Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-12-04, 22:36:57
[spoiler=Bleach 337: Hall in your inferno]Bleach 337: Hall in your inferno
Ibának is lőttek. Szétk*rta egy cero.

Attól még hogy eltűnt, nem biztos hogy meghótt :D Komamura gyors odashunpozott és elszedte a Cero elől.. vagy valami.. de ha vége, az se baj, sok vizet nem zavart XD

Dreamcleaver

Elég hülye hozzáállás. Sok vizet nem zavart, mert keveset szerepelt, de volt potenciál a kariban. Mindegy majd meglátjuk. A Bleach-től már amúgy sem várok világmegváltást, csupán kellemes időtöltést.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-04, 23:41:31
A Bleach-től már amúgy sem várok világmegváltást, csupán kellemes időtöltést.

Az érezhetően negatív hangvételtől eltekintve a mondanivalóban nem látok semmi negatívat, szóval WTF? Pusztán kellemes időtöltés? Mindig is az volt. Mikor tekintetted másnak? :)

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-04, 23:26:25Attól még hogy eltűnt, nem biztos hogy meghótt :D Komamura gyors odashunpozott és elszedte a Cero elől.. vagy valami.. de ha vége, az se baj, sok vizet nem zavart XD

Bwaaaa! Don't take away my hope that someone will die this week :D

LuckyDingo

Nah Iba nem is tűnt el.. max kicsit megpirította az a Cero XD De Hisagit Hálistennek összeroppantották.. de tényleg nem halt meg senki :D Allon meg egy gusztustalan karakter, Kubo mégis szeretheti rajzolni, ha 2 chaptert képes volt arra áldozni, hogy Allon milyen imba, és elveri a fuku-taichoukat XD

Dreamcleaver

Ráadásul kap még egy chaptert. Aztán gondolom még a 3 fracción is ott van. Bár lehet, hogy hiányzó kezekkel nem sok esélyük lesz, meg amúgy is Yama ellen...

Mondjuk valaki elmagyarázhatná nekem, hogy 3 karból hogy lesz egy ekkora böhöm nagy állat.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Allon szája azért brutális volt. :lol:
DC, pl Rókakomának hogy lesz a hatalmas idézése? :)
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2008-12-05, 11:42:33
Allon szája azért brutális volt. :lol:
DC, pl Rókakomának hogy lesz a hatalmas idézése? :)

Ő táp.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Engem inkább az érdekel, hogy Kira honnan a fakkomból húzott elő egy 73-as Bakudou-t incantation nélkül. :eek:

balu01

Kiváncsi vagyok Allon fog-e még tudni harcolni...

Christian

Én meg arra vagyok kíváncsi,hogy ha a frakciókból ez lett, akkor az espadakkal mi lesz :P Allonnal is szenvedtek, na de mi lesz az első számú espadaval akkor?

NLZ

Quote from: Christian on 2008-12-05, 14:06:43
Én meg arra vagyok kíváncsi,hogy ha a frakciókból ez lett, akkor az espadakkal mi lesz :P Allonnal is szenvedtek, na de mi lesz az első számú espadaval akkor?
Azért ezek a kuki golyófogókat ne hasonlítsd a tájcsókhoz. :)
[reserved]

Dreamcleaver

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Iba mikor fog már lahzor-t lőnni a napszemüvegéből.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Junchi

Quote from: Chronus on 2008-12-05, 13:48:05
Engem inkább az érdekel, hogy Kira honnan a fakkomból húzott elő egy 73-as Bakudou-t incantation nélkül. :eek:

Lol, tényleg o__O; Nyufi ekkora kidou expert lenne?

Quote from: Christian on 2008-12-05, 14:06:43
Én meg arra vagyok kíváncsi,hogy ha a frakciókból ez lett, akkor az espadakkal mi lesz :P Allonnal is szenvedtek, na de mi lesz az első számú espadaval akkor?

Amit NLZ írt. Szal azért a hadnagyok és kapitányok szintjei között imo nem kis különbség van.

Btw, nagyon úgy tűnik, hogy a tájcsók tényleges akciói átvándorolnak 2009-re... ARGH!

Member

Már előre látom, hogy mikor Aizennel összecsapnának, a nép majd bevizel és a mayák jóslata bejön, 2012 bye bye Föld. :haha:

Prof. William

Jaja a kapitány erőszintje már alapból óriási ugrás a hadnagyokhoz képest. + még ott van a Bankai is ami X-szeres erőnövekedést hoz.

Yama és a 3 csaj  + lényük - ha nem pusztult meg most - harca szerintem kb ahhoz fog hasonlítani mintha Hantarou támadna Byakuára. :)  Rövid fight lessz az egyszer biztos...

NLZ

Azért fogadni mernék, hogy 2009ben még nem lesz Yama bankai. :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-12-06, 02:52:13
Azért fogadni mernék, hogy 2009ben még nem lesz Yama bankai. :D

És Ichigo bankai? Fogjuk egyáltalán látni Ichit jövőre?

Prof. William

Állítólag 2012-ben lesz Zaraki bankai is. Azt hiszem most már érthető miért rakták arra az időpontra a világvégét...

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-12-06, 10:13:58
És Ichigo bankai? Fogjuk egyáltalán látni Ichit jövőre?

Ichigo mikor nincs bankaiban? Lassan már átváltott permanent shikai-ról permanent bankai-ra. Azok után, hogy a legutóbb a Grimm harc előtt úgy releaselt, hogy még csak meg se szólalt, nem lepődnék meg ha egyszer úgy maradna és többet nem tudná visszacsinálni.

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2008-12-06, 13:40:06
Ichigo mikor nincs bankaiban? Lassan már átváltott permanent shikai-ról permanent bankai-ra. Azok után, hogy a legutóbb a Grimm harc előtt úgy releaselt, hogy még csak meg se szólalt, nem lepődnék meg ha egyszer úgy maradna és többet nem tudná visszacsinálni.

Csak arra próbáltam célozni, hogy az utóbbi kb. 40 fejezetből kb. 4-ben szerepelt. Nem vagyok valami nagy rajongója, de azért mégiscsak ő lenne elvileg a főszereplő...

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-12-06, 13:49:57
Csak arra próbáltam célozni, hogy az utóbbi kb. 40 fejezetből kb. 4-ben szerepelt. Nem vagyok valami nagy rajongója, de azért mégiscsak ő lenne elvileg a főszereplő...

Még mindig jobb, mint ahogy azt egy bizonyos "Sasuke" nevű manga esetében szokták csinálni.... vagy várjunk csak... eredetileg mi is volt annak a címe? ::)

NLZ

Ugyan már, Sasuka fejét már nem láttuk hetek óta. :D
[reserved]

chilip

amióta jól beégett :D

azért yama egy fasz, ha utasítaná az összes jelenlévő kapitányt bankai-ra vége lenne a harcnak 4 chapter alatt...  ^^" kapitányok lefoglalják espadakat, míg yama kinyírja összes fraccion-t 1 támadással, majd ahova yama megy ott hullik egy espada, mert 2 kapitány vs 1 espada. ehelyett hozzák a vice-captainöket bénázni...

NLZ

De tartalékolni is kell az erőiket, mert kitudja mivel áll elő a Zaizen.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-12-06, 14:42:40
De tartalékolni is kell az erőiket, mert kitudja mivel áll elő a Zaizen.

Az volt az első lépés, hogy kiiktatták a csatából, innentől a fenti példa tökéletesen állná a helyét, annyi módosítással, hogy amíg Yama tartja a 3 nubot a flameketrecbe addig a kapitányok instabankai-al tolják az espadak ellen.

A sok Lt. meg jó lesz Kidou supportnak. Minden Espadara mehet egy Rikujou Kouro meg pár Soukatsui, aztán diverziónak az elég lesz. Fracciónok is csinálhatnák ugyanezt.

Ez így nem Winter War, hanem The Great Winter Tournament

LuckyDingo

MOst miért kellene logikusan gondolkozni a Bleach mangában.. különben is Yama és serege nem a zseni stratégiáiról ismert XD Végül is most mindenki egyszerre harcol, csak hát 19 oldalba nem mutatnak mindenkit, mert akkor szarrá unnánk magunkat hétről hétre.. /nem mintha így nem ez lenne a helyzet :P/ Ezek azok a részek, amiket animuban kell megnézni, mert ott semmi perc alatt lezavarják.. bár van olyan anime (Sasuke) amiben mesteri szinten húzzák a fájtokat is XD

NLZ

Quote from: Chronus on 2008-12-06, 16:16:40
Az volt az első lépés, hogy kiiktatták a csatából, innentől a fenti példa tökéletesen állná a helyét, annyi módosítással, hogy amíg Yama tartja a 3 nubot a flameketrecbe addig a kapitányok instabankai-al tolják az espadak ellen.

A sok Lt. meg jó lesz Kidou supportnak. Minden Espadara mehet egy Rikujou Kouro meg pár Soukatsui, aztán diverziónak az elég lesz. Fracciónok is csinálhatnák ugyanezt.

Ez így nem Winter War, hanem The Great Winter Tournament
Aztán lehet, hogy Zaizen már rég kimászott, csak az illúziója van benn. :D
[reserved]

Junchi

338 spojlárz:

[spoiler=*headdesk*]Yama-tata kioszt, Yama-tata beszól, Yama-tata tüzezik, Yama-tata leveri Allont... Ennyi... .___.; Komolyan nem tudom, mi a bajom keservének húzza Kubo ilyesmikkel a drága időt. Hjajj, asszem a kapitányok tényleges akciói majd csak 2009-ben jönnek... :/[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2008-12-10, 19:32:57
338 spojlárz:

[spoiler=*headdesk*]Yama-tata kioszt, Yama-tata beszól, Yama-tata tüzezik, Yama-tata leveri Allont... Ennyi... .___.; Komolyan nem tudom, mi a bajom keservének húzza Kubo ilyesmikkel a drága időt. Hjajj, asszem a kapitányok tényleges akciói majd csak 2009-ben jönnek... :/[/spoiler]
Akkor sem.. XD Ezt az Allont alapból nem kellett volna behozni, mert basszus ennyi erővel, Az első 3 espada is összedob 1 ilyet, aki mindenkinek lenyúzza az arcát.. XD

KeLa

Na de vigyázni, azok hárman még ott vannak, ki tudja miket tudnak még letépkedni magukról :D