Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

#211
[spoiler=Best moment of SR2 :)][/spoiler] (legalábbis az egyik) :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Egyre inkább azt kezdem érezni, hogy a történet vége [spoiler]TenmaXKarasuma lesz.  [/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

na igen, ez egyre eroteljesebben kijon a cuccon. (a DS-spoilerben jelzett parocska is egyre jobban kozeledik egymashoz.)
viszont en tovabbra is ugy erzem, hogy ha ezt igy folytatjak, akkor ugyanolyan status quo marad a cucc vegen, mint amivel kezdodott. _minimalis_ elorelepessel. HENTAIJELENETET AKARUNK VEGRE! :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

SaiyaGin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-02, 16:32:14
na igen, ez egyre eroteljesebben kijon a cuccon. (a DS-spoilerben jelzett parocska is egyre jobban kozeledik egymashoz.)

Egyetértek, de az arcrajzolós-jelenet azt mutatta, hogy van egy másik lehetőség is.

Quoteviszont en tovabbra is ugy erzem, hogy ha ezt igy folytatjak, akkor ugyanolyan status quo marad a cucc vegen, mint amivel kezdodott. _minimalis_ elorelepessel.

Nagyon úgy tűnik.  :ejj:

Darkstar

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-02, 16:32:14
(a DS-spoilerben jelzett parocska is egyre jobban kozeledik egymashoz.)
És ez nagyonis jól van így. :D
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-02, 16:32:14viszont en tovabbra is ugy erzem, hogy ha ezt igy folytatjak, akkor ugyanolyan status quo marad a cucc vegen, mint amivel kezdodott. _minimalis_ elorelepessel.
Ennek lehet örülni vagy nem örülni, ha nem zárják le, akkor sanszosabb a folytatás, ha lezárják, kerek lesz a történet (és úgyis lehet folytatni. :))
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-02, 16:32:14HENTAIJELENETET AKARUNK VEGRE! :lul:
:whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubi

Ehem, 20 - 21: a színvonal maradt csak azt sajnáltam hogy pont most tesznek kitérőt, ráadásul 2 részben a 21 végén a kosaras jelenetet nem vágom honnan vették a többi nagyjából rémlik
22: Na igen ahogy az eddigi mindkét intróban is volt megint megkavartak mindent (na jó csak egy kicsit)
Viszont én nem hiszem hogy a fapofa Karasuma az éhségen kívül mást is tudna érezni, ha mégis tudna akkor nem lenne meg a kontraszt közte és Harima (meg úgy általában mindenki más) között.
A sárkányrepülős résznél teljesen behaltam (úgy tűnik a School Rumle hülyeség -készlete kifogyhatatlan :appl: )
Amúgy nem tudom ki emlékszik még arra amikor kártyában tétként a lányokat tették fel Harima+Hanai de sztem az az eddigi legjobb rész

Lt. Simoan Blarke

a kosaras cucc az ilyen mellekszal. ugye volt kihegyezve ket resz kosarlabdara, annak az indulo motivacioja volt a manga, amit Tsukamoto olvasgatott. :)
Karasuma meg egy alien, ezt az elso season vege ota tudjuk  :muhahah:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

De kell bele az a nyomi Karasuma, hogy Tenma iránta érdeklődjön, és ezáltal Harima megmaradjon Eri ésYakumo számára. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Fubi on 2006-09-06, 01:38:27
A sárkányrepülős résznél teljesen behaltam (úgy tűnik a School Rumle hülyeség -készlete kifogyhatatlan :appl: )
És annak még nincs is vége, Hanai még nem ért földet  :muhahah:
Quote from: Darkstar on 2006-09-06, 02:06:46
De kell bele az a nyomi Karasuma, hogy Tenma iránta érdeklődjön, és ezáltal Harima megmaradjon Eri ésYakumo számára. :D
:tezsvir: Bár én kiegyeznék azzal is, ha csak Yakumonak maradna meg  (Vagy csak Erinek, Yakumo meg nekem :__devil: :muhahah:)
Amúgy megy szvsz Karasuma a legidiótább az egész gárdából. A többieknek legalább van valami mondvacsinált oka, ha hülyeséget csinálnak, de neki spontán jön. Lásd Kappa jelmez :)

Mindjárt jön a Valentín-nap, a kedvenc részem a mangából :D :hopp:


via_mala

Quote from: Manitu on 2006-09-06, 02:41:18
Amúgy megy szvsz Karasuma a legidiótább az egész gárdából. A többieknek legalább van valami mondvacsinált oka, ha hülyeséget csinálnak, de neki spontán jön. Lásd Kappa jelmez :)
Azt ne mondd, hogy a 2. évadban is még felvette a hülyéje! :haha:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fubi

Quote from: Darkstar on 2006-09-06, 02:06:46
De kell bele az a nyomi Karasuma, hogy Tenma iránta érdeklődjön, és ezáltal Harima megmaradjon Eri ésYakumo számára. :D

Régebben és így gondoltam és nem tudtam dönteni kivel látnám szívesebben de mostmár inkább Tenma felé húz a szívem és sztem neki van a legtöbb esélye még mindíg(annak ellenére amit az Ova- kban meg nem is olyan régen a sorozatban láthattunk).
Harima az típus sztem akit nem lehet eltéríteni a céljától (Pl: a mangát is végül Tenma-nak mutatta meg), és ahogy most állnak a dolgok sztem simán lesz 3. évad is (ami csak jó ha mindíg ilyen poénok lesznek, csak ne nyújtsák sokáig , mint a rétestésztát).

RE@L

Quote from: Fubi on 2006-09-06, 11:41:56
és ahogy most állnak a dolgok sztem simán lesz 3. évad is (ami csak jó ha mindíg ilyen poénok lesznek, csak ne nyújtsák sokáig , mint a rétestésztát).

Pedig az már pont azt jelenti hogy rétestészta, akkor már 70 akárhány résznél tartanánk és 60 körül még mindig semmi sem történt az alapstory-t illetően. Kerek 100% hogy most se lesz semmi nagyobb volumenű karakterfejlődés a végére, Sajna ez egy ilyen sorozat :/

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: via_mala on 2006-09-06, 09:51:49Azt ne mondd, hogy a 2. évadban is még felvette a hülyéje! :haha:
Nekem úgy rémlik egyszer abban is volt. De lehet csak halucinálok, nemrég olvastam a mangát, és most eléggé keverem mi miben volt :D De ha az nem is, lesz másik hasonló kaliberű... már ha beleteszik, de az akkora poén volt, hogy vétek lenne kihagyni :)
Quote from: Fubi on 2006-09-06, 11:41:56és ahogy most állnak a dolgok sztem simán lesz 3. évad is (ami csak jó ha mindíg ilyen poénok lesznek, csak ne nyújtsák sokáig , mint a rétestésztát).
Lesz ebből szerintem még negyedik, ötödik is. Soká fognak ezek még érettségizni :D Bár nem mostanában, mert eléggé utólérték a mangát, de jövő őszre el tudom képzelni. A Sukuranos rétest szeressük  :hehe:


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Manitu on 2006-09-06, 12:59:39Nekem úgy rémlik egyszer abban is volt.
nem volt. (a SR dramaban, abban volt :D )
Quote from: ManituLesz ebből szerintem még negyedik, ötödik is. Soká fognak ezek még érettségizni :D Bár nem mostanában, mert eléggé utólérték a mangát, de jövő őszre el tudom képzelni.
OVA-t mar igertek a masodik season utanra, nem?
de engem akkor is idegesit a taposunk elore a sarban de nem haladunk semmit szituacio :ejj:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-06, 13:28:27OVA-t mar igertek a masodik season utanra, nem?
de engem akkor is idegesit a taposunk elore a sarban de nem haladunk semmit szituacio :ejj:
Én nem hallottam róla, de persze lehet, hogy csak én vagyok rosszulinformált.
És engem nem idegesít. Ez nem egy olyan valami, aminek feltétlenül vége kell hogy legyen. Amíg a poénok tartják a színvonalat, addig felőlem folytathatják az állandó félreértéseket és egyhelyben toporgást. Majd meglátjuk hogy tervezik.


Fubi

 :tezsvir: Egyetértek jó humorból sosem elég. Viszont az tarthatatlan hogy Harima haja(és szakálla ami már nincs is) nem változott egy cseppet se a Second Season-ben !
Amúgy mostanában Hanai-t kicsit mintha elhanyagolták volna, nekem mindig azok a részek voltak a kedvenceim amiben Harima-val baromkodtak(együtt vagy egymás ellen). :lul:
Azért kiváncsi lennék még mi mindent tudnak kitalálni ami egy újab season-re elég lenne. Igazából annak baj ha nem fejezik be hamarosan a történetet, akit főleg az érzelmi szála érdekel(de hát enélkül nem is School Rumble a School Rumble).

Lt. Simoan Blarke

nincs bajom a humorral (SRbol sosem eleg :D ), de lehetne belekeverni egy kis elorehaladast. a love drama-comedy nekem egy igencsak tetszetosnek tuno megkozelites lenne SRt tekintve (ehhehhehh, egeszen addig, amig Miko-chin tenylegesen be nem kavar Asou-val :D ). de eltelt az animeben egy ev, es meg mindenki mindenkit ugyanugy kerulget, mint eddig...
egyebkent Hanait en is hianyolom. mondjuk amikor elverte az az allatkertbol szokott "lovelyyyyy" allatka, az sztem ertekelheto volt :D :D :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Csodálkozom hogy még nincs kilinkelve, de én sem fogom :) Egyedül annyit teszek hogy közhíré teszem. Már csak 3 részt kell végigizzadjunk!!! Ergo kintvan a 23. Your Mom

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Darkstar

Bár nem linkelted, de azért  :merci: :D 8kor még nem volt kint. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

RE@L

23. részben Tenma elszólta magát, és hótzicher hogy készül a 3. évad is!!!!! Kellemes kitöltő rész volt ugyanúgy :) Itoko viszont most nőtt egy kicsit a szememben  :lol:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

Y-M SR 2nd Season 23. isohuntos, 2 oraja van fent. remeljuk, hogy mukodik :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-08, 01:50:16
Y-M SR 2nd Season 23. isohuntos, 2 oraja van fent. remeljuk, hogy mukodik :)
Működik, tokyotsho ról szedjétek már meg is néztem.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RE@L on 2006-09-08, 01:51:37
Működik, tokyotsho ról szedjétek már meg is néztem.
ugyanonnan szedi a ketto ;) csak ez nem irt seedet, de ugy nezem, nem broken, rendesen jon lefele.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Nálad mennyivel?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

5 es 40 kozott, average 15. reggelre lent lesz, az a lenyeg :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Darkstar

Akkor detto mint nálam. Megyek is aludni, mihamarabb reggel legyen (+tegnap éjjel se sokat aludtam):smile:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lt. Simoan Blarke

lejott, average 23K.
megneztem.
1. megint nem tortent semmi
2. de az vicces volt :D
RE@L: hol szolta el magat Tenma? nekem csak az "I love you" es a "You are fat" kavaras remlik :3x3:

szegeny Harima... amiota meloja van, mindig megszivatja valami :D ( a teach you a lesson az valami oltari uzenet :D :D )
es az a jelenet, amit a Your-Mom csak ugy kommental, hogy "no, you are not watching a different show. however, don't ask meg wtf is this", az mi az isten? :eek:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RE@L

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-09-08, 15:27:19
lejott, average 23K.
megneztem.
1. megint nem tortent semmi
2. de az vicces volt :D
RE@L: hol szolta el magat Tenma? nekem csak az "I love you" es a "You are fat" kavaras remlik :3x3:

szegeny Harima... amiota meloja van, mindig megszivatja valami :D ( a teach you a lesson az valami oltari uzenet :D :D )
es az a jelenet, amit a Your-Mom csak ugy kommental, hogy "no, you are not watching a different show. however, don't ask meg wtf is this", az mi az isten? :eek:

Elszólásra a válasz: [spoiler]3.rd term ben hogy Karasuma azt fogja mondani rá hogy kövér... Szó szerint: At this rate, when I meet Karasuma-kun during Term 3..
Okfejtésem következménye, mivel a sorozat címe 2.nd Term és volt egy ilyen mondat valószínű a maradék 3 részben már nem mennek iskolába. Bizony akkor jön majd a 3rd term. amire már utalt Tenma[/spoiler] 2. szerintem meg valami általunk nem látott baseball-os anime paródia, vagy utalás a sport animékre.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L on 2006-09-08, 15:35:19
Elszólásra a válasz: [spoiler]3.rd term ben hogy Karasuma azt fogja mondani rá hogy kövér... Szó szerint: At this rate, when I meet Karasuma-kun during Term 3..
Okfejtésem következménye, mivel a sorozat címe 2.nd Term és volt egy ilyen mondat valószínű a maradék 3 részben már nem mennek iskolába. Bizony akkor jön majd a 3rd term. amire már utalt Tenma[/spoiler]
[spoiler]A téliszünet utáni iskolaidőszakot hívják 3rd termnek. (Január elejétől március végéig). Tenma arra gondolt. Mennek még iskolába.[/spoiler]Ettől még persze szerintem is lesz 3. évad :)
Bővebbet majd ha lejött, és megnéztem. Még 10 perc  :redface: