Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: chilip on 2007-07-20, 22:19:04
jaja, ichigonak mikor volt új technikája? Byakuya ellen volt a fekete getsuga, azóta a maszkon kívül semmi új ( az meg nem számít technikának :P )
De van egy újfajta nézése.283 utolsó oldalán.Az eddigi morci "ugyis leverlek kis k@cs@g" mellé jött egy új mosolygós,cool-os tekintet amitől a lányok elolvadnak  :D.Háát kellett,mert sajna Inoue se hisz már benne :)
Vagy csak nekem ennyire új ez a tekintet?Eddig mindig kis morci,méregzsák nézése volt (lehet,mert elverték ált-ban).Egyébként nagyon jól áll neki az új look.Szerintem mearadjon mindig ebben a hollow álapotban.

LuckyDingo

Hmm Grimm új támadása nekem olyan mintha minden ujjából ellőne egy egy cerot és azt használná vágásra XD Felszántja majd párszor HM-et aztán Ichi megjelenik egy új Szarvas maszkkal és szanaszét szedi :DDe a vicc hogy Ichi most már komolyan Arrancarnak néz ki lol XDÉs a másik poén hogy most csak a jobb szeménél maradt meg a maszk.. eddig mindig a baloldalán volt /bár az más helyzet volt :D/, szal így hogy nincs rajta minta komolyan arrancar feje van :D Röhögnék ha megjelenne pár kisebb Arrancar és leborulna Ichi előtt: Légy a királyunk  XDDD

Prof. William

#902
+ Az első két tasli után is elég vidám feje volt. :) Talán végre elkezdi élvezni a harcot?

Meg hát úgy tűnik a csata menete még egyáltalán nem fordult meg...

Egy darabig szinte eggyenlő félként harcoltak majd Grimm ált jobban egy kicsit de hála Orihimének Ichi bekeményített és elég durván megsebezte... Ez felidegelte Grimmet és eszébe jutott a gyerekkora és most kicsit felszívta magát megint... Ichi meg hiába kapott pár taálatot még messze van attó szénnévert alig mozdulni tudó állapottól amibe monjuk az Ulq csaata után került...



Eberinu

Nagyon remélem Grimm még nem játszotta ki minden lapját, remélem az ultimate attack után tartogat még valamit:) Valszeg nem ő fog a végén nyerni, mert hát Ichinek lvlupolnia kell a sztori során, és lépkednie a létrán felfele Aizenig, de tudom, ha Grimm meghalna esetleg, akkor se szánalmas halált hal mint az eddigi ellenfelek, hanem valami fair küzdelmes, respektelem az ellenfelem halálban hal.

LuckyDingo

Hát nagyon úgy tűnik hoogy ennek a chapternek a vége a csata vége is lesz.. végre :) /Max még GJ bevetheti a Deidara technikát és felrobbanthatja magát XD/
Most már szeretnék mást is látni.. Ichigon meg GJn kívül :OÉs ha Inoue ki meri ejteni a száján, hogy Kurosaki-kun.. akkor elveszem a hajcsatjait, leölöm tsubakival, aztán felélesztem és megint megölöm  :morci:

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-27, 14:30:36
ha Inoue ki meri ejteni a száján, hogy Kurosaki-kun.. akkor elveszem a hajcsatjait, leölöm tsubakival, aztán felélesztem és megint megölöm  :morci:
Sztem nem is szólította eddig máshogy :rotfl: :rotfl:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-07-27, 15:54:54
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-27, 14:30:36
ha Inoue ki meri ejteni a száján, hogy Kurosaki-kun.. akkor elveszem a hajcsatjait, leölöm tsubakival, aztán felélesztem és megint megölöm  :morci:
Sztem nem is szólította eddig máshogy :rotfl: :rotfl:
Tudod hogy nem arra mondtam :P Csak már idegesítő, hogy csak azt mondja... ennél még az is jobb lenne, ha aszondaná: My Hero.. vagy valami ilyen azon röhögnék XD

Chronus

Nos a lehetőségek adottak, és mint Bleacben mindig most is elég sok variáció van. De szerintem a végkimenetel ezúttal fix. Ichi győzni fog. Hogy Grimm ezután átáll/meghatl/vezekel/szublimál az már a jövő zenéje.

Prof. William

Már kint van az új manga? Történik benne valami érdekes? :)

Drake


Chronus

Remélem mindenkinek feltűnt a pont, ahol Ichi szeme ledobta hollowos feketét és átment a szokásos reiatsu-boostos világító kékbe :)
Ezt megnyerte....

Prof. William

#911
Igen feltünt hogy a végén nem Hollow volt a szeme...

Chronus


blackman



KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-08-02, 13:13:58
Na van valami raw?
Sztem inkább holnap...

A spoilerek szerint felbukkan *
[spoiler]Noitora[/spoiler]
az Ichi-Grimm harc végén... majd hiszem ha látom :smile:

* LOL, és tényleg igaz :muhahah:

Prof. William

Reméllem Grimm megdöglik és nem áll át vagy javul meg, vagy csak simán "Jajj nem öllek meg mert én jó vagyok!"

Bár ha legyőzi de nem hal bele Ichi biztos nem adja meg a kegyelemdöfést... De belegondolva hogy Grimm megszegett x parancsot kiszabadította Himét, bezárta Ulq-ot... nem jósolok nagy jövőt neki... Ha Aizent nem is érdekli mit csinálnak az espadái azért szerintem nem tartja meg Grimmet. Max kinevez a helyére valami más jelentkezőt...

Christian

Nekem egy képen erősen úgy tűnt mintha Grimm félbe lenne vágva by Noitora.

KeLa

Quote from: Christian on 2007-08-03, 17:39:57
Nekem egy képen erősen úgy tűnt mintha Grimm félbe lenne vágva by Noitora.
Eléggé úgy fest a dolog... :D
Kérdés h ebből a helyzetből h jönnek ki élve?  :wtf:

Prof. William

Reméllem sehogy és Grimm rest in pieces...
Jó jó persze nagyon Hypeolt meg cool karakzter volt de reméllem ez nem menti meg...

Akkor valszeg az lessz hogy Ichi nem öli meg mert ő jó de Nori majd megteszi ezt helyette... Egy áruló espada ez a legkevesebb amit érdemel...

Christian

Mi az,hogy hogy jön ki? O-ri-hi-me! Már visszahozott kisebb darabokból is szereplőket :D

Prof. William

Azért reméllem ha úgy alakul Grimm bá-t nem hozza vissza max Ichit meg Rukiát (ha tényleg meghalt...).

KeLa

Quote from: Christian on 2007-08-04, 01:45:09
Mi az,hogy hogy jön ki? O-ri-hi-me! Már visszahozott kisebb darabokból is szereplőket :D
Persze csak akkor ha hagyják... :ejnye:

Prof. William



Prof. William

#925
Remek! Csak csodálkoztam hogy már nem tárgyalják kifele ebben a topicban... Csak kérdezem hogy a raw+fordítottakat hol keressem? Csak nem akarok mindig itt kérni...

Az a nagy költői kérdés... "Mi lessz vajh Ichigóval?" Hú bele sem merek gondolni... :) Talán meghal? :)

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-08-04, 16:21:25
Remek! Csak csodálkoztam hogy már nem tárgyalják kifele ebben a topicban... Csak kérdezem hogy a raw+fordítottakat hol keressem? Csak nem akarok mindig itt kérni...
Torrent -> pl: tokyotosho vagy -> itt
Quote
Az a nagy költői kérdés... "Mi lessz vajh Ichigóval?" Hú bele sem merek gondolni... :) Talán meghal? :)
1. Inoue felgyógyítja és harcol...
2. Valaki segít neki...
3. meghal :)

Prof. William

#927
1. Inoue felgyógyítja és harcol... Esély 1:2
2. Valaki segít neki...                 Esély 1:5
3. meghal  :D                           Esély 1:10000000000000000000000000000000000000000000000


:D :D :D

Belegondolva... Most nyomta le Grimmet... Jön vigyori... Így már lehet hogy addig ökörködnek hogy Ulq is kiszabadul. :)   Szegény Ichinek le kell nyomia mindenkit... :) Persze bele kell számítani hogy ha Ichi harc közben erősödik akkor mennyit tápolódot a mostani harc alatt...

Valaki segít neki...  Erre mondjuk van esély hogy a nőci espada segít...

Member

Nem olvasom, de már bocsánat, hol van a többi kari, hogy Ichigo-ra izgul mindenki? :)

Chronus

Quote from: Member on 2007-08-04, 21:51:34
Nem olvasom, de már bocsánat, hol van a többi kari, hogy Ichigo-ra izgul mindenki? :)
Őőő...

Rukia: a saját vérében fekszik
Chad: a saját vérében fekszik
Ishida&Renji: várják hogy a buzi Espada tiszta ruhát vegyen fel. hogy folytathassák a harcot. :haha:

És amúgy már vagy 5 része folyamatosan csak Ichi van.