Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Zelda

Quote from: blackronin on 2011-07-10, 10:57:01
Quote from: Zelda on 2011-07-10, 10:35:38
216:
:confused: :confused: :confused: :confused:
Nem inkább a 506-os számot akartad volna írni?  :D

De valóban 506 akart az lenni, nem tudom, épp merre jártam akkor xD
És hát Robin grafja... hát én is kiakadtam rajta, pláne, hogy én még grafikus szemmel is külön pontozom az anime-ket, a hibákat rendszeresen észreveszem, és ez tényleg elég gáz volt.
[spoiler]Itt az újabb OP művem is: http://kepfeltoltes.hu/110711/F_nyk_p0333_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/spoiler]
És tényleg jöhetne már megint a hétvége, mert most nem is csak az OP-t várom :P

Liquid Snake

Kíváncsi vagyok, vajon az anime-ben részletesebben fogják mutatni ezt a 2 évet míg edzenek vagy esetleg beszúrnak egy filler arcot. Sztem van annyira előrehaladva a manga, hogy ne kelljen fillerezni...

Zelda

#2252
Hát amilyen ütemet most diktálnak, nem hinném, hogy most fognak fillerezni. Csak hát, ha most nem akkor mikor? Az új karakterdizájnnal kötve hiszem hogy a kövi arc előtt lelövik a poént. Én inkább most néznék meg még 5-6 filler epizódot, mint később az izgi részek közben. Sztem ez lenne reális.

507: Nem volt semmi kivetnivaló benne, rendesen meg lett csinálva, és mint fentebb írtam, sztem nem fogják nagyon húzni az időt. Nekem tetszett. (Főleg Hancock idétlenségei)

508 csak 31-én jelenik meg... És a következő 3 rész várhatólag arról fog szólni, h, hogy akaronak visszajutni shabaody-ba a többiek. (Legalábbis a kövi rész címéből ez szűrhető le, itt Nami és Franky lesz a főszereplő)
Kitartás mindenkinek!

Zelda

Bocs a dupla post-ért...
Letöltöttem és megnéztem a mini 3D OP mozit, amit nem rég reklámoztak. Sajnos nincs subbolt változat, (ezt azoknak mondom akik nem tudnak japánul), de azért nem volt olyan rossz, mint hittem, h lesz. A grafikához hozzá lehet szokni, a történetet meg végigröhögtem, mert nagyon beletrafáltak. 30 perc az egész, de azért ajánlom, mondom, én meglepődtem.

blackronin

Quote from: Zelda on 2011-07-14, 17:55:51
Hát amilyen ütemet most diktálnak, nem hinném, hogy most fognak fillerezni. Csak hát, ha most nem akkor mikor? Az új karakterdizájnnal kötve hiszem hogy a kövi arc előtt lelövik a poént. Én inkább most néznék meg még 5-6 filler epizódot, mint később az izgi részek közben. Sztem ez lenne reális.

507: Nem volt semmi kivetnivaló benne, rendesen meg lett csinálva, és mint fentebb írtam, sztem nem fogják nagyon húzni az időt. Nekem tetszett. (Főleg Hancock idétlenségei)

508 csak 31-én jelenik meg... És a következő 3 rész várhatólag arról fog szólni, h, hogy akaronak visszajutni shabaody-ba a többiek. (Legalábbis a kövi rész címéből ez szűrhető le, itt Nami és Franky lesz a főszereplő)
Kitartás mindenkinek!
Kb. ezt akartam én is írni...  :P

Zelda

508: Jópofa volt, különösen a vége, ahol Franky khm... Jól elintézte a szigetet xD A kövi részt azért jobban várom, az érdekesebb lesz.

blackronin

508: jó rész volt, megfelelő filler kiegészítésekkel.
A többinél is hasonlóan jókat várok.

Következő hét Zoro és Brook.  :smile:

Quote from: Zelda on 2011-07-31, 10:14:10
508: Jópofa volt, különösen a vége, ahol Franky khm... Jól elintézte a szigetet xD A kövi részt azért jobban várom, az érdekesebb lesz.
Franky hozta csak a szokásos formáját.  :D

Liquid Snake

Valami sub-os verzió is jöhetne már :)

blackronin

#2258
509: jó rész volt!
Jövő héten pedig végre kapunk egy normális Robin-t, Tate nélkül.
El se hiszem.  :P

Az anime részeit nézve már eléggé valószínűsíthető, hogy [spoiler]a timeskip pont akkor történik majd meg, amikor a mangában is... októberben (ugye múlt évben a manga 4 hetes szünetet tartott szeptemberben, és csak október elején tért vissza a timeskip utáni első fejezettel). Az anime-ben is október elejére számítom az új időszámítás kezdetét.[/spoiler]

edit: új címek

510: Sanji's passion · Queen returns to the kingdom
511: No way, landing again! Luffy goes Navy Headquarters!
512: Reporting friends! Big news to run about!
513: Pirates start moving! An amazing new world!

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2011-08-07, 10:23:50
509: jó rész volt!

Egyetértek. A Zorros részen szórakoztam. Mondjuk teli volt olyan karakterekkel akiket komálok és a mangában is szimpi volt ez a rész. Brook... háát az mangában se jött be annyira.. itt sem, de ez van.

Zelda

Jó volt, én teljesen meg vagyok vele elégedve. A címek meg simán elmennek spoilernek is, a megvalósítás miatt meg cseppet sem aggódom, a One Piece nálam kiemelkedő helyet kapott a ranglistán, míg sok mást pedig droppoltam az utóbbi időben. Erre remélem mindig számíthatok majd :P

Zelda

510: Nem volt egy felesleges momentum sem, és igen, erre számítottam, hogy a mangát az anime-vel egészíti ki Oda. Jó lesz a következő rész nagyon, úgyhogy már lehetne jövő vasárnap! ;)

blackronin

#2262
Quote from: Zelda on 2011-08-14, 09:14:41
510: Nem volt egy felesleges momentum sem, és igen, erre számítottam, hogy a mangát az anime-vel egészíti ki Oda. Jó lesz a következő rész nagyon, úgyhogy már lehetne jövő vasárnap! ;)
:tezsvir:


Eddig nagyon elégedett vagyok azzal, hogy miként ültették át a Post-War arc-ot.
Csak így tovább!  :jee:

edit:
A 635-ös fejezettel együtt jött a hír:
[spoiler]Elkezdődik a New World (vagyis a timeskip utáni) arc október 2-tól!  :whoah:  :whoah:
Szóval nem lesz semmiféle filler áradat a timeskip előtt...

Valamint a mostani Jump-ban benne lesz egy anime scan is a SH tagokról a timeskip után.
Várom.
[/spoiler]

Zelda

Nagyon helyes!

blackronin

SH pirates after timeskip, anime scan
[spoiler]

[/spoiler]

Zsír.   :smile:

Zelda

511: Megint csak nagyon jó epizód volt. Ennyi, minden a helyén volt, így nincs mit hozzáfűznöm.
Következő

blackronin

#2266
Quote from: Zelda on 2011-08-21, 07:39:03
511: Megint csak nagyon jó epizód volt. Ennyi, minden a helyén volt, így nincs mit hozzáfűznöm.
Következő
:tezsvir:


Nekem se.  :D


edit: megnéztem a timeskip-ig lévő fejezeteket és arra jutottam, hogy egy-két filler rész biztosan lesz az ugrás előtt.
Azért, mert a canon anyag szeptember közepéig tart ki, s a maradék 2 hetet is le kell tudni valahogy...
Reméljük nem arra gondoltak, hogy 2 hétig nem adnak anime-t!  ^^"

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2011-08-21, 15:25:44
Reméljük nem arra gondoltak, hogy 2 hétig nem adnak anime-t!  ^^"

Végül is, ha a mangával megcsinálták..  :angyali:

blackronin

#2268
More pics of NW arc
[spoiler]



[/spoiler]

Tetszik.  :smile:


edit: felröppentek olyan hírek is, hogy (mint múlt évben a mangánál) az anime is tartani fog 1 hónapos szünetet...
NNNEEE!!!  :bruhuhu:

Quote from: LuckyDingo on 2011-08-22, 14:30:07
Quote from: blackronin on 2011-08-21, 15:25:44
Reméljük nem arra gondoltak, hogy 2 hétig nem adnak anime-t!  ^^"

Végül is, ha a mangával megcsinálták..  :angyali:
Kellett neked felhoznod!  :mad:
[spoiler]
:angyali:
[/spoiler]

Zelda

Pedig Oda biztos tudna 4 épkézláb filler epizódot készíteni, ha akarna, akár az edzések menetéről... Hát így vagy úgy, de mindenképp várni kell, de azért, ha láthatnánk heti egy részt, könnyebb lenne a várakozás...

blackronin

Megint egy kis érdekesség az AP fórumról
[spoiler]
A New Wolrd arc kezdete kapcsán megkérdezték Oda-t és az animációs csapatot, s a következők derültek ki:
1. Nemsokára elkezdik a SH tagok az első KÖZÖS szinkronmunkájukat, vagyis a timeskip utáni részekhez érnek lassan az anime készítői.
2. Oda HIVATALOSAN megerősítette, hogy még legalább 10 év jön az OP-ben. (anime vagy manga? Erre konkrétan nem tért ki)
Szerintem anime.
3. A szeptember 25-i rész egy különleges (a timeskiphez kapcsolódó, az első rész lezárását bemutató) "We are!" feldolgozást kap, aminek én NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON örülök.  :D
Olyat kell elképzelni kb. mint a Dragon Ball Gt végén a Goku-s jelenetet, amikor visszaemlékezik a dolgokra.
VÁROM!  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
[/spoiler]

Jöhetne már az októberi időszak...  :P

Junchi

Good news.

Végre megértük, hogy nem csak tojnak Toei-ék a nézők fejére...

NLZ

DB GT-ben van említésre méltó rész?
[reserved]

Liquid Snake

Amúgy lehet be se nézek ide a fórumra míg nem kezdődik el a NW animeben mert mindig mikor idejövök olyan híreket olvasok, hogy már építeném is az időgépet hogy 10 évvel előre menjek az időben és leszedjem az összes anime részt és manga ch-t, aztán szépen hazatérve elkezdneém végigfüggeni :D

Zelda

Hasonlóan érzek én is. Szerencse, hogy itt a nyakamon az indulófélben lévő vállalkozás, mert különben bediliznék... De persze az is megoldás, ha valóban feltalálod az időgépet xD A kvantummechanika szerint már megvalósítható, csak éppen nem a saját dimenziónk idősíkján kötnél ki, hanem egy párhuzamoson. (Imádom ezt a témát, középsuli óta olvasgatok ilyenekről.) Off vége.

blackronin

512: jó rész volt.
Haladunk.  :smile:

Jövő hét pedig már nagyon várós!

blackronin

513: fantasztikus rész volt!  :whoah:
Remek kiegészítésekkel!

Ha a többit is így csinálják meg, akkor le a kalappal az animációs csapat előtt.  :jee:

Jövő hét Nami és Sanji, meg Franky.

Junchi

Most akkor a Shichibukai-ban össz-vissz ketten maradtak? (Mangát csak a time jump-tól kezdtem el olvasni, szal ezek itt még újdonságok nekem.) Boa elvileg kilépett, Jimbei-t tudjuk, Moria elvileg elintézve, BB ki és akkor már Kuma is. Így elviekben már csak Doflamingo és Mihawk maradt.

blackronin

#2278
Quote from: Junchi on 2011-09-05, 08:59:27
Most akkor a Shichibukai-ban össz-vissz ketten maradtak? (Mangát csak a time jump-tól kezdtem el olvasni, szal ezek itt még újdonságok nekem.) Boa elvileg kilépett, Jimbei-t tudjuk, Moria elvileg elintézve, BB ki és akkor már Kuma is. Így elviekben már csak Doflamingo és Mihawk maradt.
Nem így van.
Akkor egy kis kiegészítés.

A timeskip előtti schicibukai állapot:
Mihawk, Doflamingo, Boa és Kuma
- Mihawk nem csinált semmit
- Boa "hivatalosan" nem lépett ki, csak betett néhányszor a Marine oldalnak...
Még nem tudunk róla semmit timeskip után, tehát valóban előfordulhat hogy már nem lehet shici, főleg akkor ha még Smoker be is árulta a háború után.
- Kuma egy "robot" lett, csak egy eszköz, tehát ő nem tekinthető "rendes" tagnak, hivatalosan még Shicibukai
- Doflamingo még az volt, a mostani részben csak fenyegetőzött azzal, hogy ha nem remél több hasznot a WG-től, akkor kilép, de timeskip előtt még shici-nek számított

Kiléptek: Jinbe és BB a háborúban, Moria "kirúgták", Crocodile pedig Arabasta után

Junchi

^Ok, így akkor a helyére kerültek a dolgok.