Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Hát csak gratulálni tudok megin kaptunk néhány humor heroldot. :D

kada

Quote from: SaiyaGin on 2012-11-20, 16:58:33
Egy komolyabb bagázsnak jobban örültem volna

SRS BSNS
... nem is tudom mennyire illett volna ide. Mondjuk a sok "we go waaay back" utalgatás zavaró volt, némely esetben jobban mint máshol.
Ha kicsivel kevésbé tesznek úgy, mintha ebéd utáni sétán lennének mondjuk...

Member

Kubo-nak mindig a legfurcsább helyzetekben jut eszébe, hogy ott van a comedy tag és viccesnek is kéne néha lenni. Na mindegy, most már érdekel, milyen palotáról beszélnek. Meg hogy mit akarnak a begyűjtöttekkel, remélem, hogy nem überschinigami-t faragnak belőlük (Kenpachi-t ki is hagyták a buborékból) vagy Ichigo-t beléptetik maguk közé, mert akkor főbe lövöm magam.

Az egyetlen szimpatikus vonás, hogy a legkevésbé sincsenek jóban a lentiekkel.
De akkor az az elszabadult valami tényleg Aizen volt?

chilip

vicces lenne HA ez lett volna Aizen terve LOL :D kivárja a quincy inváziót, előtte elcsepegtette Bachnál hogy lehet csatlakozna (így rábontja a börtönfalat és kiszabadulhat), erre lejön a squad zero a király mellől Aizen meg felmegy az üres palotába meggyilkolni a soul kinget :D

Dirk

A begyűjtöttek az 5 fegyver szerintem, aki szólt hozzájuk meg valszeg az 5.
De ezt már másodszorra játssza el hogy megint it van de kurvára nem mutatja meg...
Ez már inkább idegesítő, de ahhoz képest hogy csak beszéltek még meg is tudtunk 1-2 dolgot.
A karakterek között meg csak a dagadt nő nem kellene ide, bár eddig a bleachben nem is sok dagadt nő volt! Itt volt az ideje egynek!! :D

LuckyDingo

Quote from: Dirk on 2012-11-20, 21:50:29
A begyűjtöttek az 5 fegyver szerintem, aki szólt hozzájuk meg valszeg az 5.
De ezt már másodszorra játssza el hogy megint it van de kurvára nem mutatja meg...
Ez már inkább idegesítő, de ahhoz képest hogy csak beszéltek még meg is tudtunk 1-2 dolgot.
A karakterek között meg csak a dagadt nő nem kellene ide, bár eddig a bleachben nem is sok dagadt nő volt! Itt volt az ideje egynek!! :D

Nyugi.. Ő a kalória égetésével erősíti a reiatsuját.. ha ellő egy imbatechet, rögtön szexistennővé fog válni. :D

kada

Quote from: LuckyDingo on 2012-11-20, 22:40:30Nyugi.. Ő a kalória égetésével erősíti a reiatsuját.. ha ellő egy imbatechet, rögtön szexistennővé fog válni. :D
Figyeljétek meg, tényleg ez lesz  ^^"

Vagy kiderül hogy Rangiku a családneve, és lesz flashback a fiatal énjéről.

Kassh

Quote from: kada on 2012-11-20, 22:51:11
Quote from: LuckyDingo on 2012-11-20, 22:40:30Nyugi.. Ő a kalória égetésével erősíti a reiatsuját.. ha ellő egy imbatechet, rögtön szexistennővé fog válni. :D
Figyeljétek meg, tényleg ez lesz  ^^"

Vagy kiderül hogy Rangiku a családneve, és lesz flashback a fiatal énjéről.

PLEASE NO

fema

Quote from: Dirk on 2012-11-20, 21:50:29
A begyűjtöttek az 5 fegyver szerintem, aki szólt hozzájuk meg valszeg az 5.

Fogyi vagyok, nem értem, mire gondolsz.. :D
Milyen fegyverek?

Member

Quote from: fema on 2012-11-21, 23:07:01
Quote from: Dirk on 2012-11-20, 21:50:29
A begyűjtöttek az 5 fegyver szerintem, aki szólt hozzájuk meg valszeg az 5.

Fogyi vagyok, nem értem, mire gondolsz.. :D
Milyen fegyverek?
Dirk ott nagyon megkavarta, 4 shinigami és 1 fegyver volt a búrákban. Engem pont az zavart, hogy Kenpachi nincs közöttük.

chilip

renji nem lehet spéci fegyver, egyszerűen túl gyenge hozzá

NLZ

[reserved]

chilip

akkor se lehet, mikor jó volt a bankai-a még, legyőzte mr virágszirom fölényesen, egyszer a manga alatt egyetlen ponton nem mutatott semmi kiemelkedőt, mielőtt az ő arcát elkenték ichigo az kenpachit gyalult le és arra edzett még rá úgy hogy byakuya-t is elkente

NLZ

[reserved]

Member

Most komolyan kérdés ez egy mangában, ahol a legerősebbek otthon maradnak és a legbénábbak mennek mindenki ellen? :)

fema

Álljunk hozzá pozitívan, lehet, hogy a legkitartóbbakat viszik el. :D

Vagy álljunk hozzá Aizen-ívan, lehet, hogy Ichigo-hoz leginkább kapcsolódókat választják ki...

kada

Quote from: fema on 2012-11-23, 02:37:09
Álljunk hozzá pozitívan, lehet, hogy a legkitartóbbakat viszik el. :D
Zaraki?
Quote from: fema on 2012-11-23, 02:37:09Vagy álljunk hozzá Aizen-ívan, lehet, hogy Ichigo-hoz leginkább kapcsolódókat választják ki...
Zaraki örök "rajongása" Ichigo iránt tagadhatatlan!

Member

Kubo el is felejtette tán, hogy létezik. Kétségtelenül érdekes volna, ha a 0th Divison lenne a gonosz team, nem a Quincy. :D

Dirk

Quote from: Member on 2012-11-22, 16:49:12
Most komolyan kérdés ez egy mangában, ahol a legerősebbek otthon maradnak és a legbénábbak mennek mindenki ellen? :)

Nem tudom mikorra gondolsz pontosan, de HM-be pont a legerősebbek mentek, De inkább úgy fogalmaznék hogy a legaktívabbak.

Én is kétlem hogy ők lennének a különlegesek de akkor minek vinnék őket, ok byakuya meghalna de a másik 2 elvileg stabilizálódott, Orihime-vel meg simán felgyógyulnak és biztos hogy tudnak róla is ha már mindenről tudnak.
Még egyszer megnéztem 4 burok van 1-ben a kard az továbbra is 3 + ichigo + az 5. :D

Az a lényeg hogy most már nekik is van tervük, Power levelt is léptünk ezzel egyúttal!








Dreamcleaver

Sztem Zaraki egy tök "üres" pozőr karakter. Ezalatt azt értem, Kubo még ne adott neki mögöttes tartalmat. Néha előveszi, rajzol róla egy két "evil grin" beállást és annyi.

Amúgy ezzel mi lett:
http://www.mangareader.net/bleach/500/17

Lehet fanboyoskodásnak hangzik, de tremélem hogy Grimmjow az. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kada

Quote from: Dreamcleaver on 2012-11-24, 01:37:26
Sztem Zaraki egy tök "üres" pozőr karakter. Ezalatt azt értem, Kubo még ne adott neki mögöttes tartalmat. Néha előveszi, rajzol róla egy két "evil grin" beállást és annyi.
http://i998.mangareader.net/bleach/517/bleach-3712661.jpg
!!!
Quote from: Dreamcleaver on 2012-11-24, 01:37:26Amúgy ezzel mi lett:
http://www.mangareader.net/bleach/500/17

Lehet fanboyoskodásnak hangzik, de tremélem hogy Grimmjow az. :D
Haha, lesz itt fanboy flamefight... not

Az időzítésed egyébként... érdekes?

Dreamcleaver

#8751
Quote from: kada on 2012-11-24, 01:57:42
Haha, lesz itt fanboy flamefight... not

Az időzítésed egyébként... érdekes?

Nekem úgy tűnt itt Urahara szólt bele, szal ettől még bárkié lehet a kard.

Grimmjow letörte az Arrancar békjót és level up-olt.  :hopp:

(sajna kicsi a valószínűsége, de ő meg Nel úgy eltűntek a Noitrakármi  elleni harc után. Orihime felgyógyította Grimm-et)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kada

Quote from: Dreamcleaver on 2012-11-24, 02:39:17
Quote from: kada on 2012-11-24, 01:57:42
Haha, lesz itt fanboy flamefight... not

Az időzítésed egyébként... érdekes?

Nekem úgy tűnt itt Urahara szólt bele, szal ettől még bárkié lehet a kard.
Ha urahara is, gondolom beleférhet egy "oh, and X said Hi!"

Dreamcleaver

Quote from: kada on 2012-11-24, 02:45:22
Quote from: Dreamcleaver on 2012-11-24, 02:39:17
Quote from: kada on 2012-11-24, 01:57:42
Haha, lesz itt fanboy flamefight... not

Az időzítésed egyébként... érdekes?

Nekem úgy tűnt itt Urahara szólt bele, szal ettől még bárkié lehet a kard.
Ha urahara is, gondolom beleférhet egy "oh, and X said Hi!"

"Helloooo Kurosaki-kun! Orihime and the rest are doing fine but I'm about to be killed so please hurry back to Hueco Mundo."

What should Ichigo do?
A - Go to the palace with the Zero Division.
B - Fight the Zero Division and go to Hueco Mundo.
C - Fool around with Kon.
D - Use Kage Bushin.
E - Ask Kenpachi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dirk

Quote from: Dreamcleaver on 2012-11-24, 02:39:17
Quote from: kada on 2012-11-24, 01:57:42
Haha, lesz itt fanboy flamefight... not

Az időzítésed egyébként... érdekes?

Nekem úgy tűnt itt Urahara szólt bele, szal ettől még bárkié lehet a kard.


képek között írja: An Urgant message From "that" person In Hueco Mondo
és gondolom ugyan ez a tag intézett el egy qiuncy-t de nagyon nem találom azt a chapter-t :D

Kétlem hogy Aizen lenne mert ő nem merne csak úgy oda menni, és am is leszarja sztem! :D


Member

Aizen nem lehetett, akkor még nem szabadult ki. Grimmjaw-nak meg egyszerűen túl komoly powerup lenne, Kubo bebizonyította, hogy egy vastlo lord sem tehet semmit a kapitányok ellen, most egy sima adjuctas espada lesz quincy-gyilkos? Ez már tőleg is sok volna.

kada


fema

Lehet, ő is betolta az ultimate képességét, amit csak nem rég fejlesztett ki. Arra gondolok, amit Ulquiorra eltolt. Azzal elvileg lehet erősebb, mint egy kapitány, mivel Ulq is ownolta ott akkor Ichigot, pedig ő csak azért harcolt, mert emo volt. Ichigo pedig kicsit erős azért... Ez pedig egy shounen, ha Grimmjow enragelt, akkor ő akár még erős is lehet.

Persze, legjobban a felnőtt Nelnek örülnék, tetszettek a mellei karaktervonásai.  :P

Member

Quote from: kada on 2012-11-24, 13:05:23
Quote from: Member on 2012-11-24, 13:01:05Ez már tőleg is sok volna.
Kubotól?
Gondolod?  ::)
Tudom, ha neki az áfonyalekváros hársfateájában felbukkan a szériatartozék teaszál, akkor valami ormótlan baromságot eszel ki, de most reménykedem, hogy nincs erről szó.

Dreamcleaver

Grimmjow-ra nem vonatkoznak a szabályok. Egyik sem. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS