Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Fazék on 2007-09-13, 12:02:19
Tartalomérzékeny képátméretezés
Érdekes ötlet. A tájképek összenyomásánál furcsa volt, de a végén a csaj/fickó kiretusálásánál nagyon jól nézett ki.

Kuroi Tenshi

Photo-forgery on-the-go!
Már előre látom, milyen fotoretusálásokat fognak az utazási irodák végezni :D

Zsiga


Selmo

Azta... rézfánfütyülő rézangyalát nekijje. :eek:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-09-13, 21:35:24
http://velvet.hu/onleany/sofor070913/

jééé ezt itt művelték a budafoki Tesco parkolójában :)

jó lenne tudni mikor lesz itt legközelebb felvétel, mert akkor biztonságos helyre kiülök popcorn-nal :D



Én


ultimecia

#998
Aham, itt jegyezném meg hogy ez ugyanolyan átbaszósó mint az a kvíztaxi.
Igen, a nők nem vezetnek olyan jól mint a férfiak, de, jogosítványt NEM ADNAK VIZSGA NÉLKÜL. És ha ott ezt előadja bárki azt meghúzzák.
Ez is kamuműsor lesz mit a többi viasatprodukció...

edit: na jó, a plázaszőkére nincs mentség...

Fazék

Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 22:54:29Igen, a nők nem vezetnek olyan jól mint a férfiak, de, jogosítványt NEM ADNAK VIZSGA NÉLKÜL. És ha ott ezt előadja bárki azt meghúzzák.
te tulajdonképpen hol is élsz, szóval milyen országban? ???
mert ha itt nálunk, akkor ki kéne állítani téged vitrinbe, hogy "a legnaívabb ember a világon", már bocsi :D
volt barátnőm húga azt hiszem +30k-ért kapta a jogsiját. KRESZ-en pl leült, megkapta a vizsgapapírját és benne volt a megoldás is egy lapon. forgalmi hasonlóan történt, azt hiszem nem sokat vezetett le a kötelező óraszámból. szóval igenis hidd el nyugodtan, hogy ilyen emberek járják az utakat tömegével :)

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 22:54:29
Aham, itt jegyezném meg hogy ez ugyanolyan átbaszósó mint az a kvíztaxi.
Igen, a nők nem vezetnek olyan jól mint a férfiak, de, jogosítványt NEM ADNAK VIZSGA NÉLKÜL. És ha ott ezt előadja bárki azt meghúzzák.
Ez is kamuműsor lesz mit a többi viasatprodukció...

edit: na jó, a plázaszőkére nincs mentség...
Fazék bizony jól mondja, sajnos simán kapsz tulajdonképpen vizsga nélkül is jogsit, tudnék mesélni érdekes dolgokat... Ja és épp egy ilyesmi kategóriás plázaszőkével kezdtem együtt a tanfolyamot, és bár ennyire azért nem volt gáz, de nyilvánvalóan nagyságrendekkel jobban vezettem nála. Érdekes módon a rutint még egyszerre csináltuk, a forgalmija viszont feleannyi idő alatt meglett mint nekem, pedig én se halogattam sokáig...

ultimecia

#1001
Hát, akkor inkább Te élsz ilyen korrupt vidéken :D
Nálam olyan is volt, hogy egy srác 12-edszerre ment kreszből vizsgázni, és volt aki 8adszorra csinálta a forgalmit.
Errefelé kőkeményen az megy át, aki megérdemli. Ahol látszik hogy még kevés a tudása azt nem fogják átengedni.
Elég szomorú hogy már ezeket a biztosokat is meg lehet kenni. Igaz mikor én letettem a vizsgát még nem volt divat az ilyen dolog.

Edit: so, ha idáig fajúlt a világ hogy már jogsit is pénzért osztogatnak :ejj:

Nekem elsőre meglett minden vizsgám :smile:

Fazék

Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 23:29:20
Hát, akkor inkább Te élsz ilyen korrupt vidéken :D
Nálam olyan is volt, hogy egy srác 12-edszerre ment kreszből vizsgázni, és volt aki 8adszorra csinálta a forgalmit.
talán mert nincsenek kapcsolataik/pénzük :rolleyes:
Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 23:29:20Elég szomorú hogy már ezeket a biztosokat is meg lehet kenni.
te tényleg egy másik országban élsz :) ahol a hatalom, ott lehet vesztegetni. mindent meg lehet venni, csak a megfelelő zsebet kell megtalálni hozzá. és el kell hogy keserítselek, nem én vagyok túlzottan pesszimista, velkám tu dö ríl vörld :)

Zsiga

Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 23:29:20

Persze, aki nem jattol azt szopatják, hadd ne mondjam hányszor vágtak meg KRESZből mire végre leültem és megtanultam... :redface: :D (Mondjuk azóta is ugyanúgy tudom, most voltam asszem 3 hónapja motoros vizsgán és készülés nélkül (egyszer átolvastam a motorspecifikus kérdéseket) 7 hibapont.)

kikuchiyo

Ja akkor ezért kellett annyiszor vizsgáznom gépjárműkezelésből és a forgalmin...  :3x3:
Failure is the default option

ultimecia

Hmm, az ilyen korrupt tetüknek kívánom, hogy az csapja el őket, akinek pénzért adta a vizsgát :D
Nekem arra is alig volt pénzem hogy kifizessem a vezetést meg az 1-1 vizsgát így inkább megtanúltam mindent. Meg ugye az ember saját érdeke is a dolog.
Mondjuk az én vizsgabiztosomon látszott, hogy ha meg akartad vezstegetni, ebben az országban jogosítványt nem kaptál volna egy jóideig:D
Nálam azért adott hibapontot, mert nem tettem ki az indexet x-m-el a kereszteződés előtt, hanem pár méterrel később, de még a besorolás előtt :smile:

Manitu

Azért kell is. Hidd el, ha ott lett volna a tízezres a tenyeredben, mikor kezetrázol vele, nem kaptál volna hibapontot. Mindenkit meg lehet venni.


Lythis

Amíg ebben a műsorban nem szerepel Zombori Ottó, addig nem vagyok hajlandó komolyan venni...

Egyébként sajnos nagyon sokmindent meg lehet már venni manapság... nyelvvizsgát, érettségit, jogsit, etc. Egy nyelvvizsga meg egy érettségi még annyira nem nagy cucc, mert bár erkölcsileg totálisan helytelen, de az illetőről azért kiderül, hogy hülye, ellenben egy vásárolt jogsival rohangáló elmeroggyant már komolyan veszélyes lehet, és mire kiderül, hogy nem ért hozzá, lehet, hogy addigra már pár ember a saját kis felhőcskéjén hárfázik pelusban neki köszönhetően...

sirtomi

KRESZ-en tanulás nélkül átmentem 1 hibaponttal, de forgalomban szét szivattak, csak negyedikre mentem át, oktató szerint már elsőre is átmehettem volna. Volt hogy visszaértünk a kiinduló helyre, leparkoltam és rossz kormány kezelés miatt buktatott meg ugyanaz a vizsgabiztos, akinek az előző vizsgán semmi gondja nem volt a kormány kezelésemmel :)
Bezzeg a jó csaj akivel együtt kezdtem átment elsőre. Mondjuk országútra mentek, lehet hogy ott félre álltak egy kicsit :D

Kvikveg

Gimis osztalytarsam vett nemet nyelvvizsgat, de megszivta, mert valami kis hazi gimivizsgat kellett volna tennie, hogy lassak tenyleg mennyire tud nemetul, es engedjek, hogy angolra ne jarjon tovabb. Ami meg nem sikerult.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option


Próféta


kikuchiyo

Failure is the default option

minuszmiki

A legjobb legelső, amit signek is beraktál, de van még néhány igazán frappáns köztük. :)

Próféta

#1015
Quote from: minuszmiki on 2007-09-26, 19:30:31
A legjobb legelső, amit signek is beraktál, de van még néhány igazán frappáns köztük. :)
Szerintem az egyetlen igazán jó a leges-legelső, a Hemingway-féle.
"For sale: baby shoes, never worn."

minuszmiki

Ugyanmá, kijaza Hemingway?

Ramiz

Az Arthur C. Clarke-os pont elég sablonos. Bírtam például Frank Millerét. :D Gibsoné meglepett.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

#1018
Gibsontól pont nem mai politikát vártam :eek: Nekem Steve Meretzky-é tetszett a legjobban :jee:
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Ramiz, you grammarnazi

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-09-26, 22:38:32
Gibsontól pont nem mai politikát vártam :eek: Nekem Steve Meretzky-é tettszett a legjobban :jee:
Mondjuk nem véletlen, hogy állandóan amerikai városok bukkannak fel a könyveiben (főleg San Francisco-t bírja, de Los Angeles is szerepel sokszor), de mégis Kanadában lakik (Vancouver) már régóta.

BTW: tetszett.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!