Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

.Attila

Csináltam egy tesztet. Egy 5megapixeles képből irfanview-val és ps cs2-vel is csináltam egy-egy 1024x768-as képet, maximum minőségen.
Nem látuk különbséget a ferde vonalak között, azaz semmi olyat, amit mondtál.
Ellenben annál a képnél, amin teszteltem, az irfanview lágyabb eredményt produkált, mint a PS, ez tény. Méretben úgy 25%-kal kisebb viszont. Mondjuk azokat ez nem fogja meggyőzni, akiknek a minőség kell, és bevállalnák azt az adattöbletet.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-05, 20:45:53
Csináltam egy tesztet. Egy 5megapixeles képből irfanview-val és ps cs2-vel is csináltam egy-egy 1024x768-as képet, maximum minőségen.
Nem látuk különbséget a ferde vonalak között, azaz semmi olyat, amit mondtál.
Ellenben annál a képnél, amin teszteltem, az irfanview lágyabb eredményt produkált, mint a PS, ez tény. Méretben úgy 25%-kal kisebb viszont. Mondjuk azokat ez nem fogja meggyőzni, akiknek a minőség kell, és bevállalnák azt az adattöbletet.
Ahogy gondolod, ha neked megfelel én nem foglak lebeszélni róla. :)

.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-05, 21:01:39
Quote from: .Attila on 2006-12-05, 20:45:53
Csináltam egy tesztet. Egy 5megapixeles képből irfanview-val és ps cs2-vel is csináltam egy-egy 1024x768-as képet, maximum minőségen.
Nem látuk különbséget a ferde vonalak között, azaz semmi olyat, amit mondtál.
Ellenben annál a képnél, amin teszteltem, az irfanview lágyabb eredményt produkált, mint a PS, ez tény. Méretben úgy 25%-kal kisebb viszont. Mondjuk azokat ez nem fogja meggyőzni, akiknek a minőség kell, és bevállalnák azt az adattöbletet.
Ahogy gondolod, ha neked megfelel én nem foglak lebeszélni róla. :)

Hobbi fotósként számít ;)

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-05, 21:34:24
Quote from: Zsiga on 2006-12-05, 21:01:39
Quote from: .Attila on 2006-12-05, 20:45:53
Csináltam egy tesztet. Egy 5megapixeles képből irfanview-val és ps cs2-vel is csináltam egy-egy 1024x768-as képet, maximum minőségen.
Nem látuk különbséget a ferde vonalak között, azaz semmi olyat, amit mondtál.
Ellenben annál a képnél, amin teszteltem, az irfanview lágyabb eredményt produkált, mint a PS, ez tény. Méretben úgy 25%-kal kisebb viszont. Mondjuk azokat ez nem fogja meggyőzni, akiknek a minőség kell, és bevállalnák azt az adattöbletet.
Ahogy gondolod, ha neked megfelel én nem foglak lebeszélni róla. :)

Hobbi fotósként számít ;)
Na most elfelejtettem hogy mit akartam még írni, de mindegy, úgyis sok volt már az OFF. :)

És valami ideillő: http://video.xfree.hu/?n=zsuzsi84|09572395003a3b4806bebf3401dc4df3

Draconire


Manitu



.Attila

Quote from: Zsiga on 2006-12-05, 22:07:38
És valami ideillő: http://video.xfree.hu/?n=zsuzsi84|09572395003a3b4806bebf3401dc4df3

Az Extreme "Play with me" számának gitárszólóját nézném meg egyszer, hogy mit művel az ujjaival :)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

#308
Quote from: Zsiga on 2006-12-05, 22:07:38
És valami ideillő: http://video.xfree.hu/?n=zsuzsi84|09572395003a3b4806bebf3401dc4df3
:eek: Az ayja!
Vivaldi - Négy évszak az tuti, de nem tudom melyik :)

Szerk:
Szaudi skateing, ezek idióták!!!

Manitu

Quote from: Nakedape on 2006-12-06, 10:47:24
http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=189172

Szaudi skateing


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Vaze, ez a link kétszer omlasztotta össze az Operát :eek: Harmadszorra már inkább nem próbálkozok...



Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!



Necrid^

#314
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-06, 15:17:00
Ezt a magyar utakon próbálják megcsinálni! :haha:
Ja főleg Szentendrei útón  :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2006-12-06, 10:47:24
http://my.break.com/media/view.aspx?ContentID=189172

Szaudi skateing


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Na ezek se orulnek mar meg. Kegyetlenul neznek ki ezekben a feher klepetyusokban. Krisztus kori ruhak fekete balnamerdzsoval es gorkorival kombinalva.. Ja meg zaptojas aggyal.  :lul: :lol: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Draconire


Kuroi Tenshi

A katana vs parabellum kettő-hárommal lejjebb van a related
searchben. De impresszív. Még 7 lövedéket kettévágott az .50-
esből, míg eltört  :eek:

kikuchiyo

#320
A kettévágott nős bűvésztrükk egy kicsit feldobva

Ööö hogy a p***ába csinálja? Elég rémisztően néz ki, és mintha a csaj is megijedne egy kicsit.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-08, 02:24:55
A kettévágott nős bűvésztrükk egy kicsit feldobva

Ööö hogy a p***ába csinálja? Elég rémisztően néz ki, és mintha a csaj is megijedne egy kicsit.
hát sztem csodákra képes az ember, amikor a lehetetlent próbálja megmagyarázni
pl most én úgy vélem, hogy kicsit gyanúsan jól jön a hölgy hosszú szoknyája. ha meg akarnám magyarázni, márpedig meg szeretném, mert ilyen dolgok nem léteznek, akkor simán azt mondanám, hogy FOGALMAM SINCS! ÁÁÁÁÁÁ

na jó nem, ne essünk pánikba. *elkezdi a törülköző csücskét rágcsálni* szóval a nő csak fél nő! izé, elvégre léteznek olyanok, akik megvannak az alsó toldalékok nélkül, nem? nem. vagy igen? és a láb, igen szóval a láb, az fejlett hiperszuper kibernetikai egység, pótlábak és a mechanika mozgatja csak az ujjakat (mert azért az is eléggé "feltűnő", hogy a láb nem kezd el össze-vissza rohangálni, csak a fél nő *gulp*)
szóval izé.
qed

kikuchiyo

Meh. :( Utánaolvastam, és úgy néz ki, tényleg van egy ilyen nő, aki lábak nélkül született. Tehát semmi meglepő nincs igazából a trükkben.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-12-08, 02:48:28
na jó nem, ne essünk pánikba. *elkezdi a törülköző csücskét rágcsálni* szóval a nő csak fél nő! izé, elvégre léteznek olyanok, akik megvannak az alsó toldalékok nélkül, nem? nem. vagy igen?
Cambodian mine victims for the solution.
ja nem, kikuchiyo szerint legless woman fts.
whatever.
lehet akár összevágott is színészekkel.

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-08, 02:59:01
Meh. :( Utánaolvastam, és úgy néz ki, tényleg van egy ilyen nő, aki lábak nélkül született. Tehát semmi meglepő nincs igazából a trükkben.
hát igen, kellemetlen :)
de azért látni lehetett, hogy több megoldás is létezik a problémára, csak az ember, ha egy pillanatra is, de szeretné elhinni, hogy frankón valami csudajó kis trükköt/varázslatot/akármit hajtott végre :)

Necrid^

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-08, 02:24:55
A kettévágott nős bűvésztrükk egy kicsit feldobva

Ööö hogy a p***ába csinálja? Elég rémisztően néz ki, és mintha a csaj is megijedne egy kicsit.
Szal izé igen vagyis ja kicsit megjettem O.o
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Draconire


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bruce


And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Necrid^

#329
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!