Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

NLZ

És akkor Impel végén fillereznek?
[reserved]

Bicskei

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-30, 12:47:47


Más: Végre megvan a OP 1-410 ig :P Nem is volt olyan sok idő beszerezni, 2-3 nap alatt meglett mind, jó subbal, 294től HD-ban, sőt van pár FHD rész is, na nem mintha annyira kéne nekem FHD de az volt benne a packban.  ::)

ez engem érdekelne......
Ultras liberi

Liquid Snake

Pontosan mi is?

blackronin

#1623
Szerintem az Impel down arc után lesznek filler részek...
Ezt mondanám, de valamiért úgy érzem, hogy előtte lesznek.

Itt a 10. movie új trailer-re! http://www.tohotheater.jp/14day/tohocinemasday.html

Más. Inkább csak érdekesség, de engem egészen meglepett!
Az animációról lesz szó, mégpedig arról, hogy a One Piece-ben hányfajta stílus váltakozik. Valamint az, hogy (amit én el sem hittem, hogy tényleg igaz, de lehet, hogy csak velem baj hogy erre nem gondoltam) legtöbbször EGY részben 4-5 féle animációs stílus váltogatja egymást!
Példák: az animációk összehasonlítása, felülről lefelé minőség szerint.
http://img524.imageshack.us/img524/2098/ga20666.jpg
1. Noboru Koizumi (a legjobb)
2. Kazuyuki Ikai
3. Masayuki Fujita
4. Kazuya Hisada
5. Katsumi Ishizuka
6. Masayuki Takagi
7. Eisaku Inoue
8. Takeo Ide
9. Kenji Yokoyama
10. Naoki Tate
11. Sushio
12. Takaaki Yamashita
13. Chikashi Kubota (a legrosszabb)
Animáció váltakozása egy részben. (nem egy részt bont szét, hanem az időzítők alapján lehet látni, hogy egy rész nem egy stílusban készül)
http://i276.photobucket.com/albums/kk4/XMURADX/Animators/TomitaYoshikazuMedium.jpg

Bicskei

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-09, 04:52:58
Pontosan mi is?

OP 1-410 érdekel.bocsi ha nem volt egyértelmű ::)
Ultras liberi

blackronin


Liquid Snake

Nem rossz a link de engem különösen zavar, hogy nem az eredeti nevén vannak a fájlok én direkt olyat kerestem ami normálisan van címkézve. Illetve K-F-ot FTPről szedtem. A torrentek linkjét már ne kérdezze senki mert nem tudom, de google, illetve demonoid segítséggel nem nehéz megtalálni...


Bicskei

köszi mindekettőtöknek....... :merci:
Ultras liberi

LuckyDingo

412 /raw/ :D Jó kis rész volt. A következőt kicsit húzni fogják, bár azt a fightot lehet is. Azon de jót röhögtem, mikor [spoiler]nem működött Hancock mero mero képessége Luffyn XD[/spoiler]

Liquid Snake

Kár h az Ybis beakadt most, ha jól olvastam egy fordító kéne nekik, így még nemtom berakni a gyűjteménybe a HD, subos 411-et :(

blackronin

Kijött a 412-es subos verzió.
http://utsf.wordpress.com/
Egyébként király volt ez a rész!
Éljen Hebihime-sama!  :whoah:

Bishop

még tart hebihime? ::) na majd ha már ID-be vannak szóljatok 1 nap alat behozom a hebihimes részeket remélem a monitorom túléli a sorozatos püfölést amit hebihime miat rá fogok csapni  :D

blackronin


LuckyDingo

Észrevételek:
A story nem tűnik túl egyedinek. AZ ellenséges.. "legendás kalóz, akin még Garp is meglepődik, hogy él" dizájnja is érdekes.
Animation  :jee:
De persze semmi konkrétat nem tudok még róla és eddig javarészt jó filmek voltak. Bár az utsó kettő nagyon nem érdekelt, mert sima ismétlés volt :S

Apropó.. 7es moviet ma adta ki a K-F :)

blackronin

#1634
A 10. movie történetének utánaolvasva felmerült egy-két dolog, amit nem igazán értek...
1. A főgonosz neve Kinjishi (Gold Lion), aki elvileg azért lett híres, mert ő volt az első, aki megszökött Impel Down-ból, a sorozat kezdete előtt 20 évvel. Ez viszont a mangában is meg lett említve! Akkor ez egy canon karakter?
2. Shanks és Whitebeard is benne lesz a filmben... Vajon csak mutogatják őket vagy esetleg harcolnak is talán? Egyáltalán lesz lényegi szerepük a filmben?
3. Ez az egész "Nami hirtelen elárulja a csapatot, hogy mentse a többieket, tehát feláldozza magát mint anno Water 7-ben Robin" szituáció egy kicsit sántít...
Hiszen időpontban a Thirrer Bark után, a Sapaody előtt vagyunk (s annak ellenére hogy milyen ellenfelekkel kerültek szembe azóta, s Nami tudja hogy mire képesek a többiek), Nami mégis az "árulás" mellett dönt. Mégis mi ütött belé?
Most hirtelen nem bízik a csapat erejében? Zavaros...  :confused:
4. Mit keresnek a Marinefoldban Luffy-ék és Kinjishi? Hirtelen átverekedték magukat a 100000-es helyőrségen és a 3 admirálison + a tucatnyi Vice-admiralon.
Whitebeard is csak flottával mert nekivágni!

Bishop

#1635
movie=filler ::)

edit: kb képzelem hogy zajlhatot ez az egész.

Oda dolgozó termében gondolkodik éppen:
Oda: ezaz végre megvan a teljes sztori a fejembe, egy percre se fog unatkozni senki benne. Yataa
OP animet készítő cég fejese bejön.(legyen csak boss)
Boss: cső oda
Oda: ó helló
Boss:te hallod kéne egy moviet csinálni amiből tudnánk az animet(magunkat) támogatni
Oda: hát ő oké
Boss lelép
Oda gondolkodik
Oda: hmm elősször kéne valami kemény főellenség, de már szinte olyan szinten vannak hogy nehéz beletenni bárkit is.

Ez az megvan, legyen Kinjishi, igaz őt a new worldre tartogattam de majd kitalálok valami mást sigh
Már csak valami dráma kéne, hmm water 7 egész jól sikeredett, mi lenne ha azt játszanám el megint. De vajon kivel az összes karakternek már kiforrott jelleme van, nem hiszem hogy bárki képes lenne ilyesmire. Na mind1 legyen Nami.

Na most ezt nem kell félre érteni Oda egy zseni mangaka és imádom, de ezek a moviek meg fillerek még ha nem is naruto szinvonalúak, akkor is irreálisak és a manga történetét teljesen ki kerülik.
Lehet meg fogom nézni ezt a moviet mert zomg epicnek néz ki és nem olyan idióta mint az utóbbi filmek, de összekötni a mangaval vagy animevel nem érdemes.

Zen

Quote from: Bishop on 2009-08-10, 13:32:14
Lehet meg fogom nézni ezt a moviet mert zomg epicnek néz ki és nem olyan idióta mint az utóbbi filmek, de összekötni a mangaval vagy animevel nem érdemes.
vs
[spoiler][/spoiler]
Quotezomg epicnek néz ki és nem olyan idióta mint az utóbbi filmek
vs
[spoiler][/spoiler]

Asszem nem bánom h nálam kimaradtak.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Lehet hogy canon karakter ki tudja.

Amúgy történetileg sehova se sorold be a filmeket, mert ezek önmagukban vannak és csupán a szórakoztatás a céljuk. Én eddig mindet szerettem kivéve a remake arcokat, mert annak nem láttam értelmét.
A mangához és az animéhez a film történetéhez annyi köze lesz szerintem, mint mohamedánnak a disznóhúshoz vagy az alkoholizmushoz.
Tehát nem érdemes gondolkozni azon, hogy most mi hogy van. Várunk még másfél évet és kiderül úgyis XD

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-10, 15:06:33
Lehet hogy canon karakter ki tudja.

Amúgy történetileg sehova se sorold be a filmeket, mert ezek önmagukban vannak és csupán a szórakoztatás a céljuk. Én eddig mindet szerettem kivéve a remake arcokat, mert annak nem láttam értelmét.
A mangához és az animéhez a film történetéhez annyi köze lesz szerintem, mint mohamedánnak a disznóhúshoz vagy az alkoholizmushoz.
Tehát nem érdemes gondolkozni azon, hogy most mi hogy van. Várunk még másfél évet és kiderül úgyis XD
Egy "Gold Lion" nevű személy biztosan megszökött Impel Down-ból 20 évvel ezelőtt, ez tuti, mert manga canon (Impel Down arcban említik), s hogy ez a személy végül megegyezik-e a movie-ban szereplővel... Az majd kiderül.
Én nem soroltam be a filmeket történetileg, hanem csak megemlítettem, hogy Thirrer Bark és Sapondi A. között játszódik, mert Brook már szerepel benne, a csapat még együtt van, s Oda is ezt adta meg hivatalosan.
De ettől még semmi köze a rendes történethez! Ez csak egy támpont. Minden movie-nál elmondták, hogy a történeti szempontból melyik arc körül játszódik az adott movie.

NLZ

Biztos megegyezik a fickó, de ez azt jelenti akkor, hogy a mangában nem fogjuk már látni biztosan.
[reserved]

LuckyDingo

Most hiába szerepel brook :D a Chopperes movieban is ott volt Robin és ha jól vágom Franky is, pedig az az Arabasta arc előtt volt XD Imho karakterek alapján nem érdemes pakolgatni a moviet.
De szerintem hagyjuk ezt a moviet :D Még úgysem látjuk jó darabig.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-10, 17:42:31
Most hiába szerepel brook :D a Chopperes movieban is ott volt Robin és ha jól vágom Franky is, pedig az az Arabasta arc előtt volt XD Imho karakterek alapján nem érdemes pakolgatni a moviet.
De szerintem hagyjuk ezt a moviet :D Még úgysem látjuk jó darabig.
Most tényleg nem kötekedni akarok, de a Chopper movie-nál külön kiemelték, hogy ez egy "Whai if..." történet lesz, amit a másik főgonosz léte is bizonyít.
Persze van benne kavarás, hiszen Robin mondja el Vivi szövegét, meg hasonlók...
A többire nagyjából igaz volt a történeti elhelyezés.

blackronin

#1642
413: jó kis rész volt!
Hebihime-sama pedig továbbra is nagyon bejön a szokásos "lenézésével"...  :D

edit: ja és Sentomaru már bizonyítottan Haki használó...
Ezzel a rejtély megoldva.

Liquid Snake

Nagyon jól megcsinálták a Haoushoku Haki-t. Igaz a grafika mostanság nem a top, de nézhető azért. Sentoumaru-nak is Haki-ja van az sztem is biztos, neki is valami különleges lehet, ami a védelemre ad vagy vmi ilyesmi. Köv részben vége ennek a fight-nak. Nemsoká Impel Down :D

kacsa

sziasztok én nem rég kezdtem el nézni és szeretném megkérdezni hogy a 86. rész után nincs már magyar felirat?o_O  :( cry
vagy csak (remélem) lusta voltam és nem kerestem alaposan?

chilip

érdemes beruházni angol nyelvtudásra ^^ nagyon kevés anime van eddig végig magyarra fordítva (angolhoz képest persze), és életben is jól jön, esetleg diplomához, pluszpont felvételin/munkahelyen, külföldön :P egyébként jah, sztem is csak 86ig van, AA-n kívül nem nagyon szokott lenni.

Venom

Izé, ez a Hebihime arc tényleg nem filler? Mert minőségre annyira csapnivaló, hogy életemben először kihagytam One Piece részt. Ha nem filler, megpróbálom megnézni ezeket a részeket, de ... ehh... ha nem maradok ki semmiből, akkor szerintem szimplán átugrom őket. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Én is megvárom még vége aztán egy adag chips meg üditő mellet egy nap alat bepótolom  :D

chilip

Quote from: Venom on 2009-08-16, 22:49:19
Izé, ez a Hebihime arc tényleg nem filler? Mert minőségre annyira csapnivaló, hogy életemben először kihagytam One Piece részt. Ha nem filler, megpróbálom megnézni ezeket a részeket, de ... ehh... ha nem maradok ki semmiből, akkor szerintem szimplán átugrom őket. :)

olvasd a mangát :)

LuckyDingo

Nem olyan csapnivaló, csak idegesítő a sok nő + a grafból egy csöpet visszavettek, bár az új epizódban annyira nem mint mondjuk a 411ben.
Viszont ezt a 2 kígyóbitch vs Luffy harcot túlzottan elhúzzák. 2 részt erre pazarolni :SSSS