Star Wars-os játékok

Started by Ramiz, 2006-05-19, 12:50:30

Previous topic - Next topic

Draconire


Puru²

Quote from: chilip on 2011-11-26, 02:52:46
nya pár aranyköpés /v/-ről
[spoiler=wall of text]
Quoteyeah played it for 30minutes, grenntextan!

>make a soldier call him generictrooper
>oh boy everyone is going for jedi so basicly i always will be needed
>finishan the first quest, oh wow this class blows
>run into some special unit
>i choosed the buff character build, stick out like a sore thumb
>fuck the soldier

>make jedi
>oh crap only body sizes are skinny emo and schwarzenegger
>decide to make waifu
>looks like lucy liu
>add freckless
>fap
>add scars
>fap some more
>create character
>huehue you are the chosen one story arc
>everyone spouting may the force be with you like its crappy 90th commercial thing

>kill x, collect y, its world of warcraft in space.
>deinstall.exe

yeah, i feel bad for bioware that they flushed millions of dollars down the drain.

i hope after the bankruptcy notch will hire them so they can work on minecraft 2 swedish love edition

QuoteIt's actually not a bad game, but I don't see why it should be an MMO. So far I've been playing alone and kind of enjoying myself a tiny little bit. The dialogue is just dumb as crap and the choices are shit because I am an imperial agent and doesn't matter what I think about the situation, if I don't murder everybody I will turn into a jedi master somehow.

Feels like WoW mixed with KOTOR mixed with free korean MMO.

I am playing because it's free, I wouldn't pay for this.

Also any kind of body hair looks like play dough. And why do Chiss have human bodies with just blue skin? I had to fap like 10 times because I am playing a female chiss.

QuoteYeah, how they managed to make a game released in 2011 worse than an on rails shooter from 1997 boggles the fucking mind.
[/spoiler]

rosszhír a birodalmi sztori miatt kezdőknek (már ha igaz):
[spoiler=igen erősen spoileres]You can not kill any important Republic characters.
You can not save any important Imperial characters.
This is as close as you get to killing a single important Republic-alligned character starwars.wikia.com/wiki/Jaric_Kaedan
Darth Malgus dies.
Darth Barras dies.
Darth Thanatos.
Keeper Dies.
Grand Moff Kilran dies in a Republic level 30 instance, after appearing for a grand total of 2-3 minutes to Imperial players in a level 10 instance and is never mentioned again, but there's an image of him on Dromund Kaas to add insult to injury. Dying words:"I don't deserve this... there was so much left to conquer...." Best character in the game completely wasted.
The Emperor dies.
Basically every interesting Imperial character gets killed by the Republic and those not interesting enough may even have an important place in the Imperial player's storyline where they will then be killed off. The story is told through a thousand throwaway one quest characters denoted by rank rather than character with often impossible to remember names.
The stories end with you as either the Hand of the nonexistent Emperor, the Lord of the nonexistent Dark Council or the head of the nonexistent Imperial Intelligence all of which can not prevent the most humiliating and utter defeat imaginable.
The Republic wins in every way conceivable and you can do nothing to stop it.
You lose, but thanks for paying, although it would have been the same without you.

You can reference this here
bobcat.corruption-eu.com/XMLViewer-he801v1/Viewer.htm
Under
str / cnv / location/
str / cnv / location / flashpoint / shared / ilum / multi /[/spoiler]

SZVSZ már biztos készül ezerrel egy Empire strikes back kieg  :falba:

Kassh

Quote from: chilip on 2011-11-26, 02:52:46
nya pár aranyköpés /v/-ről
[spoiler=wall of text]
Quoteyeah played it for 30minutes, grenntextan!

>make a soldier call him generictrooper
>oh boy everyone is going for jedi so basicly i always will be needed
>finishan the first quest, oh wow this class blows
>run into some special unit
>i choosed the buff character build, stick out like a sore thumb
>fuck the soldier

>make jedi
>oh crap only body sizes are skinny emo and schwarzenegger
>decide to make waifu
>looks like lucy liu
>add freckless
>fap
>add scars
>fap some more
>create character
>huehue you are the chosen one story arc
>everyone spouting may the force be with you like its crappy 90th commercial thing

>kill x, collect y, its world of warcraft in space.
>deinstall.exe

yeah, i feel bad for bioware that they flushed millions of dollars down the drain.

i hope after the bankruptcy notch will hire them so they can work on minecraft 2 swedish love edition

QuoteIt's actually not a bad game, but I don't see why it should be an MMO. So far I've been playing alone and kind of enjoying myself a tiny little bit. The dialogue is just dumb as crap and the choices are shit because I am an imperial agent and doesn't matter what I think about the situation, if I don't murder everybody I will turn into a jedi master somehow.

Feels like WoW mixed with KOTOR mixed with free korean MMO.

I am playing because it's free, I wouldn't pay for this.

Also any kind of body hair looks like play dough. And why do Chiss have human bodies with just blue skin? I had to fap like 10 times because I am playing a female chiss.

QuoteYeah, how they managed to make a game released in 2011 worse than an on rails shooter from 1997 boggles the fucking mind.
[/spoiler]

rosszhír a birodalmi sztori miatt kezdőknek (már ha igaz):
[spoiler=igen erősen spoileres]You can not kill any important Republic characters.
You can not save any important Imperial characters.
This is as close as you get to killing a single important Republic-alligned character starwars.wikia.com/wiki/Jaric_Kaedan
Darth Malgus dies.
Darth Barras dies.
Darth Thanatos.
Keeper Dies.
Grand Moff Kilran dies in a Republic level 30 instance, after appearing for a grand total of 2-3 minutes to Imperial players in a level 10 instance and is never mentioned again, but there's an image of him on Dromund Kaas to add insult to injury. Dying words:"I don't deserve this... there was so much left to conquer...." Best character in the game completely wasted.
The Emperor dies.
Basically every interesting Imperial character gets killed by the Republic and those not interesting enough may even have an important place in the Imperial player's storyline where they will then be killed off. The story is told through a thousand throwaway one quest characters denoted by rank rather than character with often impossible to remember names.
The stories end with you as either the Hand of the nonexistent Emperor, the Lord of the nonexistent Dark Council or the head of the nonexistent Imperial Intelligence all of which can not prevent the most humiliating and utter defeat imaginable.
The Republic wins in every way conceivable and you can do nothing to stop it.
You lose, but thanks for paying, although it would have been the same without you.

You can reference this here
bobcat.corruption-eu.com/XMLViewer-he801v1/Viewer.htm
Under
str / cnv / location/
str / cnv / location / flashpoint / shared / ilum / multi /[/spoiler]
/v/-n mindenért csak sirnak, ott csak "hc" gamerek vannak cimszó alatt :)

én játszottam egy cirka 16 órát vele az elmúlt 1,5 napban és azt kell hogy mondjam hogy az old SWG után ez a legjobb MMO amivel valaha játszottam(bár az endgame tartalmat még nem láttam sajnos).

Cloud

Beletoltam én is vagy 20 órát, és szerintem nagyon jó játék. Endgame-re leszek még kíváncsi, de tuti vétel nálam a játék...

Draconire


NLZ

Azért nevetséges, hogy a 10 éves kislányforma NPC-nek is akkora melle van, mint a feje.
[reserved]

Liquid Snake

Havernál néztem meg ugyanis őt is behívták a bétára, de egyszerűen azt kell, hogy mondjam, ( számomra nem meglepetés ) ez a játék csak egy újabb olyan MMO ami a World of Warcraft trónjára akar törni, széthypeolják, majd idővel elhalványul és elfelejtjük. Semmi de semmi olyat nem ad ami megkülönöztetné a "többitől". Azt meg különösen viccesnek találom, hogy azért fizessen valaki, hogy 2 óra játékból másfél párbeszédekre menjen el.

NLZ

Hát erpégé, mit akarsz? Ám kiv vagoyk mit kezdesz magaddal, ha elfogy a fő küldetés. Mondjuk még 17 vagyok, a prológ megy, hajóm sincs. Ám párbeszédek elején még érdekesek, csak egy idő után már tényleg unalmasak lesznek. Választási lehetőség csak annyi, hogy muszáj követned a választott oldaladnak megfelelőt, különben bukta az extra cucc. Ami enyhén szólva vicces, mert így kb értelmét veszti az egész. A sima szöveg választósoknak is csak annyi értelme, hogy a követőm lájkoljon, ha a csaj npcket nem küldöm el a francba.
A másk zavaró meg a feleslegesen sok gyaloglás, pl városban. Persze kb egy-két hét játék után megvan a 25-ös szint a motorhoz, de akkor is.
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2011-11-28, 00:46:20
Hát erpégé, mit akarsz?

Bizony, egy RPG-ben jó lenne, csak ott van előtte az a bizonyos MMO szócska is, ami már változtat a helyzeten :D Ha már Star Wars akkor én inkább egy újabb Jedi Academy szintű játékra várok :)

Dreamcleaver

Ma már az sem menne. A Jedi Academy-t is a rengeteg rajongói mod tette nagyszerűvé (mint a régi UT-kat is).

Ha ki is jön valaha egy újabb Jedi Knight játék, akkor is tuti valami agyon DRM-zett cucc lesz, ami nem lehet majd modolni, és jön hozzá a sok trágya DLC.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2011-11-28, 02:41:27
Ma már az sem menne. A Jedi Academy-t is a rengeteg rajongói mod tette nagyszerűvé (mint a régi UT-kat is).

Ha ki is jön valaha egy újabb Jedi Knight játék, akkor is tuti valami agyon DRM-zett cucc lesz, ami nem lehet majd modolni, és jön hozzá a sok trágya DLC.
Esetleg Oblivion fénykardokkal? :D
[reserved]

Cloud

#221
Quote from: NLZ on 2011-11-28, 02:44:09
Quote from: Dreamcleaver on 2011-11-28, 02:41:27
Ma már az sem menne. A Jedi Academy-t is a rengeteg rajongói mod tette nagyszerűvé (mint a régi UT-kat is).

Ha ki is jön valaha egy újabb Jedi Knight játék, akkor is tuti valami agyon DRM-zett cucc lesz, ami nem lehet majd modolni, és jön hozzá a sok trágya DLC.
Esetleg Oblivion fénykardokkal? :D

Az már van:

http://www.youtube.com/watch?v=dKJ1kV_5mgY
http://www.youtube.com/watch?v=KJwtMdSc32s&feature=related
:D

Kassh

Quote from: NLZ on 2011-11-27, 21:01:13
Azért nevetséges, hogy a 10 éves kislányforma NPC-nek is akkora melle van, mint a feje.
Vicces ilyet olvasni egy leginkább animékkel foglalkozó fórumon :)


Quote from: NLZ on 2011-11-28, 00:46:20
Hát erpégé, mit akarsz? Ám kiv vagoyk mit kezdesz magaddal, ha elfogy a fő küldetés. Mondjuk még 17 vagyok, a prológ megy, hajóm sincs. Ám párbeszédek elején még érdekesek, csak egy idő után már tényleg unalmasak lesznek. Választási lehetőség csak annyi, hogy muszáj követned a választott oldaladnak megfelelőt, különben bukta az extra cucc. Ami enyhén szólva vicces, mert így kb értelmét veszti az egész. A sima szöveg választósoknak is csak annyi értelme, hogy a követőm lájkoljon, ha a csaj npcket nem küldöm el a francba.
A másk zavaró meg a feleslegesen sok gyaloglás, pl városban. Persze kb egy-két hét játék után megvan a 25-ös szint a motorhoz, de akkor is.
lvl 50ig van a class küldi, ez nem egy AoC hogy elfogyjanak a küldik.
Én effektiven kb 2napot játszottam a 4ből de igy is elértem egy lvl 24et szóval az az egy-két hét erős túlzás, max akkor ha nagyon casual szinten napi 1órát lépsz be akkor lehet annyi idő elérni a 25öt :D

Lehet neutralként is érvényesülni pont ezt mondták, hogy semmi olyat nem kapsz a dark/lightból amit máshonnan ne lehetne megszerezni, csak a cosmetic cuccokat nem értelemszerűen (titlek, itemek kinézete etc).
Nekem nagyon bejött a játék, maximálisan elégedett vagyok vele. Semmi olyan buggal nem találkoztam amit ne lehetne javitani gond nélkül 2 hét alatt úgyhogy azok miatt sem aggódom. (Darth Orange Pixel ftw egyébként)

Imperial Agent sztorija nagyon tetszik, az is tetszik hogy nem kell max lvlnek lenni hogy fontos szerepet játszhass a történetben (pl: wow amikor a játék felénél is még a farkasokat ölöd a random farmernek mert megtámadták a farmját..) bár tudom hogy attólmég ugyanúgy random mobokat kell ölni, de legalább kap a játékos egy olyan érzést hogy "fontos" amit csinál. Agenttel már kb lvl10en egy Darthnak(aki Dark Council tag) dolgoztam a class storymban, gondolom a többi class is hasonló.

Hutta tetszett, pont mire meguntam volna a koszos, mocsaras környéket vége lett. Dromund Kaas szintén jó volt, Kaas city szép lett, sokkal szebb mint egy Orgrimmar (a maga stilusában ofc). Nar Shaddaa nagyon szép, csilivili fények mindenhol neon szövegek, slavek, bandaháború, utcaharc minden volt amit a Huttok főbolygójától elvár az ember. Balmorrát véletlenül Nar Shaddaa utánra hagytam úgyhogy arról nemtudok nagyon nyilatkozni, csak végigrohantam a class küldin, ami mellesleg itt is nagyon tetszett. Tatooineba már nem kezdtem bele mert pár óra volt hátra a betából és nem akartam félbehagyni úgyhogy inkább megnéztem pár bolygót, Corellia gyönyörű, Taris hangulatos az outdoor warzone hatalmas.

Warzoneok egyébként nagyon ötletesek (főleg a Huttball) bár igaz hogy nem mutatnak újdonságot (bár még mindig inkább játszok egy Voidstart mint egy Strand of the ancients-et :P
Amúgy PvPben nem láttam túl nagy balance gondokat, tetszik ez a boost amit kitaláltak.

Flashpointok (insták) nagyon feelingesek, nem okozott gondot 3-4x letolni ugyanazt minden alkalommal élveztem. Healelés elég könnyű lett aminek sokan nem fognak örülni, én speciel örülök mert legalább lehet majd PUGokkal is menni flashpointokba nyugodtan. :)
Companionös healelés sajnos nem bizonyult elégnek az első instába se (Mako, BH companion) néha nekem is be kellett segiteni de azért sikerült megcsinálni úgy is.

Szóval összeségében amit eddig láttam az nálam 9/10 és az az egy pont is csak a bugok miatt van. Az endgamere továbbra is nagyon kiváncsi vagyok bár az eddigiek alapján nem fogok csalódni :)

Suszi

Én is írok akkor egy kicsit:

Szóval, első blikkre nagyon tetszik a játék. Van pár gyermekbetegsége még, de ha kijavítják azokat, akkor nagyon ütős lesz. Sith Warriorral kezdtem, amit Marauderré fejlesztettem és 16. szintig jutottam vele.

Amik tetzsettek:
- A hangulata szerintem fenomenális (zenék, látvány, Star Wars feeling)
- Az, hogy nem kell játék közben arra várni, hogy egyik helyszínrül áttölts a másikra szerintem nagyon jó ötlet és olyan simává teszi az egész játékélményt
- Companion rendszer szerintem nagyon jó lett (igaz, csak 2 volt a végén, és csak Vette-vel voltam, de tetszett)
- Az itemek modolhatósága is nagyon tetszik
- A story remek, és a döntés érzete is megvan (dark side / light side pl)
- Az újjáéledéses rendszer is tetszik, jó ötlet volt, hogy ha akarom, akkor ott éledek fel, ahol meghaltam.
- Dual Light Saber, valaki? :D

Amik nem tetszettek:
- A beszélgetéseknél nálam a beszédhang túl halk és nem tudtam feltekerni. Szerintem ezen javítaniuk kellene, mert meg tudja ölni a hangulatot. (vagy nálam volt a gond, csak azt nem tudom, hogy mi :) )
- A beszélgetéseknél nekem kicsit fura volt, hogy a grafika (nálam maxra volt húzva minden) egy része kicsit később (vagyis nem azonnal) töltődött be. Ezzel nem tudom fognak / tudnak e kezdeni valamit. Engem minden esetre kicsit zavart.
- Az űr részt lehetett volna még kicsit csiszolni. Fő játékvonalnak abszolút nem jó, de kis plusz színt azért ad.

NLZ

QuoteYou'll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST

Bazdmeg, én a hétvégén tanulni akartam. :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-12-01, 22:02:15
QuoteYou'll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST

Bazdmeg, én a hétvégén tanulni akartam. :D

Baz minden ismerőst újra meghívtak csak engem nem????   

Kassh

Quote from: Cloud on 2011-12-01, 22:33:24
Quote from: NLZ on 2011-12-01, 22:02:15
QuoteYou'll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:

Friday, December 2 at 1:00 PM CST

Bazdmeg, én a hétvégén tanulni akartam. :D

Baz minden ismerőst újra meghívtak csak engem nem????
Engem se :(

NLZ

Ez megint csak hétfőig szól?
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-12-02, 00:25:57
Ez megint csak hétfőig szól?

Igen. EZ hétvégi teszt lesz. AZ utolsó.

Kassh

Pre-load STAR WARS: The Old Republic Now!
5nap helyett 7nap lesz az early access időtartama, ez azt jelenti hogy itthoni idő szerint jövőhét kedd délután már játszhatnak vele akik az elején rendeltek elő, fuckyeah.
kiváncsi vagyok nekem hány napot adnak, mivel a 0. napon rendeltem elő :D :P

Suszi

Igen, 13-án indul ^^
Már nagyon várom :D

Kassh

hogy elhalkult a topic amióta elindult a game :)

Suszi