Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Ezennel vérbeli One Piece fanná avatlak xD :D ( Mondtam, hogy tetszeni fog :) )

blackronin

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-08, 21:52:56
Ezennel vérbeli One Piece fanná avatlak xD :D ( Mondtam, hogy tetszeni fog :) )
Kösz.  :D
Ha valami jó, akkor arról érdemes is írni!
Be kell vallanom, hogy most a One Piece lett a kedvenc shonen sorozatom.
Pont azokat a dolgokat találtam meg benne, amik nagyon hiányoztak a másik kettőből. (Bleach, Naruto)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-07-08, 22:08:32
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-08, 21:52:56
Ezennel vérbeli One Piece fanná avatlak xD :D ( Mondtam, hogy tetszeni fog :) )
Kösz.  :D
Ha valami jó, akkor arról érdemes is írni!
Be kell vallanom, hogy most a One Piece lett a kedvenc shonen sorozatom.
Pont azokat a dolgokat találtam meg benne, amik nagyon hiányoztak a másik kettőből. (Bleach, Naruto)
Do not compare shit with pure gold my good sir  :ejnye:

Nekem az OP volt az első sorozat amit nézni kezdtem úgy 8 éve XD De ebben még nem csalódtam sosem :)

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-08, 22:43:33
Do not compare shit with with super light and extra shiny platinum my good sir  :ejnye:
Fixed for graet justice.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kassh

Quote from: Zen on 2009-07-08, 22:54:48
Quote from: LuckyDingo on 2009-07-08, 22:43:33
Do not compare shit with with super light and extra shiny platinum my good sir  :ejnye:
Fixed for graet justice.
/thread :szemuveges:

Kain_

Sziasztok, én még csak a 100as rész körül járok, de azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok-e ajánlani valamit, honnan lehetne a hiányzó részeket beszerezni? Megvan 1-250-ig, és 300-350ig:) Ha nem szabad ilyent kérdezni, akkor töröljétek a postomat nyugodtan:) Amúgy a mostani Drum Island arc nagyon megfogott, szegény Choppernek elég szomorú a háttértörténete:) Nah megyek is vissza nézni a sorozatot, ha tudtok segíteni, megköszönném!

Cobra

Nem szabad kérdezni, mert már párszor le lett írva a topicban :)
Egyébként meg torrent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

blackman

Quote from: Kain_ on 2009-07-13, 04:44:30
Sziasztok, én még csak a 100as rész körül járok, de azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok-e ajánlani valamit, honnan lehetne a hiányzó részeket beszerezni? Megvan 1-250-ig, és 300-350ig:) Ha nem szabad ilyent kérdezni, akkor töröljétek a postomat nyugodtan:) Amúgy a mostani Drum Island arc nagyon megfogott, szegény Choppernek elég szomorú a háttértörténete:) Nah megyek is vissza nézni a sorozatot, ha tudtok segíteni, megköszönném!

One Piece összes Megaupload
Ha esetleg nincs kedved torrentezni.  ;)

Liquid Snake

Quote from: blackman on 2009-07-13, 13:32:45
Ha esetleg nincs kedved torrentezni.  ;)

Igaz én már láttam őket de ez az oldal eléggé good find.  :tezsvir:

Kain_

Köszi a megauploados oldalt de sajnos csak az utolsó 20-30 link működik rajta. Azért később majd hasznos lesz:)

blackman

#1600
Quote from: Kain_ on 2009-07-14, 01:36:53
Köszi a megauploados oldalt de sajnos csak az utolsó 20-30 link működik rajta. Azért később majd hasznos lesz:)

Igen, ezt postolás után én is észrevettem. :D Ha nem zavar, hogy rmvb, akkor van egy ilyen is:
One Piece összes Rapidshare (rmvb)

Ed.:
Közben találtam egy másik oldalt is, itt elvileg több helyről is le lehet tölteni:
One Piece összes

Kain_

#1601
Köszönöm, ezek már lényegesen használhatóbbak, sokat segítettél:)


Kassh

Quote from: Kain_ on 2009-07-13, 04:44:30
Sziasztok, én még csak a 100as rész körül járok, de azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok-e ajánlani valamit, honnan lehetne a hiányzó részeket beszerezni? Megvan 1-250-ig, és 300-350ig:) Ha nem szabad ilyent kérdezni, akkor töröljétek a postomat nyugodtan:) Amúgy a mostani Drum Island arc nagyon megfogott, szegény Choppernek elég szomorú a háttértörténete:) Nah megyek is vissza nézni a sorozatot, ha tudtok segíteni, megköszönném!
ha esetleg nincs kedved töltögetni se és nem vagy qualityfag mint a fórumozók 90%-a(tudjátok hogy szeretlek titeket <3) itt is megtudod nézni az összes részt :D :
http://www.anilinkz.com/

blackronin

Egy kis élménybeszámoló:
Ennies Lobbay arc: epic (Robin karaktere és története egyszerűen drámai volt!)
Post-Ennies Lobby arc: Garp epic, Ace vs Blackbeard superepic! Blackbeard eddig is kedvenc volt, a csapatával együtt, esküszöm, hogy nem Ace-nek szurkoltam, hanem neki és szerencsére nem kellett csalódnom!  :whoah:
Aki igazi drámát akar látni, az One Piece-t nézzen, mert itt tényleg igazi, emberi történetek vannak bemutatva.

Az eddig legjobb animes élményeim közé tartozik az elmúlt 3 hét.
Oda, te vagy az isten!  :D

LuckyDingo

Boa Hancock cukkorfalat volt :D Várom már, [spoiler]hogy beleszeressen Luffyba[/spoiler].. meg az "annyira lenézlek, hogy már felnézek" pózt XD

Liquid Snake

Más szinkronhangra számítottam Hancock-nak de kellemesen csalódtam :) Olyan érdekes hangja van. Jah mellesleg még mindig <3 Hebihime-sama...  :P

Liquid Snake

Doublepost FTW


Az FTP-n lévő One Piece-el törődik még vki? :S Igaz csak egy résszel van lemaradva de kéne az a 257es a K-F től mert az IRC-hez noob vagyok...

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-29, 03:04:22
Doublepost FTW


Az FTP-n lévő One Piece-el törődik még vki? :S Igaz csak egy résszel van lemaradva de kéne az a 257es a K-F től mert az IRC-hez noob vagyok...
http://tokyotosho.info/search.php?terms=one+piece+257+k-f&type=1
<_<
[reserved]

Liquid Snake

Közbe már meglett  ^^"

ed.: Miért nincs a héten 411? :S Ilyenkor már sub is szokott lenni nemhogy még RAW se :S

NLZ

Jah, egy hét kimaradt, augusztus másodikán jön a 411.
[reserved]

Liquid Snake


blackronin

Egy kis segítség jól jönne:
Most ugyebár az Amazon Lily arc megy, ami lesz kb. 8-9 rész összesen (mivel a mangában sem volt több ez a rész 10 fejezetnél hosszabb), s akkor utána mi lesz?
Jön rögtön az Impel Down arc?
Ami nem lenne rossz, de úgy vészesen közel kerülnénk a mangához, s meg kell mondani, hogy elég idiótán nézne ki, ha a fillerek miatt újra összeállna hirtelen a csapat... Sajnos elég rossz a történet szempontjából a helyzet, elég kötött, s nem tudom elképzelni, hogy miként tudnak betoldani egy filler arcot.
Mert ezekkel az egy-két részes minitörténetekkel (Chopperman, Boss Luffy, stb.) lehet húzni az időt, de most valami hosszabb cucc kell, mert kell Odanak idő a manga folytatásához.

Zen

Korábban vki említett olyat h animeban derül ki mi lett a csapat többi tagjával, uh lehet azzal fillereznek majd.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Vagy a CP9 felépülését meganimálják. :D
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2009-07-29, 19:23:03
Korábban vki említett olyat h animeban derül ki mi lett a csapat többi tagjával, uh lehet azzal fillereznek majd.

Nagyon remélem, hogy nem mert az EPIC FAIL lenne... Mangában fog kiderülni úgyis, hogy mi lett a többiekkel.

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-29, 19:32:12
Quote from: Zen on 2009-07-29, 19:23:03
Korábban vki említett olyat h animeban derül ki mi lett a csapat többi tagjával, uh lehet azzal fillereznek majd.

Nagyon remélem, hogy nem mert az EPIC FAIL lenne... Mangában fog kiderülni úgyis, hogy mi lett a többiekkel.

elvileg nem fog mert nincs ideje rá a mangaka-nak és elvileg animében lesz benne, de lehet tévedek.

Liquid Snake

Hát ha faszán megcsinálják nekem sem lesz gondom vele, de ahhoz Oda-nak többet kéne foglalkoznia vele mintha megrajzolná mangában, ettől félek csak, hogy elkúrják... Várom mi sül ki belőle.

Más: Végre megvan a OP 1-410 ig :P Nem is volt olyan sok idő beszerezni, 2-3 nap alatt meglett mind, jó subbal, 294től HD-ban, sőt van pár FHD rész is, na nem mintha annyira kéne nekem FHD de az volt benne a packban.  ::)

LuckyDingo

#1617
Erre vártam XD
[spoiler][/spoiler]
Amúgy a rajz egyes részeken megint fura volt :S

Liquid Snake

Hát igen Boa-nak nem tudom miért úgy rajzolják meg oldalról a seggét mintha valami kacsának lenne a fara -___- Azt hiszik h ez szexis vagy nemtom... Remélem nem térnek át erre a QUALITY grafra  ::)

blackronin

#1619
Lehet, hogy még ebben az évben eljutunk az Impel Down arc végéig...
Új részek címei:

08/09: 412: The Heartless Judgment! Margaret Turned to Stone!!
08/16: 413. Luffy's Hard Trial! The Power of the Snake Sisters' Willpower!!
08/23: 414. Battle with Full-Powered Abilities!! Gomu Gomu vs. Hebi Hebi
08/30: 415. Hancock's Confession – The Sisters' Disgusting Past
09/07: 416. Rescue Ace! The New Destination is the Great Prison