Ouran High School Host Club

Started by Dreamcleaver, 2006-05-02, 03:08:28

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Véleményem szerint az Áprilisban indult animok közül a legjobb. Telitalálat a sorozat. Miden rész valóságos poén özön. Az animáció minőségére sem lehet panasz, gyönyörű és a karakter tervezés is nagyon bejön.

Alapszitu tömören: Van egy gazdagoknak fenntartott elit iskola. Ebben az iskolában működik egy hostes klub, ahol gazdag, jóképű és unatkozó fiúk szórakoztatják az iskola leány tagjait. Ebbe a környezetbe csöppen bele Haruhi-kun, aki ösztöndíjjal jár a suliba, dehát nem multimilliárdos, mint a többiek. A klub tagja csodalényként kezelik, hiszen nagyon ritkán találkoznak "közemberrel", aki a pénzért dolgozik, csak egy teáskészlete van, nincs magándoktora és instant kávét iszik a frissen hozatott ceyloni helyett. Haruhi szerencsétlenségére eltör egy XXXXXXXX millió yent érő vázát, ezért el kell kezdenie mindenesként dolgoznia a klubban, hogy lerójja az adósságot. Persze hamar kiderül, hogy Haruhi nagyon kawai tud lenni értetlenségében eme fényűző környezet iránt + plusz hatalmas szép szemekkel is rendelkezik bozontos haja alatt, mely nagyon bejön a csajoknak, szóval hamarosan ő is hostesszé lép elő. Aztán mikor kiderül, hogy Haruhi-kun igazábók chan elszabadul a káosz...

A sorozatot a lunar subolja, szóval a fordítás minőségér nem lehet panasz. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Igen isteni egy anime. Minden résznél fetrengek a röhögéstől. :cool:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Most néztem végig a negyedik részt és nem kellett csalodnóm. Eszméleltlen jó volt :D A legjoban megint a szöke haju srác hülyeségei voltak a legjobbak. A magányos herceg mint suli idol :D Az a francia kiscsaj is hamar gépre ült amikor meglátta az apja kezében a fényképet kedvenc játékának a föszereplőjéről. Az egész anime  :cool:


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Igen ez a rész is nagyon ott volt!  Az is milyen volt már, mikor Haruhi beszólt a szőke srácnak, hogy szerinte Senpai úgy jó ahogy van, az meg lányos zavarában nem tudott mit csinálni, és persze megintteljesen félreértelmezte Haruhi szándékát. A kiscsávó meg mint kegyetlen, érzelemmentes szörnyeteg, hát azon is kiakadtam. Szal jó volt!  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Nahjó! Ezeket után ezt már nem hagyhatom annyiban! Linket ide!!! :whoah:
Bakan fönn van? Ezt nekem is látni kell!

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2006-05-05, 09:28:50
Nahjó! Ezeket után ezt már nem hagyhatom annyiban! Linket ide!!! :whoah:
Bakan fönn van? Ezt nekem is látni kell!
http://a.scarywater.net/lunar/

death_scythe

#6
Ah mind bénák vagytok, én már a kezdetektől néztem (mondjuk csak azért mert Random Ray fordítja és ő jókat szokott választani) mikor leszedtem az első részt azt sem tudtam hogy miről fog szólni, aztán persze halálra röhögtem magamat. Kedevencem amikor Honey-senpai átmegy Dark Honey-ba meg Mori sempai beszólásai úgy általában bár a 4-ik részben mikor föladta a cipőt Honey-ra az nem volt annyira jó, de utána a sütis jelenet Honey-val és a medusa-hajú Renge-vel mindenért kárpótolt.

Ui.: Furi de csak most vettem észre hogy van egy ilyen thread is : én lenni vak :
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2006-05-05, 12:56:56
Quote from: Alkyra on 2006-05-05, 09:28:50
Nahjó! Ezeket után ezt már nem hagyhatom annyiban! Linket ide!!! :whoah:
Bakan fönn van? Ezt nekem is látni kell!
http://a.scarywater.net/lunar/

Köszi! Már le is szedtem az első 4 részt.^^

Lazzaret

Az ikrek is nagyon durván adják elő a yaoi stílust :D Persze az unatkozó gazdag kiscsajoknak ez kell :)


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Elkezdtem már én is nézni ezt az anime-t, hát... nagyooon joooo :D
Az a párbeszéd nagyon ott volt, hogy:
Tamaki:-Én és Haruhi vagyunk ennek a szerelmi paródiának a főszereplői!
Ikrek:- És akkor mi ki vagyunk?
Tamaki:-Nyílvánvaló, ti homo mellékszereplők vagytok! 
:lol:

Quote from: Lazzaret on 2006-05-05, 18:50:33
Az ikrek is nagyon durván adják elő a yaoi stílust :D Persze az unatkozó gazdag kiscsajoknak ez kell :)
Az 5-ödik részben megint nagyot alakítanak :D

Alkyra

LOLLL.

Hát ez  :whoah: :whoah:!! Rég röhögtem ennyit s ilyen jól. Egyedi poénok, ötletek s szituációk.(az otaku manager csaj viszi a pálmát)
Alig várom a sorozat következő részeit. NEm tudja vlk, hogy ez hány részes lesz?
Én kifejezetten örülnék neki, ha 24-26 lenne...

Nevl

Én is megnéztem az eddig elérhető részeket, nem nagyon tudom még eldönteni, hogy igazán jó e vagy se. Eddig tetszik, jópofa poénok, érdekes alap történet. Van egy olyan érzésem egyébként, hogy lesz ebbe még drámai elem is.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Dreamcleaver

Na kissé megkésve, demegnéztem az #5 részt is. Ez is nagyon bejött!

Az ikrek naygon átvágják zegény Haruhi-t, kezdem sajnálni a kiscsajt.  :smile: Kék hajjal tök Yakuzásak voltak.

Kyouya-kun ebben a részben is hozza a hideg üzletember karaktert. Bírom, amikor indirekt módón hívja fel Haruhi figyelmét arra, hogy az ikrek harca tulajdonképpen az ő hibája.

A szőke srác (mindig elfelejjtem a nevét) meg megint nagyon hülye! Amikor véletlenül beült ógörög vizsgára és azt hitte az átok hatása, hogy nem ért semmit, hát az nagyon :lol: volt!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

death_scythe

Quote from: Dreamcleaver on 2006-05-11, 12:42:53

A szőke srác (mindig elfelejjtem a nevét) meg megint nagyon hülye! Amikor véletlenül beült ógörög vizsgára és azt hitte az átok hatása, hogy nem ért semmit, hát az nagyon :lol: volt!

De hát az tényleg egy másik dimenzió volt, én mondom egy másik világ, emberekkel akiket még sose látott, furcsa régi rontásokra hasonlító szövegek voltak a paíron, mi más történhetett volna azonkívűl hogy egy másik dimenzióba került szerencsétlen Tamaki. :D  Ja hogy rossz órára ült be, hát kérlek Tamaki egyáltalán nem olyan hebehurgya személyiség hogy ez meg történjen vele.  :lol:

Ami még jó volt: az hogy Honey-senpai és később Mori-senpai és Tamaki-senpai is ott repkedtek azok között a dolgok között amiket egymásra dobáltak az ikrek.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra


Nevl

ÖÖÖÖ na ezzel a linkel valami nem stimt :) Max UT patcheket lehetne tölteni :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire


Alkyra

Quote from: Nevl on 2006-05-13, 11:45:07
ÖÖÖÖ na ezzel a linkel valami nem stimt :) Max UT patcheket lehetne tölteni :)

Oh, bocsánat, rossz linket adtam.-.- :)
Gmer linke javítja a hibámat.^^

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Hogyan kell valakiből a csajok király hostját megalkotni? Vegyél egy Fiatal fiút, adj hozzá egy zongorát és egy lányt akibe szerelmes. Majd küld el a Host klubba gyakorolni. Tuti siker :D

Az OP és az END zenéje leszedhető valahonnan?


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Quote from: Lazzaret on 2006-05-14, 17:53:41
Az OP és az END zenéje leszedhető valahonnan?

"Sakura kiss" by Chieko Kawabe - opening
Endinget még nem találtam meg külön de mivel a Last Alliance az előadó így egyik albumukon lehet fent van itt egy link, a szám címe Shissou

NuDLy

Nagyon kész ez az anime!  :rotfl:
(+cuteeeee  :angyali:)



Manitu

Tegnap megnéztem a 6. részt.
Haruhinak hogy a fenébe nőtt meg ilyen hirtelen a haja  :eek:


racka64

Quote from: Manitu on 2006-05-15, 16:50:45
Haruhinak hogy a fenébe nőtt meg ilyen hirtelen a haja  :eek:

Hmm...lehet hogy mondjuk esetleg netán ...paróka?  :D


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Lazzaret

Quote from: Gmer on 2006-05-14, 18:58:06
Quote from: Lazzaret on 2006-05-14, 17:53:41
Az OP és az END zenéje leszedhető valahonnan?

"Sakura kiss" by Chieko Kawabe - opening
Endinget még nem találtam meg külön de mivel a Last Alliance az előadó így egyik albumukon lehet fent van itt egy link, a szám címe Shissou

Köszi szépen Gmer :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

Draconire

Quote from: racka64 on 2006-05-15, 21:43:13
Quote from: Manitu on 2006-05-15, 16:50:45
Haruhinak hogy a fenébe nőtt meg ilyen hirtelen a haja  :eek:

Hmm...lehet hogy mondjuk esetleg netán ...paróka?  :D
Nézzétek meg a 2. rész-t a 14:55. másodpercben kb.
Mondjuk még itt is érdekes, elvileg levágatta még korábban mer rágó ragadt a hajába, ezt asszem az első részben mondja.
Quote from: Lazzaret on 2006-05-15, 22:09:49
Quote from: Gmer on 2006-05-14, 18:58:06
Quote from: Lazzaret on 2006-05-14, 17:53:41
Az OP és az END zenéje leszedhető valahonnan?

"Sakura kiss" by Chieko Kawabe - opening
Endinget még nem találtam meg külön de mivel a Last Alliance az előadó így egyik albumukon lehet fent van itt egy link, a szám címe Shissou

Köszi szépen Gmer :jee:
Örülök hogy segíthettem ;)


Dreamcleaver

A hetes rész kicsit lapossabb volt, de azért még mindig tetszett. Honey-senpai mint harcművész, na erre sem gondoltam volna.  :smile: Takashi most sem volt szószátyár. Reméltem a végén kiderül, miért volt mindenhol banánhéj, de mégsem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Quote from: Dreamcleaver on 2006-05-22, 19:00:04
A hetes rész kicsit lapossabb volt, de azért még mindig tetszett. Honey-senpai mint harcművész, na erre sem gondoltam volna.  :smile: Takashi most sem volt szószátyár. Reméltem a végén kiderül, miért volt mindenhol banánhéj, de mégsem.

Mert az ikrek azt zabálták gondolom :)

Lazzaret

Meg aggódot Honey-senapiért :) Mert ha megfigyeled akkor ha közelében van akkor nagyon  :cool: ,de most hogynem volt ott egyből elérte a balsors.


www.arkangyalok.uw.hu