Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-01-11, 18:07:37
jja, akkor mit mondasz a doboz feliratra , 6:11 nél?

Wat?  :confused:

MSN-en megmutattam orvos ismerősnek, azt mondta, hogy hallott már a vírusról. :3x3: Basszus, ez nagyon durva... láttam én már undorító baktériumos meg vírusos eseteket a youtube-on, de ez... :zomg:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Nem azt mondják, hogy ez egy baktérium? :)
[reserved]

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2009-01-11, 18:07:37
jja, akkor mit mondasz a doboz feliratra , 6:11 nél?
En azt mondanam, hogy nem tudom elolvasni.
Most beleneztem a kozepebe is, es minden elismeresem, k jol megcsinaltak a setalo emberket. (A "Kerem alljon fol, hogy lassam, hogy boldogul a jarassal." ember.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Lehet hogy a Mit hallgatsz topicba kellene de inkább ide rakom
http://www.megaupload.com/fr/?d=I5CAP2NG
az első 5 perc lolját (ebből hentait is lehetne csinálni  :D) nem tekintve, a második fele nagyon szép lett. :redface:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

http://index.hu/politika/bulvar/szoulutcasep/

Ezek aztán a szép kilátások egy fizikusnak. Lassan már utcaseprőnek se leszünk jók.
Failure is the default option

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Ez most mi a fail akart lenni?
[reserved]

Zsiga

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 22:43:27
Ez most mi a fail akart lenni?
Ugyanezt kérdezném a kolléga wtf topicos képével kapcsolatban. :confused:

Fazék

#1812
Fatal, hajszálpontosan ezt akartam kihangsúlyozni, de mivel nem ugrott be hogyan lehetne frappánsan, halasztottam és reméltem valaki megteszi helyettem :D

szerk: ti meg mit értetlenkedtek? ???
a cetebe "retard" kép csak gyenge a többi képhez képest, de voltak már gyengébbek is abban a topic-ban

Fatal

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 22:43:27
Ez most mi a fail akart lenni?
Csak a dél-koreai állapotokra világítottam rá ^^
Quote from: Zsiga on 2009-01-14, 22:50:19
Quote from: NLZ on 2009-01-14, 22:43:27
Ez most mi a fail akart lenni?
Ugyanezt kérdezném a kolléga wtf topicos képével kapcsolatban. :confused:
Azt csak egy retardált szóvicc miatt postoltam... Igen, tudom, hogy valószínűleg szaknyelven jelent valamit, de előtte 5 perccel nézem a TV-t, jön egy C-vitamin reklám... Mifasz, arra az volt írva, hogy retard-kapszula? Végül is nem csodálom, aki gyümölcs helyett olyat eszik, annak az jár :)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Egyébként a világjelenség ez, hogy túl sok a diplomás és kevés a szakmunkás.
[reserved]



Zsiga


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2009-01-15, 17:58:32
Quote from: Zsiga on 2009-01-15, 16:41:15
Quote from: Fazék on 2009-01-15, 16:31:09
http://mashable.com/2009/01/14/youtube-mutes-videos/
Ha ezt bevezetik széles körben akár be is zárhatják az oldalt.
+1
Már jó ideje (> fél év) működik a dolog.
De eddig se zárt be a youtube. Talán a jogtulajdonosok nem nagyon tudnak lépést tartani az új videók felrakásával, se az egész videót, se csak a hangot leszedetve.

NLZ

Google Videónál is ilyenek az állapotok, de ott egyszerűen letitlják a videót, amiben jogvédett zene van. :)
[reserved]

Ramiz

De miért nem éri meg nekik hagyni az ingyen reklámot? Youtube-ról senki nem szed le videót a gépére, hogy abból aztán pocsék minőségű mp3-at csináljon valahogy... szerintem... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fatal

Quote from: Ramiz on 2009-01-16, 00:03:55
De miért nem éri meg nekik hagyni az ingyen reklámot? Youtube-ról senki nem szed le videót a gépére, hogy abból aztán pocsék minőségű mp3-at csináljon valahogy... szerintem... :D
1) Sokan csak youtube-ról hallgatják
2) Van progi ami egyből mp3-at szed le, egész tűrhetőt :) (Free YouTube to mp3 converter)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

.Attila

Ha jól tudom, a youtube-ra csak 64kbit/s-es audio mehet. Ha az tűrhető...
Aki meg csak onnan hallgatja és még arra sem hajlandó, hogy torrentről vagy akárhonnan minőségibb formában szerezze be, az nem fogja megvásárolni.

Fatal

Nekem sosem volt fülem az ilyesmihez, alig hallom a különbséget.
Ez viszont jogos, én is inkább csak olyanokra használom aminek nem tudom címét/előadóját vagy original content.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

sirtomi

Nekem is botfülem van, de azért a youtube és egy rendes mp3 között hallom a különbséget :)

kikuchiyo

George W. Bush utolsó napja alkalmából:
My Dinners with Dubya
Failure is the default option

Moha

#1827
Hát az vicces lesz, ha mindent lenémítanak. A videók nagy része teljesen értelmét fogja veszíteni. De legalább nem lesz különbség, ha a melóhelyen nézem (ottani gépeken nincs hang) :D
Persze azért jó móka lesz nekik az összes videót átnyálazni... XD
Quote from: Ramiz on 2009-01-16, 00:03:55
De miért nem éri meg nekik hagyni az ingyen reklámot? Youtube-ról senki nem szed le videót a gépére, hogy abból aztán pocsék minőségű mp3-at csináljon valahogy... szerintem... :D
Én eddig csak párszor vettem fel youtube video hangját, azt is csak azért, mert kíváncsi voltam a szám előadójára és címére (ugyanis nem volt kiírva).

De én egyszerűen megoldottam: youtube-on play, audacity-ben record, aztán odaadtam a winampnak és "auto-tag" :D
Ugyebár Gracenote-al megkeresi. Tényleg működik! Azt nem tudom, mit is küld el, de szimplán az audio alapján megtalálja az adatbázisban a számot, még ha nincs tag, akkor is.

Winamp viszont első körben a filenév alapján keres, ezért néha nem találja meg a megfelelőt. :)

Ramiz

http://www.megaupload.com/?d=BUPNMOGV

Quote from: kikuchiyo on 2009-01-20, 02:01:01
George W. Bush utolsó napja alkalmából:
My Dinners with Dubya

Annyira nem rázott meg. Ettől még lehet Bush egy fasz, de egy ember nem fogja a vállán elvinni az országot. Esténként én is pihennék, főleg ha olyan apparátus dolgozna a kezem alá, mint az övé...

Quote from: Moha on 2009-01-20, 02:33:01
Én eddig csak párszor vettem fel youtube video hangját, azt is csak azért, mert kíváncsi voltam a szám előadójára és címére (ugyanis nem volt kiírva).

De én egyszerűen megoldottam: youtube-on play, audacity-ben record, aztán odaadtam a winampnak és "auto-tag" :D
Ugyebár Gracenote-al megkeresi. Tényleg működik! Azt nem tudom, mit is küld el, de szimplán az audio alapján megtalálja az adatbázisban a számot, még ha nincs tag, akkor is.

Ilyet lehet? :zomg:

Moha, meg tudod próbálni megtalálni nekem ennek a videónak a zenéjének az előadóját lécci? Nagyon kíváncsi vagyok, csomót vacakoltam már vele, de nem sikerült... :(
http://www.megaupload.com/?d=BUPNMOGV (18+ videó, sorry :o)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramiz on 2009-01-20, 02:43:11
Moha, meg tudod próbálni megtalálni nekem ennek a videónak a zenéjének az előadóját lécci? Nagyon kíváncsi vagyok, csomót vacakoltam már vele, de nem sikerült... :(
http://www.megaupload.com/?d=BUPNMOGV (18+ videó, sorry :o)
Most már marha késő van és fáradt vagyok, de holnap megnézem. (bakker, megint 2 óra és délig fogok aludni...  :zomg: )