Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

#690
Azért érdekes fordulat lett volna. :) Erre tényleg senki sem számított...

Chro

Quote from: Prof. William on 2007-05-28, 00:14:51
Azért érdekes fordulat lett volna. :) Erre tényleg senki sem számított...
Poén lett volna... hehehe... Aizenes összeesküvés elbújhatott volna mellette
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Nah találtam egy érdekes dolgot :D  Ichigo maszkján a csíkok folyamatosan változnak :O Miért van ez, van valami jelentése? :D Itt egy kis képgyűjtemény a változásokról :D
http://users.tkk.fi/~ktammine/newfolderstripes/

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-29, 22:30:44
Nah találtam egy érdekes dolgot :D  Ichigo maszkján a csíkok folyamatosan változnak :O Miért van ez, van valami jelentése? :D Itt egy kis képgyűjtemény a változásokról :D
http://users.tkk.fi/~ktammine/newfolderstripes/
Ami azt illeti nekem is feltűnt már.... de kb akkora jelentősége lehet mint Urahara sapkáján a csíkok száma és sűrűssége :)
Minden anime-be előfordul. Persze legyen igazad és legyen köze valamihez amiről még nem is tudunk, igazi Kubo sztájl, örülnék neki.
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Gyors összegzés a 277es mangából..
[spoiler=mangaspoilah]Nos Grimmjow láncon odavitte Inoue-t Ichihez, aki csak besokkolt és nem halt meg. A parancs egyszerű és érthető, Inoue gyógyítsa fel Ichigot : Hogy aztán GJ tudjon vele fightolni XD Megtudjuk Ulquiról, hogy rossz szokása a legyőzött ellenfeleket kilyuggatni ott, ahol neki is van a holow lyuka :P Aztán Loli meg Menoli beköpi Grimmet, hogy elvitte Orihimét és valszeg az utolsó kép lesz az, hogy Ulquiorra megjelenik Grimmjow mögött és mindenki átmegy WTF!? ba :D[/spoiler]
Azért írtam, mert már vannak spoiler képek:D Így nem hamis az info :)

Chro

Rég szineztem mangát és most bepótoltam, úgyhogy ittvan nektek egy Szayel:
http://www.deviantart.com/deviation/56601554/
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-01, 13:41:34
Gyors összegzés a 277es mangából..
[spoiler=mangaspoilah]Nos Grimmjow láncon odavitte Inoue-t Ichihez, aki csak besokkolt és nem halt meg. A parancs egyszerű és érthető, Inoue gyógyítsa fel Ichigot : Hogy aztán GJ tudjon vele fightolni XD Megtudjuk Ulquiról, hogy rossz szokása a legyőzött ellenfeleket kilyuggatni ott, ahol neki is van a holow lyuka :P Aztán Loli meg Menoli beköpi Grimmet, hogy elvitte Orihimét és valszeg az utolsó kép lesz az, hogy Ulquiorra megjelenik Grimmjow mögött és mindenki átmegy WTF!? ba :D[/spoiler]
Azért írtam, mert már vannak spoiler képek:D Így nem hamis az info :)
Csak nem Ulq - Grimm fight lesz ebből?  :wtf: :smile:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-06-01, 15:39:06
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-01, 13:41:34
Gyors összegzés a 277es mangából..
[spoiler=mangaspoilah]Nos Grimmjow láncon odavitte Inoue-t Ichihez, aki csak besokkolt és nem halt meg. A parancs egyszerű és érthető, Inoue gyógyítsa fel Ichigot : Hogy aztán GJ tudjon vele fightolni XD Megtudjuk Ulquiról, hogy rossz szokása a legyőzött ellenfeleket kilyuggatni ott, ahol neki is van a holow lyuka :P Aztán Loli meg Menoli beköpi Grimmet, hogy elvitte Orihimét és valszeg az utolsó kép lesz az, hogy Ulquiorra megjelenik Grimmjow mögött és mindenki átmegy WTF!? ba :D[/spoiler]
Azért írtam, mert már vannak spoiler képek:D Így nem hamis az info :)
Csak nem Ulq - Grimm fight lesz ebből?  :wtf: :smile:
Deh nagyon úgy tűnik *__* /hacsak nem szakítja őket félbe valaki, de akkor én meg Kubot szakítom félbe :3/

Chro

Cover és Color Spread a 278as chapterhez megerősítve. Tehát valami nagyot fog szólni....
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

chilip

ichigo meg meglép inoue-vel, míg azok ketten csatáznak ^^ mekkora lenne má

ed.: itt a RAW: http://www.datorrents.com/download.asp?id=21817&name=%5BRaw-Manga%5D%20Bleach%20277%28chn%29.torrent

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-01, 13:41:34
[spoiler=mangaspoilah]Nos Grimmjow láncon odavitte Inoue-t Ichihez, aki csak besokkolt és nem halt meg. A parancs egyszerű és érthető, Inoue gyógyítsa fel Ichigot : Hogy aztán GJ tudjon vele fightolni XD Megtudjuk Ulquiról, hogy rossz szokása a legyőzött ellenfeleket kilyuggatni ott, ahol neki is van a holow lyuka :P Aztán Loli meg Menoli beköpi Grimmet, hogy elvitte Orihimét és valszeg az utolsó kép lesz az, hogy Ulquiorra megjelenik Grimmjow mögött és mindenki átmegy WTF!? ba :D[/spoiler]

pont ez történik...

smash++

277:
Nem tudom lehet csak nekem volt ilyen fura.De ez a raw nagyon jó minőségű.Ajánlom a szinezők figyelmébe és kérném majd  a linkeket a mesterművekhez  :hehe:
Na de most komoylan.Szeritem ha jól megnézzük Grim tesó arcát kétlem,hogy Ulqi ellen menne.Úgy nézett ki mint aki nagyon is tudja,hogy a 6 a 4-es után jön... :D

A terv.Most jön Grim aztán Inoue gyógyít majd Ulq és Grim egyszerre és Inoue gyógyít majd ha megunják előjön Hollow Ichi és segbe rúg mindenkit mivel Ichi most nagyon kevés  :haha:

LuckyDingo

#702
Színezők? :D Erre a szar minőségre lol XD Én majd veszem a Rawot és újrarajzolom a körvonalat :D
És mondjuk ez nem raw :D Hanem a kínai Jojohot kiadás, szal már scanlationnal lehet nevezni és HQnak is.. :D

EDIT:Nah nesze nektek színezés.. úgyérzem kezdem elveszteni a színező képességemet  :S

Prof. William

Sztem msot Ulq jön hogy "Mit művelsz ezért meghalsz!"

Majd fightol egy kicsit Grimmal addig Ichi gyógyul. Azután mire Grimmet leveri addigra Ichi felgyógyul és visszamlékszik valami jóra amitől felerősödik és most ár ő harcol Ulq ellen. Esetleg Inoue ad neki valami tápot, vagy folyamatosan gyógyítja a sebeit .:) 

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-06-02, 02:33:03
Esetleg Inoue ad neki valami tápot, vagy folyamatosan gyógyítja a sebeit .:) 
Tápot? :D Inoue max. tejet tudna neki adni "azokból"... :rotfl: :lul:

LuckyDingo

#705
Vlaszeg a kövi chapter még csak beszélgetős lesz és aztán láthatunk végre egy igazi Arrancar harcot.. remélem :D GJ-Ulqui releas-el >DDDD
Bár mégmielőtt egymásnak esnének, sztem Vagy Tousen, vagy Gin szeméyesen közbelép :) /Aizen se lenne semmi a meglepi kedvéért, de sztem ő még ezért nem mozdul :D/
EL tom képzelni:
Ulquiorra: Áruló, ezért meglakolsz..
GJ:Hah ne becsülj alá Zombiarc..
Ulquiorra: *cero*
GJ: *cero*
Tousen.. elég volt, hagyjátok abba.. rossz-ROSSZ Arrancarok vagytok, ha ezt AIzen-sama megtudja biztos meghaltok.. vagy rosszabb O.o
-GJ és Ulqui hülyén néznek Tousenre, majd egymásra és közös erővel kicsinálják egy felüvöltéssel-
GJ&Ulqui: TE maradj ki ebből vazze!!! /supermegakamehame-CEROOO/
Tousen kampec :D

EDIT

Ha valakinek színezni támad kedve.. színezhetővé tettem ezt az oldalt. :P
[spoiler=tess színezni][/spoiler]

Prof. William

Mivel Grimm eléggé meglepet fejet vágott szerencsére nem áll fent a veszélye hogy kedves kis csevejben vitassák meg a dolgot...

csacsa

Tuti, hogy a felét át fogják dumálni... másnem 2 pofon között.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

Quote from: csacsa on 2007-06-03, 20:14:00
Tuti, hogy a felét át fogják dumálni... másnem 2 pofon között.
sokra vágysz.. Szayel már átöltözött XD
De ha Ichiékkel folytatódik, valszeg nem lesz csata :D Max GJ próbálkozik és Ulqui lecsapja, aztán mindenkit elküld a rákba és visszalopja Inouet :D

csacsa

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-03, 21:15:33
Quote from: csacsa on 2007-06-03, 20:14:00
Tuti, hogy a felét át fogják dumálni... másnem 2 pofon között.
sokra vágysz.. Szayel már átöltözött XD
De ha Ichiékkel folytatódik, valszeg nem lesz csata :D Max GJ próbálkozik és Ulqui lecsapja, aztán mindenkit elküld a rákba és visszalopja Inouet :D
És megint kiluggatja Ichi-t
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

blackman

Meg Grimmjowba is rak még egy lyukat Ulqi.  :lol:

Drake

[spoiler]Bleach 278 RAW[/spoiler]

[spoiler]Grimm vs Ulq majd ezek után Ichi vs Grimm (végre valami akció is történik, ezek szerint Szayel még nem öltözött át)[/spoiler]

smash++

Elég jó volt Grim és Ulqi rövid bemutatója.Kicsit mintha magasabb szionten nyomták volna mint Ichi és haverjai.
Most meg Ichi és Grim jön,hmm.
Szeritnem kiderül,hogy Grim Ichi elveszett testvére,mert nagyon "bírják" egymást  :haha:

LuckyDingo

Hmm.. nah most nemlehet tudni mi lesz :D Elvileg most simán Grimmjownak kellene győznie :S Deh mégegyszer nem szankíthatják félbe a fightot az tuti. Nem tudom mi lesz de valósznű nem egy szokványos fightot fogunk látni :D Egyébként még nem lehetett látni Ogichit.. mert az volt hogy periodikusan jön elő nem? Nah mindegy Előbb utóbb előjön :) Grimm ellen kelleni fog XD

KeLa

Biztos lesz valami csavar és nem lesz ez sima harc, megszokhattuk már h mindig történik valami váratlan :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-06-09, 11:50:41
Biztos lesz valami csavar és nem lesz ez sima harc, megszokhattuk már h mindig történik valami váratlan :D
Előtör Ulquiorra másik énje, röhögve  /Őrülten/ : Teee Grimmjooow ezért kicsinállak te #&@#&> És Elkezd tombolni XD És akkor megjelenik Azien aki leállítja és Elküldi Ichigoékat a fenébe, hogy ne borísák már fel HUeco Mundo békés kis életét a jelenlétükkel.. Orihime persze marad :P Hmm.. egyébként még Ulquinak nem láttuk a szolgá/it/ját.. vajon van neki? :D Nem olyannak tünik :D

smash++

Én nem nagyon bízok abban,hogy elsz Grim és Ulqi harc.Azért látszott,hogy Grim csak arra ment,hogy beadja neki a kocka cukrot :).Lehet,hogy akar harcolni Ulqi val,de én úgy érzem tudja,hogy nem bírná legyőzni.Azért Ichi képes volt megsütni egy kicsit Grimet, Ulqi ellen meg semmire nem ment akármilyen állapotban.Ez talán mond vmit.De leht nem jól látom és Grim Ulqi fight lesz...

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-06-09, 13:14:49
Én nem nagyon bízok abban,hogy elsz Grim és Ulqi harc.Azért látszott,hogy Grim csak arra ment,hogy beadja neki a kocka cukrot :).Lehet,hogy akar harcolni Ulqi val,de én úgy érzem tudja,hogy nem bírná legyőzni.Azért Ichi képes volt megsütni egy kicsit Grimet, Ulqi ellen meg semmire nem ment akármilyen állapotban.Ez talán mond vmit.De leht nem jól látom és Grim Ulqi fight lesz...
Hát Ichigo csak megsütögette GJ-t :D Aztán meg ha nincs Shinji, akkor valszeg találhattak volna új főszereplőt a Bleachbe XD Mert még release nélkül is földbe döngölte Grimmbácsi Ichigot :D 1 kézzel :D /és hiába mondják, hogy nem számít az a kéz.. DE!! Számít O.o/

Drake

Engem az érdekelne, miután Ichigo levetette Grimm kezét Orihiméről, mivel pörkölte meg Grimm kezét????

LuckyDingo

Quote from: Drake on 2007-06-09, 14:18:38
Engem az érdekelne, miután Ichigo levetette Grimm kezét Orihiméről, mivel pörkölte meg Grimm kezét????
Azt még az Ulqui vs Grimmjow CeroDuell okozta :D