Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Próféta

Jópofi kártyatrükk
És a YouTube jóvoltából (sajnos?) adott a lehetőség, hogy kikockázzad, és rájöjj, hol ver át...
(Hezbollah! :D)

Xaga

Quote from: Próféta on 2006-08-28, 12:01:21
Jópofi kártyatrükk
És a YouTube jóvoltából (sajnos?) adott a lehetőség, hogy kikockázzad, és rájöjj, hol ver át...
(Hezbollah! :D)

Nem rosz de nekem nem sikerült rájönni hogy csinálta hiába néztem meg párszor (/me rosz megfigyelő :()

Próféta

Quote from: Xaga on 2006-08-28, 13:31:53
Nem rosz de nekem nem sikerült rájönni hogy csinálta hiába néztem meg párszor (/me rosz megfigyelő :()
Részben tipp, részben tuti:
[spoiler=1.rész]A pakli preparált, a legalján van a kék lap. Direkt úgy keni szét, hogy az alja egybe maradjon, így nem veszed észre. Kihúzza találomra 8-ast. Ezek után elkezdi "kevergetni" a paklit, nagyon trükkösen, de ha jól megnézed, a legalja mindig a legalja marad. Majd a tetejére teszi a nyolcast (talán úgy, hogy egy milliméterre kiálljon, de nem biztos), és rá a pakli alját.
Jelenleg tehát valahol ott van a pakli közepén a kék, és közvetlenül alatta a 8-as.
Hezbollah!
Ezúttal jól szétteríti a paklit, és kiugrik a kék. Úgy szedi fel a paklit, hogy a kék legyen a tetején. Ekkor a káró 8 a második. Na most jön az, ami boszorkányos: egyszerre fordít meg két kártyalapot (tudom, ez a gyenge pontja a levezetésnek; vagy brutál ügyes, vagy egy észrevehetetlen milliméterrel kilógott az alatta lévő nyolcas kártya), és mi látjuk a nyolcast. Ezután visszateszi őket a paklira, és csak ezután (!) dobja hanyagul arrébb a kéket (különben a két kártya kétfelé repülne).
[/spoiler]
Ha ez megvan, már könnyű lesz kitalálni a második felét.
[spoiler=2.rész, csak ha ezután sem megy]A kék lap eredendően ötös volt. Az eredetileg a pakliban lévő utolsó előtti lap (tehát ami eredetileg a kék fölött volt eggyel) volt a piros hátú ötös. A "keverés" ugyanaz, mint az előbb. q.e.d.[/spoiler]
De szerintem ez így totál illúzióromboló :(. spoilert hangsúlyozottan csak saját felelősségre tessék olvasni!

Bishop

a legdurvább az az Impossible Twist by Zenneth Kok

Xaga

Quote from: Próféta on 2006-08-28, 14:02:05
Részben tipp, részben tuti:
[spoiler=1.rész]A pakli preparált, a legalján van a kék lap. Direkt úgy keni szét, hogy az alja egybe maradjon, így nem veszed észre. Kihúzza találomra 8-ast. Ezek után elkezdi "kevergetni" a paklit, nagyon trükkösen, de ha jól megnézed, a legalja mindig a legalja marad. Majd a tetejére teszi a nyolcast (talán úgy, hogy egy milliméterre kiálljon, de nem biztos), és rá a pakli alját.
Jelenleg tehát valahol ott van a pakli közepén a kék, és közvetlenül alatta a 8-as.
Hezbollah!
Ezúttal jól szétteríti a paklit, és kiugrik a kék. Úgy szedi fel a paklit, hogy a kék legyen a tetején. Ekkor a káró 8 a második. Na most jön az, ami boszorkányos: egyszerre fordít meg két kártyalapot (tudom, ez a gyenge pontja a levezetésnek; vagy brutál ügyes, vagy egy észrevehetetlen milliméterrel kilógott az alatta lévő nyolcas kártya), és mi látjuk a nyolcast. Ezután visszateszi őket a paklira, és csak ezután (!) dobja hanyagul arrébb a kéket (különben a két kártya kétfelé repülne).
[/spoiler]
Ha ez megvan, már könnyű lesz kitalálni a második felét.
[spoiler=2.rész, csak ha ezután sem megy]A kék lap eredendően ötös volt. Az eredetileg a pakliban lévő utolsó előtti lap (tehát ami eredetileg a kék fölött volt eggyel) volt a piros hátú ötös. A "keverés" ugyanaz, mint az előbb. q.e.d.[/spoiler]
De szerintem ez így totál illúzióromboló :(. spoilert hangsúlyozottan csak saját felelősségre tessék olvasni!

köszi, igazából a második része volt a trüknek az amit sehogy se tudtam elképzelni hogy azt hogy csinálja.

Darkstar

Vonatos kép, nekem tetszik. Ez meg már nem is vonat. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: Darkstar on 2006-08-29, 01:43:46
Vonatos kép, nekem tetszik. Ez meg már nem is vonat. :)
Nálunk az ilyen elakadna a vágányokra hajigált huszonötezer tonna cigicsikkben meg kólásdobozban.

Rounin


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fazék

#70
Quote from: White SeeD on 2006-09-01, 15:37:02
Nálunk miért nem így néz ki egy egyetemi előadó :confused: :ejj:

http://nihonto.extra.hu/gallery/slides/pic5473.html
hát látod ez tényleg nem lol, de még csak nem is érdekes :)
ezzel az értelmetlen kérdéssel sztem menj az offtopic-ba, talán ott hamar eltűnik.

szerk: és kivételesen tényleg nem bal lábbal keltem föl, hanem ez a kérdés tényleg butaság :)

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2006-09-01, 15:37:02
Nálunk miért nem így néz ki egy egyetemi előadó :confused: :ejj:

http://nihonto.extra.hu/gallery/slides/pic5473.html
Talán mert nem előadó, hanem díszteremféleség. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Ezt nézzétek meg!

http://www.youtube.com/watch?v=Zhi4vpEyEf8&mode=related&search=
A kissrácok majdhogynem kissebbek, mint a hangszereik, mégis milyen jól lejátszák! :D

Quote from: White SeeD on 2006-09-01, 15:37:02
szerk: Akkor csak szerintem érdekes, hogy míg mi funérlemezeken ülünk (amik nenm csak kényelmetlenek de alig van hely, miközben nyikorognak ezerrel)
Furnérlemezek?
Milyen burzsuj helyre jársz te? :D
Nálunk gyakran hely sincs a nagyobb előadásokon, és akkor a földre is lehet ülni, vagy valahonnan székeket szerezni, és akkor ott zsúfolódni a paodk mellett.

Nakedape

asszem ez a videó lehet h lenyomja az új transformer filmet :lazza: :D

http://freevlog.hu/main/index.php?play=404
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Fazék on 2006-09-01, 15:40:03
hát látod ez tényleg nem lol, de még csak nem is érdekes :)
ezzel az értelmetlen kérdéssel sztem menj az offtopic-ba, talán ott hamar eltűnik.

szerk: és kivételesen tényleg nem bal lábbal keltem föl, hanem ez a kérdés tényleg butaság :)
Ez a post viszont szintén nem ide tartozik, mert nagyon lol... :lol: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Nakedape on 2006-09-02, 00:00:03
asszem ez a videó lehet h lenyomja az új transformer filmet :lazza: :D

http://freevlog.hu/main/index.php?play=404


O_O hát nálam jelenleg előkelőbb helyen van ez, mint amit a filmről mutattak :angyali: :jee:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2006-09-03, 02:24:18
Ez erdekesnek igerkezik
Kik dontenek egy film korhatarbesorolasarol?
sztem ez beleillik a LoL és a Filmek topic-ba is :D
kíváncsian várom ezt a filmet :)

kikuchiyo

Failure is the default option



Nakedape

Quote from: Ready2 on 2006-09-06, 17:01:43
tud vmit eza urge
es megegy ugyancsak tole

üüügyes... :lazza:
én mondjuk anno bepostoltam valahova  asszem, de  ami a témában  nálam a 100% respect az ő:

http://www.youtube.com/watch?v=D7vi2cOY8SI
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Mattanja

Quote from: White SeeD on 2006-09-07, 14:44:41
Gondolkoztam hogy a lolba vagy ide tegyem.
aztán hátha vannak errefelé is vallásfanatikusok akik leanyáznának ha a lolba tenném :ejnye:

http://index.hu/tech/net/szenya1123/
Ez inkább nevetséges mint vicces, de a lol-ba is mehetett volna nyugodtan.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

via_mala

Azt nagyjából mindenki tudja, hogy Bruce Lee agyi ödéma következtében halt meg.

A normális 1400 grammról 1575 grammra duzzadt az agya!

Ez a kép a hullaházban készült róla, látszik, hogy mennyire felpüffedt az arca is.

Bruce Lee a FindDeath.com-on
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Mattanja

Quote from: via_mala on 2006-09-08, 11:05:07
Azt nagyjából mindenki tudja, hogy Bruce Lee agyi ödéma következtében halt meg.
Ezt a verziót még nem hallottam.

QuoteConspiracy theories abound when an icon dies at such a young age. Bruce Lee's exceptional level of training and fitness led some to insist that foul play must have been a factor in his death. While these theories sell books and add an air of mystique to Bruce Lee's legend, the facts (and rational thought) simply don't support such notions. Regardless, here are two alternative scenarios suggested in the death of Bruce Lee:


Bruce Lee was killed by a "death touch": Quite simply, this scenario suggests that Bruce Lee was felled by a single fatal martial arts blow. It was punishment for Bruce teaching Eastern martial arts secrets to Westerners. The "death touch" refers to Dim Mak, an ancient Chinese martial art that stresses the ability to strike certain pressure points and thus cause incapacitation or death.

Bruce Lee was killed by Triads: This theory has its variations but one in particular claims that Bruce Lee was poisoned for refusing to go along with the business ventures of Triad members. Proponents claim that the Triads have always been major players in the Hong Kong movie market and anyone refusing to go along with their financial schemes was simply eliminated.
Vagyis mégsem az a halálának az oka?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

via_mala

Quote from: Shiroi on 2006-09-08, 11:13:08
Quote from: via_mala on 2006-09-08, 11:05:07
Azt nagyjából mindenki tudja, hogy Bruce Lee agyi ödéma következtében halt meg.
Ezt a verziót még nem hallottam.

QuoteConspiracy theories abound when an icon dies at such a young age. Bruce Lee's exceptional level of training and fitness led some to insist that foul play must have been a factor in his death. While these theories sell books and add an air of mystique to Bruce Lee's legend, the facts (and rational thought) simply don't support such notions. ....
Vagyis mégsem az a halálának az oka?
Ezek a találgatások már az évekkel ezelőtti Ki ölte meg Bruce Lee-t? c. könyvben is megjelentek, de semmi bizonyítékot nem találtak rájuk. Pláne a misztikus, "halálos érintésre".

Részemről az agyi ödéma az egyetlen elfogadható magyarázat.
Ennek már korábban is voltak előjelei, gyógyszert is kapott rá:
QuoteIn early 1973, filming began for Bruce Lee's next film,  Enter the Dragon.  When shooting was complete, the dubbing process began (due to the high volume of street noise in Hong Kong, outdoor dialogue in the movie had to be dubbed subsequent to the on-screen action). On May 10, 1973, Bruce was engaged in one such dubbing session at Golden Harvest. The air-conditioning had been turned off so as to cut down on noise contamination. This caused the temperature to soar in the tiny dubbing room. Bruce, feeling faint, needed a break and stepped out to the lavatory to throw some water on his face. Once in the lavatory, Bruce passed out. After twenty minutes, a studio assistant found Bruce and helped him to his feet. While being helped back to the dubbing room, Bruce collapsed again and was rushed to a nearby hospital. Doctors found him unresponsive and running a fever of 105°. It was discovered that Bruce had a swelling of fluid that was causing pressure on the brain. He was given Manitol and he eventually regained consciousness.

Upon recovery, Bruce and his wife flew back to Los Angeles. Bruce was given a battery of tests at the University of California Medical Center and emerged with a clean bill of health. Doctors agreed that Bruce had suffered cerebral edema and they gave him a prescription for Dilantin, a drug given to epileptics.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Kvikveg

Quote from: via_mala on 2006-09-08, 11:05:07
Azt nagyjából mindenki tudja, hogy Bruce Lee agyi ödéma következtében halt meg.

A normális 1400 grammról 1575 grammra duzzadt az agya!

Ez a kép a hullaházban készült róla, látszik, hogy mennyire felpüffedt az arca is.

Bruce Lee a FindDeath.com-on

Hat. Az elsot megneztem. Azert remelem rolam nem fognak kepek kikerulni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Imho közel sem vagy annyira híres, hogy évekig brainstormoljanak a halálod felett :rolleyes:
De még annyira ronda sem (vagy egyéb figyelemfelkeltő dolog) :hehe:

Lythis

Budapesten készült generátorok a(z) Iolotan-i (ha jól tudom Türkmenisztán) Murghab folyóra telepített vízierőműben..
"Digital color rendering, with hand editing, made by WalterStudio, 2000-2001." a kép egyébként 1905 és 1915 között készült, és a Prokudin-Gorskii gyűjtemény részét képezi. Gondoltam esetleg valakit érdekel, habár lehet h a fotopicban jobb helye lett volna...

Ready2

nemrossz performance es kulonosen a zeneje tetszik