Main Menu

Zero No Tsukaima

Started by Christian, 2006-07-09, 15:01:20

Previous topic - Next topic

Draconire

Jó volt ez a 2. rész! Kis commonerünk befenyített rendesen.
Az opening, és most már az előzetes alapján is úgy látszik hogy lesz egy kis harem beütés :D

cyberfaust

hát a végén játszott előzetes alapján lassan kezd is alakulni a harem feeling.

Sancho

Quote from: Zsiga on 2006-07-14, 00:40:38
Quote from: chilip on 2006-07-12, 12:31:34
:bruhuhu: de sztem nemsoká kijön a subbos is
Itt is van: http://www.froth-bite.com/torrent/%5BFroth-Bite%5DZero_no_Tsukaima_-_02%5BDD88E5DF%5D.mp4.torrent

hálám üldözni fog... :P :D remélem meg tartod jó szokásod és mindig be másolod ida a linkjét a subos újrészeknek... :D

Zsiga

#33
Quote from: Sancho on 2006-07-14, 11:48:37
Quote from: Zsiga on 2006-07-14, 00:40:38
Quote from: chilip on 2006-07-12, 12:31:34
:bruhuhu: de sztem nemsoká kijön a subbos is
Itt is van: http://www.froth-bite.com/torrent/%5BFroth-Bite%5DZero_no_Tsukaima_-_02%5BDD88E5DF%5D.mp4.torrent

hálám üldözni fog... :P :D remélem meg tartod jó szokásod és mindig be másolod ida a linkjét a subos újrészeknek... :D
Ha nézek egy sorozatot és még senki nem írta be az aktuális legújabb rész T0rR3n1-jét a topicba, akkor mindig belinkelem. :)
Bár mostanában Gmer állandóan beelőz... :D

Sancho

Ha nézek egy sorozatot és még senki nem írta be az aktuális legújabb rész T0rR3n1-jét a topicba, akkor mindig belinkelem. :)
Bár mostanában Gmer állandóan beelőz... :D
[/quote]

Akkor csak további jó versengést... :D Esetleg ehez a 2 animéhez nem tudnál vakamit?
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3299
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4441

sry a pici offért... :)

Zsiga

Quote from: Sancho on 2006-07-15, 11:21:03
Quote
Ha nézek egy sorozatot és még senki nem írta be az aktuális legújabb rész T0rR3n1-jét a topicba, akkor mindig belinkelem. :)
Bár mostanában Gmer állandóan beelőz... :D

Akkor csak további jó versengést... :D Esetleg ehez a 2 animéhez nem tudnál vakamit?
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3299
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4441

sry a pici offért... :)
Az elsőhöz találtam RAW-t ha az megfelel: http://www.datorrents.com/download.asp?id=11710&name=%5Bayyo%5D%20Tonagura%21%20-%2001.avi.torrent, a másodikból sajnos még azt se. :( De ha később találkozom fansubbal valamelyikhez akkor írok egy privit. :)
De hogy ne csak OFF legyen a postom, a KuroNeko is kiadta a második részt (http://b-landia.no-ip.com:6969/torrents/%5BKuroneko%5D%20Zero_No_Tsukaima_02_MQ%5B2D1491C3%5D.avi.torrent?info_hash=a2a3e6d08753f0dc489387949bf342835ba48b3e), és mára vagy holnapra ígérik az első két rész jobb minőségű változatát.

Sancho

Köci!  Igaz rawokat nem szeretem mert sajna japán tudásom nulla...  :bruhuhu:
A privit megköcönném.
Hogy ne offoljak megint:

Eléggé ugy tünik, hogy hárem anime lesz ez a Zero, legalábbis az openingből és a második rész fenyités végénél is vannak jelek. Igaz hogy nem 1 megszokott felállás, itt a srác a rabszolga... Cegény...

chilip

Sztem elég gáz ha a mugl... upsz, szóval ha a srác minden harc után el fog ájulni.Kiváncsi leszek mit hoznak majd ki belőle... Egyébként  :Kiraly: az anime, főleg amikor berobban a pálca használatkor :D

Draconire

#38
Quote from: Zsiga on 2006-07-14, 11:53:18
Bár mostanában Gmer állandóan beelőz... :D

Igyekszem :lazza:

szerk: Ha már így felhoztam akkor megjegyzem hogy a kuroneko kiadta a jobb minőségű 1. illetve 2. részt.
Ha valaki most kezdi el majd nézni annak ezt a verziót ajánlanám.

Lokids

Nemtom, nekem semmi bajom nem volt a Froth-bite minőségével eddig, és a méret is elég alacsony, csak mp4-es sajna, de már nem zavar.

Manitu

A jobb minőség manapság HDTV-t jelent. A Froth-Bite verzió "csak" DTV.


Sancho

Jó pap holtáig tanul....  :smile:

chilip

Quote from: Manitu on 2006-07-16, 23:21:52
A jobb minőség manapság HDTV-t jelent. A Froth-Bite verzió "csak" DTV.

de előbb jön ki, és a minősége is jó, bár nem kiváló.

Manitu

Quote from: chilip on 2006-07-17, 00:31:02
de előbb jön ki, és a minősége is jó, bár nem kiváló.
Ezért tettem idézőjelbe a "csak"-ot. Semmi bajom a Froth-Bite-al, eddig is azt szedtem, ezután is annál maradok. Egyrészt nem szeretek fansubot váltani, másrészt minek töltsem le újból a részeket, ha még azt sem tudom, érdemes lesz-e a végén megtartani, és esetleg kiírni DVD-re.


Lokids

Ahogy a dolgok eddig kinéznek, érdemes lesz rá. Persze 2 rész alapján nem lehet sokat mondani.
De a HDTV egy sima monitoron nem okoz akkora különbséget, hogy leszedjem még1x. :)

Christian

Én 2 rész után megállapítottam,hogy ez a sorozat rohadt jó :D Ami hatalmas pozitívum,hogy nem húzzák halálra az elejét!

Zsiga

Quote from: Lokids on 2006-07-17, 17:06:51
Ahogy a dolgok eddig kinéznek, érdemes lesz rá. Persze 2 rész alapján nem lehet sokat mondani.
De a HDTV egy sima monitoron nem okoz akkora különbséget, hogy leszedjem még1x. :)
Nem vagy elég elvetemült. :D
Én ha nézek egy sorozatot, akkor legalább két subot töltök folyamatosan (már ha van), ha több verzióban (pl. XviD és h264) adják ki akkor az összeset, aztán ha vége akkor a legjobbat megtartom, később letöltöm valami lassabb de jobb csapat release-ét és törlöm a meglévő speedsubot, aztán jön a KAA változat (ekkor törlöm a jobbik TV-ripet), és végül leszedem a dual-audio-s ripet is, amit fent hagyok a vinyómon, a KAA-t meg archiválom DVD-re. :)

Sancho

Nekem az opening és az ending is bejött különösen a csépelős és a bugyi mosos jelenet...  :lol:
Az endingben sima kis szadomazo jelenet van. :D A zenével is megvagyok elégedve...

Alkyra

Egész egyszerű receptje van az animének:
-Vegyél egy kawaii loli lánykát ki minden gond nélkül meztelenkedik főhősünk előtt(fan service rulz :hehe:)
-Keress egy híres, sokak által kedvelt világot.(ez esetben a  Hp lenne az)
-Egy kicsit alakítsd át a saját stílusodra
-Rajál bele egy szokásos nagy hős, kis f***zal legendát világ végével megspékelve
-Majd ezeket szépen keverve, nem rázva öntsd össze s Violá!! Megkapjuk a Zero no Tsukaimat!!

De ezektől függetlenül nekem tettszik. Nem lesz egy hatalmas élmény számomra, mint a SHNY vagy az xxxHoLic, esetleg az Ouran High School Host Club/Kamisama Kazokou(hogy stílusában is hasonlót említsek), de arra tökéletes, hogy 4 óra fárasztó World of Warcraft játék után egy kicsit kikapcsold az agyad.
:jee: Ajánlom mindenki figyelmébe, aki könnyed szórakozást szeretne.

Lokids

Quote from: Zsiga on 2006-07-17, 17:20:13
Nem vagy elég elvetemült. :D
Én ha nézek egy sorozatot, akkor legalább két subot töltök folyamatosan (már ha van), ha több verzióban (pl. XviD és h264) adják ki akkor az összeset, aztán ha vége akkor a legjobbat megtartom, később letöltöm valami lassabb de jobb csapat release-ét és törlöm a meglévő speedsubot, aztán jön a KAA változat (ekkor törlöm a jobbik TV-ripet), és végül leszedem a dual-audio-s ripet is, amit fent hagyok a vinyómon, a KAA-t meg archiválom DVD-re. :)

Itt nem az elvetemültségen van a hangsúly, hanem a chello 30 gigás korlátján, és a 310 giga tárhelykapacitás is el fogy 1x. (ami tele van animékel)

Mellesleg az, hogy valaki a jóktol nyúl le ötletet, és azokat rázza össze, soxor jelenti azt, hog az eredmény is jó lesz. Persze erre számtalan ellenpélda van.

Christian

Akkor a mixelős lopós történethez csak érdekesség képpen:
http://homepage.ntlworld.com/terry.dooher/potter.jpg

chilip


Draconire

Quote from: Gmer on 2006-07-16, 18:05:36
Quote from: Zsiga on 2006-07-14, 11:53:18
Bár mostanában Gmer állandóan beelőz... :D

Igyekszem :lazza:

És hogy ne csak jártassam a szám:
kuroneko féle 03

chilip


Draconire

Hozza a formáját a sorozat  :D
Hősünk azért elég jó ha arról van szó hogy felidegesítsen valakit  :lul:
Most meg kapott egy beszélő kardot, mi lesz ebből még XD

Christian

Ez a rész marha jó volt. Beszélő kard forever :D Mostmár a HP után meg egyebek után lassan Bleach is lesz a sorozatban. Kíváncsi vagyok hősünknek mikor lesz Bankaia... esetleg Kamehameja vagy valami :D

Lokids

Mikor jön végre a Froth-bite verzió????
Mondjuk elég sok animét subbolnak manapság... Bár ha tartják az ütemet, elvileg ma jön ki.

Sancho

Már az első résztől tudtam hogy ez az anime végignézésre kerül!
3ik rész huh az rulz! Már letom elöre amint a srác és a kard 1szerre oltják a Zérocskát... :)
Bár szerintem a srác 1edül is elég jó ilyen téren. Hirtelen nem tudtam melyiket sajnáljam a csajt vagy a srácot... De inkább a srácot ^_^ (erősen befolyásolt a lovas pálca...)... ;)

Bandita ^^

Annyit füznék hozzá mindössze h talán egy kicsit kiszámítható volt ez a 3 rész... Persze ez semmit nem von le az élvezeti értékéből... ( A lovas pálca szerintem picit túlzás volt, de nem vészes...) Kíváncsian várom a következő fél órát.. ^^
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lokids

Jó rész volt, de azt hiszem hanyagolni fogom a HQ minőséget, mert azon kívül, hogy op/ed alatt kinyírja a gépem, semmivel sem jobb.