Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Úgy néznek ki, mint azok a 200 forintos műanyag vackok, amiket a 4 Tigrisen lehet venni. :)
Failure is the default option

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Villám, elég jól néz ki. :)
http://www.freesciencelectures.com/video/2-2-megavolt-lightning-lichtenberg-figures/

Btw, nem tudja véletlen valaki, milyen zene megy alatta?


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-10-31, 00:23:18
nemszéplátvány  :ejj:
Ennél az szörnyűbb, amikor a víz tetején úszó olajszennyezésbe ragadnak bele és azért pusztulnak el. :frown:

Quote from: Nakedape on 2009-11-02, 12:36:36
http://index.hu/tudomany/2009/11/02/emelkedon_ciganykerekezik_egy_afrikai_pok/
fő a változatosság  :lol:




[spoiler=Betűsorrend, mindegy, vagy nem mindegy?][/spoiler]Van egy hiba a szövegben :D aki megtalálja, kap egy pirospontot  :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

[spoiler]állítása á-val kezdődik nem a-val[/spoiler]

Nakedape

Quote from: Én on 2009-11-02, 22:00:46
[spoiler]állítása á-val kezdődik nem a-val[/spoiler]
[spoiler]akkor ez már minimum kettő :D nálam a helyesírási finomságokkal ból hiányzik az r ami tetszik, h melyik szóból[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Sok hiba van benne. Lásd mág eyeüdl, rdeeözndenk, btüeket, bzonytéik, hleysesáíi.

LiaLia

 :smile: örülök, hogy ennyi megfejtés érkezett a kérdésre  :smile:
Az alapszabály az volt, hogy a szavak első és utolsó betűjének kell a helyén lennie, a többi tetszőleges lehet. Ez alapján én egy hibát láttam, az "állítása", ami nem á-val kezdődött.

Ezért Én kap egy pirospontot.
Viszont Nakedape volt a leggyorsabb, aki olyan hibát fedezett fel, amit én se láttam. Ezért neki egy lila csiga mindenképpen jár.
Majd ezután Próféta alaposan átnézve a szöveget nemcsak mennyiségi, hanem minőségi hibákat is felsorolt. Pl. az ékezetek se voltak jók. Ezért övé egy zöld kocka. Azért kicsit lol, hogy Próféta is félreírta a még-et :D

Sajnos most nem tudom prezentálni a nyereményeket, mert heti házifeladatként kb. 600 cikkkivonatot kell korrigálnom, és már kicsit jojóznak a szemeim a betűktől, de jövő hétre megcsinálom, ha kéri valaki  :D
Majd azért átjavítom a szöveget is, úgy kaptam erdetileg, de tényleg jobb, ha nincsenek benne így ezek a hibák. :hai:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: LiaLia on 2009-11-03, 21:53:37
pirospontot.
lila csiga
zöld kocka.


Sajnos most nem tudom prezentálni a nyereményeket
Ugyan, ne fáradj.... :haha:

Tessék fiúk:




Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LiaLia

Quote from: Moha on 2009-11-03, 22:59:53
Quote from: LiaLia on 2009-11-03, 21:53:37
pirospontot.
lila csiga
zöld kocka.


Sajnos most nem tudom prezentálni a nyereményeket
Ugyan, ne fáradj.... :haha:

Tessék fiúk:

:D nem rossz, én rajzoltam volna nekik, csak ezen a héten erre technikailag képtelen vagyok  :frown: :smile:




Az év természetfotóiból ez is érdekes :smile:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2009-11-11, 22:52:34
http://www.youtube.com/watch?v=Es52WQKLumI
:lul: :lul: tünemény, ilyen "álcázást" még nem láttam. A laposulás, amikor még a szemeit is összeszűkíti... Igencsak intelligens!! :smile:


Moha


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék


bimanc

Quote from: Fazék on 2009-11-13, 21:24:53
szerk&repost: vízcsepp lassítva
Szép.
Erről eszembejutott az iFluid c. játék, szerintem felrakom megint a közeljövőben.


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Lythis on 2009-11-14, 00:02:36
Ha valakinek vannak még ilyesmik, akkor jöhet ^^
A vonatosoknál tényleg egy hajszálon múlt... Mondjuk volt olyan hülye, amelyik direkt a vonat elé mászott.

Az meg, mikor a parkoló kocsi tetejére ráesik valami, nekem elég fake-nek tűnik.