Main Menu

City Hunter

Started by Hiei-sama, 2006-07-20, 11:55:48

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Ugy gondoltam ennek se art egy topic mar.Szerintem ez a sorozat eleg jo,nem nagyon hallottam meg hogy vlkinek ne tetszett volna de elofordulhat...Nalam 10/10 a sorozat : p

A tortenetrol roviden:
A fohosunk Saeba Ryo mas neven a City Hunter aki csak is kizarolag bajba esett nokon segit :Đ Ha vlkinek szuksege van ra akkor Shinjuku allomasanak hirdeto tablajara az XYZ betuket kell felirnia.Majd Ryo eldonti elvallalja-e a feladatot(testor,bergyilkos stb),de mondanom se kell elszokta fogadni mert nemtud ellenallni a noknek.Szoval Ryo egyetlen gyengeje a nok es eleg perverz is :p Ryonak munkatarsa is van Kaori aki tobbnyire az uzleti ugyeket intezi,na meg jol elszokta verni Ryo-t amikor perverzkedik.Feltunik meg jo par szereplo a sorozat alatt es a Cat's Eye kavezo is megtalalhato benne,de most nem akarok kiterni rajuk...Aki szereti az Action,Adventures,Comedy-t azoknak ajanlom,de sztem kotelezo darab mindenkinek aki nem latta meg ;)


A sorozat eleg hosszu igy legalabb sokaig lehet rajta szorakozni,nekem legalabbis egy unalmas resz nem volt benne.Leirom sorrendbe hogy kell nezni hatha vlki nem tudja es el szeretne kezdeni:
City Hunter Season1 1-51
City Hunter Season2 1-63
City Hunter 357 Magnum
City Hunter Season3 1-13
City Hunter Bay City Wars
City Hunter Million Dollar Conspiracy
City Hunter 91' 1-13
City Hunter Secret Service
City Hunter Goodbye My Sweetheart
City Hunter Death Of Evil Ryo Saeba
es aztan a vegere marad az Angel Heart ami meg megy Japanban is 18resz van lesubolva,es ha jol tudom 52 reszes lesz,39-ig van raw.

Kedv csinalonak par kep:




U.i.:Akinek megvan a manga esetleg vegig rawban vagy netan megtudja szerezni az jelezze thx ;)

Cobra

Én 1 részt láttam a VOX-on belőle, nem tudom melyik lehetett, valószínűleg a legelső, de az alapján nekem nagyon nem tetszett.
Meg ez is ilyen 100+ -os sorozat, az ilyeneket jobb TV műsorként nézni szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xipe

az animet nem lattam sajnos, viszont a Jackie Chan fele City Hunter filmet igen, az pedig nagyon mokas volt.
majd belekukkantok ebbe, hatha bevalik.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Hiei-sama

Hja igen a Jackie Chan-es Live Action movie-t az animebol csinaltak ha jol emlekszem ;)

Lt. Simoan Blarke

ideje volt, hogy valakinek feltunjon a hiany (+, Hiei  :cool: ). a City Hunter imho egy eleg jo cucc, bar nem mondanam 10/10-nek (rakat dolgot lelo a sorozat kozben vagy 80x, a szereplok rajzolasa minden sorozatban megvaltozik - engem leginkabb az uj hajszinek irritaltak mindig etc). tessek csak nezni, hiaba ilyen "baromisok" reszes, jol el lehet vele lenni. az ismetlodeseket leszamitva (MOKKORI HAMMMMMMMMER!!!!) pedig meg unalmasnak se nagyon mondanam :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Hiei-sama

Hala zsonak tegnap felkerult a teljes City Hunter manga rawban! ;)

Rounin

Akkor most tanuljon meg japánul aki érteni is akarja :hehe:

Kár volt elkezdenem ezt a sorozatot. Nem fogom tudni abbahagyni (bár ezt valahogy sejtettem pár mangából belinkelt kép és a Live Action film után). =(
Szórakoztató, eddig nem ismétlődő, kellemes anime, jó zenével ^^ és szimpatikus arcokkal.
Ryo elborult röhögése pedig haláli :cool:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2006-07-25, 12:10:59eddig nem ismétlődő
akkor meg nem lathattal belole tul sokat :p de mindegy, nezzed, jo is az :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-25, 13:10:14
Quote from: Rounin on 2006-07-25, 12:10:59eddig nem ismétlődő
akkor meg nem lathattal belole tul sokat :p de mindegy, nezzed, jo is az :D

Nem érzem ismétlésnek, akkor így fogalmazok :D
Hiába látom esetleg ugyanazt, nem forgatom a szemeim, hogy na már kitalálhatnának valami újat :p

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Rounin on 2006-07-25, 13:18:37Nem érzem ismétlésnek, akkor így fogalmazok :D
Hiába látom esetleg ugyanazt, nem forgatom a szemeim, hogy na már kitalálhatnának valami újat :p
na, ha a masodik-harmadik session vegere nem unod meg a mokkori hammert... (meg szerencse, hogy ott mokkori faltorokost is bevetnek :D ) csak nem igazan mutat ujdonsagot ilyen szempontbol, van Saeba, a mokkori hentai, aki minden csajt a sirba visz a szoknyaemelgetos attitudjevel, de aztan jon Kaori, es fejbenyomja a 100tonnassal. (mondjuk teny, hogy ezen nagyon sokszor ujitanak valamit... pl. liftben megszolal egy mukso "it is 100 t written on it... isn't the elevator overloaded?") de mindegy, jo az :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Sancho

Huh! Ez az anime naon jó! Nem bántam meg hogy elkezdtem nézni... Sajna azt látom hogy a topic nem valami olvasott és látogatott! Pedig tényleg jó anime ez! S több figyelmet érdemelne! Lehet hogy régi de akkor is jó!
Remélem még lesz City Hunter folytatás és nem a Angel Heath lesz az utolsó... Jó lenne ha lenne manga angolul mert japánul semmit nem tudok...

Sancho

Kár, hogy az Angel Heart 20ig van subolva és nekem csak 16ig van meg mert nem müxik a linkje a baka updateson...
S a sub csapat honlapja sem jó...

Lt. Simoan Blarke

Jézusom de rég volt itt aktivitás.

Kérdés: Angel Heart. 44-ig van lesubolva by Ani-Kraze. 50 részes elvileg. Google-búvárkodás szerint van 45 "sub" (valami Rurouni-Team, amiről anidb soha nem hallott, ráadásul ránézésre francia, és nem szeretek percenként pause-olni nézés közben, hogy a nem értett szavakat kiszótárazzam), meg kínaira le van subolva végig. Ánglis mikorra lesz? :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-16, 18:52:40valami Rurouni-Team, amiről anidb soha nem hallott, ráadásul ránézésre francia, és nem szeretek percenként pause-olni nézés közben, hogy a nem értett szavakat kiszótárazzam
Oh shi- Ezt is feleslegesen töltöttem le. Nem csak ránézésre francia :mad:

Mikorra lesz? Majd egyszer. Mostmár több mint két éve húzódik, néha-néha kijön egy rész, oszt annyi. Karácsonyra talán végeznek vele, de fogadni nem mernék rá.