Main Menu

Utawareru Mono-SPOILER

Started by Alkyra, 2006-04-30, 17:42:03

Previous topic - Next topic

Darkstar

Miután mondtad, egyből feltűnt ott legfelül az XDCC list, eddig nemtudom hogy nem vettem észre. :)  :merci:
A 2. most jön le, de az első chaptert nem találom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Mert valamiért azt nem fordították le. Valami baj volt a scanekkel. Benne van a másodikban, hogy miért. Talán majd egyszer arra is sor kerül. Nem gáz, mert nem összefüggő a történet.


Darkstar

Ok, köszi. (Ha tudnék, adtam volna +t :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire


Nevl

Hát hú... jól megkavarták a dolgokat. Kaíváncsi leszek, hogy hogy jön össze a mi világunk (az evolúció elméletből illetve a helyből csak azt lehet feltételezni, hogy a földön játszódik az a kis bejátszás) illetve ez a fantasy land.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lokids

Hát remélem nem úgy hozzák össze, hogy az egészet csak álmodta.
De én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az a lény irányítja e őt vagy fordítva. Meg ha az az igazi alakja, akkor nehezen fog összejönni Eruruu-vel.

Nevl

Quote from: Lokids on 2006-09-01, 19:16:14
Hát remélem nem úgy hozzák össze, hogy az egészet csak álmodta.
De én inkább arra lennék kíváncsi, hogy az a lény irányítja e őt vagy fordítva. Meg ha az az igazi alakja, akkor nehezen fog összejönni Eruruu-vel.

VAn egy olyan érzésem, hogy nem ez lesz a legnagyobb problémájuk :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

Lehet hogy jött valami világégés és aztán jött egy új kor. Ezek a fajok meg valami gentikai mutációk. De akkor meghogy van mágia?
És személy szerint örültem volna, ha nincs semmi földi kapcsolat de azér ez se rossz...

Lokids

Ne kiabáld el, még elbachatják. Számomra ez a jelenkori kapcsolat rossz ómen, mert számomra a FullMetalAlchemistet ez vágta haza. Remélem itt nem lesz valami ilyesmi.

Prof. William

Énis nagyon nagyon NAGYON reméllem hogy nem mennek bele annyira ebbe a földi szálba.

Némi utalás még belefér, hogy mondjuk ez volt a föld régen de ne több. Adva van egy kafa kis fantasy világ nem kéne ezzel el**ni!

chilip

Quote from: Lokids on 2006-09-01, 22:10:45
Ne kiabáld el, még elbachatják. Számomra ez a jelenkori kapcsolat rossz ómen, mert számomra a FullMetalAlchemistet ez vágta haza. Remélem itt nem lesz valami ilyesmi.

számomra is ez volt az eggyetlen baj a FMA-el  :frown:

Nevl

Quote from: Prof. William on 2006-09-01, 22:39:25
Énis nagyon nagyon NAGYON reméllem hogy nem mennek bele annyira ebbe a földi szálba.

Némi utalás még belefér, hogy mondjuk ez volt a föld régen de ne több. Adva van egy kafa kis fantasy világ nem kéne ezzel el**ni!

Tekintve a "démon" hatalmát könnyen elképzelhető, hogy ez egy teljesen külön bolygó, Hakuoro csak gyorsba átutazott oda :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

A tudós meg 1000% hogy Hakuoro vol!. Lelőtték aztán meg kapcsolatba került valahogy a démonnal...

Remllem az az idegesítő nyúlfülű még jön egyszer támadni és akkor Hakuoro majd azt csinálja vele mint Yue császárral . Kekekekeke!

Sancho

Quote from: Prof. William on 2006-09-02, 17:45:30
A tudós meg 1000% hogy Hakuoro vol!. Lelőtték aztán meg kapcsolatba került valahogy a démonnal...

Remllem az az idegesítő nyúlfülű még jön egyszer támadni és akkor Hakuoro majd azt csinálja vele mint Yue császárral . Kekekekeke!

1et értek! Az én fantáziám szerint: Kapcsolatba lép a vére által feléled bejön a világ égés és valahogy bevágja a téliszunyát vagy valami azt most megint fel kel...

De lehet hogy tök ökörség és ez a napjaingban dolog lehet hogy ugy jön ide hogy H-ék világa a miföldünk multja és világ égés volt mert mondjuk H monsta része elpusztit mindent és kész...  Aztán megtalálják...

De a monsta "hullára" förcsenő vérnek biztos van valami szerepe, szerintem nem csak azért mutatták hogy fokozzák a hangulatot vagy efekt let volna...

Sancho

Nah most lehet kövezni... :)

Manitu

Quote from: Sancho on 2006-09-02, 19:25:11
Nah most lehet kövezni... :)
Modify gomb :ejnye:

Kezdem úgy érezni, hogy ennek is iszonyatosan el lesz b*szva a vége :( Már a mechák sem igazán kellettek volna bele, nem hogy ez :grrr: :Eztneked:


chilip

ezek nem mechák voltak, ugyanis a gépek nem véreznek. ezek valami NGE-féle gépek fantasy módra...

Prof. William

Azért ha egy kevés földi kapcsolat kiderül még nem rohanunk a falnak, csak ne vigyék tulzásba... Max annyí hogy


- Hakuroro!  Te a nagy világégés előttről származó tudós vagy akit megszátl egy démon ésle kell győznöd!
- Hát  ez gáz! Ok legyőzöm!

Aztán lehet koncentrálni a fő problémára.

Manitu

Quote from: chilip on 2006-09-03, 00:22:55
ezek nem mechák voltak, ugyanis a gépek nem véreznek. ezek valami NGE-féle gépek fantasy módra...
Jézusom!  :grrr: Nem akarok itt is vitát nyitni arról, hogy mi az a mecha. Ami az NGE-ben van, az is mecha, ezek az ormótlan dögök az Utaban is mechák, sőt, a Gits Tachikomái is mechák.


Sancho

Quote from: Manitu on 2006-09-02, 23:32:41
Quote from: Sancho on 2006-09-02, 19:25:11
Nah most lehet kövezni... :)
Modify gomb :ejnye:

Kezdem úgy érezni, hogy ennek is iszonyatosan el lesz b*szva a vége :( Már a mechák sem igazán kellettek volna bele, nem hogy ez :grrr: :Eztneked:

Majd modifyzom... Csak siettem az irással ha az a baj :P
Ha nem akkor sry de ez csak 1 fejtegetésem volt... :D Mechák szerintem tényleg tulzások, de akkor Hakuronak nem lenne méltó ellen fele és mindenkit legyakalna 1szerűen... Igaz ezek 3an se sok vizet zavartak neki...  :Kiraly:

DeathDealer

Hát igen. Nagyon jó történet szerintem :D Minden beleillik, még a mechák is, mert ez a világ egy alternatív jövőkép.A mechák meg annak az országnak a titkos fegyverei.Kíváncsi vagyok mi lesz a vége.

Prof. William

Végül is mechák. Valami mágiával működtetett gólemszerű izék, ami elég nagy előnyt jelenhet minden országgal szemben, aminek nem Hakuroro a  császára.  :cool:
Azt azért megnéztem volna Kaura hogy boldgul egy ilyen monstrummal. Bár talán még lessz alkalma bizonyítani, hisz a nyúlfülű ellenelmenekült, szóval akár még visszatérhet pár mechával... Reméllem.  És akkor majd H-sama jól kinyírja. :)

Manitu

Quote from: Darkstar on 2006-08-28, 22:15:03...de az első chaptert nem találom.
Na, kijött az első is. Már értem mért nem akarták lefordítani :szemuveges:


Christian

Nekem ez a missing link dolog és az,hogy Hakouro egy másik világból jött nem igazán jön be. Jobb lett volna fantasy vonalon meghagyni és kitalálni valami egyebet... Most ezt a másik világot nem tudom mivel fogják megmagyarázni. Ahogy itt előttem is írták egy ilyen világégést még befogadna a gyomrom de az utazósdi valszeg hazavágná a sztorit. Remélem jól oldják meg a dolgokat majd....

Prof. William

#174
Elég lett volna annyi, hogy Hakuoro egyszerű manusz volt de megszálta valami tápos démon ami a maszkban van, vagy épp az korlátozza a sémont. Aztán a végén legyűri oszt heppiend. Erre meg mindjárt kidrül hogy ő Gordon Freeman és egy elcseszett teleporkisérlet miatt került ide.

Manitu

Quote from: Prof. William on 2006-09-04, 00:24:11Erre meg mindjárt kidrül hogy ő Gordon Freeman és egy elcseszett teleporkisérlet miatt került ide.
Hehe, lehet ezzel még ki is egyeznék :rotfl: :muhahah:


DeathDealer

Hát a 23.-dik részből egy kis fantáziával még ijet is össze lehet szedni, [spoiler]de akkor ki Eruruu??Mert ő is ott van a rövidhajú Hakuoroval.(Mi lehet az igazi neve?)[/spoiler]

Prof. William

Én tudom! Komolyan ne vegyétek!

[spoiler]Paris Hilton[/spoiler]

DeathDealer

Quote from: Prof. William on 2006-09-05, 19:39:02
Én tudom! Komolyan ne vegyétek!

[spoiler]Paris Hilton[/spoiler]
:bruhuhu:<<-- a nevetéstől!!!! wááááááááááá te nagyonhüje vagy hallod!! de a jó értelemben  :appl:

Prof. William

Há de most mér'?  Lehet hogy ebben a világban a főbb szereplők mai "sztárok" reinkarnációi, akik ebben az élewtben vezekelnek.

Hm...

Eruru-t már megbeszéltük.

Dori & Gura = Mary-Kate & Ashley Olsen
Yue excsászár = Győzike vagy Gyurcsány (nem polizini csak poén)
Hakuoro=David Hasselhoff vagy Chuck Norris (Mert ugye mindenki legyőz és erre csak egy ember képes.)
Mukuru = Sir Kán! (Esetleg Garfield) (Vagy Garfield és Ubul lélekfúziója)

A többiekken meg lehet gondolkodni.