Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Én

Csak loli wannabe-k. (Vagy pont, hogy nem wannabe-k. :D )

Manitu

Nem, és szóba sem kerültek eddig. De smashnek muszály mindig megjegyzést tennie, ha DS hozzászól valami témához :ejj:


Fubenalvo

SR mint Loli? inkább lol... na mindegy. Egyébként lehet ha az S02-t láttam volna előbb mint az S01-et akkor jobban tetszett volna. Egyszerűen szerintem csak annyi történt anno, hogy besokalltam ezekből a poénokból és kis szünettel kellett volna megnézni.

smash++

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 16:49:29
Quote from: smash++ on 2007-09-23, 16:15:42Arról meg megint nem tehetek,hogy nem vagyok egy loli fan.
Szálj már le a lolikról, kezd unalmas llenni, hogy mindig ezzel jössz :lazza:
Elnézést ha megsértettem valakit a tudatlanságommal. Igaz,hogy nem vagyok egy nagy szakértő és csak arra emlékeztem,hogy Tenma ha jól tudom nem egészen olyan mint az osztálytársai,alacsonyabb,fiatalabbnak néz ki,felfogása is gyerekesebb ect és ebből gondoltam arra,hogy Loli kari lehet a sorozatban.A mondatot pedig csak annak a védelmében mondtam,hogy nagyon nem szeretm őt.

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 16:59:11
Nem, és szóba sem kerültek eddig. De smashnek muszály mindig megjegyzést tennie, ha DS hozzászól valami témához :ejj:
DS  :confused:? DS=Darkstar? Azért itt inkább neked kéne elnézést kérned ha arra vonatkozik a mondatod második fele,hogy Darkstar postjára minidg megjegyzést teszek főleg akkor ha hozzászól egy témához.Biztos azt lesem mindig mikor postol.
Ha nem erről van szó akkor nem tudom miről?

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-09-23, 18:50:17
Quote from: Manitu on 2007-09-23, 16:59:11
Nem, és szóba sem kerültek eddig. De smashnek muszály mindig megjegyzést tennie, ha DS hozzászól valami témához :ejj:
DS  :confused:? DS=Darkstar? Azért itt inkább neked kéne elnézést kérned ha arra vonatkozik a mondatod második fele,hogy Darkstar postjára minidg megjegyzést teszek főleg akkor ha hozzászól egy témához.Biztos azt lesem mindig mikor postol.
Ha nem erről van szó akkor nem tudom miről?
Bocs, nemrég volt egy hasonló eset, úgy emlékeztem, hogy az is te voltál, de visszakerestem, és nem, úgyhogy elnézést.
Ettől függetlenül Tenma nem loli :)


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 15:38:51
Btw, csak reklamálni kellett, kint van a 241-242.
[spoiler=manga]Good job, Harima  :muhahah:[/spoiler]
Nagyon jó, misunderstanding loop FTW. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

n00b kérdés: Ni Gakki végénél hol tart a manga?

Fubenalvo

Mindenki összejött szíve választottjával és the end. :D

Én

Nem úgy te :D Hanem, hogy melyik chapter, ha onnan akarom olvasni a mangát. Vagy érdemes az egészet előről?

Fubenalvo

Hmm... hát ezt nemtom. Én megvárom a 3ik szezont ha lesz. Ha egyértelműen kimondják hogy nem lesz akkor elkezdem olvasni a mangát.
Mindíg is inkább anime párti voltam így nem akarom lelőni a poénokat magamnak előre. :P

Én

A 2. szezon végén egyértelműen mondják, hogy stay calm, otaku army, SR will continue. (Még mondták is, hogy osztálykirándulás is lesz :D )
Persze ettől még mondhatják, hogy nem lesz 3. szezon STFU, csak így ezek után az ciki lenne.

minuszmiki

Quote from: Én on 2007-09-23, 22:48:49
Nem úgy te :D Hanem, hogy melyik chapter, ha onnan akarom olvasni a mangát. Vagy érdemes az egészet előről?
Hát, én elolvastam az egészet előről, nem egyezik teljesen az anime a mangával, ha jól emlékszem. De kb. a 160-as chaptertől kezdődnek azok a részek, amik már nem szerepletek az animében.

Én

Ok, úgyis van már jó fél éve, hogy láttam az animé(ke)t, szerintem belevágok előről. Mondjuk nekem már 160 chapter is kitart karácsonyig szerintem. :D

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-09-23, 15:53:07
Na igen, szerintem is érdekes, amikor Natúró/Bleach/One Piss/etc fanok amiatt nyávognak, hogy valami sokáig egy téma körül forog. :)
Én részemről még mindíg nem döntöttem el, hogy a Harima/Eri vagy a Harima/Yakumo összeállítás tetszene-e jobban.

Eri/Yakumo? Nekem az a felállás tetszene. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hargharg

rofl

Zsiga


Lokids

Quote from: Zsiga on 2007-09-24, 00:36:32
fapped... :D

JAJ... Ez most fájt. :D

A lányok kedvéért tegyünk be egy HarmaXkarasuma UTALÁST is. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hargharg

#440
Quote from: Darkstar on 2007-09-24, 02:59:40
Quote from: Lokids on 2007-09-24, 00:49:16
HarmaXkarasuma
Oh shi- Instant boner killer
[off]
errol eszembe jutott egy jo kis Beavis&Butthead epizod, meg abbol egy idezet:
"which lucky girls will be fit to join my harem?"
ha valaki tudja, hogy ez me*ik epizod, annak minden tiszteletem. ; )
[/off]

edit: beraktam volna avanak az adott reszhez tartozo Beavis-arcot, de semmi extrat nem produkal, ugyhogy inkabb hagytam a mostanit.
rofl

smash++

Quote from: Manitu on 2007-09-23, 20:19:05
[spoiler]
Quote from: smash++ on 2007-09-23, 18:50:17
Quote from: Manitu on 2007-09-23, 16:59:11
Nem, és szóba sem kerültek eddig. De smashnek muszály mindig megjegyzést tennie, ha DS hozzászól valami témához :ejj:
DS  :confused:? DS=Darkstar? Azért itt inkább neked kéne elnézést kérned ha arra vonatkozik a mondatod második fele,hogy Darkstar postjára minidg megjegyzést teszek főleg akkor ha hozzászól egy témához.Biztos azt lesem mindig mikor postol.
Ha nem erről van szó akkor nem tudom miről?
Bocs, nemrég volt egy hasonló eset, úgy emlékeztem, hogy az is te voltál, de visszakerestem, és nem, úgyhogy elnézést.
Ettől függetlenül Tenma nem loli :)
[/spoiler]
Nincs gond ;) végülis én írtam hülyeséget...

Quote from: Lokids on 2007-09-24, 00:49:16
A lányok kedvéért tegyünk be egy HarmaXkarasuma UTALÁST is. :)
A Curry-t (így kell írni?) kifelejtetted XXXHarima-Curry-KarasumaXXX :D

Lokids

Quote from: smash++ on 2007-09-24, 14:30:50
A Curry-t (így kell írni?) kifelejtetted XXXHarima-Curry-KarasumaXXX :D

ExtrémGay kategória Curry enemával? :D

Darkstar

Ez a 4chanon volt.  Csak nem?  :eek:

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-10-06, 17:47:18
Ez a 4chanon volt.  Csak nem?  :eek:

[spoiler][/spoiler]
I like where this is going. :D

Manitu



Soul

Lesz folytatás mit tudtok ? Mert akkor lehet elő kell szednem a get data back nevű progit hogy teljes legyen a sorozat  :D.

hargharg

nemreg kedvem szottyant ujra megnezni, es igazat kell adjak a tobbieknek, 2. evad tenyleg nem o*an jo, mint az elso. kb a feleig fantasztikus, aztan onnan van par resz, ami nem ut. : )
atvezeto evadnak amugy tokeletesen megtenne, csakhat ugye, amit nem lehet elegge kihangsu*ozni: "mikor jon mar a kovetkezo?" : D
rofl

Fubenalvo

Quote from: Darkstar on 2007-10-06, 17:47:18
Ez a 4chanon volt.  Csak nem?  :eek:
[spoiler][/spoiler]
Hova gondolsz!? ez School Rumble, tuti elbacca még ezt a helyzetet is! :D

Manitu

Erről jut eszembe, nem tud valaki angol scaneket az elmúlt másfél hónapból? Spanyolt, portugált, kínait, bantut találtam, de angol sehol nincs :eek: