Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Próféta

Én nem nagyon vagyok oda az ilyen "kritikusok kiválogatják a legjobb XY-okat" típusú listákért, de azért talán érdemes megnézni a brit Channel 4 által összeállított 50 Films to See Before You Die gyűjteményt.
P betű környékén tessék jól odafigyelni :)

Próféta

#31
Sorry a duplapostért, dehát eltelt 3 nap...

És 3 nap elteltével lejár bármely post Modify gombjának a szavatossága is! :lol: ;)  :szemuveges:
(No offense, just kiddin'! ;) )
-Yak


http://www.jonhs.net/freemovies/
Szerzői jogukat vesztett, public domainbe került (értsd: ingyen és legálisan letölthető, megnézhető, felhasználható), vagy eleve ingyenes (mondjuk Creative Commons) filmek gyűjteménye. Mindjárt meg is nézhetőek.


Fazék

méretarányok :)
objektíve le lehet mérni jelentéktelenségünket :)

kikuchiyo

Failure is the default option

Bandita ^^

"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Fazék

#36
pár reklám a vezetéssel kapcsolatban. elég durvák, de sztem a Homo Debilis-szel így kell beszélni.
No Seatbelt - No excuse
Slow Down Boy...
don't drive after drinking
szerk:
I want to walk you home 1
I want to walk you home 2

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-08-08, 01:01:11
pár reklám a vezetéssel kapcsolatban. elég durvák, de sztem a Homo Debilis-szel így kell beszélni.
No Seatbelt - No excuse
Slow Down Boy...
don't drive after drinking
szerk:
I want to walk you home 1
I want to walk you home 2
Ezek tényleg kemények. Főleg az 1. és a 3.

Nem tudom melyik magyar csatorna adna le ilyet, de lenne hatása szerintem.

via_mala

Quote from: Fazék on 2006-08-08, 01:01:11
pár reklám a vezetéssel kapcsolatban. elég durvák, de sztem a Homo Debilis-szel így kell beszélni.
No Seatbelt - No excuse
Mind nagyon durva, de talán ez a legdurvább, mert ennek a végén az derült ki, hogy egyedül az a srác maradt életben, aki nem kötötte be a biztonsági övét, de közben a vergődő testével kinyírta azt a másik 3 normálisat, aki viszont bekötötte magát. :ejj:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

motifator

Tévedés.
Quote
narrator:This is Michael. Today, he is going to hit his girlfriend so hard, she ends up with permanent brain damage.
[...]
officer:Three dead in this wehicle, girl is critical. They say the guy without the seatbelt did the damage.
Szal a csaj éli túl egyedül, csak maradandó agykárosodást szenved.
Amúgy ja, mindegyik nagyon durva, én még a totalcar-ról szedtem a videókat. A legkeményebb a zene alatta. És a Slow Down Boy-nak a vége nagyon tetszik, amikor a zene dobjára pattog a kosárlabda.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Failure is the default option

Xaga

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-09, 21:31:14
Hogyan lehet kinyitni a használatban lévő zárak 90%-át egy mozdulattal, egy percnyi gyakorlás után  :wtf:

Érdekelne egy szakértő véleménye is, hogy ez nem kamu-e.

Szerintem müködik, legalábbis e pdf elolvasása után az a benyomásom wan hogy a megfelelő eszközzel s egy kis gyakorlattal simán ki tudnám rámolni bármelyik házat  :eek:

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-09, 21:31:14
Hogyan lehet kinyitni a használatban lévő zárak 90%-át egy mozdulattal, egy percnyi gyakorlás után  :wtf:

Érdekelne egy szakértő véleménye is, hogy ez nem kamu-e.
hát erre én is kíváncsi lennék, mert kicsit durva ha igaz...
de ha jól láttam, akkor speciálisabb mágneses kulcs zárak nem szerepelnek a feltörhetők között... bár fene tudja

Rounin

Ha igaz, akkor halovány remény látszódik feltűnni: mégis lesz pénzem :angyali:
Sajna a legkönnyebb megbizonyosodáshoz nincs pénzem - venni pár zárat, kulcsot és a szükséges eszközt a kulcs átalakításához...

via_mala

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-09, 21:31:14
Hogyan lehet kinyitni a használatban lévő zárak 90%-át egy mozdulattal, egy percnyi gyakorlás után  :wtf:

Érdekelne egy szakértő véleménye is, hogy ez nem kamu-e.
Ez simán hihető. Valami regényben a főhősnek az volt a munkája egy lakatgyárban, hogy ellenőrizze egy kis kalapáccsal egy bizonyos ponton megütve kinyílik-e a lakat, mert ha nem, akkor az ment a selejtbe.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács


Kazenokizu

Szerintem már sokan láttátok, de én még csak most, úgyhogy gondoltam bepostololm. Ha már volt, akkor bocsi. :smile:
Pólóhajtogatás japán módra.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Yakumo

Quote from: Fazék on 2006-08-08, 01:01:11
pár reklám a vezetéssel kapcsolatban. elég durvák, de sztem a Homo Debilis-szel így kell beszélni.
No Seatbelt - No excuse
Slow Down Boy...
don't drive after drinking
szerk:
I want to walk you home 1
I want to walk you home 2
Sok bunkónak meg kéne ezt néznie, hátha akkor nem száguldozna az utakon felelőtlenül.
Meg úgy általában jobban figyelnének talán az emberek a közlekedésben.

kikuchiyo

Gondolom mindenki ismeri az Élet-játékot (Game of Life), aki már találkozott számítógéppel - tudjátok: négyzetrács, benne élő és halott cellák, ha egy halott cellának három élő szomszédja van, élővé változik, ha egy élő cellának 2 vagy 3 élő szomszédja van, életben marad, ha 1 vagy 4, akkor elpusztul.
Lehet egyszerű mintákat definiálni és nézni, hogyan fejlődnek.

De nézzétek meg ezeket! A művészettel határos némelyik. Tiszta LoGH, ahogy azok az űrhajó-szerű alakzatok vonulnak. :)
Failure is the default option

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Quote from: via_mala on 2006-08-15, 15:21:31
Aprócska elektromos ív
Akárhányszor látom, befosok tőle... :D
A legjobb az egészben, amikor a végén a faszi megjegyzi: "Húhh!". :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Raggie

Egy jópofa oldal: www.urbanlegends.hu . Mindenki hallott már egy-két városi legendát... nna itt utánajárnak mindnek! Igényes és szép oldal!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Pirula on 2006-08-15, 21:45:45
Samurai Champloo breakfight
ez nagyon jó  :cool: találtatok módszert a lementésére? (úgy hogy működjön is)

SaiyaGin

Az index mai címlapja. A két aláhúzott cikknek nincs semmi köze egymáshoz, de azért jobban megválaszthatták volna a címeket.  :ejj:

http://img244.imageshack.us/img244/3289/indexyh5.jpg

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-08-21, 09:55:20
Az index mai címlapja. A két aláhúzott cikknek nincs semmi köze egymáshoz, de azért jobban megválaszthatták volna a címeket.  :ejj:

http://img244.imageshack.us/img244/3289/indexyh5.jpg
uramatyám... hogy egyeseknek mikkel nincsen idejük foglalkozni...

majd persze azonnal, ha meghalt valaki még tegyék is ki a fekete szalagot a jobb felső sarokba, szerkesszék át az összes többi hírt...

tragédia ami történt tegnap este. de ezt kiemelni a tegnapiakból ismét bocsánat, de röhejes...
(és nagyon finoman fogalmaztam)


Rounin

http://www.beam.tv/beamreels/play_clip.php?reel_file=NWqnKpTqTR&action=open

No, ez egy igen érdekes cucc. 150megás CG, enyhén durván tolják a készítők (Mill).

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

kikuchiyo

Failure is the default option