Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

lol 413as rawba belenéztem, csak nekem tünt fel hogy Boa mellei minden jelenetben egyre nagyobbak  :lol:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-08-17, 16:09:12
lol 413as rawba belenéztem, csak nekem tünt fel hogy Boa mellei minden jelenetben egyre nagyobbak  :lol:
Nem csak neked  :angyali:

Kassh

Quote from: Bishop on 2009-08-17, 16:09:12
lol 413as rawba belenéztem, csak nekem tünt fel hogy Boa mellei minden jelenetben egyre nagyobbak  :lol:
we liek them boobies :D

szpeter



smash++

Quote from: szpeter on 2009-08-17, 23:07:38
http://www.youtube.com/watch?v=lPt5bUGmL40&eurl=http%3A%2F%2Fdbnetwork.freeblog.hu%2F&feature=player_embedded   Imádom :D bár biztos mindenki ismeri már

Én még nem ismertem és most látok először ilyet  :redface:
Nagyon tetszik :)

Animeben sokkal élvezetesebb ez a kis kitérő, mint a mangában :D

Nekem Boa Hankock pedig abszolút bekerült fav női karakterek közé,ezzel az undorító stílussal...ha egyszer bekerülne a csapatba, bőven fejlődhetne a jelleme

blackronin

Quote from: smash++ on 2009-08-19, 20:54:10
Quote from: szpeter on 2009-08-17, 23:07:38
http://www.youtube.com/watch?v=lPt5bUGmL40&eurl=http%3A%2F%2Fdbnetwork.freeblog.hu%2F&feature=player_embedded   Imádom :D bár biztos mindenki ismeri már

Én még nem ismertem és most látok először ilyet  :redface:
Nagyon tetszik :)

Animeben sokkal élvezetesebb ez a kis kitérő, mint a mangában :D

Nekem Boa Hankock pedig abszolút bekerült fav női karakterek közé,ezzel az undorító stílussal...ha egyszer bekerülne a csapatba, bőven fejlődhetne a jelleme
Szerintem be fog állni, mert rengeteg lehetőség van benne!  :whoah:
Nekem is az egyik kedvencem, s egyáltalán nem értem, hogy miért utálják annyira...
Boa Hancock for nakama!  :D

Zen

Quote from: blackronin on 2009-08-19, 21:08:54
Nekem is az egyik kedvencem, s egyáltalán nem értem, hogy miért utálják annyira...
[spoiler]Mert egy önző, önimádó, arrogáns bula, akit csak önmaga érdekel és azt hiszi neki bármit szabad, mindenkit a talpnyalójának tekint és feláldozná a szigetét csak mert lusta elmenni egy kivégzésre ahol a saját gyöpös agyú logikája szerint baja se esne? Nem is tudom.
Namiékkal is biztos faszán kijönne.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: Zen on 2009-08-19, 21:13:57
Quote from: blackronin on 2009-08-19, 21:08:54
Nekem is az egyik kedvencem, s egyáltalán nem értem, hogy miért utálják annyira...
[spoiler]Mert egy önző, önimádó, arrogáns bula, akit csak önmaga érdekel és azt hiszi neki bármit szabad, mindenkit a talpnyalójának tekint és feláldozná a szigetét csak mert lusta elmenni egy kivégzésre ahol a saját gyöpös agyú logikája szerint baja se esne? Nem is tudom.
Namiékkal is biztos faszán kijönne.[/spoiler]
As you say! Nagyon sok lehetőség van benne :D
Ha jól láttam a manga topic-ban volt erről már beszélgetés, szal nem akarom it is elkezdeni.
Pont az lenne az érdekes, hogy egy ilyen "köcsög beképzelt" nőből kedvelt karit csinálnak.

Egyébként, ha nem lenne Luffy biztos nem jönne be ennyire Boa, de jó látni egy arrogáns magabiztos nő reakcióit, amikor nem az van amit akar.

Zen

Nekem baszná az agyam. Amíg Luffynak nyáladzik nem gáz, de ha cserébe az összes többi szereplővel szembeni viselkedését kéne eltűrnöm... uh..just no. :ejj:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: Zen on 2009-08-19, 21:56:56
Nekem baszná az agyam. Amíg Luffynak nyáladzik nem gáz, de ha cserébe az összes többi szereplővel szembeni viselkedését kéne eltűrnöm... uh..just no. :ejj:
Lehet pont az lenne a poén, hogy a többi karit se tudná elcsábítani "egy idióta kivételével, de ahoz nem kell devil fruit" :)

Zen

Hát Nami sztem alapból immúnis lenne. Aztán még elkezdene pénz követelni tőle.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Azért várjuk meg most mi lesz Sanjival ennyi okama közt még a végén elmúlik a perverzsége. Mondjuk kétlem mert az adja a karija poénját. Bár el tok képzelni olyan jelenetet hogy Sanji nagyban beszél arról hogy őt már csak az igazi megtalálása érdekli és a nők hidegen hagyják. Majd ebbe a pillanatba nami meg Robin fürdőruhában elcsúszik valami szappanon Sanji rájuk néz és egyből kitör a régi Sanji XD

Btw
Quote from: Zen on 2009-08-19, 21:13:57
Quote from: blackronin on 2009-08-19, 21:08:54
Nekem is az egyik kedvencem, s egyáltalán nem értem, hogy miért utálják annyira...
[spoiler]Mert egy önző, önimádó, arrogáns bula, akit csak önmaga érdekel és azt hiszi neki bármit szabad, mindenkit a talpnyalójának tekint és feláldozná a szigetét csak mert lusta elmenni egy kivégzésre ahol a saját gyöpös agyú logikája szerint baja se esne? Nem is tudom.
Namiékkal is biztos faszán kijönne.[/spoiler]
Ezért utálom én is ezt nem lehet szeretni, ez nem poénos. Egyetlen poén Hankockba amikor besül.

blackronin

#1663
Quote from: Zen on 2009-08-19, 21:13:57
Quote from: blackronin on 2009-08-19, 21:08:54
Nekem is az egyik kedvencem, s egyáltalán nem értem, hogy miért utálják annyira...
[spoiler]Mert egy önző, önimádó, arrogáns bula, akit csak önmaga érdekel és azt hiszi neki bármit szabad, mindenkit a talpnyalójának tekint és feláldozná a szigetét csak mert lusta elmenni egy kivégzésre ahol a saját gyöpös agyú logikája szerint baja se esne? Nem is tudom.
Namiékkal is biztos faszán kijönne.[/spoiler]
Bocs, de ez csak a felszín...
Ilyen formán akkor nézzük meg Robin esetét(még a csatlakozás előtt):
Ő egy bizalmatlan, hidegvérű, barátokban megbízni képtelen, számító nő volt... akinek nem volt életcélja igazából (az Arabasta-i Ponegryph volt az utolsó nyoma, ez után kutatott évekig, utána nem volt már ötlete hogy hogyan tovább, ezt be is ismeri) s legszívesebben eldobta volna az életét az első alkalommal. De ő ez VOLT. Most már egy másik személy lett Lufffynak köszönhetően!
És ez a helyzet áll Boa-ra is.
Ő egy önző, önimádó, arrogáns bula, akit csak önmaga érdekel és azt hiszi neki bármit szabad, mindenkit a talpnyalójának tekint és feláldozná a szigetét csak mert lusta elmenni egy kivégzésre ahol a saját gyöpös agyú logikája szerint baja se esne. Ő MOST ilyen. De Luffy-nak köszönhetően ő is másmilyenné válhat!
Tehát csak várjuk ki a végét, mielőtt ítélkeznénk felette!

S ráadásul a múltjának bemutatása elég sokat sejtett a jövőbeli sorsáról...
Ugyanis csak bizonyos karakterek kapnak ilyen szintű figyelmet...
S azok akik kaptak, azok most a Straw Hat legénység tagjai...  ^^
S tudom, hogy még [spoiler]Ace is be lett így mutatva, de ő lesz talán az egyetlen kivétel ebből a szempontból.[/spoiler]

Bishop

Robin sokat nem változott még mindig ugyanaz csak már nincs benne az a kis sunyi báj. Ám helyette maradt valami más.

Ha Boa megváltozik az fail neki túl erős a jelleme ezt nem lehet megváltozni. Robin sokat nem változott csak most már nem menekül és megtanult bízni másokban.

blackronin

#1665
Quote from: Bishop on 2009-08-21, 00:47:30
Robin sokat nem változott még mindig ugyanaz csak már nincs benne az a kis sunyi báj. Ám helyette maradt valami más.

Ha Boa megváltozik az fail neki túl erős a jelleme ezt nem lehet megváltozni. Robin sokat nem változott csak most már nem menekül és megtanult bízni másokban.
Végülis tényleg nem változott sokat, csak éppen ez a sunyi báj tűnt el belőle, ami jellemezte az egész életét addig, míg meg nem mentették Ennies Lobby-nál...
Azért ez nem kis változás!  ^^
+
Quote from: Bishop on 2009-08-21, 00:47:30
Robin sokat nem változott csak most már nem menekül és megtanult bízni másokban.
Ez éppen az alapvető jellemvonása volt, s ez alakult át teljesen!
Ez se egy kis dolog, amit csak úgy le lehet tudni...  ^^"

Én arra jöttem rá, hogy most már mindenki egyértelmű dolognak tekinti Robin beállását (a jelenből visszanézve), de én visszaolvasgattam a külföldi fórumokon a régebbi fejezetek hozzászólásait,
s kb. a csatlakozásig úgy kezelték őt is, mint most Boa-t...
"Ugyan már! Miért csatlakozna?"; "Ő túl cool ahhoz, hogy tag legyen!"; "Miért csatlakozna egy volt ellenségük!?"; "Nem kell még egy nő a Going Merry-re! Felborítaná az egyensúlyt..." ;stb.
És nézzük mi lett belőle.  ^^"

De azt leszögezném, hogy én nem azt mondom, hogy MOST fog csatlakozni, hanem azt, hogy neki van a legtöbb esélye jelenleg, hogy a következő nakama legyen...
Lehet, hogy csak 2-3 arc után fog csatlakozni, mint anno Franky.
Nem kell sietni.

Bishop

Boa hol cool, ő nevetséges és idegesítő. Robint mindig is kedveltem, ha nekem új tag jön az csak is egy Xelos Ling féle sunyi alak lehet :D

LuckyDingo

Ne erőltessük már ezt a Hancock-Robin dolgot. Robin tényleg nem sokat változott jellemben. Max megismerte a csapat tagjait és összebarátkozott velük, de ő a kezdetektől fogva azon volt hogy jól kijöjjön velük és a többiek voltak inkáb bizalmatlanok.. érthető okokból.
Hancock-al ez a barátkozás be sem indulna, mivel őt is köbö úgy fogadná a csapat, mint Robint, hiszen Shichibukai.. volt és hátaz ellenség. És ha még barátkoznának vele, akkor is elzavarna Luffyn kívül mindenkit.

Egyetlen dolog miatt csapódhatna Luffyékhoz teljes csapattagként, ha mindent elvesztene /Amazon Lily, Kuja kalózok, testvérek, Shichi cím/ és fullosan megváltozna a jelleme... de akkor már nem lenne Hebihime és a karaktere fele olyan poénos se lenne.

Apropó, conon volt tegnap egy igen jó Boa cosplayer  ^^

blackronin

414: klassz volt, bár egy-két jelenet furcsán nézett ki...
9/10.

A jövő heti részre nagyon kíváncsi vagyok, Boa backstory!

Liquid Snake

Valaki tud egy jó linket az ÖSSZES One Piece, OST-hez? Találtam már rengeteg single-t, collection meg minden egyebet de vmi olyan kéne amiben mind benne van, mert így elég zavaros az egész  ^^"

LuckyDingo

Múltkor valahonnan 3 hétig szedtem egy 2-3 gigányi gyűjteményt, de nem találom : S De ha egy volt, lennie kell még :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-26, 21:20:30
Múltkor valahonnan 3 hétig szedtem egy 2-3 gigányi gyűjteményt, de nem találom : S De ha egy volt, lennie kell még :D

http://www.mininova.org/tor/616606 ?

Ez a legnagyobb amit találtam.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-26, 21:34:52
Quote from: LuckyDingo on 2009-08-26, 21:20:30
Múltkor valahonnan 3 hétig szedtem egy 2-3 gigányi gyűjteményt, de nem találom : S De ha egy volt, lennie kell még :D

http://www.mininova.org/tor/616606 ?

Ez a legnagyobb amit találtam.
Sztem ezt szedtem le. Vannak benne játékból is zenék. De az újabb ostok nem, ha jól emlékszem.

blackronin

#1673
One Piece 415: Hancock örök kedvenc lett, nagyon tetszett a története.
Tökéletes volt minden szempontból!
10/10.

Egyébként most már nyugodtan leírhatom, hogy én a mangát csak a 549-ik fejezettől olvasom, tehát még nem láttam az Amazon Lily és Impel Down arcokat végig...

Mondjon bárki bármit, szerintem ő is egy nagyon szerethető egyéniség!
S nem csak azért mert nőből van...

LuckyDingo

Én csak az utolsó pár percben.. és főleg az utolsó percben tartottam szerethetőnek. Meg gondolom ezek után ha Luffyval beszél, akkor az lesz. Az alap Hancock még mindig ellenszenves.. de vicces.

blackronin

#1675
Hát persze, hogy akkor már szerethető volt, amikor már kiadta magából az évek alatt felgyülemlett feszültséget, bánatot és szégyenérzetet...
S ő is tipikus esete annak, hogy milyen amikor nem tudja valaki elmondani a problémáit, félelmeit és ez milyen hatással lesz a személyiségére -> fenntartani a legyőzhetetlenség és tökéletesség látszatát nem éppen könnyű feladat. Ha nem lett volna a két testvér, szerintem már megőrült volna!

[spoiler]Most megint Robint veszem elő, mert ő áll a legközelebb Hancockhoz... (s sajnos nincs más, aki hasonló lenne)
Sajnos az ő tragédiájánál nem volt ott két testvér aki az eltelt évek alatt enyhíteni tudta volna a múltat, nem olyan békés környezetben nőtt fel, mint Hancock (ugyebár 12 éves koráig a Kuja kalózokkal volt és ott nem volt rossz az élet, boldog volt, mint az anime is mutatja), a DF is komoly gondot okozott, stb.
Hancock-nál sokkal kevesebb kellett hogy megnyíljon, míg Robin-t annyi hatás kellett hogy érje, ami csak kevés ember számára elviselhető. Ő egy "majd lesz valami, amíg nem jön a múltam" stílust vett fel, s ebből a szempontból elég álszent volt + félt, sőt rettegett a bensőséges viszonyoktól. (mint Hancock csak 100X durvábban)
Ugyebár Ennies Lobby arc végéig mindenkit csak bizonyos jelzőkkel szólított (pl. Mr. Bushido, Cook-san, stb.), mert nem hitt bennük, csak utána kezdte el Luffy-nak, Nami-nak, stb. szólítani őket.
De ennek ellenére ő lett a kedvenc női karakterem! "blackronin is a Robin-fan too"  :D
(utána jön Hancock)[/spoiler]

Szerintem összességében azért tartjátok ellenszenvesek (s eleinte én is így gondoltam), mert kevés ember szereti ezt a lenéző, önimádó és az előnyeit pofátlanul kihasználó személyiséget...
Csak az a baj, hogy ez egy pajzs, egy védőbúra, ami megvédi őt a csalódástól.
Tök mindegy, hogy az férfi vagy nő.

Az igazi ok, amiért "erőltetem" ezt a "Hancock for nakama" dolgot + Hancock legyen fontos szereplő a történet végéig, hogy Oda miként oldaná meg a beilleszkedését, s a személyes interakciókat a legénység többi tagjával + legyen neki is álma (ami szintén egy jó téma, elvégre milyen álma lehet egy ilyen nőnek?). Mert Robin-nal csodát tett, s nagyon egyedivé teszi a SH csapatát... De ehhez is idő kellett, hogy olyan szerethetőnek lássuk, mint most.
Adjunk esélyt egy látszólag ellenszenves, utálatos nőszemélynek is, aki egyébként bele van zúgba Luffy-ba!  :D

Alkyra

Nem értem ezt a Hancock körüli hatalmas dúlást. Magának való nőszemély, akinek saját igényei és vágyai teljesítésén kívűl más nem érdekli és ez vonatkozik arra is, hogy eme igények teljesítésére néha a saját társait is fel kell áldozni.

Se álma, se tisztelete nincs a társai iránt. Ennél fogva miért is lenne a Strawhat Pirates újabb tagja?
Az, hogy Luffy-ba beleesett, puff. Miért ne tette volna? Hisz Luffy az egyetlen élőlény számára akit nem képes a bájaival elcsábítani. Kihívásnak tekinti és ez egyfajta vágyat/érzelmeket ébresztett benne. Megszerezni azt amit eddig oly könnyedén elért mástól. Sokszor láttuk már ezt a 'trükköt' az íróktól.

Én azt mondom, hogy nem lesz ebből semmi, hacsak nem csinálnak vele egy 180 fokos fordulatot a személyiségében.

NLZ

Te úgy néz ki nem láttad az utolsó pár részt. :)
[reserved]

blackronin

#1678
Quote from: Alkyra on 2009-08-31, 13:06:59
Nem értem ezt a Hancock körüli hatalmas dúlást. Magának való nőszemély, akinek saját igényei és vágyai teljesítésén kívűl más nem érdekli és ez vonatkozik arra is, hogy eme igények teljesítésére néha a saját társait is fel kell áldozni.

Se álma, se tisztelete nincs a társai iránt. Ennél fogva miért is lenne a Strawhat Pirates újabb tagja?
Az, hogy Luffy-ba beleesett, puff. Miért ne tette volna? Hisz Luffy az egyetlen élőlény számára akit nem képes a bájaival elcsábítani. Kihívásnak tekinti és ez egyfajta vágyat/érzelmeket ébresztett benne. Megszerezni azt amit eddig oly könnyedén elért mástól. Sokszor láttuk már ezt a 'trükköt' az íróktól.

Én azt mondom, hogy nem lesz ebből semmi, hacsak nem csinálnak vele egy 180 fokos fordulatot a személyiségében.
Nem akarok egy olyan Hancock fannak tűnni, aki csak azért kedveli mert egyáltalán "létezik"...
Csak azért, mert így néz ki és hogy egy Schibukai.
Meg azért, mert nő. (ugyebár a legtöbb fórumon kb. ez a legfontosabb érv...  :frown:)
Jó hogy női karakter lett végül, de nem ez a lényeg.

Az nem tetszik, hogy sokan csak azért nem kedvelik, mert MOST milyen.
Minden karakter változik a sorozat folyamán, tehát nincs semmi kőbe vésve.
Egyébként a legviccesebb az, hogy a 180 fokos fordulat már rég bekövetkezett! (igaz, hogy ez csak Luffy-ra vonatkozik, de akkor is)
Már leírtam (itt vagy a one piece manga rovatban, már nem tudom pontosan) a Robinos okfejtésemet, ami tényleg elég tényszerű, s korrekt. De bármelyik karakterre is ez igaz.
Tehát pont az a lényeg röviden, hogy Luffy változtatja meg a karaktereket, hogy olyat tesz, ami megrengeti a körülötte lévők addigi világnézetét, s ez a tett megváltoztatja a személyeket.
Jelen esetünkben Hancock-ot.

Ő VÁLTOZIK. S eddig aki változott, az általában vagy SH tag lesz, vagy örök szövetséges.
Boa már szövetséges, itt az a kérdés hogy lesz-e ebből még valami, tehát hogy tag lesz.
S aki olvassa most a mangát, az tudja hogy egyáltalán nem mindegy, hogy Boa milyen szerepben fog majd megmaradni.
Ha csak szövetséges marad, az nekem elég, nem ragaszkodok mindenáron a nakama dologhoz.
De ha csatlakozna, akkor viszont érdekes lenne!
S nekem tetszik az Oda-ban, hogy látszólag valószínűtlen kapcsolatokat hoz létre, s kihoz belőle valami rendkívülit. Lásd pl. Robin (aki azt hiszi, hogy az más volt, akkor olvasson vissza Arabasta arc ideji fórumbeszélgetéseket, kb. ugyanaz ment mint most Boa-val, s ott is a többség mondta, hogy az egészből nem lesz semmi... De mégis lett, mégpedig egy drámai és atomkirály Water 7 és Ennies Lobby arc.  :D


Doflamingo, Kuma vagy Moria nem fog változni, ugyanez igaz a többi "nakama jelöltre" is:
(ugyebár ezek mindenkinek tetszenek, igaz kb. hogy 0% esélye van, de nem érdekel senkit.)
Jinbei, Ace, Perona ( :zomg:), Buggy ( ^^"), Crocdile, CP9 ( :confused:), Arlong ( :gyagya:), stb.

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-08-31, 13:18:08
Te úgy néz ki nem láttad az utolsó pár részt. :)

A mangát olvasom és inkább az örök szövetséges esetre tippelek.
Amúgy az összes 'kívánt tag' megvan már a hajón amit Luffy akart a történet kezdete óta. Brook-al zárult a kör és szerintem nem tervez a mangaka egyenlőre több karaktert berakni.