Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Member

Maga a chap. kifejezetten jó volt. Szeretem, ha az ellen ellen a saját képességeit használják fel.

Lythis

Csak tippelt. Ez így kicsit szerintem gáz volt. Kubo mentségére szóljon, hogy valahogy meg kellett szabadulni Barragan-tól, és ez valahol még mindíg jobb, mint ha tényleg egy böszme rakétával szétrobbantják

Dreamcleaver

Ez a fejezet egy nagy LOLWUT volt. Komolyan...akinek ez tetszett, az vizsgáltassa ki magát szakemberrel. Kubo-nak kurvára semmi ötlete nem volt, hogyan írja ki Barra-t a sztori-ból, és nagy kínkeservvel ezt tudta megszülni.
Remélem legalább annyi előnye lesz a dolognak, hogy most láttuk utoljára Soi Fon bankai-ját, meg magát Soi Fon-t is egy időre. Egyik legnagyobb jellemfejlődési potenciált rejtő kari volt, de Kubo sikere elbaszta. Még ebben a részben is képes volt elnyögni egy "remélem majd visszafizeted" dumát. A bankai-ja meg...mindent felállítanak neki, hogy point-blank távból, energia fókuszált közegben odasüssön Barrának, és még így sem volt képes megölni. HAHAHA...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Amikor az egyik legnyugodtabb ellen hirtelen elkezd ordibálni mint egy idegbeteg őrült, akkor már tudni lehet, hogy meg fog halni...
Teljesen ötlettelen volt az egész... Barragan alapból csontváz volt és a lehelete volt ilyen rohasztó, ugye a lehelet meg a tüdejéből jön, ergo egyáltalán nem kellett volna tudnia a saját képességével kinyírnia Hachi-nak...    L-A-M-E

blackronin

#4744
Quote from: Dreamcleaver on 2009-08-21, 15:40:33
Ez a fejezet egy nagy LOLWUT volt. Komolyan...akinek ez tetszett, az vizsgáltassa ki magát szakemberrel. Kubo-nak kurvára semmi ötlete nem volt, hogyan írja ki Barra-t a sztori-ból, és nagy kínkeservvel ezt tudta megszülni.
Remélem legalább annyi előnye lesz a dolognak, hogy most láttuk utoljára Soi Fon bankai-ját, meg magát Soi Fon-t is egy időre. Egyik legnagyobb jellemfejlődési potenciált rejtő kari volt, de Kubo sikere elbaszta. Még ebben a részben is képes volt elnyögni egy "remélem majd visszafizeted" dumát. A bankai-ja meg...mindent felállítanak neki, hogy point-blank távból, energia fókuszált közegben odasüssön Barrának, és még így sem volt képes megölni. HAHAHA...
:tezsvir:
Quote from: Liquid Snake on 2009-08-21, 15:56:24
Amikor az egyik legnyugodtabb ellen hirtelen elkezd ordibálni mint egy idegbeteg őrült, akkor már tudni lehet, hogy meg fog halni...
Teljesen ötlettelen volt az egész... Barragan alapból csontváz volt és a lehelete volt ilyen rohasztó, ugye a lehelet meg a tüdejéből jön, ergo egyáltalán nem kellett volna tudnia a saját képességével kinyírnia Hachi-nak...    L-A-M-E
:tezsvir:

Hála az égnek, hogy nem csak én láttam szarnak és gagyinak ezt a fejezetet, meg úgy az egész Bleach-et szánalmasnak az utóbbi időben!

Összegzés:
- Soifon bankai és ő maga  :lame:
- Barragan nulla háttétörténettel  :lame:
- Újabb "találó" Espada halál...  :lame:

És a legjobb az egészben az, hogy a másik kettő Espada is hasonló "frappáns" módon fog meghalni, persze a jó oldalról senki nem fog... Ez nem az a manga... Itt csak a jók győznek, talán egy kicsit összepiszkolják magukat...
"nagy sóhaj"
Kezd nagyon fárasztani ez a manga... Néha már a heti 10 percet is soknak érzem, amit fordítok rá.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2009-08-21, 15:40:33
Ez a fejezet egy nagy LOLWUT volt. Komolyan...akinek ez tetszett, az vizsgáltassa ki magát szakemberrel. Kubo-nak kurvára semmi ötlete nem volt, hogyan írja ki Barra-t a sztori-ból, és nagy kínkeservvel ezt tudta megszülni.
Remélem legalább annyi előnye lesz a dolognak, hogy most láttuk utoljára Soi Fon bankai-ját
couldn't agree more.
Egyébként tippre már csak leissza magát hétvégénként, és csinál egy shitscribbl storyboardot. Az, hogy a top espada-kat sikeresen rendre elcseszi szerintem nagyon gáz. És van egy olyan szomorú gyanúm, hogy Stark-tól sem nagyon látunk majd mást, minthogy lődöz....

Member

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-21, 15:56:24
Teljesen ötlettelen volt az egész... Barragan alapból csontváz volt és a lehelete volt ilyen rohasztó, ugye a lehelet meg a tüdejéből jön, ergo egyáltalán nem kellett volna tudnia a saját képességével kinyírnia Hachi-nak...    L-A-M-E
-Lehet, hogy védőanyag volt a tüdejében és a légcsövében, szájüregében, hogy ott végigmenjen a rohasztás, de a gyomrában nem. Mint nekünk, hogy a gyomrunk ne eméssze önmagát.
-Az is lehet, hogy a gyilkos port a szájában adta hozzá a lehellethez. Ha büdös a szád sem a tüdődtől büdös jobb esetben.

Lythis

Quote from: Member on 2009-08-21, 17:12:54
Quote from: Liquid Snake on 2009-08-21, 15:56:24
Teljesen ötlettelen volt az egész... Barragan alapból csontváz volt és a lehelete volt ilyen rohasztó, ugye a lehelet meg a tüdejéből jön, ergo egyáltalán nem kellett volna tudnia a saját képességével kinyírnia Hachi-nak...    L-A-M-E
-Lehet, hogy védőanyag volt a tüdejében és a légcsövében, szájüregében, hogy ott végigmenjen a rohasztás, de a gyomrában nem. Mint nekünk, hogy a gyomrunk ne eméssze önmagát.
-Az is lehet, hogy a gyilkos port a szájában adta hozzá a lehellethez. Ha büdös a szád sem a tüdődtől büdös jobb esetben.
:facepalm:

Christian

Pedig szerintem ez a fejezet totál jó is lehetett volna. Egyetlen ponton lett elbaszva (de ott nagyon), hogy miután Barragan megindult feléjük, egyik se halálozott el. Mondjuk ha Hacchi feláldozta volna magát , és úgy ölik meg Barragant azt mondom ok. Mittom én...zárta volna magát össze vele egy barrierbe és ott egy forgotten kidouval ölte volna meg mindkettejüket. Ez viszont szar...

Junchi: Amikor egy harcban a HOGYAN a kérdés és nem az,hogy MI LESZ akkor már régen rossz.

Igenis, tessék kinyírni végre a jó karaktereket is, nem kell őket életben tartani, dögöljenek halomra ha olyan. Igen, Barragannak már le kellett volna végre vágnia valakit.

Btw fantasztikusan elcseszett még Barragan halála, mert ugye a kéznek semmi köze nem volt hozzá, nem is kapcsolódott hozzá és stb. Omeada kardja se kezdett el rohadni mert hozzáért Soi Fon karjához és stb.

Én eddig meg voltam elégedve a mangával, potenciál is volt végre,hogy levágjanak valakit a jó oldalról...de neeeeem.....

Azt meg láttatlanba megmondom,hogy nem sokára magyarázatot fogunk kapni arra,hogy Hali miért csak 3-as. "Barragan volt a 2.....de csak a respira miatt, in fact, i'm superior." ^^

Member

Éb Bleachben az Arrancar sagá-val való ismerkedés körül (kb. Di Roy Linker halálakor) tudtam, hogy jófiúk nem fognak halni. Jó, Aaroniero-Rukia egymásölcsinél reménykedtem, de utána minden ilyen jellegű lelkesedésem elszállt.
Ebben a mangában a rosszfiúknak arany szíve van, csak addig verik az ellenfeleiket, amíg azokat kimentik/berzerkerbe mennek.

Liquid Snake

Quote from: Member on 2009-08-21, 17:12:54
Quote from: Liquid Snake on 2009-08-21, 15:56:24
Teljesen ötlettelen volt az egész... Barragan alapból csontváz volt és a lehelete volt ilyen rohasztó, ugye a lehelet meg a tüdejéből jön, ergo egyáltalán nem kellett volna tudnia a saját képességével kinyírnia Hachi-nak...    L-A-M-E
-Lehet, hogy védőanyag volt a tüdejében és a légcsövében, szájüregében, hogy ott végigmenjen a rohasztás, de a gyomrában nem. Mint nekünk, hogy a gyomrunk ne eméssze önmagát.
-Az is lehet, hogy a gyilkos port a szájában adta hozzá a lehellethez. Ha büdös a szád sem a tüdődtől büdös jobb esetben.

Ennek már nagyon túlmagyarázás szaga van...  ^^"

Chronus

Szerintem az egyik legjobb fejezet volt az utóbbi fél évben. Aki ennél többet vár (ne adj isten halált a jók oldaláról) az vizsgáltassa ki magát mert fogalma sincs róla hogy mit olvas. Vagy ami egyszerűbb: ne olvassa. Kevesebb ember a hate bandwagonokon = több fun.

Barra a hozzá legillőbb módon bukott el.

blackronin

#4752
Quote from: Chronus on 2009-08-22, 15:14:06
Szerintem az egyik legjobb fejezet volt az utóbbi fél évben. Aki ennél többet vár (ne adj isten halált a jók oldaláról) az vizsgáltassa ki magát mert fogalma sincs róla hogy mit olvas.
Hát ez a legszörnyűbb az egészben! Hogy ez volt a legjobb fejezet az elmúlt fél évben (szerinted)...
Ezért írtam azt, hogy Kubonak már csak ennyire telik.  :frown:

Quote from: Chronus on 2009-08-22, 15:14:06
Barra a hozzá legillőbb módon bukott el.
A halál módja egész ötletes lett volna, de annak fényében, hogy Barragan még egy nyamvadt Omeada-t sem tudott megölni, Soifon karjának elvesztése pedig csak jelképes, konkrétan nem lesz gond a visszaállítása.

Quote from: Chronus on 2009-08-22, 15:14:06
Kevesebb ember a hate bandwagonokon = több fun.
Na persze... Inkább egy alapos verés kellene Kubonak, hogy végre valami érdemlegeset is kiadjon a keze alól...

Most persze jogosan kérdezheted, hogy miért szidom Kubot állandóan, hogy mi ez a hirtelen "pálfordulás", hiszen pár hónappal ezelőtt még dicsértem a fejezeteket... Akkor persze még semmi bajom nem volt!
Mondhatnád...

Te mostanában visszaolvastam az Ulqi vs Ichigo küzdelemtől a mangát, s igencsak meglepődtem...
Ugyanis meglepően unalmas, sőt kifejezetten fárasztó volt a fejezetek végigolvasása, s az artworkon kívül az egész
történet, a cselekmény szánalmas volt!
Eszembe jutottak, hogy miket vártam a küzdelmektől, ettől az egész mangától, s csak lestem, hogy micsoda szánalmas megvalósítás lett végül.
Amiket én "jó" vagy "szuper" fejezeteknek tartottam, azok inkább csak jó artworkkel rendelkeztek, de egyébként harmatgyengék voltak... Az art a fejezet olvasása közben élvezhetővé tette az egészet, de újra elolvasva már ez nem jött elő, s maradt az elkeserítő valóság.

Az egész sorozat bűzlik attól, hogy Kubo nem tervezett előre semmit már az utóbbi időkben, s emiatt az egész már nagyon nem áll össze.

Quote from: Chronus on 2009-08-22, 15:14:06
Vagy ami egyszerűbb: ne olvassa.
Még pár ilyen fejezet, s tényleg hagyom a fenébe az egészet...  :ejj:
Már rohadtul nem érdekel Aizen "fantasztikus" terve, se Urahara, se Stark...
Tőlem meghalhat mindegyik, hiszen úgy is Ichigo és a többi félkegyelmű fog győzni a végén, majd happy end.

Innentől fogva nem fogok már több "köpködő" és "nyavalygó" hozzászólást írni, mert a többség már érzi egy ideje, hogy az egész Bleach úgy gáz, ahogy van.
Meg egyébként vannak 1000X jobb és érdekesebb mangák is, csak sajnálom, hogy egy viszonylag jó kezdet után, egy ilyen középszerű, "drámainak tűnő, de valójában kiszámítható" sorozat lett ebből...
Itt vagyunk már csaknem 400 fejezettel, s nem úgy tűnik, hogy változna is valamit!

Liquid Snake

#4753
Hmm, WHY THE FUCK HE DIDN'T DIE HERE IN ALL OF THESE PICTURES?

http://www.onemanga.com/Bleach/357/05/
http://www.onemanga.com/Bleach/359/16/
http://www.onemanga.com/Bleach/368/19/
http://www.onemanga.com/Bleach/369/05/
http://www.onemanga.com/Bleach/370/08/

Akkor, The one who controls aging:

http://www.onemanga.com/Bleach/369/16/

And out of fucking nowhere he dies from this:

http://www.onemanga.com/Bleach/370/17/

Ha ő irányítja az öregedést akkor hirtelen miért rohad meg ettől? Illetve mikor a resut elnyomta nem véletlen lett csontváz, mert szétrohadt róla minden, nem tűnteti el végképp mint ahogy SoiFon karja se tűnt el csak csontváz lett belőle, ergo Barragan immunis a saját technikájára!!! Nem az mint ami ittvan a képen, hogy még a csontja is eltűnik, OMFG...

Ahogy Hacchi is mondja az uccsó képen, It was a baseless wager, but, no...... no fucking but, It was a baseless wager and a fucking stupid and ultra lame one....

Aki ez alapján még mindig jónak tartja ezt az egész halálnemet, annak kell kivizsgáltatnia magát...

blackronin

#4754
Quote from: Liquid Snake on 2009-08-22, 16:12:23
Hmm, WHY THE FUCK HE DIDN'T DIE HERE IN ALL OF THESE PICTURES?

http://www.onemanga.com/Bleach/357/05/
http://www.onemanga.com/Bleach/359/16/
http://www.onemanga.com/Bleach/368/19/
http://www.onemanga.com/Bleach/369/05/
http://www.onemanga.com/Bleach/370/08/

Akkor, The one who controls aging:

http://www.onemanga.com/Bleach/369/16/

And out of fucking nowhere he dies from this:

http://www.onemanga.com/Bleach/370/17/

Ha ő irányítja az öregedést akkor hirtelen miért rohad meg ettől? Illetve mikor a resut elnyomta nem véletlen lett csontváz, mert szétrohadt róla minden, nem tűnteti el végképp mint ahogy SoiFon karja se tűnt el csak csontváz lett belőle, ergo Barragan immunis a saját technikájára!!! Nem az mint ami ittvan a képen, hogy még a csontja is eltűnik, OMFG...

Ahogy Hacchi is mondja az uccsó képen, It was a baseless wager, but, no...... no fucking but, It was a baseless wager and a fucking stupid and ultra lame one....

Aki ez alapján még mindig jónak tartja ezt az egész halálnemet, annak kell kivizsgáltatnia magát...
:tezsvir:

Kell ennél több bizonyíték Kubo ostobaságára?
Újabb tökéletes példa ez arra, hogy elsőre jónak tűnő ötlet miként válik újbóli elolvasás után teljesen nevetségessé...

Dreamcleaver

Sztem ennél a saját abszolút hatalmától hal meg dolognál még az is jobb lett volna, ha Barra a nagy RAAAGE után ráront Soi Fon-ra, az meg az uccsó pillanatban egy "DON'T SCREW WITH ME ASSHOLE!" felkiáltással megküldi hirtelen egy harmadik bankai-jal közelről, ami végleg betesz mindkettőjüknek. Barra megdöglik, Soi Fon meg vért köpve, és rohadó testtel a mélybe hullik, és zomg cliffhanger (persze nem halhat meg, mert még biztos kurva sok szerepet szánt az új szemtelenkedős stílusának Kubo a jövőben :rolleyes:).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: blackronin on 2009-08-22, 15:29:58
Hát ez a legszörnyűbb az egészben! Hogy ez volt a legjobb fejezet az elmúlt fél évben (szerinted)...
Ezért írtam azt, hogy Kubonak már csak ennyire telik.  :frown:

Akkor újra felteszem a kérdést. Ha zavar a protagonistok halálának hiánya, vagy az, hogy néha valakit szimplán plotkai-olnak, akkor mi a rákos isten faszáért olvasol mainstream shounent?

Ez mindig is ilyen volt, marhára el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy nem. Az érveid kb azzal egyenlőek, mintha azt kérnéd számon, hogy miért nem voltak hajótörött zombik a Titannic c. filmben.



Btw, ez az egész "miért nem halt meg tőle eddig" is egy akkora BA retard érv, hogy ütni lehetne vele. Azért mert ő irányította a mozgását és elkerülte önmagát vele. Ez a szar nem a testén belülről jött. Kezdjük ott, hogy nincs is tüdeje. It's magic, fuck you. Már az első képen is a száján kívül keletkezett.


De ennek ellenére is, most komolyan, akinek ez nem jó, az olvasson Gantz-ot, ha a jó karakterek halálától áll neki fel. Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de én pl marhára teszek rá, hogy a lényegtelen Omaeda meghalt volna-e, vagy sem. És szerintem Barra is így volt vele. Annyira gyenge, hogy még csak erő-prezentáció se lenne ha valaki vérkupacot csinálna belőle.

Liquid Snake

#4757
Quote from: Chronus on 2009-08-22, 17:25:37
Ez a szar nem a testén belülről jött. Kezdjük ott, hogy nincs is tüdeje. Már az első képen is a száján kívül keletkezett.

http://www.onemanga.com/Bleach/359/15/

Oh, Really? You are sooo fucked up in the head.

Attól, hogy neked tetszett ez a mostani ch, attól még akárhogy magyarázod, hogy de ez meg de az meg nézzünk mást még ugyanolyan szar volt. Engem mellesleg ez a jó halál dolog nem izgat. Csak az idegesít, hogy minden IMBA OMFG ESPADA ( első benyomásra persze ) ilyen igénytelen, hülye módon hal meg.

Chronus

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-22, 17:35:19
ilyen igénytelen, hülye módon hal meg.

There is no such thing as "igényes death".

Rage van minden alkalommal amikor egy Espada meghal. Még akkor is rage volt mikor Kepachi levágta Nnoitrát egy kendoval. Aztán fél év múlva mind elfelejtitek majd és lenyugodtok és olvassátok tovább ezt a "szar mangát". Meg persze mindenki csak arra emlékszik, hogy kenpa milyen retard vihogós fejeket vágott, fél év múlva meg te is csak arra fogsz ebből az egész Arc-ból emlékezni, hogy Aizen milyen csavart húzott a végén.

Ezért komolytalan ezt az egész nyavajgás. Mert ez csak az ideiglenes feszültséged. Kapapomra, hogy ezt is majd justifyolja Kobo az elkövetkezendő 3 fejezetben valami hülyeséggel, és még értelme is lesz. Mert mindig ez van. Egy hónapal később már senki se ragel, mert közben hirtelen minden értelmet nyert.

Ez is csak velejárója az Unpleasable Fanbase-nek.

Liquid Snake

Itt csak az az érdekes, hogy nekem egyetlen egy Espada sem tetszik, illetve egy kapitánynak sem drukkolok. Én már csak olvasom és nézem a szarabbnál szarabb dolgokat amik történnek benne. És mikor valaki azt mondja, hogy ez így jó akkor leírom én is, hogy szerintem miért nem az. Számomra már csak ennyi a Bleach. It would be better if I disappear?  ::)

Chronus

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-22, 17:50:55
It would be better if I disappear?  ::)

Yes. Egyesek (köztük és is) még élvezik Blícset, mert nem várunk tőle semmi egetrengetőet, max, hogy legyen vicces, nézzen ki jól, és legyenek benne vicces, szívet melengető, vagy szát eltátó pillanatok, úgy ahogy régen. Csak azért, mert a logikai értelmi szintje kb egy Tengen Toppa Gurren Lagann szintjén van, az még nem jelenti azt, hogy nem élvezhető, kb ugyanúgy, mint az is.


Ez nem ízlés, sokkal inkább hozzáállás kérdése.

Én

Ha zavar Kubo szőrös tökei nyaldosásának hiánya, vagy az, hogy néha egy chaptert szimplán leszaroznak, akkor mi a rákos isten faszáért olvasol bleach manga topicot?
Mert kiváncsi vagy mit faszkodnak itt össze az emberek, hogy aztán röhögj? Na, mi meg (legalábbis én) ugyanezért a Bleachet. Igen, megéri a heti egyszer 5 perc hogy utánna nyavalyoghassak egy jót, urambocsát ha awesome, akkor azért. Olyan ez, mint amikor trashfilmet nézel, tudod hogy szar, de mégis nézed hogy facepalmolj. Ja, így állok hozzá, de attól még szar marad. Bizony, ezt egyesek élvezik.
Problem solved.

Dreamcleaver

#4762
A Bleach nem azért szar, mert nem halnak meg a jó fiúk (bár egy-két halál a másik oldalon kétségtelenül emelné a drámai fokot, úgyis tele van a manga unused karakterekkel, akikre Kubonak úgyse lesz soha ideje érdemben foglalkozni), hanem mert ötlettelen és következetlen a sztorivezetés, valamint a karakterfejlődések is a béka segge alatt vannak.
Az egész faszlámáskodás az Ichi-Ulquiorra harccal kezdődött. Mindenki várta az Orihime jellemfejlődést, hogy végre csinál valamit. Erre kaptunk egy láma Ichi hollowizációt.
Utána meg ment az egész sztori lefelé a lejtőn. Most az teljesen mellékes, hogy imho a top 3 espádából kettőnek tök röhejes a resurrecciónja. Barrát túltápolta Kubo és nem tudott mit kezdeni vele, lehet nem is akart. Soi Fon úgy el lett kurva, ahogy képzelni sem mertem, és itt főleg a jellemére gondolok (a bankai-ja már csak ráadás).
Az alkapitányok-fracción harcoknál volt egy-két érdekes, meg Hisagi rulez, de kb ennyi.

Amúgy meg mindenki jogosan várt többet a top espada harcoktól imho. Logikus volt, hogy azért voltak 10-en, hogy legalább a felét jól levágják. Grimmjaw coolos, szal ő életbe marad, meg lehet átáll etc (bár Kubo itt még tud esetleg meglepetést okozni). De a top4 csatáktól sztem mindenki sokkal többet várt. Még Halibelben reménykedem, hogy a sacrifice-szal mutat valami érdekeset.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Ez még mindig egy shónen és a célközönség a gyerekek, hiába telt el pár év, és nőtt fel az a kezdéskor még gyereknek számított olvasótábor.
[reserved]

Member

Ami Stark-nak szerintem jól állna:
[spoiler=Loneliness]Rájön, hogy Aizen semmibe vette őket, miután kimúlt Barri és Harribel is, aztán rátámad Aizenre, aztán valaki levágja a három áruló tájcsóból, majd a földön fekve ledöfi valamelyik shinigami tájcsó.[/spoiler]

blackronin

#4765
Quote from: Dreamcleaver on 2009-08-22, 19:14:27
A Bleach nem azért szar, mert nem halnak meg a jó fiúk (bár egy-két halál a másik oldalon kétségtelenül emelné a drámai fokot, úgyis tele van a manga unused karakterekkel, akikre Kubonak úgyse lesz soha ideje érdemben foglalkozni), hanem mert ötlettelen és következetlen a sztorivezetés, valamint a karakterfejlődések is a béka segge alatt vannak.
Az egész faszlámáskodás az Ichi-Ulquiorra harccal kezdődött. Mindenki várta az Orihime jellemfejlődést, hogy végre csinál valamit. Erre kaptunk egy láma Ichi hollowizációt.
Utána meg ment az egész sztori lefelé a lejtőn. Most az teljesen mellékes, hogy imho a top 3 espádából kettőnek tök röhejes a resurrecciónja. Barrát túltápolta Kubo és nem tudott mit kezdeni vele, lehet nem is akart. Soi Fon úgy el lett kurva, ahogy képzelni sem mertem, és itt főleg a jellemére gondolok (a bankai-ja már csak ráadás).
Az alkapitányok-fracción harcoknál volt egy-két érdekes, meg Hisagi rulez, de kb ennyi.

Amúgy meg mindenki jogosan várt többet a top espada harcoktól imho. Logikus volt, hogy azért voltak 10-en, hogy legalább a felét jól levágják. Grimmjaw coolos, szal ő életbe marad, meg lehet átáll etc (bár Kubo itt még tud esetleg meglepetést okozni). De a top4 csatáktól sztem mindenki sokkal többet várt. Még Halibelben reménykedem, hogy a sacrifice-szal mutat valami érdekeset.
:tezsvir:

Quote from: Chronus on 2009-08-22, 18:04:56
Quote from: Liquid Snake on 2009-08-22, 17:50:55
It would be better if I disappear?  ::)

Yes. Egyesek (köztük és is) még élvezik Blícset, mert nem várunk tőle semmi egetrengetőet, max, hogy legyen vicces, nézzen ki jól, és legyenek benne vicces, szívet melengető, vagy szát eltátó pillanatok, úgy ahogy régen. Csak azért, mert a logikai értelmi szintje kb egy Tengen Toppa Gurren Lagann szintjén van, az még nem jelenti azt, hogy nem élvezhető, kb ugyanúgy, mint az is.


Ez nem ízlés, sokkal inkább hozzáállás kérdése.
Hát ez az ami nincsen most benne, Chronus!
Mert régen tényleg ilyen VOLT.
Ma már nem ilyen, s bocsánat ha ennek a véleménynek hangot is adok, mert rohadtul zavar, hogy elcseszik az egyik kedvenc sorozatomat.

És a jók haláláról annyit, hogy egy normális, átgondolt mangaka számára ezek a pillanatok a legjobbak, hiszen igazi drámát tud belevinni a történetbe, s fokozza az izgalmakat is.
Te úgy gondolod (szerintem), hogy Kubo nem tudná megfelelően ezt megcsinálni, ezért inkább a mellett vagy, hogy ne is próbálkozzon...

Még annyit, hogy talán én bíztam, hittem abban leginkább, hogy a Bleach kimászik abből a gödörből, amiben már van egy ideje. De belefáradtam abba, hogy egy ideje már az égvilágon SEMMI nem történik, hogy a helyzet javuljon, vagy változzon.

Chronus

Quote from: blackronin on 2009-08-22, 20:29:17
Hát ez az ami nincsen most benne, Chronus!
Mert régen tényleg ilyen VOLT.
Ma már nem ilyen, s bocsánat ha ennek a véleménynek hangot is adok, mert rohadtul zavar, hogy elcseszik az egyik kedvenc sorozatomat.

És a jók haláláról annyit, hogy egy normális, átgondolt mangaka számára ezek a pillanatok a legjobbak, hiszen igazi drámát tud belevinni a történetbe, s fokozza az izgalmakat is.
Te úgy gondolod (szerintem), hogy Kubo nem tudná megfelelően ezt megcsinálni, ezért inkább a mellett vagy, hogy ne is próbálkozzon...

Még annyit, hogy talán én bíztam, hittem abban leginkább, hogy a Bleach kimászik abből a gödörből, amiben már van egy ideje. De belefáradtam abba, hogy egy ideje már az égvilágon SEMMI nem történik, hogy a helyzet javuljon, vagy változzon.

Nagy Gőzölgő Bullshit.

Mutass már rá kérlek, hogy hol hiányzik az a marha nagy tartalom ami "régen volt". Én még ma is felfedezem ugyanazokat az apróságokat mint anno. Ugyanott van minden ahol kell, csak az agyatlan minden irányból áradó rage meg a rövid fejezetek közti egyhetes várakozás az agyatokra megy.

Példának okáért kíváncsi lennék, hogy ki vette észre ezt:

[spoiler][/spoiler]

Mert mindenkinek csak a kib**** csata volt fontos, aztán elégedetlen 6 éves kölykök módjára rageltek, hogy nem Unohana mama jelen meg ölni, vagy Grimmjow jött segíteni, vagy Ichi beszélt Zangetsuval vagy valami. Ki a szart érdekel. Ez Bleach, nem DBZ. It nem a harc maga a fontos, az akció, hanem a mondanivalója. Mára már mindenki elfelejtette ezt? Agyatokra ment BA, meg 4chan, meg a 2 marhára lényegtelen fillr évad, vagy mi a fene?

Az ilyen "hiszek abban, hogy Bleach kimászik a szargödörből" duma az amitől hánynom kell. Nem Bleach van szargödörben barátom, hanem te. Úgy hívják a gödröt, hogy "az internet". Dobd ki a véleményed az ablakon, olvasd újra az elmúlt fejezeteket, próbáld meg észrevenni a tartalmakat, amikről elterelték a figyelmed.

Ott van minden, ahol eddig is, csak úgy kéne elolvasni, hogy oda is figyelsz, nem úgy, hogy 2 nappal előtte már felragelted magad a szarul fodított pontatlan spoilereken.

"Pay attention dammit". Összese ennyi kéne hogy "jó legyen".

Bishop

Szóval akkor Hacchi a szívével ölte meg Barragant? Értem mááár, szal az Espadak gyengéje a szív, faszt kardoznak csak be kell húzni nekik :D

Btw én olyan jót röhögök hogy szenved mindenki a topicba :D Ha azt nézzük meg van a dráma a bleachbe csak a színfalak mögött van  :lol:

sarcasm off

NLZ

[reserved]

Chronus