Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

#1800
Szerintem jó volt, mint ahogy előbb leírtam.
Most lássuk, hogy milyen is lehetett volna: (egy "kicsit" felpörgetett verzió)

[spoiler]Aizen: Itt vannak az Espada-k, akik ultrakemények.
Stark a ...-as Espada, Barragan a ...-es Espada és Halibel a ...-as Espada.
Yamamoto: Akkor megküzdök veled, Aizen! Bankai: Rojin Nanka Blablabla (nem tudom a nevét így ide képzeljünk el valamit  :D)
Aizen: Akkor én bekeményítek. Bankai: Kyoka Suigetsu Blablabla (ide valami még keményebbet képzeljünk el  :D)
Gin: Én Hitsu-val küzdök meg. Bankai: Shinso Blablabla
Tousen: Én Komamurat választom. Bankai: Emma Orogi
Shunsui: Bankai.....
Ukitake: Bankai....
Soifong: Bankai...

Ichigo: most legyőzlek Ulqui! Jön az ultrakemény Bankai-om senkei alakja és a maszkom egyszerre!
Ulqui: én pedig releaselek!

Aizen: Mielőtt kinyírnánk egymást, elmondom hogy az igazi tervem az, hogy: (valami hihetetlent képzeljünk el!  :D)
Ja egyébként Vizard-ok vagyunk mindhárman...

5 oldalon keresztül harc, mindenki öl mindenkit...

Az utolsó 4 oldalon: az egyiken megjelennek a VL-ok, a másikon a Vizard-ok... (mindenki maszkban)
Megjelenik Isshin és a Royal Guard, majd a Pokol kapuja kinyílik...[/spoiler]

Hogy tetszik?
Egy KICSIT tömény lett volna, nemde?  :D

blackman

Quote from: blackronin on 2008-06-27, 19:26:57
Szerintem jó volt, mint ahogy előbb leírtam.
Most lássuk, hogy milyen is lehetett volna: (egy "kicsit" felpörgetett verzió)

[spoiler]Aizen: Itt vannak az Espada-k, akik ultrakemények.
Stark a ...-as Espada, Barragan a ...-es Espada és Halibel a ...-as Espada.
Yamamoto: Akkor megküzdök veled, Aizen! Bankai: Rojin Nanka Blablabla (nem tudom a nevét így ide képzeljünk el valamit  :D)
Aizen: Akkor én bekeményítek. Bankai: Kyoka Suigetsu Blablabla (ide valami még keményebbet képzeljünk el  :D)
Gin: Én Hitsu-val küzdök meg. Bankai: Shinso Blablabla
Tousen: Én Komamurat választom. Bankai: Emma Orogi
Shunsui: Bankai.....
Ukitake: Bankai....
Soifong: Bankai...

Ichigo: most legyőzlek Ulqui! Jön az ultrakemény Bankai-om senkei alakja és a maszkom egyszerre!
Ulqui: én pedig releaselek!

Aizen: Mielőtt kinyírnánk egymást, elmondom hogy az igazi tervem az, hogy: (valami hihetetlent képzeljünk el!  :D)
Ja egyébként Vizard-ok vagyunk mindhárman...

5 oldalon keresztül harc, mindenki öl mindenkit...

Az utolsó 4 oldalon: az egyiken megjelennek a VL-ok, a másikon a Vizard-ok... (mindenki maszkban)
Megjelenik Isshin és a Royal Guard, majd a Pokol kapuja kinyílik...[/spoiler]

Hogy tetszik?
Egy KICSIT tömény lett volna, nemde?  :D

:cool:  :D

Bishop

Azon gondolkodtam amugy ha már így a VL szóba jött hogy mittől lehet egy VL erősebb mint Arancar barátaink. Nos én azon gondolkdotam hogy a VL-ok képesek egy bankai szerű release-re vagy az ő kardjuk már télleg kard formát ölt és ők állnak a legközelebb a shinigamikhoz. Illetve hogy a VLek az igazi ellenfeleik a Vaizardoknak, mivel ők egy teljes shinigami formmal rendelkeznek plusz hollow erő plusz hógolyó ami kb sztem már már Vaizard formájú szal VLeknek már csak a maszkjuk van meg amit perszek nem tudnak levenni és fel mint a Vaizardok de van zanpaktoujuk shikai és bankai formmal. Illetve sztem a VLek is volt Shinigami kapitányokból vannak.

Nem olyan fontos ez csak úgy mostanába ezem gondolkoztam.

Junchi

Bankaifest részemről jöhet, szal támogatom blackronin ötletét :D

LuckyDingo

Elhisze, hogy kell átvezető rész, de nem ilyen gagyi és elcseszett, mint ez... jobban is meg lehetett volna oldani. Szvsz Orihime Ulqui-t igazán hanyagolhatták volna kövi chapterbe és egy Espada-SS fájt megkezdődhetett volna.. akkor is izgalmas a vége és még nem is volt szar.

Chronus

Engem inkább az zavar, hogy ha Yamáék gyakorlatilag átkurták egész Karakura Town-t SS-be és kicserélték egy dummy-town-ra, hogy senkinek se essen baja (ahogy azt Mayuri mondta), akkor mit keresnek itt Hollow-ok és Plus-ok?

Nyilván poén, ahogy Aizen reiatsuja felrobbantja őked, de gyakorlatilag itt nem szabadna semmilyen szellemi aktivitásnak lennie. Ez csak egy díszlet. Azt még megeszem, hogy a Vizardok figyelmesek voltak és becampelték magukat a dummy-town-ba, de azért könyörgöm....

Ha ez egy vicc akart lenni akkor egyáltalán nem nevetek. Elég bunkó egy faliure a plotban... vagy ez most egy másik város?

blackronin

Igen, amit mutattak az egy másik város volt.
Karakurától 22km-re északra. Semmi köze nincs a hamis KT-hoz.
Kubo nem rontotta el.
A Vizard-ok egy kicsit problémások, de a többi rendben van.

NLZ

Quote from: Bishop on 2008-06-27, 19:55:23
Azon gondolkodtam amugy ha már így a VL szóba jött hogy mittől lehet egy VL erősebb mint Arancar barátaink. Nos én azon gondolkdotam hogy a VL-ok képesek egy bankai szerű release-re vagy az ő kardjuk már télleg kard formát ölt és ők állnak a legközelebb a shinigamikhoz. Illetve hogy a VLek az igazi ellenfeleik a Vaizardoknak, mivel ők egy teljes shinigami formmal rendelkeznek plusz hollow erő plusz hógolyó ami kb sztem már már Vaizard formájú szal VLeknek már csak a maszkjuk van meg amit perszek nem tudnak levenni és fel mint a Vaizardok de van zanpaktoujuk shikai és bankai formmal. Illetve sztem a VLek is volt Shinigami kapitányokból vannak.

Nem olyan fontos ez csak úgy mostanába ezem gondolkoztam.
Neeem. Már írtam, hogy a Vasto Lorde-k azok a legerősebb classic hollowok. Vannak a Menos-ok, akik sokszáz hollow egybeolvadásával jönnek.
Első fokozat a Gillian, más néven Menos Grande, azok a nagy fekete hollowok, kik beszélni nem tudnak, öntudatuk nincs. Néha viszont megesik, ha erős hollowoknól jött létre a Gillian, hogy nem veszti el az öntudatát és késztetést érez más Gillidanok elfogyasztásra, így elvéve az erejüket.
Második fokozat az Adjuchas. Nekik már van öntudatuk, dumálnak és persze erősebbek is, mint a Gillian-ok. Ezek már tudatosan eszik egymást, sőt enniük is kell a többi Adjuchas-t, különben visszafejlődnek Gillian-ná, és örökre azok is maradnak, elveszítve öntudatukat végérvényesen. Ha egy Adjuchas-t nem ölnek meg, csak megcsócsálnak, az se fejlődhet már tovább. De az életben maradóknak sem egyszerű, 300 sorstársuk elfogyasztása után se érzik az erejük növekedését.
Harmadik fokozat a Vasto Lorde, róluk nem lehet tudni szinte semmit se, csak azt, hogy erősek. Ez a végső forma, egész H&M-ben kb 1-2 tucat ha van belőlük.

Az Arrancar-ok pedig a Menosokból jönnek létre, akármelyikből. Természetes folymat útján nagyon ritka, ráadásul ezek eléggé tökéletlenek és gyengék. Aizen a varázskavics erejével hozza őket létre mesterségesen. Szal így megy a fejlődés:
Code (Menos-Arrancar evolúció) Select
Gillian -> Adjuchas -> Vasto Lorde
   \           |           /
    \          |          /
     \         \/        /
      ----> Arrancar <---


Szal az Arrancarok, azok a megbűvölt Menosok úgy általánosságban, a többi titulus ezen belül mesterséges. Az Espada az a válogatott tizes, Aaroniero Arruruerie-n kívül mindegyikük legalább Adjuchas volt, szal tuti van közöttük ex-VL is. Persze erejük változó, nem biztos, hogy a dobogós Espadak mind VL-ek voltak, de elég valószínű.
Szal Aizennek arrancarosításon kívül másra nem hinném, hogy kellenek a VL-ok, hisz az mindenképp erőnövekedést ad nekik, ahogy a Shinigamiknak a Bankai. Persze lehet, hogy van más is, hisz Kubo bácsi bármikor kitalálhat akármit, súlyosbítva azt, ami amúgy is, de a jelenleg rendelkezésünkre bocsáltott információk szerint ez a tényállás.
[reserved]

SaiyaGin

Ulquiorra úúúúgy meg fog halni a következő néhány fejezet valamelyikében. :D

Bishop

[spoiler]
Quote from: NLZ on 2008-06-28, 03:51:39
Quote from: Bishop on 2008-06-27, 19:55:23
Azon gondolkodtam amugy ha már így a VL szóba jött hogy mittől lehet egy VL erősebb mint Arancar barátaink. Nos én azon gondolkdotam hogy a VL-ok képesek egy bankai szerű release-re vagy az ő kardjuk már télleg kard formát ölt és ők állnak a legközelebb a shinigamikhoz. Illetve hogy a VLek az igazi ellenfeleik a Vaizardoknak, mivel ők egy teljes shinigami formmal rendelkeznek plusz hollow erő plusz hógolyó ami kb sztem már már Vaizard formájú szal VLeknek már csak a maszkjuk van meg amit perszek nem tudnak levenni és fel mint a Vaizardok de van zanpaktoujuk shikai és bankai formmal. Illetve sztem a VLek is volt Shinigami kapitányokból vannak.

Nem olyan fontos ez csak úgy mostanába ezem gondolkoztam.
Neeem. Már írtam, hogy a Vasto Lorde-k azok a legerősebb classic hollowok. Vannak a Menos-ok, akik sokszáz hollow egybeolvadásával jönnek.
Első fokozat a Gillian, más néven Menos Grande, azok a nagy fekete hollowok, kik beszélni nem tudnak, öntudatuk nincs. Néha viszont megesik, ha erős hollowoknól jött létre a Gillian, hogy nem veszti el az öntudatát és késztetést érez más Gillidanok elfogyasztásra, így elvéve az erejüket.
Második fokozat az Adjuchas. Nekik már van öntudatuk, dumálnak és persze erősebbek is, mint a Gillian-ok. Ezek már tudatosan eszik egymást, sőt enniük is kell a többi Adjuchas-t, különben visszafejlődnek Gillian-ná, és örökre azok is maradnak, elveszítve öntudatukat végérvényesen. Ha egy Adjuchas-t nem ölnek meg, csak megcsócsálnak, az se fejlődhet már tovább. De az életben maradóknak sem egyszerű, 300 sorstársuk elfogyasztása után se érzik az erejük növekedését.
Harmadik fokozat a Vasto Lorde, róluk nem lehet tudni szinte semmit se, csak azt, hogy erősek. Ez a végső forma, egész H&M-ben kb 1-2 tucat ha van belőlük.

Az Arrancar-ok pedig a Menosokból jönnek létre, akármelyikből. Természetes folymat útján nagyon ritka, ráadásul ezek eléggé tökéletlenek és gyengék. Aizen a varázskavics erejével hozza őket létre mesterségesen. Szal így megy a fejlődés:
Code (Menos-Arrancar evolúció) Select
Gillian -> Adjuchas -> Vasto Lorde
   \           |           /
    \          |          /
     \         \/        /
      ----> Arrancar <---


Szal az Arrancarok, azok a megbűvölt Menosok úgy általánosságban, a többi titulus ezen belül mesterséges. Az Espada az a válogatott tizes, Aaroniero Arruruerie-n kívül mindegyikük legalább Adjuchas volt, szal tuti van közöttük ex-VL is. Persze erejük változó, nem biztos, hogy a dobogós Espadak mind VL-ek voltak, de elég valószínű.
Szal Aizennek arrancarosításon kívül másra nem hinném, hogy kellenek a VL-ok, hisz az mindenképp erőnövekedést ad nekik, ahogy a Shinigamiknak a Bankai. Persze lehet, hogy van más is, hisz Kubo bácsi bármikor kitalálhat akármit, súlyosbítva azt, ami amúgy is, de a jelenleg rendelkezésünkre bocsáltott információk szerint ez a tényállás.
[/spoiler]
Most így hirtelen csak átfutottam mert már az elején nem érted amit mondtam  :D Na szóval a VL-ok alapból rendelkeznek már Zanpaktouval ők a legerősebbek mert ők egy kaptiány hollowá változása után lettek adjuchasok de amikor valakiből előtör a Zanpaktou akkor lesz VL, ők már alapból emberi formába vannak azt tudjuk. Erre jön a hogolyó ami képessé teszi őket újra használni a shikaiukat vagy bankaiukat. Vagy egy magasabb szintű bankai szerű releasere lesznek képesek. A mostani Arrancarok Adjuchasból lettek arrancarok, amivel képesek lettek zanpaktouhasználatra,de még mindig koránt sem tökéletesek csak régi formájukba tudnak releaselni még VL e felé is tudnak menni.

shiro-tan

Quote from: Chronus on 2008-06-27, 21:29:22
Nyilván poén, ahogy Aizen reiatsuja felrobbantja őked,...

sztem nem csak aizen reiatsuja, hanem a többi kapitányé is rásegített erre, elvégre ott van 5 kapitány, plusz maga a generális :p
így maga az össz reiatsu volt az sztem ami kicsinálta a hollow-kat
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-06-28, 12:41:17
Na szóval a VL-ok alapból rendelkeznek már Zanpaktouval
Nem.. nem rendelkeznek XD VL=Rohadterős és fejlett Menos és semmi több..

Quote from: Bishop on 2008-06-28, 12:41:17
ők a legerősebbek mert ők egy kaptiány hollowá változása után lettek adjuchasok de amikor valakiből előtör a Zanpaktou akkor lesz VL
WTF?! Ezt honnan?  :he:

Aztán a végén rájöttem, hogy ez csak a te képzelgésed, szal no comment :D Sztem nem így van :D

Bishop

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-28, 15:07:40
Quote from: Bishop on 2008-06-28, 12:41:17
Na szóval a VL-ok alapból rendelkeznek már Zanpaktouval
Nem.. nem rendelkeznek XD VL=Rohadterős és fejlett Menos és semmi több..

Quote from: Bishop on 2008-06-28, 12:41:17
ők a legerősebbek mert ők egy kaptiány hollowá változása után lettek adjuchasok de amikor valakiből előtör a Zanpaktou akkor lesz VL
WTF?! Ezt honnan?  :he:

Aztán a végén rájöttem, hogy ez csak a te képzelgésed, szal no comment :D Sztem nem így van :D
Ki tudja én ezen gondolkodtam, és leírtam. Mivel elmélet lehet hogy nem igaz de én ezt hiszem. Lehet cáfolni de nem fikázni  :hehe:

NLZ

De azt mondták, hogy az Espadak közül Aaroniero-n kívül mindegyik legalább Adjuchas, szal tuti van VL köztük. Egy normál hollownak sose lesz zanpaktouja (najó, kivéve Aaroniero-nak :P), ahogy egy shinigaminak se lesz maszkja, kivéve persze, ha keverednek az erőik.
És ne mondd, hogy a Top3 espada nem elég erős neked, mert akkor mi erős? Én ilyen übertáp VL-ek helyett olyasminek örülnék, hogy Kenpachi vagy Yama papa előrántja a maszkját. xD
[reserved]

Bishop

Hát figy gyakorlatig number 5ig meg se izzasztották az espadak a Kapitányokat Ulqui és a többiek lehet kicsivel erősebbek de a tapasztalt kaptányokkal szemben mint pl Shunshui vagy Ukitake max 1 szinten lehetnek, talán a nu 1 Espada erősebb valamivel de azért látszik az hogy Gin és Tousen is erősebb az Espadanaknal és ők nem olyan erősek azért mint Yama vagy Aizen. Sztem ez az Espada Aizennek egy kisérlet volt és  jók alatvalóknak de mint látszik is hogy csak 3mal ment le és a többit hagyta meghalni sztem nem nagyon számít rájuk, biztos más terve van. Az Espadak csak feláldozandó parasztok a játékba. Ha a VLek meg annyira imbak és még senki nem látta őket akkor nem hiszem hogy majd pont Aizen kedvéért előjönnek. Ha meg Aizen még őket is lazán veri akkor elhúzhat a pi**ába  :__devil:

NLZ

Ugye a kavicsnak idő volt, míg max erejét kimutatta, de ha egy átlag kapitány reiastujának háromszorosának hatására ideiglenesen max erőn van, szal innentől kezdve már tényleg csak attól függ, hogy milyen hollowot bűvöl meg Aizen. Legalább egy VL-ot viszont tuti talált, hisz volt rá 1 éve és elég sok ereje. És akár még csatlakozhatnak is Aizenhez, hisz az Adjuchasok is csatlakoznak. A gond az, hogy hatalmas a ködösítés a VL-ok körül. Szal nem tudni, hogy vannak-e VL-ok az Espadak között, vagy sem. De elvileg most az a terve Aizennek, hogy azt a King's Key-t összerakja, azt megy SS-ba. Szal részéről az lenne a logikus, hogy teljes erővel menjen Yamatóékra, hisz egy nagy ütés is hasznosabb, mint két kisebb. :) Ezek az erőviszonyok viszont ködösek, hisz Icsi bankai nélkül ugyan olyan erős volt, mint Kenpachi, azt Kenpachi egy erősebb Espadat lekapott, mint Icsi Bankaival és Maszkkal. Szal inkább Kubo kedvétől függ sztem, hogy ki mennyire erős. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: shiro-tan on 2008-06-28, 13:40:14
sztem nem csak aizen reiatsuja, hanem a többi kapitányé is rásegített erre, elvégre ott van 5 kapitány, plusz maga a generális :p
így maga az össz reiatsu volt az sztem ami kicsinálta a hollow-kat

Nem emlékszem, hogy az egymás mellett kiáramoltatott reiatsuk értéke összeadódna. Főleg nem úgy, hogy a tulajdonosaik ellenségek (gyk kioltják egymást) és elég vegyesen vannak (hollow is meg shinigami is). Persze nem volt még rá precedens... de ennyierővel SS arcba a Gotei13 kapitányai és hadnagyai kiállhattak a verandára és belőhették volna egyszerre a reiatsujikat, hogy Ichigóék megpusztuljanak a nyomástól 22km-es körzetben (lol)

chilip

Quote from: Chronus on 2008-06-28, 17:01:06
Quote from: shiro-tan on 2008-06-28, 13:40:14
sztem nem csak aizen reiatsuja, hanem a többi kapitányé is rásegített erre, elvégre ott van 5 kapitány, plusz maga a generális :p
így maga az össz reiatsu volt az sztem ami kicsinálta a hollow-kat

Nem emlékszem, hogy az egymás mellett kiáramoltatott reiatsuk értéke összeadódna. Főleg nem úgy, hogy a tulajdonosaik ellenségek (gyk kioltják egymást) és elég vegyesen vannak (hollow is meg shinigami is). Persze nem volt még rá precedens... de ennyierővel SS arcba a Gotei13 kapitányai és hadnagyai kiállhattak a verandára és belőhették volna egyszerre a reiatsujikat, hogy Ichigóék megpusztuljanak a nyomástól 22km-es körzetben (lol)

jah és mellette az összes csicska shinigami is :D

Chronus


shiro-tan

#1819
Quote from: Chronus on 2008-06-28, 17:01:06
Nem emlékszem, hogy az egymás mellett kiáramoltatott reiatsuk értéke összeadódna. Főleg nem úgy, hogy a tulajdonosaik ellenségek (gyk kioltják egymást) és elég vegyesen vannak (hollow is meg shinigami is). Persze nem volt még rá precedens... de ennyierővel SS arcba a Gotei13 kapitányai és hadnagyai kiállhattak a verandára és belőhették volna egyszerre a reiatsujikat, hogy Ichigóék megpusztuljanak a nyomástól 22km-es körzetben (lol)

igaz :p
de nem is az a lényeg, hanem az, hogy szvsz nem csak aizen az akinek nagy reiatsuja van, amitől elpusztulhattak a hollow-k :)
mindamellett aizen-chan nagyon cool, meg miegymás, de valaki végre letörölhetné az arcáról a vigyort, mert egy idő után tényleg kezd irritálóvá válni hogy semmi nem hatja meg :/
az a beszólása, hogy max nélkülük (gin, tousen, aizen) kerül sor a 'győzelemre', kicsit sok volt -_-

Edit: a köv ch.-ben meg sztem nem lesz megint a két eseményszál együtt adva, inkább ichi meg ulqi harc lesz :szemuveges:
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

Chronus

Quote from: shiro-tan on 2008-06-29, 00:05:06de valaki végre letörölhetné az arcáról a vigyort, mert egy idő után tényleg kezd irritálóvá válni hogy semmi nem hatja meg :/
Egyetértek. Kéne neki egy bankai-kúra Yamamototól. Bár nem valószínű, hogy összeverődnek majd. Kubo-t ismerve Aizen első és legkomolyabb ellenfele valószínűleg Shinji lesz. Személyes összetűzések mindenek felett. Ugyenez igaz Tousenre is aki Kensei-t árulta el. Ki van ez találva. Mindenkinek megvan a párja.

shiro-tan

igen igen, már várom azt a pillanatot
de mennyire
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

LuckyDingo

Ginnek ki a párja a Vaizardokból? :S Vagy Hitsugaya + Matsumoto már olyan szinten vannak, hogy bírnak vele? :D Vagy miután veszítettekaz Espadák, akkor Gin lelép.. kinézem belőle, hogy elárulja Aizent XD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-29, 01:10:52
kinézem belőle, hogy elárulja Aizent XD

Én is. Ő amolyan életművész fajta. Valószínűleg azért van Aizennel mert unatkozik. Sunyibb szemétláda ő annál hogy bármi célja is legyen Aizen terveiben. Az a fajta aki az utolsó pillanatban lép le, vagy áll át. Tipikus róka. Nem érdekli semmi erő, vagy felsőbb cél. Csak sordódik a széllel. Plusz... nem hiszem, hogy kezet tudna emelni Matsumotora. Azon kevés pillanatok egyike mikor nem vigyorgott hanem egyértelműen szomorú volt az volt mikor elbúcsúzott tőlle Soykouku-n. Kettejük kapcsolata elég egyértelmű.



Plussz ő az a fajta gonosz, akire csak mondani szokás hogy gonosz, mert a gonosz oldalon áll. Igazából még senkibe se tett kárt a sorozatban. Egyszer rálőtt Ichigo-ra, de úgy is hagyta, meg egyszer harcolt egy jót Hitsugayával, de igazából őt se sebesítette meg egyáltalán, pedig szerintem nem lett volna nehéz neki. Egész SS arc alatt csak állt Aizen mellett, elégedetten mosolygott és türelmesen szemlélte az eseményeket. Még csak parancsot se adott ki senki kárára. Igazából nem tett semmi rosszat. Pont ezért LoL karakter... Ha SS oldalán állna azt mondanám Mayuri közelebb áll a gonosz fogalmához mint ő. Gin max csak ravasz, meg egy csepped geci. Kinézném belőlle még azt is, hogy csak azért van Aizen mellett, mert a megfelelő pillanatra vár, hogy lecsaphasson rá.

Bishop

Azért Pendelum alat megismertük Gin módszereit a rangszerzéshez. Egyáltalán nem megnem értett ember aki nem gonosz csak úgy látszik hogy az. Igenis vérszomlyas csak rá még ravasz is. De azt elismerem hogy valahol van egy jó senkit nem tudna bántani énje, aminek részben biztos Rangiku az oka. Amugy lehet kiskoraba Gin nem volt gonosz csak a körülmények áldozata de már a dolgokon nem változtatt. Engem jobban érdekel Tousen, lehet mindneki utálja de az ő múltja és jelleme sokkal érdekesebb. Gin önszántából csatlakozott Aizenhez, de mint tudjuk Tousent Aizennek rá kellet vennie valahogy, mert rajta nem hat az illuzio.

Képzelem már mindenkit legyőzött Aizen és ép jön Tousen és "höhö meggondoltam magam, az igazság érdekében én leszek Isten és ezentúl szólíts Kira-nak" . Erre Aizen " höhö Genjutsu"  mire Tousen "höhö vak vok" majd Aizen lévén nagyon kimerült Tousen átszúrja és megöli az Istenné válás kapujánál. Na jó ne kezdek megint idióta elméletekbe  :D :angyali:

LuckyDingo

Valszeg ez a jelenet Tousennel így lenne:
Tousen: Aizen, te gaz, ez nem az én igazságom, most véget vetek mocskos tervednek :O
Aizen: Te is fiam.. Tousen...
Tousen: Én is.. most pedig *insert übertech* meghalsz :D
VIllanás :D Aizen Tousen mögött, Tousen kettévágva ereszti ki a 20 liter vért magából :)
Aizen: Höhö.. hozzád még genjutsu se kell ;)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-29, 02:59:35
Aizen: Höhö.. hozzád még genjutsu se kell ;)

Ugyan már. Minek rántana kardot ilyen féreg ellen? Aizen kinyírná a puszta reiatsujával... Úgy úgy csinálja. :hehe:

shiro-tan

gin az egyik legjobb karakter szvsz ^^
tousent azért nem szeretem mert.. hogy is mondjam.. túl megszállott, hogy aizen-sama így, meg aizen-sama úgy
gin ezzel ellenben meg épp hogy szabadszájú, meg aizen se bánik ugyanúgy ginnel, meg tousennel
meg pont a sunyi képe az amit bír benne az ember :p
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

NLZ

Tousenben ez a hülye filozofikus igazságszolgáltatási elve nem tetszik, hogy ő most a világ egyensúlya miatt működik együtt Aizennel, közben meg elárulja a rókagyereket, miközben az a barátjának gondolta. :F
Gin meg elégé az a kiismerheteten figura, látszik, hogy Aizen is tart picit tőle. Szinte mindig vigyorog, de sose tudod, hogy mire gondol, még akkor se, ha beszél.
[reserved]

Venom

Gin nekem mindig is szimpatikus volt, de onnantól lett abszolút kedvenc, amikor Rukiaban a szabadulás lehetőségének hamis illuzióját keltette a kivégzés előtt. :D Ahogy Rukia összeomlott, öröm volt nézni! :jee: (Nem vagyok anti-Rukia fan egyébként.) Egyedül azt sajnálom, hogy még a Pendulumban se derült róla ki sok, csak annyi, hogy fiatalon is nagyon tehetséges volt.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne