Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

NLZ

talán, de bankait nem fognak mutatni, az tuti :D
[reserved]

Chronus

Quote from: Member on 2012-06-06, 16:26:44
Szayel visszatérhetne. Mert az mi már, hogy volt 2nd release és nem használta?? Mondjuk ha a három ribi és Aizen csicskái is élnek, ő pont miért ne?

Közbe kiderült pár turpisság, a novellát tovább olvasva. Az nem Szayel volt, csak egy imposztor, a 100. Privadon.


Quote from: Junchi on 2012-06-06, 19:44:22
Én arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy a betűk (SternRitter "U", esatöbbi) vajh mit jelölhetnek. Erőszint? Meglehet...

26 betű, 13 kapitány és 13 hadnagy.
Matekozd :)

Junchi

Quote from: Chronus on 2012-06-06, 20:05:30
26 betű, 13 kapitány és 13 hadnagy.
Matekozd :)

Ja, ezt olvastam BA-n is, de aztán rácáfoltak, hogy 13 kapitány, de csak 11 hadnagy. Szal Sasakibe kilőve és most már Kira is.

Mondjuk nem oszt-szoroz, hisz ott van még Yumichika és Ikkaku is.

Chronus

Quote from: Junchi on 2012-06-06, 20:11:36
Mondjuk nem oszt-szoroz, hisz ott van még Yumichika és Ikkaku is.

Így van.

Dirk

Az osztag számok se erő sorrendet mutatnak szal a betűk lehetnek akármi.




Member

Quote from: Chronus on 2012-06-06, 20:05:30
Quote from: Member on 2012-06-06, 16:26:44
Szayel visszatérhetne. Mert az mi már, hogy volt 2nd release és nem használta?? Mondjuk ha a három ribi és Aizen csicskái is élnek, ő pont miért ne?
Közbe kiderült pár turpisság, a novellát tovább olvasva. Az nem Szayel volt, csak egy imposztor, a 100. Privadon.
A remény hal meg utoljára.

Quote from: Dirk on 2012-06-06, 20:23:37
Az osztag számok se erő sorrendet mutatnak szal a betűk lehetnek akármi.
Csak az espadák esetében.
Nem tudom minek sorrendbe rakni állandóan a karaktereket, jobban szeretem, amikor a képességek típusai irtják le egymást.
És akkor Ichigo kit kap? A ß-t?


Chronus



[spoiler]Apparently Kubo has written a comment in the end of the novel regarding the huge power up Zaraki received, and according to him, it's all canon.

First part of the comment just thanks to the readers for buying the book and Narita for writing the novel. However it's starting to get ridiculous afterward, so buckle your seat belts.

According to Kubo, when he draws bleach, he leaves a few secrets in the manga that he expects onlya few readers to notice.

There are total 4 levels of secrets:

First level is the easiest, he expects every reader to be able to notice it.
The second level is a bit harder, only about 1 in 4 people to 1 in 10 people can notice it.
The third level is even harder, probably only 1 in a thousand can see though it.

The last level is something he put in from the beginning and something he only intends to reveal in the grand finale of the manga, things that he thinks nobody would be able to decipher, and one of those things was Zaraki's power.

When kubo read the ending part of the novel (the climax of the battle between Zaraki and that 8th Kenpachi), he said he was so shocked that Narita actually understood it and saw through Zaraki's true potential that he got so excited and happy that he read that part over and over again...

So, yeah, kubo was planning to reveal this at the end of the manga, but somehow this Narita guy spoiled us...

If you ask me, Kubo must have been on crack when designing this character, it's getting that insane here.

So to move on to the case, Zaraki's special ability (and also his handicap) is to automatically adjust his power level to his opponents, so he'll enjoy the fight longer (Makes perfect sense character personality-wise).

According to the novel, there were only two people Aizen didn't want to face before acquiring immortal body from the Hogyouku. One was Yama, so he created Wonderweis so specifically counter him, and the other one was Zaraki, so Aizen lured him to Hueco Mundo when kidnapping Orihime.

Acording to aizen, when Zaraki is fighting Shien in the novel (the Fraccion of Szayel, who was designed to replicate analyzed powers, and he mostly all the powers of the known Espada), Zaraki's strength at the moment is so strong that he can easily blow away the replicated forms of Baragan's Respia and Stark's wolves. Shien also used Szayel's voodoo dolls on Zaraki, he created dozens of them, but all of the parts of the dolls were too hard for him to break.

And finally, in the final battle between Zaraki and the 8th Kenpachi, none of the other spectators were able to sense their reiatsu, which means both Zaraki and 8th Kenpachi were effectively at transendent tier at the moment.

So to sum it up, zaraki is uber broken. When you fight him, he'll lower his power level if you are weaker, so he'll have a longer fight with you. If you are stronger, his powerlevel will slowly adjust to you. No matter how strong you are, in the end it will just come down to a swordfighting carnage of equal powers.[/spoiler]

Member

Legalább megmagyarázza, miért tud mindenkit lecsapni, akivel összefut.

Chronus

Quote from: Member on 2012-06-08, 10:42:20
Legalább megmagyarázza, miért tud mindenkit lecsapni, akivel összefut.

Amúgy igen.

És még a személyiségéhez is illik.

Remélem azért lesz valami hátránya, mondjuk, hogy fokozatosan erősödik, mint pl Nnoitra esetében. Szóval azért leverhető.
Mert ha nem, akkor szerintem esélyes lenne egy Royal Guard kinevezésre (már ha eddig még nem környékezték meg vele).

LuckyDingo


kada

Quote from: Chronus on 2012-06-08, 12:17:13
Remélem azért lesz valami hátránya, mondjuk, hogy fokozatosan erősödik, mint pl Nnoitra esetében. Szóval azért leverhető.
Mert ha nem, akkor szerintem esélyes lenne egy Royal Guard kinevezésre (már ha eddig még nem környékezték meg vele).
Az a Zaraki, aki 10 méteren is elveszik, és nem mozdul ha nincs valami érdekes bunyó?  ::)

Dirk

Ezt tudva van értelme ennek az egész arc-nak? meg ezután minek neki bankai? :D
Am ez túl sok, mint ahogy a volt kenpachi is direkt kitaláltak neki egy über skill-t amivel gyak isten lehetne, de ezek után mit tudhat a royal guard, áh sztem hülyeségek ezek...

kada

Egyébként meg kétszer elkapja hátulról Soi Fon, akkor pl mire megy ezzel a cuccával?  ::)

NLZ

Quote from: kada on 2012-06-08, 21:30:02
Egyébként meg kétszer elkapja hátulról Soi Fon, akkor pl mire megy ezzel a cuccával?  ::)
Nem tudja, mert egy szinten vanak. ::)
[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2012-06-08, 21:49:22
Quote from: kada on 2012-06-08, 21:30:02
Egyébként meg kétszer elkapja hátulról Soi Fon, akkor pl mire megy ezzel a cuccával?  ::)
Nem tudja, mert egy szinten vanak. ::)
És én még azt hittem az egy szinten vannak Bleaches definíciója az, hogy kölcsönösen sz*rrá verik egymást és a tájat maguk körül.
Pl amikor Ichi végre meg tudta sebezni Kenpachit, aki még hagyta is...

Kassh

Quote from: kada on 2012-06-08, 22:48:30
Quote from: NLZ on 2012-06-08, 21:49:22
Quote from: kada on 2012-06-08, 21:30:02
Egyébként meg kétszer elkapja hátulról Soi Fon, akkor pl mire megy ezzel a cuccával?  ::)
Nem tudja, mert egy szinten vanak. ::)
És én még azt hittem az egy szinten vannak Bleaches definíciója az, hogy kölcsönösen sz*rrá verik egymást és a tájat maguk körül.
Pl amikor Ichi végre meg tudta sebezni Kenpachit, aki még hagyta is...
szóval akkor gyakorlatilag ott nem Ichigo lett erősebb és tudta jobban kihasználni az erejét, hanem Zaraki tolta le magát a szintjére. :D

kada

Quote from: Kassh on 2012-06-09, 04:04:02
Quote from: kada on 2012-06-08, 22:48:30
Quote from: NLZ on 2012-06-08, 21:49:22
Quote from: kada on 2012-06-08, 21:30:02
Egyébként meg kétszer elkapja hátulról Soi Fon, akkor pl mire megy ezzel a cuccával?  ::)
Nem tudja, mert egy szinten vanak. ::)
És én még azt hittem az egy szinten vannak Bleaches definíciója az, hogy kölcsönösen sz*rrá verik egymást és a tájat maguk körül.
Pl amikor Ichi végre meg tudta sebezni Kenpachit, aki még hagyta is...
szóval akkor gyakorlatilag ott nem Ichigo lett erősebb és tudta jobban kihasználni az erejét, hanem Zaraki tolta le magát a szintjére. :D
Shh! Ne hozz ide logikát, azért haragszanak!  ::)

Ha nagyon akarom, belemagyarázhatják hogy ott Ichigo valójában többé-kevésbé egy szinten volt vele, csak épp nem koncentrált eléggé, vagy valami hasonló random duma.

Chronus

Nem erősebbé teszi az ellenfélnél, csak egy szintűvé. Attól még leverhető. Csak esélyegyenlőséget biztosít neki :)

Member

Quote from: kada on 2012-06-08, 13:05:58
Quote from: Chronus on 2012-06-08, 12:17:13
Remélem azért lesz valami hátránya, mondjuk, hogy fokozatosan erősödik, mint pl Nnoitra esetében. Szóval azért leverhető.
Mert ha nem, akkor szerintem esélyes lenne egy Royal Guard kinevezésre (már ha eddig még nem környékezték meg vele).
Az a Zaraki, aki 10 méteren is elveszik, és nem mozdul ha nincs valami érdekes bunyó?  ::)
Gondolj bele, Hanatarou megcsúszik, felborítja és Zaraki gerince eltörik. Mert ugye egy szinten vannak.

NLZ

És mi van, ha egyszerre két emberrel harcol? Összeadódik az ellenfelek ereje? És ha az egész világ ellen fordul, akkor végtelenül erős lesz? :D
[reserved]

Member

Az nullával osztás kb. Akkor Yammi volt a neki való ellenfél?

Member

http://mangateers.com/manga/bleach/496/1/
Ok, akkor már SS-ben is tudják,
[spoiler]Hogy ezek kukázzák a képességeket[/spoiler]

Junchi

Ennyi hülyét, te jóságos ég...

A magam részéről a quincyknek szurkolok ezerrel!

Megmurdel

Quote from: Junchi on 2012-06-13, 11:57:06
Ennyi hülyét, te jóságos ég...

A magam részéről a quincyknek szurkolok ezerrel!

Akkor már 2-en vagyunk :D

Junchi

Azért örülök különben, hogy a kapitányok intelligenciaszintjét sikerült Kubónak 1ch alatt mínuszba küldenie... :D

Eltudják törölni a bankai-t, ezért az lesz a legjobb, ha bankaiban intézzük el őket... Atyaég, Kubo, mit szívsz már megint? *facepalm*

NLZ

Persze, még véletlenül sem valami szar bankait áldoznak be, mint pl Renjiét. :)
[reserved]

Megmurdel

Quote from: NLZ on 2012-06-13, 12:14:11
Persze, még véletlenül sem valami szar bankait áldoznak be, mint pl Renjiét. :)
Most miért hiszen olyan jó bankai-a van. /sarcasm/

de hát igen az olyanokat kellett vna beküldeni had csodálkozzanak azok

Junchi

^Az meg a másik...

Ez a ch most felidézte bennem a régi "szép" Yammy a 0. espada, vágd le a karjaimat, Ichigo character rape ch-kat. Ez kábé ugyanolyan szar. Csak most már nem RAGE-elek, hanem röhögök rajta. :D

Member

Quote from: Megmurdel on 2012-06-13, 12:02:06
Quote from: Junchi on 2012-06-13, 11:57:06
Ennyi hülyét, te jóságos ég...
A magam részéről a quincyknek szurkolok ezerrel!
Akkor már 2-en vagyunk :D
Én továbbra is az arrancar-okat tartom a legszimpatikusabbaknak. Túl felületesek és tekintélyelvűek eddig a Quincy-k.

Quote from: NLZ on 2012-06-13, 12:14:11
Persze, még véletlenül sem valami szar bankait áldoznak be, mint pl Renjiét. :)
Ezen filóztam én is, miért nem a helyettest küldik elveszni, bár gondolom azért, mert a legtöbb kapitány shikai-ban, vagy kido-val is ér valamit. Utóbbiról nem tudni még semmit, hogy erre érzékenyek-e. Bár lehet, a támadásaikhoz ezeket is beolvasztják.

Mondjuk az is izgalmas, hogy Ichigo mitől más ennyire, hogy az övét reménytelen volt ellopni? :)