Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip


LuckyDingo



Chronus

[spoiler=379]先頭カラーでえっと皆がハロウィンの仮装してる絵でした イチゴはフランケン?w
Colour page is everyone in Halloween costume. Ichigo is Frankenstein.

全然進んでません 前回角生えたっていってたけど生えてなかったねごめん><
Nja apologises for last week's blunder regarding the mask with horns
仮面の模様が変わってましたね
The pattern for the mask changed

仮面の模様が変わってるのに気づいたルキア
Rukia notices the pattern of the mask is changing
仮面のごしの苺の目を見たとき なんであいつはあんな目をしてるんだ...
Rukia looks at into Ichigo's eyes when the mask changes, and wonders why his eyes are like that.

首がちょっとしか斬れてないのをみたイチゴがびっくり
Ichigo is shocked that there was barely a cut on the neck
ヤミー おいおい俺を誰だと思ってるんだ?NO0ヤミー様だ
Yammi: Hey, hey, who the hell do you think I am(this phrase is ripped from TTGL). I'm No.0 Yammi-sama
   お前が倒したウルキもノイトラもグrムジョーもみんな雑魚だ~
The opponents you beat, Ulquiorra, Nnoitra, and Grimmjow, they're all small fry.

ヤミーが他の仲間を馬鹿にした事で あいつらを馬鹿にされんのはなんかむかつくな
Yammi ridicules the nakama, being annoyed by their ridicule of him.
で仮面をつけようとするが仮面が出てこなく なぜ...なぜなんだ...やっぱあの時のホロウ化のせい か><
When Ichigo attempts to put on the mask, it does not materialise. "Why... how can it be... could it be because of the Hollow transformation that time?

で捕まってましたw
Ichigo then gets caught

後 兄はハドウ?wなんちゃら33の詠唱で爆破
After this, we see Byakuya casting Hadou 33(Sokatsui) creating an explosion.
剣八ちゃんはすでにヤミーのどっかしらを斬り落としてました
Kenpachi is observed to be prepared to cut down Yammi at any time
眼帯も無し
He is not using his eyepatch [/spoiler]

balu01


Junchi

Quote from: balu01 on 2009-10-22, 18:55:37
Color page

Már megint ugyanazok a karakterek... Hitsugaya és Matsumoto már megint ott virítanak... *shrug*

Chronus


NLZ

AN UNEXPECTED ARRIVAL..?!

Egy nagy faszt... -.-
Ichigo in agony. Szal hamarosan training lesz.
[reserved]

Bicskei

hmm érdekes fejlemények...
sztem Ichigo fogja befejzni a harcot ugyanis a nagy megmentők csúszni fognak.
és igen training lesz de szvsz belső training.
Ultras liberi

NLZ

Hogy fejezné má be Icsi? Épp szarban van és ott vannak megmenteni a seggét.
[reserved]

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-10-22, 20:50:41
Hogy fejezné má be Icsi? Épp szarban van és ott vannak megmenteni a seggét.

hát hogy ahogy szokta :D ;)
Ultras liberi

NLZ

[reserved]

Affin

egy kérdés, Himét most miért kellett ebbe a cp. belevenni?

NLZ

[reserved]

Alkyra

Hiányoltátok azt a két karaktert. Nesztek. Itt vannak.XD
Kezd végre érdekes lenni a dolog...

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-10-22, 21:46:48
Hollow rage?

konkrétan az lesz h tehetlenségét látva dühében megtanulja kezelni a csilagharcos forma 3ik változatát....
és komolyan mondtam h szvsz csúsznak a megmentők...
Ultras liberi

Prof. William

De azért némi ereje volt mert megvágta a 0-kat.

Remélem azért tényleg kap némi upgradet a srác.

Azon meg mit lepődött meg hogy "Húú nem hatott rá a Getsuga!" hiszen ez már Ulq ellen sem jött be.

Bishop

Ha azt nézzük hogy Kenpachinak 2 kéz kellet noitora ellen aki "elvileg" gyengébb mint Yami akkor veszíteniük kéne bár Kenpachiba elég nagy a potencia, a vicc hogy eyepatchel levágja Yami kezét. Meg Bakudo 33 hat rajta?  ::) Franc se érti az erőviszonyokat, azt nem akarom hogy Kenpachi veszítsen, de azt se hogy Ichi megint ne fejlődjön semmit.

Chronus

Az erőviszonyokat itt én se értem, de egye fene. Viszont Ichi gondolatmenete az Espadákról és hogy miért Inoue tűnik letörtnek miközben az ellenség hullik ezerrel tetszett.

Powerup meg biztos lesz, engem inkább az zavar hogy ha le is győzik Yammit, hogy a francba jutnak ki HM-ből?
Mert még addig kénbe ügyködni amíg Hacchi el nem zárja Uraharát egy barrierben ahogy megígérte, mert akkor a kijövetelnek lőttek (Soifon meg felakaszthatja magát, mert azt a barriert 200 hogy nem kaparják szét az SS mágusok, még ha Uraharán is múlik a világvége)

Uraharán kívül az egyetlen esélyük Grimmjow vagy Nel, esetleg a Vizardok, de nagyon más nem jut eszembe.

Lazzaret

Én csak arra leszek kiváncsi mi lesz az indok arra hogy nem tudta felvenni a maszkot másodjára is.


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

#5330
Sztem itt nem arról van szó, hogy Yammy erős lenne, hanem arról, hogy Ichigo most nagyon le van gyengülve, és még nem tudja kezelni az új maszkot. Yammy sztem gyengébb Ulqi-nál, és talán Ichigo az Ulqi fight előtti erő szintjével még le is tudta volna verni, de most átmenetileg visszaesett az ereje. Viszont gondolom az új maszkban nagyobb a potenciál, és hosszútávon Ichi erősebb lesz vele, ha elsajátítja a kezelését.

Szal ez a Yammy fight imho csak egy rövid intermezzo lesz Ichi trainingje előtt. Byakuya és Kenpachi bedarálják.

Aztán persze lehet, hogy tévedek. De ha már Kubo Starrk-ot meg Hali-t olyan könnyedén dobta kétlem, hogy majd pont Yammy-t kezdi el fényezni hosszú chaptereken keresztül.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Ez olyan lesz, hogy most püfölik kicsit Yammit, aztán kifogy reiatsuból, megint 10es lesz és akkor elkezd életéért könyörögni. Az életéért cserébe, kijuttatja a shiigamikat HMből, valami Yammi módszerrel :)

Chronus


Junchi


NLZ

Én Grimmjowra tippelnék, hogy ő viszi ki a többieket.
[reserved]

Prof. William

SZtem azért gyengült le mert szintet ugrott maszkja. most hogy nehéz viselnie most meg már fel sem jött... Majd hozzá kell szoknia/edzenie magát és akkor esősebb lesz...

Persze az is lehet hogy most mindjár raage lesz és és úgy olják meg a level uppot.

NLZ

[reserved]

Member

Nekem nem sok gondom volt olyan szempontból a chap-pel, hogy pontosan ezekre számítottam. Azért jobb volna Mayuri-t nézni, ha már HM.

SaiyaGin


Junchi