, hogy filler, erre kiderült hogy a mangában is benne van.
Ez az arc eddig nagyon fárasztó, erőltetett és elcsépelt lett számomra, valamiért Oda ezt nagyon elszúrta. Az Aikoiji résznél még nem vagyok, de ez a verseny dolog elég gyenge.

Zen

Csak nekem tetszett az az arc? :D
Afro makes me stronger!  :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Nekem bejött a Devy Back arc, de mindig mondom hogy érdemes 1 nap alatt túl lenni rajta :D

blackronin

Quote from: Zen on 2009-07-04, 17:48:58
Afro makes me stronger!  :lol:
Annál a résznél még nem vagyok!
Talán lehetséges, hogy az élvezetesebb része csak most jön?  ::)

Zen

Hát az afro a csúcspontja az arcnak imo.  :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2009-07-04, 18:42:07
Hát az afro a csúcspontja az arcnak imo.  :muhahah:

[spoiler][/spoiler]

amúgy utána drasztikus javulás lesz  :Kiraly:

NLZ

Ja, lassan jön a Water7. :Kiraly:
[reserved]

Liquid Snake

Miért látom, h blackronin-nak tetszeni fog a Water7 arc és megint egyedül marad NLZ a véleményével? :D  :P

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 20:58:44
Miért látom, h blackronin-nak tetszeni fog a Water7 arc és megint egyedül marad NLZ a véleményével? :D  :P

miért? most dícsérte...

[spoiler][/spoiler]

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-04, 20:58:44
Miért látom, h blackronin-nak tetszeni fog a Water7 arc és megint egyedül marad NLZ a véleményével? :D  :P
Mert rosszul látsz, azért. :D
[reserved]

blackronin

#1571
Hát ez nem a te napod, NLZ... :__devil:
Egyébként... [spoiler] Még nem jutottam el addig, talán majd holnap.[/spoiler]

Nihilus

Quote from: Zen on 2009-07-04, 17:48:58
Csak nekem tetszett az az arc? :D
Afro makes me stronger!  :lol:
Mondtam már, hogy nekem afrom van? :muhahah:

Dub-zero

Skypiea (remélem jól írtam) és thriller bark. a 2 legjobb arc (mondjuk az előbbi saga inkább).

Skypiea: csak
thriller bark: már az új nakama miatt is k jó :D
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Liquid Snake

Hmm, most hogy így megemlítetted neked melyik énis elgondolkodtam... Nekem első helyre a Water7 arc kerül, épp azért mert ott sok drámai dolog történt, engem nagyon megfogott, illetve lehet az is befolyásolja, hogy akkor hoztam be az anime-t mikor ott járt, bár ez annyira sztem nem nagy dolog. Másodiknak a Shabondy Archipelago arc-ot raknám, és harmadiknak a Thriller Bark-osat :) A második helyet megint csak a dráma miatt kapta, amelyik ott áll :D Thriller Bark meg egyszerűen nagy volt és kész :D

Zen

Quote from: Nihilus on 2009-07-04, 22:04:19
Quote from: Zen on 2009-07-04, 17:48:58
Csak nekem tetszett az az arc? :D
Afro makes me stronger!  :lol:
Mondtam már, hogy nekem afrom van? :muhahah:
You're the man now son! :muhahah:

Nekem úgy a Water 7/Enies Lobby tetszett leginkább, no meg az Alabasta arc. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nekem eddig a legjobban Water7+Enies Lobby arc duója tetszett.

LuckyDingo

Doublepost.. 408.. LOOOOL XD
A következő is az lesz. XD

Liquid Snake

Hát igen ez a 408 ez LOOOOL xD Betegebb így animeben mint mangában, nagyon bejött :D Luffy-t eléggé megcibálták :D Kövi rész is nagy lesz és az a ruha Luffy-n xD Egy dolog volt benne csak rossz... Szegény röfi :( Olyan aranyos volt :(

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 03:42:19
Egy dolog volt benne csak rossz... Szegény röfi :( Olyan aranyos volt :(
Heh, a mangánál én is ezt mondtam. :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kassh

van már angol 408 sub valahol?  :wtf:

NLZ

[reserved]

Liquid Snake


Alkyra

A fillerek mikor is fognak véget érni?

Liquid Snake

Fillerek? :O Csak a 406,407es volt az :)

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-07, 19:45:32
Fillerek? :O Csak a 406,407es volt az :)

...Elfelejtettem, hogy OP-nél csak ilyen pár része fillerek vannak, nemúgy mint hasonló shonen 'társainál'.

Liquid Snake

Hát igen, pl a Naruto annyira szánalmas szinten van már, hogy az eredeti manga szerinti részeket is átalakítják filleressé xD Lásd, Suigetsu és Zabuza kardja rész.... xD

NLZ

Na jah, de Narutoban jönnek húzós harcok és sztoricsavarok, amiktől biztos óvni próbálják a közönséget. :)
[reserved]

Liquid Snake

True. A végén még jóra csinálnák meg mi? :D Na de inkább vigyük át abba a topicba, ne ide szemeteljünk :D

blackronin

Water 7 arc végére értem.
Röviden: Tényleg sokkal komolyabb és drámaibb volt a hangulat, meg a történetvezetés, nagyon kellett ez ide, főleg az idióta Silver Foxy után.
Egy kicsit furcsa is volt a helyzetem, mert elkövettem egy "hibát".
Ugyanis a wiki-n megnéztem, hogy milyen hosszú lesz kb., s ott ugyebár odaírták, hogy kik fognak távozni, s rögtön utána, hogy a köv. arcban ki fog visszajönni.
Rögtön arra gondoltam, hogy: "Na, ezt most jól elszúrtam, nem lesz itt semmiféle drámai hatás!"
És pont az ellenkezője jött be! Hiába tudtam, hogy ki megy el, talán még jobban is ütött, mintha nem tudtam volna előre semmit, mert akkor azt hihettem volna, hogy pár rész és visszajön az a személy.