Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Kraivan

Quote from: Nakedape on 2011-12-19, 21:28:29
Quote from: Fazék on 2011-12-19, 20:35:20
Quote from: Nakedape on 2011-12-19, 20:12:28
http://www.youtube.com/watch?v=pSWN6Qj98Iw&feature=youtu.be
tippre az első embert, aki nem tudott könnyeket produkálni, agyonlőtték, onnan meg már ment a többinek.

illetve az is lehet, hogy már most visszasírják Il bácsit, mert tudják, hogy a fia még inkább elmeháborodottabb...
sírni, szabad, sőt kötelező, de csak szép rendezett sorokban. biza
"A következő év nehezebb, és gyötrelmesebb lesz, de legalább a tavalyi jobb volt mint a mostani."

Kraivan

Bobby McFerrin & Israel Philharmonic Orchestra
http://www.youtube.com/watch?v=NjR_brUhYNs

Érdemes megnézni.


Cloud


NLZ

Ezt hívják biztonsági záras pendrivenak? :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-12-26, 16:43:25
Ezt hívják biztonsági záras pendrivenak? :D

Na hja. De amúgy ha nagyon akarná valaki, biztos szét lehetne szedni. Flex csodákra képes. :D

Nakedape

Quote from: Cloud on 2011-12-26, 19:22:54
Quote from: NLZ on 2011-12-26, 16:43:25
Ezt hívják biztonsági záras pendrivenak? :D

Na hja. De amúgy ha nagyon akarná valaki, biztos szét lehetne szedni. Flex csodákra képes. :D

flex ehhez. http://hg.hu/upload/images/photos/000/075/891/usb1.jpg
bár mivel nem túl fedett a vége valami hosszabítóval lehet, hogy sikeres hekkelni.

a steampunk gyünyörű, hülyegyerektől is véd, de sztem egy fogó is elég, vagy féltégla, vagy egy jó erős marok :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Úgy kellene ezt megoldani hogy valami spéci folyadékot(pl: sav, vagy bármi amit tönkreteszi a pendrive-ot :D ) tenni a pendrive meg a burkolat közé, aztán ha valaki rongálni akarja akkor megsemmisülne a flashdrive, meg rajta az adat is. :D

Nakedape

víznyomásos jet-pack már volt, de így hmm lazza
http://indavideo.hu/video/Ujra_felbukkant_a_delfinember

ez meg http://indavideo.hu/video/Ritka_mint_a_snowboardozo_hollo
dolmányos varjó ugyan , nem holló de szintén laza
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Cheesy


motifator

Quote from: Cheesy on 2012-01-13, 22:04:38
[spoiler][/spoiler]
Tegnap én is láttam redditen. Itt egy hosszabb videó egy nagyobb ilyen gépről.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud


Cheesy

Quote from: motifator on 2012-01-14, 00:27:52
Tegnap én is láttam redditen. Itt egy hosszabb videó egy nagyobb ilyen gépről.
Mondjuk azt épp nem mutatják (lehet a feltaláló kérése volt), hogy hogyan nyílik szét a gép mielőtt körbefogja a fát és hogyan rögzítik össze.

Kvikveg

Quote from: Cheesy on 2012-01-14, 11:20:31
Quote from: motifator on 2012-01-14, 00:27:52
Tegnap én is láttam redditen. Itt egy hosszabb videó egy nagyobb ilyen gépről.
Mondjuk azt épp nem mutatják (lehet a feltaláló kérése volt), hogy hogyan nyílik szét a gép mielőtt körbefogja a fát és hogyan rögzítik össze.
Kiraly jelenet volt ahogy a fakorona menetelt a tobbi mogott.  :lul:
Nem csodalom, hogy megall az elet, amikor a nepek egyszercsak ilyet latnak. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

azért remélem kibírja a gyökérzetvesztést is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Nakedape on 2012-01-14, 23:40:31
azért remélem kibírja a gyökérzetvesztést is

Na épp ezen gondolkoztam, csak nem akartam írni nehogy hülyeséget kérdezzek. Egy ekkora fának hatalmas gyökérzete van nem? Mert ha igen akkor nem ártanak neki azzal hogy csak ekkora részt vágnak ki belőle?

NLZ

Biztos megviseli, de csak nem teljesen fatális, különben nem csinálnák. Ahhoz valsz kicsit drága a tervezés/gyártás/üzemeltetés, ha semmi haszna nem lenne.
[reserved]

Kvikveg

Gondolom eleg jo aranyban elik tul ahhoz, hogy megerje.
Tobb mas mellett brutal lehet elvagni a gyokereket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Túlélheti.
De ahogy a videóban is elhangzik, a másik alternatíva a láncfűrész. Ahhoz képest biztos jó a túlélési arány. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Quote from: Darkstar on 2012-01-15, 12:20:16
Túlélheti.
De ahogy a videóban is elhangzik, a másik alternatíva a láncfűrész. Ahhoz képest biztos jó a túlélési arány. :D
ezek a fránya érvek  :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Cloud

Jaj ezt már láttam valahol, tetszik... :szemuveges:

Puru²

#3473
This is sick!!!!:dontwanttolivethisplanetanymore.gif:

Xzone

Quote from: Puru² on 2012-01-17, 12:04:12
This is sick!!!!:dontwanttolivethisplanetanymore.gif:

Lol?

A cikk hangvétele kifejezetten nevetséges ezzel a sértődött zöld hozzáállással. A 'big game' vadászat mindig is erről szólt: lelőni valami nagyot, lefényképezni, és kirakni a fejét a falra. A cikk végén még azt is leírják, hogy ezek a vadászatok szabályozottak, és a vadállomány még növekszik is.

Ha valakinek ez jó szórakozás, hajlandó érte egy csomó pénzt fizetni (Afrikában gondolom meg is becsülnek minden bevételforrást), és nem sodor a kihalás szélére fajokat, akkor nem látok problémát.

Nakedape

a cikket nem olvastam de imho nem kell élest szent, meg transzendális vagy vega álláspontot vagy sötétzöldet képviselni, hogy különbséget tehessünk azért az okkal (élelmiszernek, magunk védése miatt, vagy már nem jól működő ökoszisztéma okán kezelés miatt (itthoni ragadozó nélküli vadállomány) és az ok nélkül megölt érző lények közt. al just for fun.. szóval perzse lehet azt is ésszel de az eszmeisége azért sztem nem csak szélsőséges szemszögből nem szép. Persze szerencsés esetben ősszekötik mással (pl itthoni fun szravas vadászat, de pl a madarakra tippre akadna ragadozó is, már ha olyat lőnek amit nem eszenk meg). Zsiráfra spec jut azért még ragadozó is.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Meg én személy szerint akkor lennék büszke a vadászatra, ha közelharcban győzném le az állatot, nem pedig 50m-ről lőném le a békésen legelésző zsiráfot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Fazék