Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Lythis

A laggfest az irgalmatlan volt, szal ha még egy olyan lesz, akkor inkább otthagyom.
Utána volt alkalmam kipróbálni Rikimarut is, és rá kellett jönnöm, hogy creep irtásra, és creepcsata fordítására marha hatékony. Hősök ellen az elején annyira nem, később is inkább csak support ellen (shadow priest pl). Nemhiszem, hogy masszív tankok ellen sokat nyomna a latban, még a végére ráerőszakolt 3200 HP-val sem.. viszont legalább gyors és kellően irritáló tud lenni.
Az utána következő meccsért meg bocsi, szakadt a netem (pedig nem szokott) :/

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lythis


Draconire


Lythis

Quote from: Draconire on 2008-03-17, 22:06:39
Quote from: Lythis on 2008-03-17, 21:20:16
Quote from: Selmo on 2008-03-17, 18:55:33
Dota?
9-fél10 körültől?
Most fog indulni egy.
amiről ezekszerint lemaradtam.. shit happens I guess. (igen, gyakrabban kéne néznem a thread-et, tudom...)

Xzone

Szerintem nem maradtál le róla, én vagy egy fél órája itt vagyok, de nem láttam semmit.

Lythis

hát, felnéztem w3-ra mielőtt postoltam volna, de nem láttam kreálva semmit, szal vagy még nem kreáltak, vagy lemaradtam róla

Zanador

Most ért véget. Szerintem lesz még új.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

chilip

Quote from: Zanador on 2008-03-17, 23:05:04
Most ért véget. Szerintem lesz még új.

most asszem kihagyom, most csorog le a cowboy bebop ep. 1 DVD remastered torrentről, és a shana ep. 22 :D (shana-s link HQ-s verzióhoz van - 1280 x 720 h264)

Draconire

Quote from: Lythis on 2008-03-17, 22:34:29
(igen, gyakrabban kéne néznem a thread-et, tudom...)

Majd legközelebb lépj fel hamachira ha már tudsz jönni, ott biztos rád fog szólni valaki ha van indítva.

Selmo

Az esti "gyorsan kikapunk" meccs. ::)
Meg a múlt heti, akit érdekel a hp-tank kentaur, nézze meg.

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Mai délután folyamán lesz DotA?

Fazék

nem tartom kizártnak, hogy részt vegyek 1-2 játékban.
hamachi-t elindítottam. ha indul, jelezzetek, de elképzelhető, hogy film/vacsora/egyéb miatt nem veszem észre. 5 perc várakozás után nyugodtan indítsátok.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga


Fazék

#2085
Quote from: Zsiga on 2008-03-18, 20:07:08
Mai lecke: Sose hagyd Dirge-t meg a snipert nyugodtan farmolni... :)
http://zsiga667.interhost.hu/usteam/dota/undying&snipa_pwnage.jpg
http://zsiga667.interhost.hu/usteam/dota/undying&snipa_pwnage.w3g
engem nagyon igyekeztek nem hagyni, de 1 kivétellel mindig jókor húztam föl a nyúlcipőt :D

későn lett rám küldve Leoric. ellene 14-es szintig és armor cuirass-ig nem sokat tudtam csinálni, nagyon nyomott hátra

Selmo

Köv játék 22-kor kb.

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Selmo on 2008-03-18, 22:31:16
Köv játék 22-kor kb.
fennvagyok hamán, szóval mielőtt indulna légyszi valaki szóljon rám. thx

Dreamcleaver

még hajnali 1 sincs, és már senki nincs dota-ra.  :ejj:  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor


Selmo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-19, 01:44:33
még hajnali 1 sincs, és már senki nincs dota-ra.  :ejj:  :D
Ugyanezt mondtuk 1 órája...

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: Selmo on 2008-03-19, 02:01:34
Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-19, 01:44:33
még hajnali 1 sincs, és már senki nincs dota-ra.  :ejj:  :D
Ugyanezt mondtuk 1 órája...

Jah :(

Lythis

Hamán az imént csak Selmo volt fenn, szal meg sem néztem, h kreált e bárki :)

Fazék

#2093
bocs a tegnapi szokásos rinyálásért, de azt hittem brutál hőst sikerült választanom, de egyetlen melee hősként persze mindig én voltam a csapatunkból a harc középpontjában, vagyis én voltam az elsődleges célpont és rendre 2-3 mp alatt legyakható voltam és ez picit felbosszantott...
ráadásul egyetlen alacsonyabb hp-jú hős sem volt nálatok, aki ellen bármit is ért volna a Spiritbreaker 1v1-ben, főleg szint- és tárgyhátrányban...
a sorozatos pech, hogy pont 10-20 hp-val sikerült elmenekülnetek többször is, se dobott túl sokat a hangulatomon.
csapatjáték meg nem igazán működött ebben a körben részünkről... tudom hogy sikoly nélkül kevésbé hallanak a csapattársaim, de rendszerint volt, hogy eltűnt vki mögülem boltba vagy akárhova szó nélkül (lövős csapattársak lévén általában kilógtak képből, és nem tűnt föl azonnal a távozás), és egyedül rohantam neki kettő hősnek a kicsit esélyesebb 2v2 helyett...
amúgy a számos (kb 20-25 halálom) fele kamikaze halál volt, szóval önfeláldozósan inkább ütöttem, öltem és meghaltam, mert még ez is jobb volt, mint a tétlenség.

hargharg

sztem neked volt a legtobb asszisztod. : )
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2008-03-19, 12:10:35
sztem neked volt a legtobb asszisztod. : )
igen, pont ezt mondom, hogy többnyire kamikaze módon haltam meg, mert menekülni nem volt értelme folyamatos lassítás és stun ellen, és mire az utolsó csapáshoz értünk volna, addigra már halott voltam, csapattárs kellett általában befejezze. ha éppen nem volt ott egyik lassító/stun-oló hős se, akkor tény hogy ráfutással egész sokat le tudtam sebezni előtte, de a halál általában elkerülhetetlen volt :)
csak sajnos volt pár alkalom, amikor nem volt ott csapattárs, hogy befejezze.
az már csak hab volt a tortán, hogy még a képességek használatában is bénáztam, és néha rossz shortcut-ot ütögettem a billentyűzeten, hogy reagáljon már... :)

Cobra

Maradj inkább Undyingnál vagy az Alchemistnál, azok veszélyesebb ellenfelek. Spiritbreakernél amúgy se értem, hogy mire jó egy melee hősnél a bash (azzal csak elüti magától az ellent).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zanador

Quote from: Cobra on 2008-03-19, 12:31:27
Maradj inkább Undyingnál vagy az Alchemistnál, azok veszélyesebb ellenfelek. Spiritbreakernél amúgy se értem, hogy mire jó egy melee hősnél a bash (azzal csak elüti magától az ellent).
Ez a megnemértett skill egy partiban asszem 3onkat gyilkolta halomra, mivel nem volt tankunk, akit egyszer eltalált, annak annyi.

Fazék: én még mindig úgy tartom, hogy bármilyen furcsának is tűnik, még melee hőssel is kb másfél-két képernyő távolságban kell várakozni, ha épp az ellenfél támad. Ha te támadsz akkor közelebb, hogy kapd az exp-t és pénzt, de főleg egy ilyen felállásnál, hogy minden ellenfél tudott stunnolni/lassitani, még akkor se szabad közel menni, ha hülyén néz ki, hogy hátul ácsorogsz, miközben ők nyomulnak előre. :/ Venomot épp azért utáljuk, mert ha egyszer megütött, előle elfutni már nem lehet, szinte ugyanez igaz a Ranger-re is (mondjuk ott még egy láthatatlanság segithet), és sajna ES stun spamje mellett szinte teljesen mindegy, hogy ott akkor futsz, vagy támadsz, meghalsz. A csapatnak meg az kell, hogy életben maradj.
Uff, beszéltem.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Fazék

#2098
Quote from: Cobra on 2008-03-19, 12:31:27mire jó egy melee hősnél a bash (azzal csak elüti magától az ellent).
és stun-olja is egy kicsit a bash/hátracsúszás idejére, és a hős elég gyors, hogy ott legyen és üssön újból, szóval ha több bash jön egymás után, az ellenfél meg se tud mukkanni.
sajnos amilyen jól bevált a ráfutása az 1-2 héttel korábbi játéknál, amikor őt választottam, annyira hatástalan volt most, mert mindig ott volt vagy az íjász lassítása, vagy a venomancer lassítása, vagy earthshaker stun-ja, ami azonnal hatástalanította ezen képességemet... max arra volt jó, hogy pár helyre gyorsabban odaértem, de amikor már közel értem inkább le kellett állítsam, mert csak szívtam volna a végén...

Zana: az tök jó ha életben maradok, de egy fityingem sincs... ha garantáljátok ilyenkor, hogy a bevételetek 10%-át rám költitek, akkor legközelebb kibírom a hátul ácsorgást :p szerk2: amúgy a meccs jó részében tényleg csak a csapatok mögött xp-gyűjtéssel álldogáltam, de sajnos túl trigger-happy vagyok én az ilyen játékstílushoz, hogy sokáig bírjam és ha kis esélyét is láttam, hogy bebüntetem az ellenfelet, már ráugrottam, de persze általában megszívtam, mert előbukkant 1-2 másik hős is :redface:

szerk: amúgy azt hiszem én voltam az és tényleg mindenkit halomra gyilkoltam vele sunyi berohanós módon. csak most pechemre az összes ellenfél hősnek volt rám ellenszere :)

Selmo


A tökéletesség unalmas.