Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Christian

#4470
Nekem az első reakcióm a chapter után:
"Akkor az ezután chapter az a rész ahol Aizenék már MAJDNEM egymásnak ugranak, de aztán visszavonulnak inkább HMbe.." XD

Ebből úgyse lesz semmi szerintem :)

Edit:
Viszont elfogott az Aizenes képnél a "WTF?! Not as planned..." érzés XD

Bishop

Na jó nem bírtam ki megnéztem a rawot, egyrészről ritka szar volt. Annyira éreztem hogy Ukitaket meg Shunshuit nyírja majd ki Kubo, ezzel a két kedvenc karakteremet, úgy hogy még bankait sem mutattak, mert hát ugye a fiatal generációt mint Hitsugaya-t meg Soi fon-t nem lehet megölni. Ráadásul Ukitaket egy olyan ölje meg mint Goofy. Még lehet hogy túlélik, de ebbe már csak reménykednem lehet. Annak viszont örülök hogy itt vannak a Vaizardok, de azt sem szeretném ha a Taichok most le lennének degradálva, egy dolog hogy Soi Fon meg Hitsugaya a leglowabbjai SSnek, de Ukitake meg Shunshuitól többet várok.

Prof. William

#4472
Nekem az jött le hogy Ukitake és Sun (SÜN) túl lazán kezdte venni harcot az 1-es ellen. Ketten voltak + a többi. Aztán az a kis szefós jól meglepte őket és mire komolyan vették volna már késő volt.

Azt azért nem hiszem hogy kipurcantak de ebből a csatából már nagy valószínűséggel kiestek.

Most már egy lehetséges Azien győzelmet vagy legalábbis a Aizen + tsai + a 1-3 - normális visszavonulását is el tudom képzelni.

+ úgy űnt aizen még most is "just as palnned" esen nézett a végén. Sztem már távolról érezte az erejét a csapatnak. + végül is ő "csinálta" a Vaizardokat. Lol lenne ha ezt most a saját hasznára fordítaná.

Dub-zero

nem hiszem, h meghalt volna 1 ilyen wonderweiss-szintű akármitől.

jó lenne ez a chapter, csak ki nem állhatom a vaizardokat (shinji-t kivéve). arról nem is beszélve, h most Aizenéknek nem jelentene nagy gondot kinyírni mindet 1 kardcsapással.
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

chilip

Quote from: Dub-zero on 2009-07-01, 19:04:13
nem hiszem, h meghalt volna 1 ilyen wonderweiss-szintű akármitől.

jó lenne ez a chapter, csak ki nem állhatom a vaizardokat (shinji-t kivéve). arról nem is beszélve, h most Aizenéknek nem jelentene nagy gondot kinyírni mindet 1 kardcsapással.

de akkor kinek magyarázza el a tervét és hogy ő micsoda lángész? :D

Christian

Wonderweiss nem hinném,hogy csak egy akármi lenne :P Hamár 1eske azt mondja,hogy Aizen valszeg siettetni akarja a dolgot HAMÁR WW-t IS ide rendeli :P Szal valszeg WW is:
a, Espada (Csak valami hülye címe van,hogy Perfecto espada vagy double zero XD )
b, VL -> bár ezt mostmár annyira nem tartom valószínűnek

LuckyDingo

Nos..  :lol:
Azaz nekem van egy nagy bajom a fejezettel...Wondershit túl sok oldalt kapott XD Pölö ki a fenét érdekel dupla oldalban, hogy ordít... A másik: top2-3nak egy karcolása sincs.. komolyan nem vártam ezt a fejleményt XD
És yes a Vaizardok megjelentek.. hurray.. yay.. ezeket komálom :D DE! Most vagy ők is vesztenek.. /ami lol lenne/, vagy visszavonulásra kényszerítik Aizenéket.. talán.

Annyira érzem, hogy jövőhéten.. Yammi jön :D

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-01, 20:08:31
Nos..  :lol:

És yes a Vaizardok megjelentek.. hurray.. yay.. ezeket komálom :D DE! Most vagy ők is vesztenek.. /ami lol lenne/, vagy visszavonulásra kényszerítik Aizenéket.. talán.


Vagy esetleg Aizen ordas nagy "Just as planned" -ének részeként átállnak/átállítódnak az oldalára.

Azért Lol hogy amikor a No 1 -esnek kelett harcolnia 2 tájcsóval elég jól bírta de ez fordítva nem igazán volt igaz a top kapitányokra. ahogy meglepni hagyták magukat mintha 2 tejfölösszájú tanítvány lettek volna. :)

Még a végén kiderül hogy nem is erősek csak ők nyaltak a legjobban annak idején Yama-apónak ezért kerültek ilyen magas posztba.  :lol:

Member

Nekem lenni kemény borosta, ám szopni jól vén rudi...

LuckyDingo

Érdekes baki... Wonder a bal kezével döfte le Ukit, a következő képen a jobb keze véres :O Hogy van ez?  :angyali:

csacsa

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-01, 22:02:34
Érdekes baki... Wonder a bal kezével döfte le Ukit, a következő képen a jobb keze véres :O Hogy van ez?  :angyali:

biztos kétbalkezes. :lol:

Kemény fejezet volt. Rég esett már le ennyire az állam....A vaizardoknak és is nagyon örülök.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

NLZ

Éééééés most vissza a történet H&M-be fél évre minimum! :D
De nem értem mi ebben a meglepő, hogy a Vizardok pont a legutolsó pillanatban érkeznek. Én még szkeptikus vagyok addig, míg nem produkálnak mostmár egy igazán érdekes harcot. Ha most is az lesz, hogy hónapokon át csak farkasszemet néznek és szájkaratéznak, akkor valakit tökönszúrok.
[reserved]

Member

Nem tudom, mennyire örülnék neki, ha még 15 chapter bunyóról szólna, most már kiderülhetne, hogy mi is folyik itt.

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-01, 20:08:31
Annyira érzem, hogy jövőhéten.. Yammi jön :D

Oh f*ck...

Shunsui és Ukitake meg tuti nem halottak. Nehogy már egy retardált gyökér meg egy ízlésficamos cowboy gyűrje le őket. :rolleyes:

Remélem hamarosan lesz Komamura vs Tousen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 01:27:54
Quote from: LuckyDingo on 2009-07-01, 20:08:31
Annyira érzem, hogy jövőhéten.. Yammi jön :D

Oh f*ck...

Shunsui és Ukitake meg tuti nem halottak. Nehogy már egy retardált gyökér meg egy ízlésficamos cowboy gyűrje le őket. :rolleyes:
Ehhez csak annyit, hogy  OOOOOOOOOOOOOHHH

Liquid Snake

Az a helyzet, hogy nagyon megérdemelte Ukitake meg Shunsui amit kapott. Személy szeriont imádom mind2-t de mi ez h ne használd a Bankai-t mert túl sokan látják? xD Then just die.... Kapitány harcoknak remélem annyi, jöhetnek a Vaizardok.

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-02, 05:19:04
Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-02, 01:27:54
Quote from: LuckyDingo on 2009-07-01, 20:08:31
Annyira érzem, hogy jövőhéten.. Yammi jön :D

Oh f*ck...

Shunsui és Ukitake meg tuti nem halottak. Nehogy már egy retardált gyökér meg egy ízlésficamos cowboy gyűrje le őket. :rolleyes:
Ehhez csak annyit, hogy  OOOOOOOOOOOOOHHH
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Dreamcleaver

http://www.onemanga.com/Bleach/364/04/

Most nincs előttem az eredeti, de a középső panelen, ahol visszaemlékeznek Aizen szökésére HM-be, azok a fehér foltok az üres szövegdobozok? Ugye Kubo sem lehet ennyire igénytelen? Mondjátok, hogy az valami más...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

áááá, az a lyuk az emlékén :D mállik szét hipnózis hatására (Aizen: just as planned)

Bishop


NLZ

Quote from: Bishop on 2009-07-02, 16:20:13
Előre látom Komamura Mecha vs giant menos ::)
Vaizard Fusion.

Igen, azok a szövegdobozok.
http://www.onemanga.com/Bleach/178/15/
[reserved]

blackronin

365:
[spoiler]A BA-n van a szöveg, csak a lényeget írom le.
Vizardok Ichigo oldalán vannak, nem kérnek az SS-ből.
Yamamoto eléggé meglepődik, hogy látja őket.
Yamamoto hadnagya engedi át őket a pajzson.
Az SS erők reagálnak a Vizardok érkezésére (Shunsui, Hisagi, stb.)
A Vizardok MINDEGYIKE előrántja a maszkját:
Rose maszkja egy madár, Love maszkja egy démon (oni), Hacchi maszkja hasonlít Dondochakka arcára, Lisa maszkja keresztalakú (elég furán hangzik  :confused: ), a többiekét már ismerjük.
WW üvölt, Gin és Tousen mond pár szót erre, Superchunky Gillianokat idéz meg és a fejezet végén a Vizardok támadásba lendülnek.  [/spoiler]

Junchi

[spoiler]Yeey, vaizard-maszkok. Amúgy - ha jól vettem ki - a vaizardok a ch végén a frissen érkezett Gillianokra támadnak, szal nagyon úgy néz ki, hogy nem fognak beleavatkozni az espadák elleni harcba. Bár fene tudja, a Gillianok nem ellenfelek még egy random shinigaminak se... ^^[/spoiler]

Btw Sasakibe csinál valamit? OMG, ki hitte volna. :D

LuckyDingo

Hmm.. ha most már mindenki előkapja a maszkot, akkor szerintem közeledik a manga a végéhez.. számomra XD

Dub-zero

ezek a vaizardok egyre kisszerűbbek a szememben
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Prof. William

Ja most hogy mindenki maszk módba váltott már új dolgot nem igazán tudnak mutatni szóval most vagy elkezdenek hullani, vagy nem lessz meghatározó szerepük a jövőben.

Bishop


blackronin

Vizard ready to battle!!!! (egyébként király az avatarod, Bishop! Én is Watchmen rajongó vagyok...  :P Rorschach rules!  :whoah:)
Képek:
[spoiler]from BA:







[/spoiler]
Ez a fejezet eddig nagyon bejön!
Vizard  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Junchi

Nah, akkor az új maszkok: Rose-é szerintem nagyon gáz, Lisáé tetszik, Love-é rulzik, Hacchié weird, a többiekét meg már láttuk korábbról. :D

Egyébként pontosan ilyen reakcióhegyekre számítottam ettől a ch-tól SS részéről és meg is kaptam, szal Kubo papa kap most ezért egy piros pont... öö... pöttyöt. :P

Dreamcleaver

Rose-é különös, Lisa-é generic sz@r (mindig a kedvenceimet kell elk*rni), a többieké ok.

Lisa elveri Shunsui-t? Epic!  :hopp:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS