Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Lehet hogy amíg a többiek ott kételenkednek Ishida már meg is menti Orihimét, aki rájön hogy nem ez a inpotens Ichi kell neki, aki még a közelében sem járt, dúlni kezd a nagy love és máris biztosítva van a Quincy vérvonal. :)

LuckyDingo

Rukia elvileg már kipusztult :D
Chad még él, meg a többiek is valahogy, Ichigo meg besötétedett, szal ő hallhatatlan :D
Rukiát nem sajnálnám, Chadnek viszont még sztem lesz szerepe :D Hisz hol van még a full body hollow armor? :D Renji még kell, hogy Byakuyának átadja a hírt és bosszúéhes legyen :D Ishida is kell, mert tud varrni... azaz mert ő az utolsó igazi Quincy /amúgy a faterja az utsó, csak ez fáj Uryuunek :P/
Orihime meg kell, mert Orihime loves Ichigo :D

Gregory


Calintz

Eh??? Ez mi ez az ő haljon meg ő is haljon meg? Kell valakinek egy Death Note, vagy tul sokat néztétek??? Kicsit érdekes hogy igy eldöntitek ki haljon megXXD

Rukiát szépen temetitekXD Csak az a bibi, hogy már szerintem elegen "haltak" meg a jók közül, hogy tudjátok, hogy Rukia nem halt meg...de majd viszek virágot, bár ha ilyen rohamosan NYIRJÁTOK KI TI a karaktereket, nem tudom lesz e ennyi pénzemXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Gregory

Nem kinyírjuk őket, csak azon gondolkozunk, h kit lenne jó feláldozni, hha muszály, és ki maradjon inkább. Bár ez nem sokban fog tőlünk függeni.
Rukia sztem se halt meg, csak nagyon legyengült.
A jók közül meghalt valaki? O.o

KeLa


LuckyDingo

Hát nem tom, ha abba se hal bele, hogy kettétépik /azaz csak feltrancsírozzák a belsőszerveit/, akkor nem tom mibe fog /Rukia nem Ichigo ugyebár :D/
Egyedüli esélyük az ha Aizen maga ássa meg a sírját és azért küldte Grimmet, hogy gyógyítsa fel az egész bagázst és hazaküldjék őket vesztesen :D

Calintz

Quote from: Gregory on 2007-04-26, 21:21:12
Nem kinyírjuk őket, csak azon gondolkozunk, h kit lenne jó feláldozni, hha muszály, és ki maradjon inkább. Bár ez nem sokban fog tőlünk függeni.
Rukia sztem se halt meg, csak nagyon legyengült.
A jók közül meghalt valaki? O.o
Éppen ezért nem kellene szerintem ezt nyomatni, de azért viccesen festXD Legalábbis szerintem...
Én nem tudom, általában jól kikövetkeztettem a dolgokat, de most valahogy nem tudom, mit akar Grimm, talán ha kevesebb lenne az opcióXD Ötleteim vannak, de nincsen olyan amire azt mondom biztos...

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-26, 21:26:29
Hát nem tom, ha abba se hal bele, hogy kettétépik /azaz csak feltrancsírozzák a belsőszerveit/, akkor nem tom mibe fog /Rukia nem Ichigo ugyebár :D/
Egyedüli esélyük az ha Aizen maga ássa meg a sírját és azért küldte Grimmet, hogy gyógyítsa fel az egész bagázst és hazaküldjék őket vesztesen :D
Na az erős tulzás volt amit Ulqi mondot, hogy szétszedte.
2. mióta is van a Shinigamiknak belső szervűk? Ja várjunk Genju mit is élt tul?XD Jaj már...Rukia nem hal megXXD Hányszor "halt" már meg??? Várjunk, a nemlétező lapockáját átharapták és ezzel gyakorta átharapták a fél feltőfestétXD Na várjunk akkor kiveték belőle a HyogyokutXD hát nem tudom a beleit én nem látam közben...
De végülis ezek csak őtletek, én szavazok arra hogy él...mindenki azt gondolom amit szeretne...De elégé érdekes lenne, ha meghalt volna...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Chro

Uhm... Dingo... ezeknek nincsenek belső szerveik :) Ezek "lelkek" :) Egy nagy halom Spirit force az egész teste, semmi köze az emberi anatómiához, az ütések nagyságát se az izomzat hanem a spirit power határozza meg. Vannak ugyanúgy spirituális gócpontok a testükben (chain link, power sleep), amiket ha károsítasz külömböző hatást érhetsz el (pl Byakuya flash blossom technikája ami pont ezekre megy, vagy Ishida is jópárszor átlőtte valamelyiket, az áldozat elveszti minden spirit foreát vagy annak a regenerálódási képességét). De nem folyik ki a bele ha felvágják, mert nincs neki :P

Ebbe most beleköthettek, de hülyeség lenne, mert így van :)

Ha nem így lenne már a fél gárda hulla lenne. Renjit is kinyírta Byakuya úgy bankai-al hogy olyan látvány volt a vércsóva mintha a gyerekben egy II VH-s repesz bomba robbant volna. Hacsak az animeszereplők testét nem 20-40 liter nagynyomású vér tölti ki akkor azt hogy élte túl szerinted? :P
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: Chro on 2007-04-26, 21:33:42
Uhm... Dingo... ezeknek nincsenek belső szerveik :) Ezek "lelkek" :)
De vérük az van bőven... mégis honnan? :lol:

Calintz

Quote from: KeLa on 2007-04-26, 21:36:55
Quote from: Chro on 2007-04-26, 21:33:42
Uhm... Dingo... ezeknek nincsenek belső szerveik :) Ezek "lelkek" :)
De vérük az van bőven... mégis honnan? :lol:
Adja nekik az a fickó, akitől majd Ikkaku kéri a két fogát(episode 118)XD Név szerint AkonXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

KeLa

Amúgy Orihime képes feltámasztani a holtakat is??  :confused:
Lehet h Grimm megbánta amit tett és vissza akarja hozni Luppit :muhahah:

Gregory

Quote from: Chro on 2007-04-26, 21:33:42
Ha nem így lenne már a fél gárda hulla lenne. Renjit is kinyírta Byakuya úgy bankai-al hogy olyan látvány volt a vércsóva mintha a gyerekben egy II VH-s repesz bomba robbant volna. Hacsak az animeszereplők testét nem 20-40 liter nagynyomású vér tölti ki akkor azt hogy élte túl szerinted? :P
Meg Ichigonak a vállánál szoktak olyan mély vágások lenni, hogy elvileg jó néhány csontot eltörnek, és le kéne szakadnia a karjának, mert már nincs ami tartsa[vagy inkább csak bőr, meg némi izomzat, de az - ha a normál ember anatómiájából indulunk ki - nem lenne képes megtartani


Calintz

Quote from: KeLa on 2007-04-26, 21:44:32
Amúgy Orihime képes feltámasztani a holtakat is??  :confused:
Lehet h Grimm megbánta amit tett és vissza akarja hozni Luppit :muhahah:
Szerintem majd tud, de még nincsen azon a szintenXD
Grimm, na azt megnézem, ahogy ő megbán valamitXXD Akkor fetrengeni fogok a földön a röhögéstőlXD Félretéve a tréfát, remélem nem Tousenek akar neki menni...utálom Tousent, de még ha Orihime, minden sebét meggyógyítaná azonnal, akkor se lenne esélye ellene, és ha megtenné, nem hiszem, hogy totál semmit nem tenne Aizen, bár lehet kezet fogna vele és azt mondaná, baszus Grimm, kösz, tudod mennyire idegelt már ez a hülye...igazából, Byakuyát akartam elhozni, de ő ott fetrenget és ez a hülye meg beleállt a "fénybe" nem aztán ha már ittvolt, adtunk neki egy uj cuccot, hogy legalább emberszerű legyenXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Quote from: Calintz on 2007-04-26, 22:04:12
azt mondaná, baszus Grimm, kösz, tudod mennyire idegelt már ez a hülye...igazából, Byakuyát akartam elhozni, de ő ott fetrenget és ez a hülye meg beleállt a "fénybe" nem aztán ha már ittvolt, adtunk neki egy uj cuccot, hogy legalább emberszerű legyenXD
Wááá vazz ez mekkora jó lenne XD lehet összevágok PSben ehhez egy manga oldaltXD

LuckyDingo

Kijött a raw /elég gyors volt/ és már néhány kisebb csapat angolosította is :D
RAW
Angol verzió by BloodShock vagy mi :D

Prof. William

Quote from: Calintz on 2007-04-26, 22:04:12
Quote from: KeLa on 2007-04-26, 21:44:32
Amúgy Orihime képes feltámasztani a holtakat is??  :confused:
Lehet h Grimm megbánta amit tett és vissza akarja hozni Luppit :muhahah:
Szerintem majd tud, de még nincsen azon a szintenXD
Grimm, na azt megnézem, ahogy ő megbán valamitXXD Akkor fetrengeni fogok a földön a röhögéstőlXD Félretéve a tréfát, remélem nem Tousenek akar neki menni...utálom Tousent, de még ha Orihime, minden sebét meggyógyítaná azonnal, akkor se lenne esélye ellene, és ha megtenné, nem hiszem, hogy totál semmit nem tenne Aizen, bár lehet kezet fogna vele és azt mondaná, baszus Grimm, kösz, tudod mennyire idegelt már ez a hülye...igazából, Byakuyát akartam elhozni, de ő ott fetrenget és ez a hülye meg beleállt a "fénybe" nem aztán ha már ittvolt, adtunk neki egy uj cuccot, hogy legalább emberszerű legyenXD

Ahh ez tényleg jó kis fordulat lenne.

Sztem Grim ha nem is aizen de Tousen ellen tervez valamit. bár nem hiszem hogy Aizent annyira komálná. Lehet hogy Aizen orra elá próbál borsot törni azzal hogy Iniuet megmenti. + talán a többieket is.

Aztan majd adja az ártalant, hogy "Bazz valaki feltörte a cellájárt? Ki lehetett olyan erős? :) "

Ha meg sérülések alapján akartok kiírni valakit akkor már az összes főbb szereplőnek halottnak nyomoréknak, kéne lennie, vagy több hónapos korházi kezelés alatt kéne álnia.

Egy egy FIGHTING  ANIME ahol a szilánkokra tört bordával, eperdzsemmé zúzott belső szervekkel, félig leszakadt karral is max 1-2 részt pihengetnek a főhősök aztán újra frissek és fittek.

Meg hogy meghal? Nehogymár komoly death notes fordulatokat meg drámát várjatok egy animétől, amiben a kedvenc mondant az hogy "Bakana! Hogy késes Ichigó erre?  Lehetelen! Erre senki sem képes!"  :szemuveges:

KeLa


Prof. William

Ez még akármi lehet. :)

Persze azt gondoltam hogy Grimm nem az a gáncsnélküli lovag aki némi filózás utánn megjavulva rohan hogy megmentse Inouet. :)

Devian

ez most kajak meg akarja ba**ni ? XD " more than favor " :P

vajon mit akarhat ??????

KeLa

Quote from: Devian on 2007-04-27, 15:13:05
ez most kajak meg akarja ba**ni ? XD " more than favor " :P

vajon mit akarhat ??????
Valamit amit csak Inoue tud... ;)

Prof. William


KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-04-27, 18:38:33
Ajaj... Nagyon megy hentaiba ez a manga .:)
Azért attól még messze van. Csak Matsumoto szolgáltat néha egy kevés ecchi jelenetet, de ezek is alig észrevehetőek :D

Calintz

Szerintem most tényleg okoztak egy kis fejtörést, tényleg sok az opció....és sokak szerint nem is nagyon fog kiderülni, mi lesz a köv részben....szerintem is nagyobb esély van arra hogy Ishidat mutatják majd inkább...mert hogy az a nyil közel volt és bár megrémült Zapuerro barátunk, de túl egyszerű lenne, ha ettől halna meg, az olyan filleres lenneXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

LuckyDingo

Hájah, ha Ishida 1 lövásből leöl egy espadat, az azt jelentené, hogy ő a legerősebb a csapatban XD

Calintz

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-28, 03:58:00
Hájah, ha Ishida 1 lövásből leöl egy espadat, az azt jelentené, hogy ő a legerősebb a csapatban XD

Vagy csak hogy szerencséje voltXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

smash++

Én már eldöntöttem,hogy nem is nagyon filózok a bleach-en sem...
Hagyom magam meglepni ha lesz ilyen :D

LuckyDingo

Quote from: Calintz on 2007-04-28, 04:05:20
Quote from: LuckyDingo on 2007-04-28, 03:58:00
Hájah, ha Ishida 1 lövásből leöl egy espadat, az azt jelentené, hogy ő a legerősebb a csapatban XD

Vagy csak hogy szerencséje voltXD
Jah elkezdi majd utánna ordibálni, hogy SUERTE XD /ahogy az a Yammi akiről nem tud XD/

Prof. William

Quote from: Calintz on 2007-04-28, 03:38:14
Szerintem most tényleg okoztak egy kis fejtörést, tényleg sok az opció....és sokak szerint nem is nagyon fog kiderülni, mi lesz a köv részben....szerintem is nagyobb esély van arra hogy Ishidat mutatják majd inkább...mert hogy az a nyil közel volt és bár megrémült Zapuerro barátunk, de túl egyszerű lenne, ha ettől halna meg, az olyan filleres lenneXXD


Ja. A következő chapter elején Ishida ott áll az lerobbantott fejű espada felett és ordítja hogy "Quincy Pride! Quincy Power! "

KeLa

Ugyan már :ejnye:

Rukia... fekszik
Chad... fekszik
Ichigo... fekszik

Miért pont Renji és Ishida maradjon állva? :rotfl:  Ne már ők legyenek a hősök, akik végül győzedelmeskednek és egyszer sem fekszenek le... :Kiraly:

Jah, azt kihagytam h Inoue-t meg éppen Grimm húzza maga után :D