Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Draconire

Gratulálok. :taps-taps:

Fazék

én szóltam. többször is.
aki nem képes elviselni az elején 1 percet, hogy megnézzem egy hős képességeit, az ne játsszon velem. ilyen egyszerű. köszi a játékot :)
akinek meg a poénképessége kimerül a szimpla trollkodásban, annak megint csak gratulálni tudok :)

Dreamcleaver

Csak azért csináltátok, mert Veno-t kaptam! Szemetek!  :grrr:

Oh w8...egy oldalon voltunk.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

btw we are out of cookies but we have 2 free slots for dota (Fazék: status unknown)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cloud

Quote from: Draconire on 2008-07-29, 21:15:08
Selmo, DC, Cloud?

Laptop eladva, asztali gépre meg csak  holnap rakom vissza game-t.  Kis gyakorlás és jövök...

Draconire

Ma valamikor (egy incidens nélküli) dota?
Esetleg CoD4?^^

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-07-31, 19:17:46
Ma valamikor (egy incidens nélküli) dota?
Esetleg CoD4?^^
részemről bármelyik jöhet.
fönt vagyok hamachi-n, legkésőbb negyed órán belül reagálok a megkeresésre

a fölösleges szópárbajok elkerülése végett ugye van vmi személyenkénti chat ignore a Warcraft 3-ban? mintha rémlene, de nem vagyok benne biztos

Selmo

Quote from: Fazék on 2008-07-31, 19:19:05
Quote from: Draconire on 2008-07-31, 19:17:46
Ma valamikor (egy incidens nélküli) dota?
Esetleg CoD4?^^
részemről bármelyik jöhet.
fönt vagyok hamachi-n, legkésőbb negyed órán belül reagálok a megkeresésre

a fölösleges szópárbajok elkerülése végett ugye van vmi személyenkénti chat ignore a Warcraft 3-ban? mintha rémlene, de nem vagyok benne biztos
Van, ki is van írva a parancsa lognál.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2008-07-31, 19:19:05
Quote from: Draconire on 2008-07-31, 19:17:46
Ma valamikor (egy incidens nélküli) dota?
Esetleg CoD4?^^
részemről bármelyik jöhet.
fönt vagyok hamachi-n, legkésőbb negyed órán belül reagálok a megkeresésre

a fölösleges szópárbajok elkerülése végett ugye van vmi személyenkénti chat ignore a Warcraft 3-ban? mintha rémlene, de nem vagyok benne biztos

Már ne haragudj, de ha ignorálni akarod a játékpartnereidet, akkor minek játszol egyáltalán?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#3010
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-31, 20:04:03Már ne haragudj, de ha ignorálni akarod a játékpartnereidet, akkor minek játszol egyáltalán?
miért ne ignorálhatnék vkit az ellenfél oldalon? ???
szeretnéd, hogy legyenek a múltkorihoz hasonló zseniális szópárbajok? Lythis nem komál, és trollpoénkodik velem, én nem viselem jól a "poénjait" és láthatod a múltkori eredményt. egyszerűen nem leszünk egy csapatban és nem olvassuk egymás üzeneteit. ennyi. ez olyan elviselhetetlenül rontani fogja szted a játékmenetet? sztem speciel nagyban javít rajta, például esélyt ad, hogy végigmenjen egy játék :)
de megpróbálhatsz meggyőzni az ellenkezőjéről, kíváncsian várom az érvelést. de komolyan. :)

Cloud

Ha nem lesz ember és sikerül végre asztali gépre felraknom játékot akkor jövök én  is. Bár nem tom h van e értelme mert sokat nem volt még időm gyakorolni.(laptopot el kellett adnom)
Max ez is gyakorlás lesz  majd... :rotfl:

Draconire

Quote from: Cloud on 2008-07-31, 20:33:24
Ha nem lesz ember és sikerül végre asztali gépre felraknom játékot akkor jövök én  is. Bár nem tom h van e értelme mert sokat nem volt még időm gyakorolni.(laptopot el kellett adnom)
Max ez is gyakorlás lesz  majd... :rotfl:


Nincs ember, és van értelme, valahol el kell kezdeni. :)

Cloud

Sorry srácok.  Frozen telepítés felénél lefagy  gép. Vmit próbálok csinálni... Holnap viszont tuti jövök... :ejj:

Fazék

Quote from: Cloud on 2008-07-31, 21:43:56Frozen telepítés felénél lefagy  gép.
ilyet Nakedape-nál is csinált anno... csak emlékeznék mi volt a megoldás... :redface:

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2008-07-31, 20:23:28
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-31, 20:04:03Már ne haragudj, de ha ignorálni akarod a játékpartnereidet, akkor minek játszol egyáltalán?
miért ne ignorálhatnék vkit az ellenfél oldalon? ???
szeretnéd, hogy legyenek a múltkorihoz hasonló zseniális szópárbajok? Lythis nem komál, és trollpoénkodik velem, én nem viselem jól a "poénjait" és láthatod a múltkori eredményt. egyszerűen nem leszünk egy csapatban és nem olvassuk egymás üzeneteit. ennyi. ez olyan elviselhetetlenül rontani fogja szted a játékmenetet? sztem speciel nagyban javít rajta, például esélyt ad, hogy végigmenjen egy játék :)
de megpróbálhatsz meggyőzni az ellenkezőjéről, kíváncsian várom az érvelést. de komolyan. :)
1. Ártatlan megjegyzés: Kicsit könnyen felkapod a vizet.
2. Rontani épp nem fogja, csak én magamból indulok ki. Szal én azért játszom, hogy élvezzem. Ha már valahol ignorolni kell játékosokat, ott már ez rég nem erről szól. Pláne, hogy ilyen kis közösségről van szó. Mert ha egy 32 játékossal teli CoD4 vagy UT3 szerveren kiakaszt 1-2 tizenéves vérpistike, akkor ott még érthető lenne az ignore számomra. De itt, ahol jó ha vagyunk 6-an...persze te dolgod.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#3016
Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-31, 23:50:12
1. Ártatlan megjegyzés: Kicsit könnyen felkapod a vizet.
2. Rontani épp nem fogja, csak én magamból indulok ki. Szal én azért játszom, hogy élvezzem. Ha már valahol ignorolni kell játékosokat, ott már ez rég nem erről szól. Pláne, hogy ilyen kis közösségről van szó. Mert ha egy 32 játékossal teli CoD4 vagy UT3 szerveren kiakaszt 1-2 tizenéves vérpistike, akkor ott még érthető lenne az ignore számomra. De itt, ahol jó ha vagyunk 6-an...persze te dolgod.
1. sztem ezt mindenki tudja rólam, aki már ismer pár hónapja, hogy az esetek 75%-ban könnyen kiakasztható vagyok és ezt páran ki is használják. troll-ok +150% bonus-t kapnak ellenem. igyekszem javítani ezen a begurulásomon, de nem megy úgy mint szeretném. ez van.
2. pont ezért nem mentem utána játszani, mert én is csak a legvégső esetben akarnék ignore-hoz fordulni, mert az már tényleg öli a szórakozás jellegét a játéknak. de ha nincs más megoldás és feltétlenül együtt kell játszanunk, hogy meglegyen a létszám, akkor azért belépek és az első igazán rossz szóra ignore. ilyen egyszerű. én se úgy gondoltam, hogy innentől azzal indítok, csak akartam tudni, hogy megvan-e rá a lehetőség. ha egy játék csak az idegeskedésről szól már a szórakozás helyett, akkor egyértelműen lépek és jegelem. ilyen egyszerű

Draconire

Dota valamikor a közeljövőben?

Fazék

Quote from: Draconire on 2008-08-01, 19:15:25
Dota valamikor a közeljövőben?
vacsora, és két telefon idő múlva tudok jönni.

Makos

Huh de rég Dotáztam....
Majd esetleg oan éjfél körül tudok jönni ^^

Dreamcleaver

Quote from: Makos on 2008-08-01, 19:30:18
Huh de rég Dotáztam....
Majd esetleg oan éjfél körül tudok jönni ^^

az nekem megfelel.  ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Már csak egy ember kellene.

Makos

Hmm most jut eszembe hogy ide csak felmásolva van a WC3...van értelme megkeresni most a dvd-t amin rajta van vagy nincs?

Selmo

Ha fennvan az 1.22a patch, akkor nincs, ha nincs fenn, akkor kénytelen leszel.

A tökéletesség unalmas.

Makos

#3024
Quote from: Selmo on 2008-08-02, 01:47:41
Ha fennvan az 1.22a patch, akkor nincs, ha nincs fenn, akkor kénytelen leszel.

Hát ezaz hogy nincs fent...legutóbb mikor jáccottam akkor a 1.21b kellett úgyhogy kénytelen leszek keresgélni :grrr:

Edit:
Najó ezt elnapoljuk...holnap(ma :angyali:) kénytelen leszek kipakolni a szekrényem :falba:

Selmo

Már holnap(után) van. Jöhetnél. :P 1 fő dotára kéne.

A tökéletesség unalmas.

Makos

Quote from: Selmo on 2008-08-03, 00:59:45
Már holnap(után) van. Jöhetnél. :P 1 fő dotára kéne.

Helyzet az hogy nem találom sehol a dvdt :( De még keresem.
Mindenesetre holnap este ha minden igaz akkor tudok jönni, mer havertól elkértem (bár még ő se találta meg :angyali:)

Fazék

nagyon kíváncsi lennék, hogy mitől nem produkált "buborékhangot" a drága hamachi... végig itt voltam a hangszórók mellett, olvastam, direkt alacsony (winamp 50%) hangerőre vett zene mellett, hogy a géphang/üzenetek hangosabbak legyenek, szóval tuti nem jelzett... éljen a számítástechnika és az ő csodái... :comp:

hargharg

ugyan en nem ertek hozza, de nekem speciel a hamachi bluggyanasa ugyanazt a hangerot hasznalja, mint a winamp, szoval nem hinnem, hogy sokat segitett... : )
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2008-08-03, 04:49:02
ugyan en nem ertek hozza, de nekem speciel a hamachi bluggyanasa ugyanazt a hangerot hasznalja, mint a winamp, szoval nem hinnem, hogy sokat segitett... : )
nem ugyanazt használja.
nálam legalábbis a winamp belső csúszkája eltér a globális hangerőszabályozástól, vagyis se a master, se a wave sávot nem birizgálja, ha winamp-on belül változtatom a hangerőt.
a buborékhang az windows hangnak számít, mint a ding meg a pong meg a csing, meg az Ottó, a Tóth Ottó, meg mittoménmik még.