Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

#1440
Érdekes.. Kinézetre nem rossz :) De én még mindig jobban örültem volna neki, ha Ken-chan kettécsapta volna, aztán haladhatnánk XD Amúgy mi az a fején? Szarvak vagy egy Hold utánzat? :D Mindenesetre nem féltem Kenpachit. A Szemőkével is elbírt Noival.. most nélkül kábé olyan, mintha Releaselt volna :D Ichigo meg már mindenen meglepődik :D Durva hogy ilyen hamar vannak spoilerek lol :D Holnap már jöhetnek a kínai scannek XD

Hmm.. többent nem hiszik, hogy ez a release.. sztem lehet az, bár nem gondoltam hogy Noi Vasto XD De ha az, akkor Ulqui és a többi keményebb is hasonló kúlos lesz :)

blackronin

#1441
Szerintem ez release, ugyanis:
1. Nnoi túl sokat változott, hogy csak egyszerű ability legyen.
2. Azért, mert megvan a fegyvere attól még lehet release... (Nellnek is volt fegyvere!)
3. A fegyverei nem teljesen ugyanazok, mint a régi! (legalábbis én így látom)
4. Már éppen ideje lenne...

(meg egyébként nem feltétlenül kell mindenféle állattá meg hasonlóvá válni! Jó néha, ha marad az eredeti kinézet néhány változtatással.)

Prof. William

Kubo bácsi nem dob karaktert kukába úgy hogy mindent ki nem hozott volna belőlle. :) Szóval a release biztos volt. :) Hisz gondolom már hónapok óta találgatja mindenki hogy XY espadának mi a release. Nem hagyta volan ki...

Emberszerű alak...

Én örülök.: ) Coolabb ha valaki ember marad. Reméllem az innentől lefele jövő releasek is hasonlóak lesznek...

Vajon Ichi birta volna így Nori ellen?  Mert azért Ken ellen egy tisztességes döntetlent ki bírt csiholni még bankai előtt...

Sztem ichinek is lett volna esélye de Norihoz már elevelefáradva, kivérezve került a Grimm csata után... Még a maszkot se tudta használni ellene...

Vajon milyen lett volna ha full HP-n szál szembe vele...

nb23

Quote from: blackronin on 2008-02-05, 16:23:22
Én nem aggódnék Nnoitra miatt.
Most úgy néz ki, hogy inkább Kenpachi szorul majd sürgős segítségre!
(ugyanis az új fejezetben NAGYON úgy tünik, hogy Noi benyomta a release-t! Még kép is van róla, szerintem nagyon durván néz ki!)
Hát szerintem is igen durván néz ki  :smile: Kíváncsi leszek mit kezd vele így Kenpachi.

KeLa

Quote from: nb23 on 2008-02-05, 23:43:25
Hát szerintem is igen durván néz ki  :smile: Kíváncsi leszek mit kezd vele így Kenpachi.
Pl. a képébe röhög egy nagyot :D

nb23

Quote
Pl. a képébe röhög egy nagyot :D
Iiiiigen :D Majd fülig érő mosollyal arcba rugja  :rotfl: :lul:

blackman

Quote from: nb23 on 2008-02-05, 23:59:30
Quote
Pl. a képébe röhög egy nagyot :D
Iiiiigen :D Majd fülig érő mosollyal arcba rugja  :rotfl: :lul:
THIS IS KENPACHIIIII !!!!!!  :lul:  :lul:

Prof. William

Elüvölti magát hogy THIS IS MANGAAAA! és lerugja egy kútba. :)

blackronin

Megnéztem a 309-es fejezetet...
Nnoitra release-e számomra nagyon bejön!
(ez már biztosan a release!)

KeLa

Quote from: blackronin on 2008-02-07, 11:37:35
Megnéztem a 309-es fejezetet...
Nnoitra release-e számomra nagyon bejön!
(ez már biztosan a release!)
Fasza, Noi egy imádkozó sáska :Kiraly: :whoah:

LuckyDingo

Elég csúnya sebet kapott Ken-chan :S Mondjuk neki mindegy :D Úgyis legyőzi Noit... jah az release tutira amúgy.. bár hülye neve van XD De az érdekes hogy Noitra maszkja most jobban néz ki :) Meg a fegyverei is :D

Christian

Persze az igazi fordulat még mindig az lenne ha Kenpachit is levágná és Ulq meg megjönne közbe, és levágná szegény csótányunkat,hogy mit játszadozik az ő prédájával :)

LuckyDingo

Hát most sokan Kenpachi bankaira, vagy Yachiru actionre várnak :) Én még mindig arra szavazok, hogy Ken felkel és minden bankai meg egyéb nélkül győzi le.. asszem az nem lenne semmi fight :D Ha most Ichi hazavágja a 6oskát maszk nélkül, akkor nehogymár Ken-channak ne menjen az 5ös XD

Prof. William

Kenpachi talán ( az egész manga folyamán ) most először vágott olyan igazi ledöbbent arcot.  Ez nem jó jel. :)

Kenpachi bankai? Talán. Kubo szereti a váratlan fordulatokat...

Vagy talán Ichi gyógyul fel és újjít valamit? Az 5 -össel már totál kivérezve és lefáradva csapott össze. De talán most full  HP -n tud kezdeni valamit. :)

Eléggé húzzák ezt a csatát is de a másikkal ellentétben ezt nem bánom...

Chronus

Az igazi fordulat az lenne ha Kenpachi végre meghalna. Kezdem unni, hogy minden karakter halhatatlan. Valahol mélyen még mindig arra várok, hogy "Igen, most fog Kubo kinyírni egy karaktert végre", bármennyire is lehetetlennek tűnik, hogy ilyen valaha is történne. Ez a folytonos halhatatlanság teljesen lényegetelenné teszi, hogy egy karakter milyen erős. Ha protagonst akko' túléli, ha antagonist akko' nem. Ez így nem járja.

Dögöljön meg Ken-chan, és hűljön SS + Ichi-co arcára a félelem, hogy innentől kicsit nagyobb erőbedobást kéne talán beleb*szni, hogy esetleg felkarcolják magukat Aizenig.
Jelen pillanatban jobban örülnék annak ha kipurcanna mint bármilyen resolve no jutsu bankai-nak. Instant helyrerázná ezt a sorozatot... hár hogy ez csak álom.

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-02-08, 21:06:39
Az igazi fordulat az lenne ha Kenpachi végre meghalna...

...Dögöljön meg Ken-chan, és hűljön SS + Ichi-co arcára a félelem, hogy innentől kicsit nagyobb erőbedobást kéne talán beleb*szni, hogy esetleg felkarcolják magukat Aizenig....
:tezsvir:

Egyetértek, ez tényleg nagyon jó lenne... de megmondom őszintén én erre kevés esélyt látok (remélem nem lesz igazam :hehe:) :smile:

Ha tippelnem kéne akkor azt mondanám h egy beszélgetés következik Kenapchi és a kardja között :3x3:




Alkyra

ez a manga is olyan mint egy kígyó ami beleharapott a saját farkába:

karakter1 nagyot üt karakter2be.
karakter2 sebződik.
karakter2 power upol.
karakter2 nagyot üt karakter1be.
karakter1 sebződik.
karakter1 power upol.
karakter1 nagyon üt karakter2be.......

Chronus

Quote from: Alkyra on 2008-02-08, 23:12:38
ez a manga is olyan mint egy kígyó ami beleharapott a saját farkába:

karakter1 nagyot üt karakter2be.
karakter2 sebződik.
karakter2 power upol.
karakter2 nagyot üt karakter1be.
karakter1 sebződik.
karakter1 power upol.
karakter1 nagyon üt karakter2be.......

nuff said...

Ugyanaz az oroboros-effektus mint az összes többi Shounen esetében, ami alól Bleach eddig egész szépen kihúzta magát, de ha ez így halad tovább, Naruto lesz az egyetlen manga ami a szintén 300 fölötti chapterszáma alatt sikeresen megőrizte az eredetiségét, és nem fulladt idiotista poweruppolásba. A mostani Genjutsu-fight pl egész pofás volt szvsz, a többi sima hack 'n' slash-hez képest. Arról meg ne is beszéljünk hogy Narutoban döglenek is meg emberek... na mind1... véletlenül se összehasonlítani akarom, csak Kubo kicsit felnőhetne és komolyabbra vehetné a szitut.

Ennél még Zombie Power-ben is keményebb volt... (nem is gyengén)

blackman

Nem tudom miért pont Ken-chan-nál jött elő ez a "na akkor haljon meg shinigami".  :wtf Az összes bepunnyadó shinigami közül valszeg ő lenne az utolsó aki meghalna (na jó, esetleg az öreg). Az viszont nem igaz, hogy eddig senki nem halt meg, mivel mostanában elhullott pár espada ;) . Viszont az SS-ből tényleg nem halt még meg senki, de valszeg nem Kenpachi lesz első  :smile: . Most egy picit hátrányba került, de a mi jó öreg Ichink már ezerszer volt ilyen szituban, és eddig természetesen mindig megúszta, szóval egy esély Ken-chan-nak is jár :D . Épp itt az ideje, hogy megtudja a shikai-ja nevét, és akkor lesz ám zúzás.

Chronus

Quote from: blackman on 2008-02-10, 22:30:44
Nem tudom miért pont Ken-chan-nál jött elő ez a "na akkor haljon meg shinigami".  :wtf Az összes bepunnyadó shinigami közül valszeg ő lenne az utolsó aki meghalna (na jó, esetleg az öreg). Az viszont nem igaz, hogy eddig senki nem halt meg, mivel mostanában elhullott pár espada ;) . Viszont az SS-ből tényleg nem halt még meg senki, de valszeg nem Kenpachi lesz első  :smile: . Most egy picit hátrányba került, de a mi jó öreg Ichink már ezerszer volt ilyen szituban, és eddig természetesen mindig megúszta, szóval egy esély Ken-chan-nak is jár :D . Épp itt az ideje, hogy megtudja a shikai-ja nevét, és akkor lesz ám zúzás.
Az a baj, hogy egyes emberek számára ez már kezd unalmas lenni. Oké, hogy hit~n~smash shounen, de mi tétje egy harcnak, ha úgyis minden kari halhatatlan és úgyis mindig a jó győz? Semmi. Limonádé amcsi filmekben még elmegy... de egy animétől nem ezt várnám, legyen shounen vagy nem. Kishi jól csinálta azzal, hogy kinyírt pár arcot. De ha egy kari meghalna, máris több tétje lenne, elvégre lenne egy precedens. Ha egy Ken meghalhat, akkor akárki más is. És most nem ezekről a gyökerektől beszélek, hogy Hanatarou meg Isane, meg tudjafene melyik Espada, akik a józsibácsi kisfarkát se érdeklik ha elpatkolnak. Hanem mondjuk Byakuya, Kenpachi, Chad, Renji, akár Yachiru is dammit. Olyan karakter aki ha meghalna a közönség aszondaná "OMFG", nem azt hogy "Puff, egy szúnyog". Nem a halál maga a lényeg hanem hogy kiverjék a Bleach közönséget ebből a rózsaszín fairy tale periódusból, hogy úgyis Ichiék fognak győzni. Persze hogy ők fognak.. de attól még meg kellene adni a lehetősléget a másik variációra is ugyanakkora százalékkal, máskülömben mi értelme? Semmi tétje nincs egy csatának sem. Az <insert character name> fanboyism meg ki a túrót érdekel, kizárólag amiatt tagadni egy fontos karakter halálának óriási jelentőségét azért elég gyerekes lenne. Yirayirát is sokan bírták, mégis elhullott. Sírtunk volna? Aligha... az én szememben kifejezetten jó döntés volt.

LuckyDingo

Ulqui is meg fog halni.. pedig őt is szeretik lásd a character pollt :O Jira meg bénán halt meg.. szebb halált érdemelt, de ez nem idevaló :P

Prof. William

A hirtelen halál tényleg hoz bele egy kis extrát... De a Fightinmg Animék 90% -ban csak a rosszarcok hallnak. miért lenne ez kivétel?

Melleleg ebbena fightban sztem a Ichi Vs Ken harc espadásítás lesz...

Ken/ichi elősször meg sem tudja karcolnai az ellent majd már igen... Erre az ellen beerősít és lecsapja mint egy legyet... Kenchan most valszeg beszélget egy jót a kardjával aki valszeg nem ad neki bankait hanem ad egy kis power uppot mint Ichinél... aztán Ken nyer. :)

Szerintem ezt a fightot másolják bár Kenpachira rászabva a szituációt...

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-02-11, 02:44:59
A hirtelen halál tényleg hoz bele egy kis extrát... De a Fightinmg Animék 90% -ban csak a rosszarcok hallnak. miért lenne ez kivétel?

Melleleg ebbena fightban sztem a Ichi Vs Ken harc espadásítás lesz...

Ken/ichi elősször meg sem tudja karcolnai az ellent majd már igen... Erre az ellen beerősít és lecsapja mint egy legyet... Kenchan most valszeg beszélget egy jót a kardjával aki valszeg nem ad neki bankait hanem ad egy kis power uppot mint Ichinél... aztán Ken nyer. :)

Szerintem ezt a fightot másolják bár Kenpachira rászabva a szituációt...

Mert a fighting animék 90%-a egy szar. Jobb ha kivétel lesz, máskülönben Naruto marad az egyetlen rendhagyó shounen ami nem sülyed le pokemon színvonalra. Amitől pedig hányok. Nekem nem baj ha mindenki csak üti egymást, mindaddig amíg ott van a lehetőség hogy a rossz ver le valakit végleg, máskülönben egy harcnak semmi értelme.

blackronin

Érdekes dolgokat írtatok, amikkel nagyrészt egyet is értek.
DE!
Akkor ki lenne a "hősi halott"? Kinek kellene mennie?
Mert szerintem olyat kellene választani Kubo-nak aki már eleget szerepelt és már nagyjából megismertük a teljes életét vagy életének nagyobb részét. És ez vajon ki lenne?
Szerintem Byakuya. Ő halála elég megrázó lenne (gondoljuk Rukia-ra), ráadásul nem csak egy "szúnyog". Harcolt és szerepelt is eleget és szerintem a halála éppen "időszerű" lenne.
Milyen jó lenne, ha valaki a top 3-ból megküzdene vele és megölné!

Kenpachi még nem lenne jó, mert még egy kicsit többet kellene szerepelnie...
Nem azt mondom, hogy addig ne haljon meg, míg eléri a bankai-t meg hasonlók...
Legyen neki még egy (vagy esetleg kettő) érdekesebb húzása, aztán mehet!

Viszont Nnoitora maradjon életben, Grimmjow-val együtt! (esetleg még Szayel is belefér)

Prof. William


nb23

Quote from: Prof. William on 2008-02-15, 01:47:36
Mikor jön a köv chapter?
A multkori szombaton jött ki, de előtte meg mindig vasárnap jött ki úgy hogy én sem tudom mikor lesz  :smile: Minnél előbb annál jobb :D

LuckyDingo

Ma már lesz raw az tuti.. Bár ez nagyban függ attól, hogy a raw provider megveszi e a WSJ-ot, de általában megszokta :P De kínai scan már 15-18 körül szokott lenni pénteken.. lefordítva holnap hajnalban, vagy délelőtt lesz, ha minden jól megy :D

blackronin

Na megnéztem a 310-es raw-t...
Annak ellenére, hogy mennyire áradoznak róla, én kifejezetten átlagosnak találom csak.
Jó Nnoi regenerációs képessége és hogy karokat növeszt, meg Inoue, Yachiru is érdekes.
Az viszont már nagyon nem tetszik, hogy Kenpachi bármilyen támadás után csak vigyorog és mindig csak azt hangoztatja, hogy: "Bocs, csak azt ellenőriztem, hogy..." vagy "Csak úgy tettem, mintha..." Rendben, hogy ő Kubo egyik kedvenc karaktere, de az ilyen idétlen, értelmetlen beszólások elrontják az egész harcot. Mások szenvednek és az életükért küzdenek, míg Zaraki-t szétszabdalják, feldarabolják és mint a mostani fejezetben Nnoi még az új kezével is átdöfi a testét!
Erre neki semmi baja...

NAGYON remélem, hogy ez volt az utolsó fejezet, amiben ezt eljátszották, mert ez már nevetséges!

KeLa

Sztem ez így van jól, Zaraki egy pszicho állat, aki élvezi a harcot erős ellenfelek ellen, még úgy is h majdnem beledöglik :smile:
Szinte minden shounenben felbukkan egy ilyen karakter...

Prof. William

#1469
Aztán Nori lecsapja Ken fejét és a falhoz vágja...

Mire Ken... - Höhö nem fájt ám csak teszteltem mennyire vagy erős.  Aztán visszarakja a fejét a helyére. :)

Most már ez következne. :)

Már csak bban reménykedek hogy jön minjárt Ulq és feltörli a padlót Zarakival. :)