Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip

lehet ezért volt ilyen szar eddig, csak erőszakkal hozta elő a kard képességeit. bár már ez is belemagyarázás, szinte biztos vagyok benne hogy kubo csak úgy irkál épp ami jólesik és ami előre van tervezve a fejében az 4-5 mondatban összefoglalható :D

LuckyDingo

Hmm.. most ez az új GT elég lesz Aizen ellen.. mert szerintem, ha csak ezt kapja Ichi akkor cseszheti a tréninget.

Főleg ha kiderül, hogy Aizen azért robbantotta fel a vonatot, hogy Ichigo edzhessen és elérjen egy új szintet.. XDDD

Chronus

Quote from: Member on 2010-06-17, 00:31:02
Akkor minden shinigami-nak át kell ezen a karddiskuráláson esnie, aki nem erőltetni akarja a képességeit?

Ez egy bevett gyakorlat, amit mindegyiküknek így tanítanak, és mindegyikük alkalmaz is.

Nos... kisebb-nagyobb minőségi eltérésekkel, persze...
[spoiler]

[/spoiler]

Amúgy Isshin véleményével az egészről csak egyetérteni tudok.
Ichi elég sokáig húzta új techek asspullolásával és rövid utakkal, de itt az ideje váltani és elkezdeni ténylegesen megdolgozni a képességeit a több ezer éve jól bevállt módszerekkel, ahogy azt shinigamiknál szokás.

Bicskei

csak h ő nem shinigami....hanem valami más
Ultras liberi

Junchi

Nah, legalább lett valami time limit megszabva, így nem tarthat örökké ez a training. Bááár, Kubóra eddig sem volt nagyon jellemző, hogy uncsi tréningekkel húzta volna el az időt, szal azok vagy nagyon rövidek voltak (vaizard train ~ 1 kötet) vagy történt még valami más is, míg Eperke gyúrt.

Nah, mindegy, nem volt nagy szám ez a ch, volt egy-két jó poén benne, de valahogy a duma nagy részét feleslegesnek éreztem...

Member

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-17, 00:39:15
Főleg ha kiderül, hogy Aizen azért robbantotta fel a vonatot, hogy Ichigo edzhessen és elérjen egy új szintet.. XDDD
A shikai-jom másik képessége, hogy látom előre a jövőt! Yamamoto, téged is csak azért nem öltelek meg eddig, meg diagnosztizálatlan cukorbeteg vagy és 10 percen belül meghalsz, hacsak nem kapsz inzulint, nyenyenye!


Junchi

FFFFFFFFF, ilyen szánalmas fake spoilert...

[spoiler]Ichigo is seen in front of Zangetsu.

They start to talk about how Zangetsu is the sword of a noble family.

Aizen once had Zangetsu.

It seems Aizen and Isshin are brothers.

Then everything turns to Karakura Town.

Gin draws his sword and wants to stab Aizen in the back.[/spoiler]

Legalább egy kicsit megerőltethette volna magát az elkövetője...  ::)

--ETA--

Vannak valódi spoilerek is!

[spoiler=409]326 :69るま ◆KENseIuXK2 :2010/06/23(水) 16:47:44 ID8zR/GnwO
親父の刀の名前はえん月(えんは炎にりっとうだったかな)
Isshin's sword's name is Engetsu.
ザンゲツのおっさんが若くなってる。
Zangetsu becomes younger.
卍解状態だと姿が違うらしい。
It seems his appearance changes when going bankai.
愛染、たつき見つける
Aizen finds Tatsuki.

あとカラーだけ
カラーは双頭の巨鳥のまわりにイチゴ、れんじ、ルキア、井上、あと二人ちっちゃくてわからん
のがたってるオサレカラー
The color page is Ichigo, Renji, Rukia, Inoue, and a couple of people too small to make out, surrounding a gigantic 2-headed bird.
たつきはみつけたとこで終わりなので水色とはわからない
It ends when Aizen finds Tatsuki so I don't know about Mizuiro,
ただ愛染がたつきをみつけるまでに目が覚めて動いてる人を殺しまくってる
just that until he found her he was killing all the people who were awake and moving around.

ザンゲツ見た目イチゴと変わらないくらい若い
Zangetsu looks about as young as Ichigo[/spoiler]

Így látatlanba is kap egy EPIC-et!

Member

Aizent nem értem, nem pazarol?

Tatsuki-ból meg enemy lesz, tuti.

Junchi

Quote from: Member on 2010-06-23, 12:38:57
Tatsuki-ból meg enemy lesz, tuti.

Vagy hulla.

Szal az, hogy ott áll Aizen Tatsuki előtt és közben meg Eperke még csak most lépett be Zangetsu world-be... Nem jósolok neki sok jót...

(Bár, a fene tudja... Ismerve Aizent, úgyis az lesz, hogy elpofázza majd Tatsukiéknak, amit Ichigóról tudni kell, aztán hopp, már el is ment az idő... Btw ettől függetlenül tetszik, hogy nem csak a tréninget kell bámulnunk, hanem történik közben más is. Ezt eddig is komáztam Kubóban, úgy tűnik, ezen a fronton nem okoz továbbra sem csalódást.)

SaiyaGin


Member

Kubo nem mer újat húzni a fanbase-zel, Tatsuki nem halhat meg ilyen drámátlanul. Ő meg Orihime mondjuk viccesek volnának, mint új enemy-k.

balu01


chilip


LuckyDingo

 WTF is that gaylooking Zangetsu? O.o A régit akarom... sokkal kúlosoabb volt.. kell a fenének egy fekete hajú shitsugaya

Member

Nekem nagyon tetszik! Olyan elegáns, nemes és mégis szigorú. Végre ismét érzem, hogy Kubo kreativitása megmutatkozott!

RESHIT:
[spoiler]Szóval aki nem érzi a reiatsu-t, az instant meghal. Ez már értelmesebb, mint hogy levagdossa őket.[/spoiler]

Dirk

Én nekem még mindig az magas hogy Urohara meg yourichu miért nem bankai-ozott?
Régebben azt hoztátok fel hogy az erőfelmérés miatt nem eshetnek egyből egymásnak bankai-jal. De ez azért elég nagy Fail hogy így szopták be.
Tudom hogy az is lehet a magyarázat hogy Kubo még ki se találta vagy csak későbbre tartogatja, az is lehet hogy azzal se értek volna semmit. De mikor lesz ennél jobb alkalom?

Member

Kint van mangastream-en, remélem, hogy nem véletlenül vagyunk még mindig deicide-ban. Csak nem tudom, az "Isten" szó itt kire vonatkozik majd. Aizen-re, vagy arra, aki a trónon ül.

NLZ

Quote from: Chronus on 2010-06-17, 00:57:45
Amúgy Isshin véleményével az egészről csak egyetérteni tudok.
Ichi elég sokáig húzta új techek asspullolásával és rövid utakkal, de itt az ideje váltani és elkezdeni ténylegesen megdolgozni a képességeit a több ezer éve jól bevállt módszerekkel, ahogy azt shinigamiknál szokás.
Jah, amiért száz évig dolgoznak a shinigamák, azt most ledolgozza 2000 óra alatt. Ez mi, ha nem asspull? :)
[reserved]

Junchi

Ch409

Kap egy EPIC-et. IMHO egy nagyon jól összeszedett és eseménydús ch volt (legalábbis az előzőekhez képest, bár azok se voltak rosszak). Zangetsu "új" formájáról ugyan üvölt, hogy fanservice for da gurlz, de valamiért nem zavar ez az "én Tensa Zangetsu vagyok" szöveg. Bár Zangetsu ettől függetlenül kúlos oyajiként az igazi. :3

Chronus

Nekem sincs semmi gondom az új formával. Gyk Zangetsu, csak fiatalabb.
Shoopolsz rá egy szemüveget és egy borostát, és ugyanúgy néz ki. Ki lehet próbálni.

Member


Chronus


LuckyDingo

Tehát minél idősebb valaki, annál jobban megnő az orra és annál szélesebb lesz az álla.. értem :D Mondjuk ezen felesleges vitatkozni. Nekem akkor is sHitsugaya marad fekete hajjal és Zangetsu ruhában XD
[spoiler][/spoiler]

Member

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-24, 14:47:45
Tehát minél idősebb valaki, annál jobban megnő az orra és annál szélesebb lesz az álla..
Ez így igaz, öregkorunkra a fül, az orr, az áll nőnek tovább az arcon, mivel a porcok tovább nyúlnak, míg a csontok maradnak a régi méretben. De ennek kóros formája inkább nőkre jellemző.

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-06-24, 15:06:29
Quote from: LuckyDingo on 2010-06-24, 14:47:45
Tehát minél idősebb valaki, annál jobban megnő az orra és annál szélesebb lesz az álla..
Ez így igaz, öregkorunkra a fül, az orr, az áll nőnek tovább az arcon, mivel a porcok tovább nyúlnak, míg a csontok maradnak a régi méretben. De ennek kóros formája inkább nőkre jellemző.
Ez ok, de azért zangetsu porcainak iszonyat sokat kell nőnie, és most mondjuk lett 14 éves, anno volt 30 év. Ha a saját porcaimat nézem, alig változtak 10 év alatt. Amire ki akadok lyukadni: Zangetsu röpke 15-20 év alatt olyan porcokat fejlesztett, amelyek kicsit hihetetlenek. :D


SaiyaGin


Chronus


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1