Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

zsozso

Sajnos kenytelen voltam lecserelni a forumotort, ha vmi hibat talaltok ide irjatok pls.
Death is the only redemption

Kvikveg

#1
"The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved. "
Nem tetszett neki Alucard.. szipp... hupp...

Ha jol latom kisebb az avatar. (Kivulrol linkeltem, szoval a problema meg el.) Es a smileykat valamiert nem latom itt az ablak folott. Csak piros x es 096 Eztkened Kiraly es hasonlo feliratokat.
A regi smileyk ezekszerint ugye megmaradtak? *lelkesen nezo smiley*
Ah latom a smileykat!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#2
valami fura okból kifolyólag, rengeteg már hónapok óta törölt, általam elküldött PM-em visszatért  :icon_eek:
(és persze inbox-ban nincs semmi)

Kvikveg

Nekem viszont volt 5 uj, de mind eltunt!  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: Kvikveg on 2006-04-07, 01:05:23
Nekem viszont volt 5 uj, de mind eltunt!  :eek:
abból enyém volt 3. Csak Moha DVD-jéről, Vampire Hunter D vetítésről, meg egy érdektelen volt. Kérdéses marad 2. :D

Kvikveg

#5
Aha! Megvan mi a furcsa! Oldalt van az avatar! :szemuveges:
Es valamiert ha postolok, kiugrik a topicbol. edit: megoldodott beallitasoknal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Ne irjatok uj pmeket, mert valoszinuleg elfognak veszni. A regiek meglesznek, csak ido kerdese.
Death is the only redemption

Kvikveg

Oks!
Vigyaznom kell hova nyulok, majdnem ratenyereltem a "Delete this account"-ra. :icon_eek:
zsozso, masik layoutnal van olyan, ahol felette van az avatar? Marmint letezik olyan?
Tenyleg, miert dontottel ugy, hogy marpedig valtoztatas lesz?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Sajnos a vbulletin motor nem ingyenes, es szoltak.
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozso on 2006-04-07, 01:29:13
Sajnos a vbulletin motor nem ingyenes, es szoltak.
oh, tipikus... ismét az élet szép és könnyű oldalát tapasztalhattad meg... mintha nem rúgna az emberbe amúgy is eleget...
tényleg nagyon köszi, hogy ilyen gyorsan megoldottad a vészhelyzetet, sztem most már nyugodtan elmehetsz aludni, dolgoztál eleget a fórumért erre az évre is, egye fene kapsz egy kis kimenőt  :biggrin:
(ugye tudod, hogy semmit se sértően írok, csak max nem tudok tisztességesen fogalmazni? :smile: )

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-04-07, 01:35:01
Quote from: zsozso on 2006-04-07, 01:29:13
Sajnos a vbulletin motor nem ingyenes, es szoltak.
oh, tipikus... ismét az élet szép és könnyű oldalát tapasztalhattad meg... mintha nem rúgna az emberbe amúgy is eleget...
tényleg nagyon köszi, hogy ilyen gyorsan megoldottad a vészhelyzetet, sztem most már nyugodtan elmehetsz aludni, dolgoztál eleget a fórumért erre az évre is, egye fene kapsz egy kis kimenőt  :biggrin:
(ugye tudod, hogy semmit se sértően írok, csak max nem tudok tisztességesen fogalmazni? :smile: )

Sajnos meg nemennyire 1xu ugynezki, hogy a pm importalas az nem ugy ment ahogy szerettem volna. Az meg varat magara, szoval addig nem irjatok pmeket mert ugyis zuzva lesznek.
Death is the only redemption

Yakumo

Quote from: zsozso on 2006-04-07, 01:38:24
Sajnos meg nemennyire 1xu ugynezki, hogy a pm importalas az nem ugy ment ahogy szerettem volna. Az meg varat magara, szoval addig nem irjatok pmeket mert ugyis zuzva lesznek.
Sir Yes Sir! Understood Sir!  :allhail:
amúgy igen, nekem is a kimenők megvannak, de a bejövők egy sincs^^ De ha iszonyat munka sztem hagyd;) Bár lehet most ezért meglincselnek rögvest.  :LolLolLolLol:

Zanador

Szinte mindenkinek van mail-cime. Szerintem senkinek nem baj, ha innentől mailben mennek a pm-ek, és mivel az elküldöttek megvannak, azokat is újra el lehet mailezni a cimzettnek.. Támogatom én is a pihenési inditványt! :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Mattanja

Avatar feltöltésével próbálkoztam...

An Error Has Occurred!   
The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: Yakumo on 2006-04-07, 01:42:50
Quote from: zsozso on 2006-04-07, 01:38:24
Sajnos meg nemennyire 1xu ugynezki, hogy a pm importalas az nem ugy ment ahogy szerettem volna. Az meg varat magara, szoval addig nem irjatok pmeket mert ugyis zuzva lesznek.
Sir Yes Sir! Understood Sir!  :allhail:
amúgy igen, nekem is a kimenők megvannak, de a bejövők egy sincs^^ De ha iszonyat munka sztem hagyd;) Bár lehet most ezért meglincselnek rögvest.  :LolLolLolLol:

Nezzetek meg pls, hogy most megvannak-e a pmek.
Death is the only redemption

Yakumo

#15
Quote from: zsozso on 2006-04-07, 01:57:36


Nezzetek meg pls, hogy most megvannak-e a pmek.
Vannak bizony!  :allhail:  :biggrin: MINDEN!!! JEEE;)

Zanador

Quote from: Shiroi on 2006-04-07, 01:55:22
Avatar feltöltésével próbálkoztam...

An Error Has Occurred!   
The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.
Úgy látom ez is ki lett javitva. :) Legalábbis én már látom az avatarod, és a sajátomat is. :D (más is látja az enyém?)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

zsozso

Meg az attachmentek 1x zuzva lesznek, de remelhetoleg utanna mar jo lesz.
Death is the only redemption

Zanador

#18
De most, hogy megvannak a pm-ek, már küldeni is nyugodtan lehet, vagy inkább még ne, hogy ne bonyolitsuk a dolgodat? Vagy csak azt a kockázatot vállalva, hogy majd egyszer újra el kell őket küldeni, mert lehet, hogy veszni fognak?
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

zsozso

Quote from: Zanador on 2006-04-07, 02:45:43
De most, hogy megvannak a pm-ek, már küldeni is nyugodtan lehet, vagy inkább még ne, hogy ne bonyolitsuk a dolgodat? Vagy csak azt a kockázatot vállalva, hogy majd egyszer újra el kell őket küldeni, mert lehet, hogy veszni fognak?


Azcsak arra vonatkozott, hogy csak addig ne kuldjetek, amig nemlesznek visszaimportalva a regi msgk. De ez mar megtortent ugyhogy nyugodtan hasznaljatok a pmet. (veletlen reply helyett editet nyomtam hiaba na uj motor meg szokni kell nekem is :D)
Death is the only redemption

via_mala

#20
Az eddigi topic előfizetések (subscription) is meg lesznek, vagy újra be kell őket jegyezni?
Szerk.: úgy látom a bejegyzések többé-kevésbé megvannak, csak nincs hozzájuk kviklink, hogy egyszerre lássam a NOTIFY-jal kijelölt topicokat, vagy csak nem találtam meg még. :confused:

[COLOR="LemonChiffon"]Az ilyen színkódos bejegyzések át lesznek konvertálva?[/COLOR]
Mert úgy látom pont a LemonChiffon szín nem támogatott az új motorban.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Relunx

 - Ha írok az offtopocba beleszsámít a post-countba...Tán visszavonta volna zsozso?
- A másik: Ha válaszolok, kidob a thredből...(újra vissza kell lépnem hogy lássam a válaszom...)
- Harmadik: mi történt az aláírásommal? Nem müxik a html kód?
- azt hol látom hogy pl "Érkezett 1 Private Message"???
- Reputation hova tűnt?
- postok mellől eltűnt a location

Relunx

Alkyra

Nah, egész jó az új fórum, csak még meg kell találnom pár beállítást.

Renulx:

2.:Pref a beállításokban. Ott ki be lehet kapcsolni egy opciót ami nem dob ki
3.:hmmm. lehet, hogy megváltozott. írd újra.
4.: My Message(asszem...most jöttem fel 5 perce.:))
5.:Itt vlm Karma van...
6.:nah jha. pedig az jó muri volt.:)

Mattanja

Quote from: Zanador on 2006-04-07, 02:06:22
Quote from: Shiroi on 2006-04-07, 01:55:22
Avatar feltöltésével próbálkoztam...

An Error Has Occurred!   
The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved.
Úgy látom ez is ki lett javitva. :) Legalábbis én már látom az avatarod, és a sajátomat is. :D (más is látja az enyém?)
Én pedig úgy látom, hogy nem. Továbbra sem látom, sőt lassabbnak is tűnik a fórum.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

nálam semmivel se lassabb a fórum, mint korábban, sőt akár lehet hogy még gyorsabbnak is mondanám :)

tudom hogy nem mindenkinek van annyi ideje, mint nekem, de az ész nélküli kérdezgetés helyett, érdemes használni egy kicsit az angol tudást, és átnézni az opciókat. sztem  :smile:

3. aláírásban ha elolvasod a mellé írt magyarázó részt:
QuoteSignatures are displayed at the bottom of each post or personal message. BBC code and smileys may be used in your signature.
vagyis BBCode kifejezésre keress rá google-ban, és láthatod miket használhatsz. mondjuk lehet hogy zsozso ezzel sem hagyja nyugodni magát és ha tud akkor ezen is változtat, de sztem jobb lenne, ha nem kéne fáradnia vele és maradna úgy ahogy van

6. "eltűnt a location" - hát ezen bocsánat de csak nevetni tudok :smile: nehogy azt mondd hogy az annyira fontos volt... különben is most is odaírhatsz akármit, mindenkinek van a profile-jában olyan opció, hogy "Personal Text:" az avatar beállítása alatt közvetlenül. oda írj valamit ha hiányzik a location :smile:

Yakumo

Quote from: Shiroi on 2006-04-07, 08:54:07
Én pedig úgy látom, hogy nem. Továbbra sem látom, sőt lassabbnak is tűnik a fórum.
Most mér'?  :confused: :biggrin:
Nekem sokkal gyorsabban keresi az új postokat és gyorsabban megy a Post is. Most már látod amúgy az ava-d? Én látom :smile:

sirtomi

Szerintem is gyors a fórum. Eddig nem volt semmi fennakadás nála. Postolás is gyors és az úl postok keresése is.

Cobra

A vBulletin mennyibe kerülne? Nem lenne jobb összedobni rá a pénzt?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

#28
Quote from: Cobra on 2006-04-07, 11:09:20
A vBulletin mennyibe kerülne? Nem lenne jobb összedobni rá a pénzt?
sztem egyértelműen nem.

+ összedobod arra is a pénzt, ami időt zsozso ennek a régihez való minnél jobban hasonlítás érdekében feláldozott a kedvünkért?

tényleg ilyen nehéz egy új fórummotort használni?  :confused:

sirtomi

Quote from: Cobra on 2006-04-07, 11:09:20
A vBulletin mennyibe kerülne? Nem lenne jobb összedobni rá a pénzt?
Miért kéne a régi forum motor. Szerintem ez is tök jó csak meg kell szokni.