Main Menu

Witchblade

Started by Lazzaret, 2006-06-03, 22:58:38

Previous topic - Next topic

Lazzaret

No ez egy igen kis izgalmas anime. Előre szólok hogy akik szeretik a nagy mellbőséggel rendelkező anime hölgyeket azok most előnyben vannak :D

A történetünk Tokyoban játszódik ahol egy katasztrófa miatt rengeteg minden elpusztúl. Főhősünk egy fiatal asszon aki kislányával tart Tokyoba egy hajón. Amikor megérkeznek első dolguk volt belefutni a gyámhivatal embereibe igy hát irány a rendőrség. Mivel a katasztrófa után kevés gyerek maradt életben ezért a legtöbbjükre a gyámhivatal felügyel. Mivel a csajnak nincs lakhelye és munkája ezért el veszi tőle a kislányát. Persze az anyai ösztönök beindulnak és az elszáguldó gyámhivatali kocsi után ered egy lopott rendőr autóval. De balesetet szenved és bezárják. A városban furcsa gyilkosságok történnek amit a rendörség hiába is próbál kinyomozni. Este a börtönbe bekerül egy faszi is akinek a testében valamilyen furcsa kék cucc világít. A csjunk cellájha mellett helyezték el aki a kezét markolja ami egyre erősebben fáj neki. Hirtelen a férfi a cellában átalakul égy gépszerü valamivé és megpróbálja elkapni a csajt. De hirtelen vörös fény támad a kezén és átalakul egy igen különös formába. Testét valamilyen páncél fedi és a tekintete is megváltozik. Könnyüszerrel végez a robotemberrel és elmenekül a rendörségtől de hamarosan visszaváltozik és elájul. Eközben a kislánya is megszökik  a Gyámügy épületéből és összefut egy férfival aki a gyilkosságokon illegális fotókat készítet.

És innentől beindul a történet. A grafika nagyon tetszik néhol nem az igazi de igy is egész jó. A zene igazán kemény, igazi akciófilm alá való. A szinkronok is nagyok főleg főhősnönknek amikor átváltozik :) A story is kezd egyre izgibb lenni. De sajna még csak a 4.ik részig vant kint feliratosan. Igazi Shoujo anime rengeteg akcióval. Könnyed szórakozás mindenkinek.


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Nekem nagyon tetszett az első 3 rész, azt nem értem hogy miért nem csinálják tóvább.. RAW-ban ugyanis töltegetem de kb semmi nem értek belóle.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Már kint van 3 vagy 4 rész is pill és utána nézek a linkeknek.


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: Lazzaret on 2006-06-03, 23:01:16
Már kint van 3 vagy 4 rész is pill és utána nézek a linkeknek.
azóta editeltem..kimaradt a " 3 " szám :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Hát 2 csapat is nekiugrott az egyik a Shinsen-Subs a másik meg a Bakakozou. De talán most belehúznak egy kicsit. Biztos a suli miatt halad mostanábban minden ilyen lassan.


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: Lazzaret on 2006-06-03, 23:04:05
Hát 2 csapat is nekiugrott az egyik a Shinsen-Subs a másik meg a Bakakozou. De talán most belehúznak egy kicsit. Biztos a suli miatt halad mostanábban minden ilyen lassan.
gondolom..btw mintha a Bakakozou-é jobb lenne a minőség? vagy csak én képzelem?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Prof. William

Egyedül hősnőnk melméretével nem vagyok kibékülve. Jó jó amikor harci formában van akkor menő de amikor  kedves normál alakban van ahhoz valahogy túl nagy. :)

Lazzaret

Erre a válasz : DE ÉN AKKOR IS SZERETEM ŐKET :D :D :D


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: Prof. William on 2006-06-03, 23:07:01
Egyedül hősnőnk melméretével nem vagyok kibékülve. Jó jó amikor harci formában van akkor menő de amikor  kedves normál alakban van ahhoz valahogy túl nagy. :)
hja egyetértek veled. iskolás lány jobban tetszett volna :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Quote from: Necrid^ on 2006-06-03, 23:18:18
hja egyetértek veled. iskolás lány jobban tetszett volna :DD

:D :lol: :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

A nagy mell speciel lényeges eleme a karakternek. Ugyan úgy, hogy a széles csípő (merthogy az se kicsi ám ;) ). A Witchblade-t csak nők hordhatják. Innentől egy ügyes logikai bukfencet magába foglaló ugrással nekem egyből az ősi termékenységi szobrok jutottak az eszembe (nagy mellek, széles csípő). A következtetést vonja le mindenki magának. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Cobra

Érdekes, hogy ebből animét csináltak. Gondolom nagyjából ugyanaz lesz a története, mint az amerikai sorozatnak, ami tavaly ment a Visat3-on. (bár ez inkább annak a folytatásának tűnik a kezdés alapján)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

Ja értem szóval A Wichbladet csak a nagymellű nők viselhetik. :) Aha.  :whoah:

Necrid^

Quote from: Prof. William on 2006-06-04, 01:38:37
Ja értem szóval A Wichbladet csak a nagymellű nők viselhetik. :) Aha.  :whoah:
:haha:  :rotfl: :smile:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Project_2501

#14
Quote from: Necrid^ on 2006-06-04, 01:49:14
Quote from: Prof. William on 2006-06-04, 01:38:37
Ja értem szóval A Wichbladet csak a nagymellű nők viselhetik. :) Aha.  :whoah:
:haha:  :rotfl: :smile:
Pamela Anderson szindróma  :lol:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Venom

Alapötlet ugyan az, mint az eredeti amerikai Witchblade-nek (nők viselhetik, übertáp fegyver, stb), de egyéb fronton semmi köze az amerikai sorozathoz vagy képregényhez. Mert hát a képregény az igazi!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zolan43

Remélem az elkövetkező részekben megtudhatunk több információt az ellenfélről is. (emberalakból átalakuló gyilkoló gépszörnyek)

Nevl

Shinsen dobta a projectet, valaki megszerezte a licence-ét, erre egyből dobták (nem csak a Shinsen, hanem a Yessy és az Ureshii is).
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

MIIIIIII!!!!!!!!! :Eztneked: Hogy d........ meg  a b...... majmok :__devil: :morci:


www.arkangyalok.uw.hu

Nevl

Mondjuk a Yessy és az Ureshii nem tuti, lehet ők folytatják...
A Shinsent egymagában nem sajnálom, nagy a szájuk (fórumukat olvasgatva) és mellé még lassan is dolgoznak.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

#22
Azért nem semmi, a csajszi amikor átalakul... kis visszafogott, kellemes és aranyos nőből egy gyilkoló (és nagy esélyel komplett sex) gép lesz nyelvpiercingel stb... ebben legalább van valami extra, nem úgy mint az amcsi sorozatban :D  :whoah:
Viszont cserébe a 3. részben, mikor azzal a böszme géppel harcol eszméletlen suta mozgása van, a felsőteste félig meghajolva, a karja meg se mozdul és úgy fut, hogy a térde egyátalán nem hajlik be... erre picit figyelhetnének.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Necrid^

Quote from: Nevl on 2006-06-05, 18:05:48
Shinsen dobta a projectet, valaki megszerezte a licence-ét, erre egyből dobták (nem csak a Shinsen, hanem a Yessy és az Ureshii is).
fantasztikus!!!  :Eztneked:  :__devil:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

chilip

akkó most mi lesz, ki fordítja? És eddig hány rész van subbolva?

chilip

Melyik rész a legújabb ami kint van felirattal? (és ha 9. rész v. afeletti akkor honnan lehet letölteni?)

Lazzaret

Eddig 4 rész vant kint subbolva és 9 rész van kint RAWosan.


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

hát sajnos most megált mindenhol a subbalás.. a bakakozou pedig nagyon elvan lassulva.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

chilip

Quote from: Necrid^ on 2006-06-11, 23:33:05
hát sajnos most megált mindenhol a subbalás.. a bakakozou pedig nagyon elvan lassulva.

:bruhuhu:

Lazzaret

Nem tudjátok a raw is megáll ha valaki licenszeli?


www.arkangyalok.uw.hu