Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Nem is tudtam, hogy lesz a héten is fejezet.
De ez jó volt. Fullbring ötletes.

Member

Hmmm, nem hittem volna, hogy spoiler nélkül is lesz chap. A zárófordulat várható volt, a képességük meg olyan gumiképesség, ebből még bármi lehet.

Junchi

Talán az első olyan ch, amit úgy olvastam el, hogy nem tudtam, mi lesz benne. : P

Jó is volt különben, Chad is végre előkerült és ez a Fullbring is tecc. :3

Member

Bleach-nél meghaltak a spoilerírók, vagy mi? Múlt héten is utólag nyitottak új topic-ot.

Chronus

Nincs a héten fejezet.
Már az előző hetit is csak azért kaptuk meg, mert 1 héttel a polcra rakás előtt kint vannak ezek az üzletekben, értelemszerűen.
Karácsony van. Az előző heti is japánban a következő héten kapható.

Dirk

De ez am 2 hét. dec 25 és jan 6. között...
Most akkor lesz manga vagy sem? mert hogy 2 héttel hamarabb megkapjuk az érdekes :D

Chronus

Fasztudja már :)
BA-n nincs kihírezve a spoiler topicban, hogy a héten nincs fejezet, pedig ilyenkor ki szokták tenni, félreértések elkerülése végett.
Lehet csak Mangastrem bénázott azzal a kiírással, jó szokásuk szerint.

Dirk

Nah mangastream-en nem látok új ch-t, ugy hogy neked lett igazad :(

Bandita ^^

Quote from: Dirk on 2011-01-06, 21:29:38
Nah mangastream-en nem látok új ch-t, ugy hogy neked lett igazad :(

"Jump is on a break until the 2nd week in January, that means no Naruto, Bleach, Toriko or Reborn until then. One Piece won't be back until the 3rd week. No Fairy Tail or HnI until January 8th."

from mangastream....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Junchi

Egy örökkévalóságnak tűnt kivárni...

[spoiler=433]正解。苺一人で座ってる。
Good guess. Ichigo is sitting alone.
(T/N: Someone asked if the new color spread is going to be just Ichigo again)

今回はどうやって死神の力を取り戻すかってお話です。
This time they talk about how they'll bring back his shinigami powers.
銀城は、人間に戻りたい。
Ginjou wants to be human again.
苺は、死神に戻りたい。
Ichigo wants to be a shinigami again
銀城達は、生まれる前に親がホロオに襲われてる。
Ginjou and his group says, before we were even born, our parents were attacked by hollows.
母体にはホロオの痕跡が残り、銀城達は力を持つ。
those traces left by the hollows, these are the powers we possess.

次回は、とうとう?死神の力を取り戻す?
Next time, will we finally reach something? Will the shinigami powers be returned?

このやり方で一心パパも力取り戻したくさい。
This method could probably return even Isshin's powers.
チャドは少し苺と話したよ。
Chad and Ichigo have a little chat.
チャド 苺本当は死神に戻りたいんだろ?
Chad: Do you really want to become a shinigami again? [/spoiler]

Faszásan hangzik.

Chronus


Junchi

^A színes kép egész jó!  :whoah:

Amúgy végre haladunk valamerre, kíváncsi leszek, hogy ez az erő-visszaállítás hány ch-t visz majd el.

Ginjóék is kezdenek átmenni érdekesbe. :3

Member

Quote from: Junchi on 2011-01-12, 14:16:35
Ginjóék is kezdenek átmenni érdekesbe. :3
Pontosabban emberi lényekké válnak és unalmasak lesznek? :)

Chronus

Quote from: Member on 2011-01-12, 14:35:57
Pontosabban emberi lényekké válnak és unalmasak lesznek? :)


optimizmus : P

LuckyDingo

Van egy olyan érzésem, hogy nem fog összejönni nekik az emberré válás.. viszont Ichigonak összejön a shinigami erők visszaállítása és Ginjouék bepipulnak és gonosz szerepbe lépnek.. "ha nem lehetek ember, akkor mindenkit kinyírok, mert a világ igazságtalan" címszó alatt :D

Member

Legtöbbünk a tökeit adná ilyen képességért, ezek meg csak úgy megválnának tőle. Idióták.

NLZ


"Fájdalmas hogy nem tudod megvédeni magad körül az embereket, mi? Nem kell elrejtened, ettől vagy az, aki. Ha erőt akarsz, [akkor hagyd, hogy beléd eresszük a fehér cuccunkat]". Mint ha valami háborús zónában élnének, Aizen meg hülyévé répázza minden női és férfi ismerősét, és ilyenek. Mégis minek akarna még erőt? Mi ellen? Miafasz?! Ráadásul először arról hadoválnak, hogy milyen szar a hollowmaradvány erőik, egy kis szimpátiát keltve, erre meg mondják, hogy ők úgy tudnának megszabadulni tőlük, ha Icsi átvenné mindet. HEeee? Agyfaszhalál.
[reserved]

Chronus

Álljunk csak meg.

Ginjou-ék még azt se magyarázták el, hogy ki támadta meg Ishidát, és egyáltalán ki az ellenség aki Ichigo családját fenyegeti. Bár ezek után már azon se lepődnék mg, ha ők tették volna, csak hogy Ichigoban a veszély érzetét keltsék és erre az egész faszságra rábírhassák, valahogy a meglepetés és az információtúlterhelés ügyes alkalmazásával, ami amúgy az utóbbi 2 chaptert elnézve működik is. De ez még mindig a közelébe sincs Aizen mindrapejeinkek. Ichigo észbe kaphatna. Több kérdés, kevesebb bámészkodás.

Member

Évek óta semmi dolga, elpuhult szegény, na. :)
Mondjuk nem értem, az, hogy a szüleik hollow-okkal kerültek kapcsolatba, miért pont tárgymanipuláló képességet ad?

chilip

nem tárgyakat manipulál hanem lelkeket :)


also

Quote
My Name is


Ginjou

And I

Talk like this



To make the manga

Seem


Longer

Than



It is

Kassh

Quote from: chilip on 2011-01-13, 01:05:21
nem tárgyakat manipulál hanem lelkeket :)


also

Quote
My Name is


Ginjou

And I

Talk like this



To make the manga

Seem


Longer

Than



It is

igen, nekem is feltünt hogy mig ezt kb 5perc alatt elolvastam addig a naruto meg a one piece legalább 15 volt :D

Junchi

Mindenesetre én örülök, hogy nem lett a szőnyeg alá söpörve Chad hollow-like képessége, és, hogy ilyen formában jött újra elő a téma.

Amúgy nem to'om, de nekem rohadtul bejött ez a ch.

Dirk

Ichigo végre beismerte hogy unja a gyengeséget , úgy hogy most már durvulhat :)

NLZ

Quote from: Dirk on 2011-01-13, 14:21:47
Ichigo végre beismerte hogy unja a gyengeséget , úgy hogy most már durvulhat :)
És mégis milyen helyzetben érzi magát gyengének? Egész idáig arról volt szó, hogy az emberek között ő lett a helyi basszájba, mert annyira erős.
[reserved]

Dirk

Eddig ea volt hogy élvezi az unalmas hétköznapokat, nem kell kellett neki hollow-okkal meg arrancarok ellen küzdenie. Erre Chad megkérdezte tőle és egyből rábólintott :D
De már egy csomó ellenfele mondta neki hogy élvezze a harcokat vagy meghal. és azt se feledjük hogy 5 másodpercig ő volt a legerősebb ismert lény... ahhoz képest gyenge volt :P

NLZ

Nana. Azért ilyet ne kiálts ki, hogy ő volt a legerősebb, csak mert Aizent leverte. Ki tudja még, hogy milyen asspullokat fog összehozni nekünk Kubobá. Icsi visszakapja erejét, megtanulja az irányítást a hollow transzformációja felett, és ugye még a többiektől is kap upgradet. Ezek után tuti nem zabot megy hegyezni, hanem valami hasonló szintű ellenfele lesz, akit majd az utolsó kötetben lever végre.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2011-01-13, 19:48:13Nana. Azért ilyet ne kiálts ki, hogy ő volt a legerősebb, csak mert Aizent leverte.

Nem leverte, hanem feltörölte vele a padlót. Full chantos 90-es kidout nem szokás könyökkel kiütni, főleg ha azt egy normálisnál x-edik dimenzió-egységgel nagyobb lény lőtte ki. Figyelembe véve normál-Aizen vérontását Fake Karakurában, FGT Ichigoról bátran állítható, hogy a legerősebb eddig ismert lény volt az egész Bleach univerzumban.

NLZ

Quote from: Chronus on 2011-01-13, 20:10:29
Quote from: NLZ on 2011-01-13, 19:48:13Nana. Azért ilyet ne kiálts ki, hogy ő volt a legerősebb, csak mert Aizent leverte.

Nem leverte, hanem feltörölte vele a padlót. Full chantos 90-es kidout nem szokás könyökkel kiütni, főleg ha azt egy normálisnál x-edik dimenzió-egységgel nagyobb lény lőtte ki. Figyelembe véve normál-Aizen vérontását Fake Karakurában, FGT Ichigoról bátran állítható, hogy a legerősebb eddig ismert lény volt az egész Bleach univerzumban.
Jó, hát persze, az ismertek közül igen, de láttunk mi már falón pókot. Espadákról is azt hittük, hogy azok a felsőkategóriás törperősök, azt kiderült, hogy igazából szarok.
[reserved]

Chronus

Én csak arra hivatkoztam, hogy
Kapitányok > Aizen > Condom Aizen > Mullet Aizen > Butterflyzen > Monster Aizen > FGT Ichigo.

Ez egy elég termetes szintkülönbség FGT Ichigo és a többi karakter közt, akik közül csak Yamamoto volt képes lényeges veszélyt jelenteni normál Aizen-re. Itt nem akkor távolságról beszélünk, mint pl a különbség egy hadnagy én egy kapitány közt, vagy mondjuk egy hadnagy és Yamamoto közt, ami mondjuk talán még áthidalható lenne létszámfölénnyel. Ez a "Yamamoto bankai-át használom padlófűtésnek" szint.

Ha ennél még vannak erősebb lények, akkor az már csak endgame lehet, mint pl King.

Dirk

Ulqi és Barragan kemény volt... Stark meg megakart halni . Így nem mondanám hogy gyengék voltak.
De mondjuk amíg nem látunk minden bankai-t addig inkább nem szólok semmit :D
De tényleg Vaizardokkal mi van? Bár eléggé le lettek verve ahhoz képest amit vártunk tőlük , de egyik se nyomott még bankai-t se.