Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackronin

#1770
433: egy újabb remek rész!
Minataurus telitalálat, sokkal ijesztőbb és érdekesebb lett mint a mangában.

Bon-chan, Buggy-sama, Mr. 3. és Luffy...
A legjobb csapat!  :whoah:

Nagyon remélem, hogy ilyen jó lesz a többi Impel Down-os rész is!
(a 434-es előzetesét látva a jövő hétre már nem lehet panasz)

blackronin

434: újabb remek rész, jó animációval!
Jövő héten se lesz probléma remélem...

Az a meglepő, hogy az Impel Down arc milyen jó eddig.
Jók a fillerek, pont annyira vannak kiegészítve az egyes szintek, amennyire kell.

LuckyDingo

Animáció átlagos, de maga a rész jó volt. Magellán budipoénjai jók voltak. Amikor megijesztette Hannyabalt, azol röhögtem :D
Sadi-chan is aranyos volt, meg az őrök milyen izék már.. XDD

blackronin

#1773
435: egy átlagos rész volt, néhol egy kicsit elnyújtott filler részekkel...
7/10.

Sajnos egy rossz hír:
Meghalt Daisuke Gōri, aki igen fontos szinkronszerepeket csinált a sorozatban.
"In One Piece, he did the voices of Dorry, Rockstar, Jinbei, Akisu's father from the second One Piece movie, and General Hotdog from the third movie."

Nekem leginkább Jinbei miatt rossz, hiszen ő csak nemrégen mutatkozott be és kedveltem a hangját...  :frown:
Remélem, hogy találnak valaki mást helyette, aki legalább ilyen jól tudja eljátszani.

Halálának körülményei (már ha valakit érdekel)
[spoiler]
According to fellow voice actors, Gōri was diagnosed with diabetes mellitus a few years prior to his death and his vision was affected by retinal detachment as a result of the disease. He complained to coworkers, "I can't read the scripts. I can't do my job like I'd like to." (台本が読めない. 思うように仕事ができない. Daihon ga yome nai. Omō yōni shigoto ga deki nai.?) During an Anpanman recording session in late 2009, a depressed-sounding Gōri told his close friend voice actor Kazuhiko Inoue, "I've grown old."

On January 17, 2010 at approximately 3:00 P.M., Gōri was found lying on his stomach with blood dripping from his wrists in the middle of a Nakano, Tokyo street by a passerby, who then notified the police. Authorities from the Tokyo Metropolitan Police Department's Nakano station discovered a utility knife under his body as well as a suicide note (with the words "I'm sorry" (ごめんね Gomenne?) and "Thank you" (ありがとう Arigatō?) scrawled on it) addressed to his family in his pants pocket. Gōri's death was then ruled a suicide; he was three weeks short of his 58th birthday.
[/spoiler]

LuckyDingo

#1774
Szerencsére még nem sokat szerepelt a hangja, szóval anime szempontból nem lesz gáz, biztosan találnak egy új és hasonló hangot. Ha Choppernek lenne baja, akkor nagyobb gáz lenne, mint anno Water 7nél.. :S

Egyébként meg R.I.P. :/

Amúgy a részhez:
Okama no oukama.. XDDDDD Bon-chan tök jól utánozta Luffyt XDD
+
A Hannyabal képe, mint főnök.. XD

Nem volt ez olyan rossz, de télleg elhúzták eléggé :S

blackronin

#1775
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-24, 14:34:33
Szerencsére még nem sokat szerepelt a hangja, szóval anime szempontból nem lesz gáz, biztosan találnak egy új és hasonló hangot. Ha Choppernek lenne baja, akkor nagyobb gáz lenne, mint anno Water 7nél.. :S

Egyébként meg R.I.P. :/

Amúgy a részhez:
Okama no oukama.. XDDDDD Bon-chan tök jól utánozta Luffyt XDD
+
A Hannyabal képe, mint főnök.. XD

Nem volt ez olyan rossz, de télleg elhúzták eléggé :S
+1

Sajnos még Gori halálhíréhez kapcsolódóan még annyit, hogy most szerencsére még nem egy olyan szereplőt veszítettünk el, akit lehetetlen pótolni...
De be kell vallanom, hogy eléggé le lennék törve, ha mondjuk valamelyik Straw Hat
csapattagot szinkronizáló színész halt volna meg.  :frown:
Meg van néhány szereplő, akinek a hangja fantasztikus és NAGYON nehéz lenne, ha megváltozna a szinkronszínészük.
Ide tartozik: Shanks (Shūichi Ikeda), Mihawk (Aono Takeshi), Doflamingo (Hideyuki Tanaka), Gol D. Roger (Chikao Ohtsuka), Blackbeard (Akio Otsuka), Ace (Toshio Furukawa), Whitebeard (Kinryu Arimoto)
Úgy érzem, ha velük történne valami, akkor az már komolyan zavarna.
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem sokat jelentek ezek a "hangok"...
Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen ragaszkodó típus.   ^^"

LuckyDingo

Engem talán egyedül Robin hangja nem zavarna nagyon, mert még neki van a leginkább normális. De a többi tényleg elég egyedi. És emlékszem a már említett Chopperes akcióra.. nah az nagyon szíven ütött :(

blackronin

Új címek:

436   "Luffy's Final Life-Risking Attack"
"Shiyū Kessu! Sutemi no Rufi Saigo no Ichigeki" (雌雄決す! 捨て身のルフィ最後の一撃)    
January 31, 2010

437   "Because He's Our Friend - Bon Clay's Do-or-Die Rescue"
"Tomodachi dakara - Bon Kurē Kesshi no Kyūshutsugyō" (友達だから ボン・クレー決死の救出行)    
February 7, 2010

438   "Paradise in Hell! Impel Down Level 5.5"
"Jigoku ni Rakuen! Inperu Daun Reberu Faibu ten Faibu" (地獄に楽園! インペルダウン LV5.5)    February 14, 2010

439   "Luffy's Treatment Begins! Ivankov's Miraculous Ability"
"Rufi Chiryō Kaishi! Iwa-san Kiseki no Nōryoku" (ルフィ治療開始! イワさん奇跡の能力)    
February 21, 2010

blackronin

#1778
438-439: New Kama Land...  :D (egyáltalán kell ennél többet mondani?  :P)
Iva-san, Inazuma, meg többi okama hangja mind telitalálat, elégedett vagyok.

438-as rész 8 / 10, míg a mostani 10 / 10.

A jövő héten pedig Shiryuu of the Rain!
Az animációval már nem lesz gond.

Új részek címei:

[spoiler]440    
Believe in Miracles! Bon Kurei Cheers From His Heart
Kiseki o Shinjite! Bon Kurē Tamashī no Seien (奇跡を信じて!ボン・クレー魂の声援)    
February 28, 2010
441    
Luffy Revives! Iva's Jailbreak Plan Begins!
Rufi Fukkatsu! Iwa-san Datsugoku Keikaku Shidō! (ルフィ復活!イワさん脱獄計画始動!)    
March 7, 2010[/spoiler]

LuckyDingo

Iva-chan hangjára mást képzeltem, de ez is jó... 439ben az animáció gáz volt, de nem baj, igazából nem volt nagyon fontos rész.
[spoiler]
Nehogy már egész jövő héten Bon-chan ordítása legyen... az kicsit kiakasztana, ha 27 percen keresztül Gambare Mugi-chan!-t kéne hallgatni.. XDD
[/spoiler]
Egyébként csak mondom, hogy aki nem olvas előre címeket és nem olvas mangát, annak csöppet spoiler tartalmúak ezek, amiket leírtál :P

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-21, 12:24:23
Iva-chan hangjára mást képzeltem, de ez is jó... 439ben az animáció gáz volt, de nem baj, igazából nem volt nagyon fontos rész.
[spoiler]
Nehogy már egész jövő héten Bon-chan ordítása legyen... az kicsit kiakasztana, ha 27 percen keresztül Gambare Mugi-chan!-t kéne hallgatni.. XDD
[/spoiler]
Egyébként csak mondom, hogy aki nem olvas előre címeket és nem olvas mangát, annak csöppet spoiler tartalmúak ezek, amiket leírtál :P
Én arról nem tehetek, hogy az anime-t készítő bácsik ilyen spoiler címeket tudnak csak adni az epizódoknak...  :P

blackronin

#1781
Új címek:

[spoiler]
442. Ace's Convoy Begins - The Defenses of the Lowest Level, Level 6!
443. The Strongest Team is Formed - Shake Impel Down to Its Core!
444. Even More Chaos! Blackbeard Teach Invades!
[/spoiler]


edit: ez önmagáért beszél.  :D
http://www.youtube.com/watch?v=JGHdlnRCIDw&feature=player_embedded

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-03-02, 20:28:33
edit: ez önmagáért beszél.  :D
http://www.youtube.com/watch?v=JGHdlnRCIDw&feature=player_embedded
Emmeg mi a retekpörkölt?? O.o Magyarázatot követelek XD

LuckyDingo

441... hmm.. valamiért nekem ez a rész nem tetszett. Bár a pulzusos poént jól tették bele.. de a többi olyan "out of place" feelinget keltett bennem. :/

blackronin

#1784
Quote from: LuckyDingo on 2010-03-07, 12:26:08
441... hmm.. valamiért nekem ez a rész nem tetszett. Bár a pulzusos poént jól tették bele.. de a többi olyan "out of place" feelinget keltett bennem. :/
Nekem bejött...

Végre elkezdődött a kitörés a börtönből, így a maradék 8-9 rész elég akciódús lesz.
Alig várom!

Edit:
új címek...
[spoiler]
442   "Ace's Convoy Begins - The Defenses of the Lowest Level, Level 6!"
"Ēsu Gosō Kaishi - Saikasō Reberu Shikkusu Kōbō" (エース護送開始 最下層LV6の攻防!)
March 14, 2010

443   "The Strongest Team is Formed - Shake Impel Down to Its Core!"
"Saikyō Chīmu Kessei - Shinkan! Inperudaun" (最強チーム結成 震撼! インペルダウン)    
March 21, 2010

444   "Even More Chaos! Blackbeard Teach Invades!"
"Saranaru Konran! Kurohige Tīchi Shūrai!" (さらなる混乱! 黒ひげ・ティーチ襲来!)    
March 28, 2010

445   "A Dangerous Meeting! Blackbeard and Shiryu of the Rain"
"Kiken na Deai! Kurohige to Ame no Shiryū" (危険な出会い!黒ひげと雨のシリュウ)    
April 4, 2010
[/spoiler]

LuckyDingo

442. Hát elég laza rész volt.. húzzák rendesen. És most még nagyon fillert sem tudnak betenni, hogy kicsit engedjék a mangát megint elhúzni. Az az Ace megmozdulás viszont bejött, [spoiler]amikor szabadulni próbált :D[/spoiler]

Squazee2005

443. Hííííhá!

Jó kis rész volt, [spoiler]Croco-boy múltja most már tényleg kíváncsivá tesz. Szépen megoldották a támadását is. [/spoiler]Irány felfelé, jöhet a következő rész!

Bishop

Yibistől hogy lehet tölteni torrentet? mert az oldalukon ami van az egy oldalra visz ahonnan semmit nem lehet leszedni  :mad:

NLZ

Jah, mert AniRena épp karbantartást végez. Próbáld később.
[reserved]

Seismic

450 rész elég sok:O

Ti ugyis nézitek,melyik részek követik a történetet?Ugy gondoltam kihagyom a fillereket,mert most kezdtem el nézni a sorozatot és 450 rész az,hát...ROHADTSOK  :zomg:

Squazee2005

Én kihagytam a fillereket, kivéve az első egy-kettőt, mert akkoriban még a TV-ben néztem és nem neten és nem ismertem a filler fogalmát. Meg a mangáét sem. El se hiszem.  :haha:

Amúgy hajrá. ;)

Bishop

Az elején még egész jó fillerek vannak, utóbbi időkben kezdtek azok is romlani. A marine bázisos például kihagyhatatlan Kondorianoo :D

NLZ

Én anno végignéztem a fillereket is, a művikból viszont csak az első néhányat néztem. De nyugodtan kihagyhatod őket.
[reserved]

Kassh

hmm, lehet hogy igazából croci nő volt? :D

blackronin

#1794
Quote from: Squazee2005 on 2010-03-21, 13:27:33
443. Hííííhá!

Jó kis rész volt, [spoiler]Croco-boy múltja most már tényleg kíváncsivá tesz. Szépen megoldották a támadását is. [/spoiler]Irány felfelé, jöhet a következő rész!
:tezsvir:

Azért Jimbei támadásának is megvolt a hangulata...
Bár egy kicsit elnyújtották.

Quote from: Kassh on 2010-03-22, 01:27:30
hmm, lehet hogy igazából croci nő volt? :D
Mindenki kedvenc elmélete...  :P
Az anime-s reakciója valóban ezt a sejtelmet kezdi alátámasztani.
[spoiler](meg ugyebár a 0-ás fejezet, ahol se az arcát, se a sebhelyét nem lehet látni, a haja és a szivar pedig nem jelent semmit... ugyebár csak ez a két dolog látható) [/spoiler]

Croc-al kapcsolatban:
Az utóbbi időben nagyon megkedveltem, főleg azért mert elég erős még most is (valamint ő ez az egyetlen logia DF-es, Ace-en kívül, aki Luffy-val együtt harcolt) és a stílusa is kezd egyre szimpatikusabbá válni. (Főleg az elkövetkező részektől kezdve + köv. arc)

Squazee2005

Lassan, de biztosan haladunk a vége felé.

445:
[spoiler]Ivankov fejét iszonyatosan jól megcsinálták nagyban, jól mutatott nagyon. A kis Ace-rész jó volt hangulatilag, de egyet kell értenem azokkal, akik azt mondják, BB megérkezése közel sem volt olyan jól megcsinálva, mint lehetett volna, nem volt az igazi. Shiryu viszont annál inkább.
Szegény Hannyabal és Buggy-ék pedig megint jók voltak.  ^^[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2010-03-28, 12:25:17
Lassan, de biztosan haladunk a vége felé.

445:
[spoiler]Ivankov fejét iszonyatosan jól megcsinálták nagyban, jól mutatott nagyon. A kis Ace-rész jó volt hangulatilag, de egyet kell értenem azokkal, akik azt mondják, BB megérkezése közel sem volt olyan jól megcsinálva, mint lehetett volna, nem volt az igazi. Shiryu viszont annál inkább.
Szegény Hannyabal és Buggy-ék pedig megint jók voltak.  ^^[/spoiler]
AZ egyedüli rész, ami jó volt az télleg Iva-chan feje.. meg ahogy a frontvonaluk támadt. A maradék hanyagolható volt. Sem BB, sem Shiryuu nem volt rám nagy hatással, pedig elvileg a mangában ez kicsit ütősebb volt.
Buggyból már elegem van amúgy... meg Hannyabal balfékeskedése is sok.

blackronin

444: hát elég egy gyenge rész volt...
Rossz volt az ütemezés, túl sok időhúzás.

A BB-s részt sikeresen elcseszték, borzalmas volt.
Hannabal ökörködése még elment, de azért ne vigyék túlzásba.
Ace-es rész elment, semmi extra.
Buggy és Mr 3. filler jó volt, de a konkrét lázadás szítása nem volt olyan ütős mint a mangában.

Jó részek:
1. Ivankov nagy feje és Hell Wink.  :P
2. Shiryuu.

Egyébként mi a fene volt a Level 4 őreivel? 
Úgy néztek ki mint az összefőtt rizsdarabok (amikor Luffy-ék éppen verték őket szerteszét).

chilip

na felgyűlt a One Piece nekem :D most néztem meg egyszerre 5 részt :D legjobban a 443as vége tetszett mikor croco-boy kiengedte Mr 1-t, soundtrack jöhet :D

blackronin

#1799
Új címek:

[spoiler]446: His Spirit Won't Break! Hannyabal Goes All Out
447: The Jet Pistol of Rage - Luffy vs. Blackbeard
448: Stop Magellan! Iva-san Unleashes His Secret Attack
449: Magellan's Scheme! The Jailbreak is Obstructed

3,5 fejezet 4 anime részre... Hát nem viszik túlzásba!  ^^"


Ezen kívül még 2 rész és vége is már az arc-nak...
Nekem eddig bejött az Impel Down, bár az kétségtelen, hogy a manga "ritmusát" gyakran megtörték, s emiatt nem lett olyan feszített tempójú (ami nekem bejött a mangában).

Az animáció nagyjából rendben volt, bár volt néhány nagyon igénytelen és gusztustalan jelenet / fej / állókép.

Viszont sok helyen kiegészítették ezt az arc-ot, ami több helyen is jó ötletnek bizonyult.
Valamint külön érdem azért, hogy sokkal jobban kihangsúlyozták az Impel Down gárdáját. Pl. nekem Hannyabal-t ezerszer jobban bírtam mint a mangában... Ott jóformán észre se vettem.  :P
[/spoiler]