Main Menu

Zero No Tsukaima

Started by Christian, 2006-07-09, 15:01:20

Previous topic - Next topic

chilip

[spoiler] lehetett volna látványosabb is a Void Magic... ez olyan  :lame: volt [/spoiler]

Lokids

Ruhellem a netet!!! alig jön 17K-val, pedig ott van rá 360. :( így az életbe nem jön le...

Zsiga

Quote from: Lokids on 2006-09-29, 21:36:10
Ruhellem a netet!!! alig jön 17K-val, pedig ott van rá 360. :( így az életbe nem jön le...
Nálam 66k-val jön, még 5 perc és rávetem magam. :D

Sancho

Ááá 20 perce szedem és csak 10ék!!!! most meg 10kval gyün!!!!! fúj!

Darkstar

Nekem az előbb 1-2s erejéig 160al jött. :D Átlagban 60-70kb/s között ingadozik. :)
Ed.: 1,2kb/s powa!  :3x3:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Sancho

67% :D hehe azé jön csak nem eléggé jól!

Darkstar

Neked még nem ért le azóta? o.O :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Nem volt rossz rész, de elég lame volt hogy a sorozat többi részéhez hasonlóan lehetett tudni előre hogy mi lesz... Na nem baj, azért tetszett. :) Remélem gyorsan jön a 2nd season... :D

Sancho

#128
Hehe én is 2 season-ért kiáltok!!! :D  :tezsvir: :D

edit: ez volt a 100ik postom! :)

Bruce

Hát ez így öh. Most nem ezért vagy azért, de ez az uccsó rész eléggé kapkodósra sikerült, ezt szerintem még simán lehetett volna húzni és úgy még jobb is lett volna. Sőt az utolsó részekből a sorozat elejére jellemző humor is eléggé hiányzott, bár most megint volt egy jelenet, amitől lefordultam:[spoiler]A főgonosz nagy jelenete, az ember várja hogy meglógjon és a második évadban kavarja a sz...t (szörpöt ugye, mint Piszkos Fred. Miért, mit hittetek? :angyali: ) Erre egy bottal leütik :lol:[/spoiler] Szóval bár összeségében nem volt rossz, de ez az utolsó pár rész ugyancsak lehetett volna jobb is.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

chilip

az a jelenet tényleg nagyon ott volt  :D [spoiler] Amíg nálam van ez a gyűrű, legyőzhetetlen vagyok! - erre leütik hátulról  egy husánggal  :rotfl: :lul: :rotfl: :lul: [/spoiler]

Sancho

Hát jah az mindent visz és kiszámithatatlan is volt! :)

Manitu

Lesz második évad, jól tippeltem :Kiraly: 2007-ben, valamikor, lehet várakozni türelmetlenül :D


Lokids

De most mi lesz az alap, mert már összejött a szerelmes pár, azon már nem lehet viccelődni, hogy akkor most Zero vagy a cselédlány. Remélem nem rontják el.

Manitu

Már hogyne lehetne. És Kirche-t se hagyd ki. Meg a hercegnőt :hopp: Zero még mindig tsundere, nem lehet vele ilyen egyszerűen összejönni :D Meg Saito sem jutott még haza.



Sancho


chilip

Quote from: Sancho on 2007-01-17, 21:26:21
Quote from: chilip on 2007-01-12, 20:37:22
2nd Series ;)

Csak gyüjjön mán! ;):)
Rám férne már 1 kis röhögés... :)

[OFF] Those who hunt elves, Tenchi Muyo OVA => ha röhögni akarsz :D [/OFF]

Sancho

Quote from: chilip on 2007-01-17, 22:37:40
Quote from: Sancho on 2007-01-17, 21:26:21
Quote from: chilip on 2007-01-12, 20:37:22
2nd Series ;)

Csak gyüjjön mán! ;):)
Rám férne már 1 kis röhögés... :)

[OFF] Those who hunt elves, Tenchi Muyo OVA => ha röhögni akarsz :D [/OFF]

Jaja!!! Azok állatok voltak! Aszem Those who hunt...-t leszedem megint istanit röhögtem! :)

chilip

#139
Quote
Quote from: chilip on 2007-01-17, 22:37:40
Quote from: Sancho on 2007-01-17, 21:26:21
Quote from: chilip on 2007-01-12, 20:37:22
2nd Series ;)

Csak gyüjjön mán! ;):)
Rám férne már 1 kis röhögés... :)

[OFF] Those who hunt elves, Tenchi Muyo OVA => ha röhögni akarsz :D [/OFF]

Jaja!!! Azok állatok voltak! Aszem Those who hunt...-t leszedem megint istanit röhögtem! :)

Tenchi Ova-t  kivégeztem :D most szedem a Tenchi in Tokyo-t és közbe nézegetem a Those who...-t is. Kész élvezet az egész :D

Christian

2nd series borítója...hm..ez lassan átmegy hentaiba :D Remélem nem remake lesz :P

Lokids

Na csakmegvan még ez a topic.

Első rész. AZTAKUVVA: :D Sadomazo 4eva. :D
Jól indulnak az események.

[Your-Mom]​_Zero​_no​_Tsukaima​_2nd​_Season​_-​_01​_XVID​_[F3A1B87B].avi

Soldier


chilip

hát ez marha jó volt nyitásnak. EPIC WIN! :D

Soldier

Quote from: chilip on 2007-07-10, 00:24:09
hát ez marha jó volt nyitásnak. EPIC WIN! :D

jaja... a vége ?? -> :lol:

ultimecia

Még több ecchi jelentet, még több féltékenységi roham még jobb poénok, kezdetleges háremhatás  :whoah: :jee: :cool:
motto motto!

minuszmiki

Első rész megnézve, jó volt. Néha a karakterrajz mintha kicsit más lett volna, mint az elsőben, de nem volt zavaró. Volt pár elég jó poén, S&M FTW :D

LuckyDingo

Hmm valamiért ezt a sorozatot kihagytam anno :D Sebaj, legalább nem kell várnom az első season részeire XP A 9.részig jutottam, de már nem ártana aludni, úgyhogy holnap hozom be a lemaradásomat :) /eddig egyébként tetszik :D/

Christian

OMG WTF?! Kicserélték a főhős személyiségét! Egy perverz állat lett! Anyway így sokkal viccesebb! :D Most megint várom ,hogy jöjjenek a frankó kis részek :P

Eberinu

Jézus! E valami Lolis ecchi vagy WTF? :D