Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Baggio on 2008-04-08, 02:52:49
Quote from: .Attila on 2008-04-07, 17:38:52
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53
és nem is áll szándékában

Az ilyen hozzáállás miatt DO NOT WANT.
nem baj az ha cserében mondjuk ő
[spoiler][/spoiler]
akkor is ennyire tetszene, ha nem a kisminkelt, és retusált képet néznéd, hanem az eredetit?

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-04-08, 02:54:08akkor is ennyire tetszene, ha nem a kisminkelt, és retusált képet néznéd, hanem az eredetit?

Miért nézne az ember valódi csajokat a mai világban, ha kaphat helyettük photoshoppolt, kisminkelt, vagy éppen rajzolt/animált tökéletességet?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-04-08, 02:54:08
Quote from: Baggio on 2008-04-08, 02:52:49
Quote from: .Attila on 2008-04-07, 17:38:52
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53
és nem is áll szándékában

Az ilyen hozzáállás miatt DO NOT WANT.
nem baj az ha cserében mondjuk ő
[spoiler][/spoiler]
akkor is ennyire tetszene, ha nem a kisminkelt, és retusált képet néznéd, hanem az eredetit?

Nekem már így sem tetszik. Nincs se hegyes füle, se patája, se szőrmés kis farkincája. :/


:D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-08, 03:49:16
Nekem már így sem tetszik. Nincs se hegyes füle, se patája, se szőrmés kis farkincája. :/

Yiff in hell, furfag  :__devil:
:haha:

Nekem sem tetszik annyira. Olyan mű, mesterkélt; a fejére ránézve látszik, hogy
a szőkesége belülről fakad...

Pont ma, egy buszmegállóban várva vettem észre egy releváns reklámot.
Felirat: "Nem főztem (ma(?)) vacsit, baj?"
Kép: fehérneműreklám, ill. ezesetben feketenemű volt; és a csaj is jól nézett ki.
Ahogy másfelé mondják, "high maintenance" - pl. elég csak a nemfőzésbe és az
éttermek áraiba belegondolni, ha épp itt tartunk.
/uff.

Fubenalvo

Elképzeltem ezt a jelenetet, ahogy hazaér a holtfáradt, éhes muknásember... Aaaaaaaaaal, Nem főztem vacsit, baaaj!?
Szóval akinek ilyen nő kell, nézzen meg, hogy járt aki 4 touchdownt szerzett valaha egy meccsen!

.Attila

Quote from: Baggio on 2008-04-08, 02:52:49
Quote from: .Attila on 2008-04-07, 17:38:52
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53
és nem is áll szándékában

Az ilyen hozzáállás miatt DO NOT WANT.
nem baj az ha cserében mondjuk ő
[spoiler][/spoiler]

Nem konkrétan a főzésről van szó, hanem a hozzáállásról.
És nem, hosszú távon nem kéne így semmilyen nő. Rövid távban meg nem szoktam gondolkozni.

teraflare

Most halkan megjegyzi: jobb is ha nem főznek a nők. Nem tudnak olyan jól főzni mint a férfiak, akik azért főznek hogy finomat egyenek és ne csak egyenek valamit.

Fubenalvo


Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-04-08, 11:10:56
Most halkan megjegyzi: jobb is ha nem főznek a nők. Nem tudnak olyan jól főzni mint a férfiak, akik azért főznek hogy finomat egyenek és ne csak egyenek valamit.
A videot nem neztem meg, de azt megjegyeznem, hogy ha minden aldott nap foznom kene, nekem se lenne kedvem muveszi szinvonalon fozocskezni hetvegen szabadidomben...
Marpedig a "no foz" ezt a tevekenyseget szokta takarni. :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

A leghosszabb időszak, amikor naponta főztem, két hét volt. Aztán elfogyott a pénzem. Nem tudom két évtized mennyire herélné ki a lelkesedésemet. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2008-04-08, 12:57:05
Quote from: teraflare on 2008-04-08, 11:10:56
Most halkan megjegyzi: jobb is ha nem főznek a nők. Nem tudnak olyan jól főzni mint a férfiak, akik azért főznek hogy finomat egyenek és ne csak egyenek valamit.
A videot nem neztem meg, de azt megjegyeznem, hogy ha minden aldott nap foznom kene, nekem se lenne kedvem muveszi szinvonalon fozocskezni hetvegen szabadidomben...
Marpedig a "no foz" ezt a tevekenyseget szokta takarni. :ejj:
Én szeretek főzőcskézni, úgyhogy nem várnám el egy nőtől sem hogy állandóan főzzön, megoldható az együtt is :)

Fubenalvo

Együtt... konyhában... hmmm... végülis még nem próbáltam.  ::)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-08, 14:46:23
Együtt... konyhában... hmmm... végülis még nem próbáltam.  ::)
Vigyázz, nehogy felültesd a forró főzőlapra. :D (Vicclapon volt ilyen.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Tycho

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-08, 14:46:23
Együtt... konyhában... hmmm... végülis még nem próbáltam.  ::)

Erről miért az a videó jut eszembe, amikor a fazon lerohanja a lányt a konyhában egy gyors numeráért, nagy lelkesen lekapják egymás ruháit, majd a faszi nagy hévvel felrakja lányt a forró platnira...  :zomg: :facepalm:

Blarke: :muhahah: :tezsvir:

Fubenalvo


Lt. Simoan Blarke

Tycho, legyél olyan kedves, szállj ki a fejemből :D  :tezsvir:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-08, 03:49:16
Quote from: Lythis on 2008-04-08, 02:54:08
Quote from: Baggio on 2008-04-08, 02:52:49
Quote from: .Attila on 2008-04-07, 17:38:52
Quote from: sirtomi on 2008-04-07, 17:25:53
és nem is áll szándékában

Az ilyen hozzáállás miatt DO NOT WANT.
nem baj az ha cserében mondjuk ő
[spoiler][/spoiler]
akkor is ennyire tetszene, ha nem a kisminkelt, és retusált képet néznéd, hanem az eredetit?

Nekem már így sem tetszik. Nincs se hegyes füle, se patája, se szőrmés kis farkincája. :/


:D
:lul:  :muhahah:
(sad but true.. )

minuszmiki

Quote from: sirtomi on 2008-04-08, 14:29:53
Quote from: Kvikveg on 2008-04-08, 12:57:05
Quote from: teraflare on 2008-04-08, 11:10:56
Most halkan megjegyzi: jobb is ha nem főznek a nők. Nem tudnak olyan jól főzni mint a férfiak, akik azért főznek hogy finomat egyenek és ne csak egyenek valamit.
A videot nem neztem meg, de azt megjegyeznem, hogy ha minden aldott nap foznom kene, nekem se lenne kedvem muveszi szinvonalon fozocskezni hetvegen szabadidomben...
Marpedig a "no foz" ezt a tevekenyseget szokta takarni. :ejj:
Én szeretek főzőcskézni, úgyhogy nem várnám el egy nőtől sem hogy állandóan főzzön, megoldható az együtt is :)
Én is, ráadásul elég jól is tudok. Nem bíznám rá másra, az egyik hugomon kívül még nem találkoztam olyan velem kb. egykorú lánnyal, aki tudna rendesen főzni. Mondjuk nem reprenzentatív a minta.

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-04-08, 14:29:53
Én szeretek főzőcskézni, úgyhogy nem várnám el egy nőtől sem hogy állandóan főzzön, megoldható az együtt is :)
Milyen igaz. Amíg apu élt mindig anyuval együtt főztek csak. És jött az elmaradhatatlan "ezt nem úgy kell", "rosszul csinálod" stb (bár ezt leginkább apu mondta anyunak).  :lol: De végül csak boldogan összeült a család és megette az eredményt.

Xzone

Quote from: minuszmiki on 2008-04-08, 16:38:11
Quote from: sirtomi on 2008-04-08, 14:29:53
Quote from: Kvikveg on 2008-04-08, 12:57:05
Quote from: teraflare on 2008-04-08, 11:10:56
Most halkan megjegyzi: jobb is ha nem főznek a nők. Nem tudnak olyan jól főzni mint a férfiak, akik azért főznek hogy finomat egyenek és ne csak egyenek valamit.
A videot nem neztem meg, de azt megjegyeznem, hogy ha minden aldott nap foznom kene, nekem se lenne kedvem muveszi szinvonalon fozocskezni hetvegen szabadidomben...
Marpedig a "no foz" ezt a tevekenyseget szokta takarni. :ejj:
Én szeretek főzőcskézni, úgyhogy nem várnám el egy nőtől sem hogy állandóan főzzön, megoldható az együtt is :)
Én is, ráadásul elég jól is tudok. Nem bíznám rá másra, az egyik hugomon kívül még nem találkoztam olyan velem kb. egykorú lánnyal, aki tudna rendesen főzni. Mondjuk nem reprenzentatív a minta.

Is she hot?

(Bocsi, kötelező kérdés :) )

minuszmiki

Quote from: Xzone on 2008-04-09, 19:42:23
Is she hot?

(Bocsi, kötelező kérdés :) )
Erre asszem nem az én tisztem válaszolni. :) De foglalt mindkettő.

Lythis

szerintem az ember nagyon nehezen állapítja meg a hugáról, hogy jól néz ki. Legalábbis nem rémlik, hogy bárkitől is hallottam volna ilyet.

noriko

here you go then! enyém szerintem jól néz ki :D  (de ő is foglalt)
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: noriko on 2008-04-09, 21:47:39
here you go then! enyém szerintem jól néz ki :D  (de ő is foglalt)

Ellenkező nemű testvérpárról volt szó szerintem :) (legalábbis úgy érdekesebb ;))

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2008-04-09, 21:47:39
here you go then! enyém szerintem jól néz ki :D  (de ő is foglalt)
te lány vagy, te nem állapíthatod meg :D

izéke.. akkor most írjam? :D

Baggio

Quote from: Xzone on 2008-04-08, 03:27:46
Miért nézne az ember valódi csajokat a mai világban, ha kaphat helyettük photoshoppolt, kisminkelt, vagy éppen rajzolt/animált tökéletességet?
hát valami jó csajt (márpedig J.A. jóóóó) csak be kellet raknom a spoiler alá szemléltetésképpen.... és csak nem rakhatom be a saját barátnőmet  :D
egyébként ha a lány nem tud főzni: na bumm, totál nem érdekel. én meg nem tudok autót "szerelni", kereket cserélni,... (először azt se tudtam hogy hol kell kinyitni a motorháztetőt, mert totál nem érdekelnek a kocsik)
egyébként nálunk a különlegesebb kajákat apa csinálja de a hétvégéket általában anya viszi el

Lt. Simoan Blarke

Lythis: mikromakrotanár-srác mindig azzal jön, hogy milyen epic a húga, és ha nem a húga lenne, feleségül venné, mert nem csak kurvajól néz ki, de okos is :D (A csaj 29. Ha nem lenne foglalt és nem lenne ilyen degenerált bátyja... Hm.  :rotfl: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

1. kamuzik, mert utálja a csaj jelenlegi barátját, és még annak is jobban örülne, ha a tanítványai közül nyúlná le valaki
2. nem vérszerinti testvérek, csak rábökött egy csajra,és azt mondja, hogy ő a huga.

Én

Csajozási tippek, avagy how to be an artificial Alpha Male?
I classify this into the "Facepalm to the extreme" category.
A cikkbeli ellentmondások még haggyán, a nyelvezet már zavaró, és azért aki ennyire mesterkélten akar barátnőt szerezni (az előre bekészített szőrcsomó a kedvencem), annak mihez nem kell kézikönyv? Az a legnagyobb gond, hogy akiknek az ilyen lúzermanuálokat írják, amúgy se tudják végigvinni, akik meg igen, annak nem kell. És persze vannak olyan emberek is (bár, ez lehet, csak valami urban legend), akik természetesen is tudnak ismerkedni.